Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Polska społeczność o zarabianiu przez internet, pracy w domu i dodatkowej pracy online
Zobacz dzisiejsze dyskusje →
Witam, dzisiaj wpadłem na taki pomysł aby zrobić aplikację na temat piramidki pieniędzy o ile się nie mylę to użytkownik musi zapłacić X pieniędzy żeby zapraszać uczestników i zgarniać od nich kasę.
Dobra do rzeczy na czym program będzie się opierać? Sami wiecie, że ciężko jest znaleźć poleconych więc żeby wejść do programu trzeba zgłosić się na listę, że chcesz zostać czyimś poleconym. Wtedy któraś z osób wysyła reflinka i polecony za zgodą tejże osoby zostanie zaakceptowany do programu. Wten sposób każdy by się zgłaszał i łatwiej byłoby znaleźć refów.
Co o tym myślicie?
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 01-05-2013 18:09 przez Wolfik.)
Taki pomysł nielegalny czy piramidki ? Przecież w internecie jest pełno stron tego typu, że trzeba wpłacić ileś tam pieniędzy żeby zapraszać innych.
Jeżeli pomysł to co w nim nielegalnego? To tak jak zaprosić prywatnie osobę do programu.
Edit: megapensja.pl o ile wiem działa na zasadzie piramidki (chyba że to się inaczej nazywa?)
Cytat:2. Mega Pensja nie jest formÄ… piramidy finansowej.
Uczestnicy programu Mega Pensja nie wykonują żadnych świadczeń ani wobec siebie, ani organizatora w zamian za możliwość otrzymania korzyści materialnych! Wszystkie darowizny są przekazywane w sposób DOBROWOLNY, a wszelkie wymuszenia darowizn przez użytkowników będą surowo karane. Administrator Mega Pensji nie zarządza pieniędzmi uczestników i nie wypłaca im z tej racji żadnych premii, procentów, itp. Uczestnicy tylko w sposób bezpośredni przekazują sobie dobrowolne DAROWIZNY.
Jak to się mówi: Polak potrafi
Tu nie ma piramidki, tylko dobrowolne darowizny
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 01-05-2013 19:26 przez Gittech.)
Hmm... No szkoda, że z programu nici
Już myślałem, że będziemy dobrze zarabiać. Co za idioci napisali prawo. Przecież państwo by na tym z korzystało.
Dobra temat raczej do zamknięcia, a jak ktoś wie jak zarabiać z15zł dziennie to pisać na pw.