Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Polska społeczność o zarabianiu przez internet, pracy w domu i dodatkowej pracy online Zobacz dzisiejsze dyskusje →
Odpowiedz 
Oszukanie urządu celnego

Autor Wiadomość
Post: #11
RE: Oszukanie urządu celnego
Sprawdź:
Przecież jakby nie mieli takiego prawa to po co byliby celnicy? Chyba, że się mylę?
Post: #12
RE: Oszukanie urządu celnego
moze niech tyndyk sie wypowie w tej sprawie Smile

[Obrazek: zcomsygnablack.png]
Post: #13
RE: Oszukanie urządu celnego
Gadalem dzis z nauczycielem i mowil ze oni te paczki (wybrana dostawy) sprawdzaja tak jak na lotnisku. Np i jak masz faje, narkotyki, bron itp to wiesz zatrzymuja a wartosc paczki podobno ich nie obchodzi tyle tylko ze jak stracisz nan o warotsci 150$ to oni ci dadza tyle ile podales w wartosci paczki np 20$. wiec ja z PE zamawiam ile wlezie bo oni mi o wartosci nic nie zrobiaWink

matiss34, członek http://zarabiam.com od Mar 2010.
Post: #14
RE: Oszukanie urządu celnego
A nie wiecie do ilu mogę dać wartość paczki aby nie płacić?
Post: #15
RE: Oszukanie urządu celnego
Do 50$ spokojnie Wink
Post: #16
RE: Oszukanie urządu celnego
Zgadzam się z killerem czyli niech tyndyk się wypowie jak będzie
Post: #17
RE: Oszukanie urządu celnego
Nie czytałem wszystkich odpowiedzi więc jak odpowiedź się pojawi to sory. Paczkę celnicy wg mnie mogą otworzyć bo na niektórych zdjęciach jest naklejona taśma CŁO CŁO CŁO co wynika z tego, że paczkę otworzyli zobaczyli coś naliczyli i zakleili odpowiednią taśmąSmile
Post: #18
RE: Oszukanie urządu celnego
@up

Dokładnie no bo jeśli jej nie otworzą a dadzą cło to po co taśma ?
Post: #19
RE: Oszukanie urządu celnego
Witam,

temat o opłatach za paczki które przychodzą do nas z daleka jest wyznacznikiem opłat i nie ma możliwości oszukania takiego celnika. Moim zadaniem jest przedstawienie wam stanu prawnego. Osobiście znam parę sposobów na ominięcie takiej opłaty lecz jako jurysta nie mogę pisać tutaj takich rzeczy. Przykro mi ale nie zdradzę takiej tajemnicy. Z tego co mogę polecić to jedynie pisanie na paczce zaniżonej wartości i liczenie na to że celnik nie zaglądanie do środka.
Post: #20
RE: Oszukanie urządu celnego
Oh to twoje tajemnicze pisanie, więc jeśli napisze gość na paczce 10$ a w środku będzie imac to mogą wyciągnąć jakieś konsekwencje ?
Odpowiedz 


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Oszukanie Slight 9 2,860 28-03-2014 18:20
Ostatni post: SiwyX2014x
  Oszukanie allegro !!! WilkuNSX 8 6,509 22-07-2011 15:25
Ostatni post: paskur
  Oszukanie przez allegro mateusz171294 1 2,212 12-02-2011 13:53
Ostatni post: DDK

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: