Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Piramidka pieniędzy. - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Dyskusja o Zarabianiu (/Forum-Dyskusja-o-Zarabianiu-248)
+--- Wątek: Piramidka pieniędzy. (/Temat-Piramidka-pieniedzy-68687)



Piramidka pieniędzy. - Wolfik - 01-05-2013 18:09

Witam, dzisiaj wpadłem na taki pomysł aby zrobić aplikację na temat piramidki pieniędzy o ile się nie mylę to użytkownik musi zapłacić X pieniędzy żeby zapraszać uczestników i zgarniać od nich kasę.
Dobra do rzeczy na czym program będzie się opierać? Sami wiecie, że ciężko jest znaleźć poleconych więc żeby wejść do programu trzeba zgłosić się na listę, że chcesz zostać czyimś poleconym. Wtedy któraś z osób wysyła reflinka i polecony za zgodą tejże osoby zostanie zaakceptowany do programu. Wten sposób każdy by się zgłaszał i łatwiej byłoby znaleźć refów.

Co o tym myślicie?


RE: Piramidka pieniędzy. - Gittech - 01-05-2013 18:12

Z tego co wiem takie piramidki są nielegalne Xpokerface


RE: Piramidka pieniędzy. - Szaman1644 - 01-05-2013 18:13

Na 100% nielegalne.


RE: Piramidka pieniędzy. - Wolfik - 01-05-2013 18:18

Taki pomysł nielegalny czy piramidki ? Przecież w internecie jest pełno stron tego typu, że trzeba wpłacić ileś tam pieniędzy żeby zapraszać innych.

Jeżeli pomysł to co w nim nielegalnego? To tak jak zaprosić prywatnie osobę do programu.

Edit: megapensja.pl o ile wiem działa na zasadzie piramidki (chyba że to się inaczej nazywa?)


RE: Piramidka pieniędzy. - Nicktim - 01-05-2013 19:23

Masz na myśli ilivingapp.com ?


RE: Piramidka pieniędzy. - Gittech - 01-05-2013 19:26

Cytat:2. Mega Pensja nie jest formą piramidy finansowej.
Uczestnicy programu Mega Pensja nie wykonują żadnych świadczeń ani wobec siebie, ani organizatora w zamian za możliwość otrzymania korzyści materialnych! Wszystkie darowizny są przekazywane w sposób DOBROWOLNY, a wszelkie wymuszenia darowizn przez użytkowników będą surowo karane. Administrator Mega Pensji nie zarządza pieniędzmi uczestników i nie wypłaca im z tej racji żadnych premii, procentów, itp. Uczestnicy tylko w sposób bezpośredni przekazują sobie dobrowolne DAROWIZNY.

Jak to się mówi: Polak potrafi
Tu nie ma piramidki, tylko dobrowolne darowizny Lol


RE: Piramidka pieniędzy. - Ewcia6000 - 01-05-2013 19:34

lepsze te darowzny niż upload Big Grin to jest nie legalne


RE: Piramidka pieniędzy. - kalutor - 01-05-2013 19:46

(01-05-2013 19:34)Ewcia6000 napisał(a):  lepsze te darowzny niż upload Big Grin to jest nie legalne

Pięć błędów w zdaniu liczącym dziewięć wyrazów facepalm. Jestem pod wrażeniem...


RE: Piramidka pieniędzy. - Wolfik - 01-05-2013 20:05

Hmm... No szkoda, że z programu nici Sad
Już myślałem, że będziemy dobrze zarabiać. Co za idioci napisali prawo. Przecież państwo by na tym z korzystało.

Dobra temat raczej do zamknięcia, a jak ktoś wie jak zarabiać z15zł dziennie to pisać na pw.