Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Polska społeczność o zarabianiu przez internet, pracy w domu i dodatkowej pracy online Zobacz dzisiejsze dyskusje →
Wątek zamknięty 
My Search funds wyszukiwarka za którą płacą

Autor Wiadomość
Post: #141
 
Sprawdź:
a ma już ktoś dowodyTongueP
Post: #142
 
michal0000, my Polacy możemy wypłacać tylko na PayPala, no chyba, że masz konto w banku w Wielkiej Brytanii :-|
Post: #143
 
Jak wy wyszukujecie? Mi zbanowali juz 2gie konto a wyszukuje co godzine lub wiecej po 20 wyszukan... i staram sie zeby odstepy miedzy klikaniem na linki byly w 5- 10 sek,a wszytkie linki sa sponsorowane

A co do tego bana do napewno nie jestem pewny. Na maila przyszla mi wiadomosc:
It has come to our attention that your account appears to be the subject of invalid searching with searches outside of the Terms and Conditions including (but not limited to) click fraud, automated search tools, searches made without regard to the results returned etc..

MySearchFunds uses sophisticated detection tools which looks at the quality of the search terms used, frequency of the search terms used, the volume of searches and the frequency of searches.

As such these accounts have been referred to our Click Fraud department for further investigation and in accordance with our Terms & Conditions we reserve the right to disallow any invalid searches or to terminate your account.

a w innym temacie powiedziano ze to oznacza ban;] sam duzo to nie rozumiem z tego tekstu
Post: #144
 
przetłumaczyłbym ci ale nie mam dostępu do translatora możę potem prześlą mi tłumaczenie to dam znać, sam już się pogubiłem jak to dokładnie jest sam miałem problem ale chyba już został naprawiony pisałem o tym wyżej,
z tego co zrozumiałem to zgodnie z ich regulaminem dopuściłeś się oszustwa zbyt szybko i automatycznie wyszukiwałeś, Jeżeli mogę coś doradzić to wyszukuj nie co 5,10 sekund ale co tyle minut. I nie wyszukuj wciąż tego samego, widocznie mają coraz lepsze mechanizmy wykrywania, niepoprawnego wyszukiwania. Mi na samym początku też zablokowali. To pozdrawiam

Piszą chyba jeszcze żeby patrzeć na wyniki wyszukań np jeżeli szukamy meble to potem klikamy na wynik wyszukań o takim haśle a nie jakikolwiek link tak to rozumiem.

Zawsze możesz założyć drugie.
Post: #145
 
no wlasnie tak szukam w 1 dzien staram sie nie powtarzac szukan, wpisuję jakas fime np Nike i klikam tylko linki z takim chaslem. Zobacze bede szukal raz na 5 min;] chco to troche wolno;/
Post: #146
 
Macu napisał(a):no wlasnie tak szukam w 1 dzien staram sie nie powtarzac szukan, wpisuję jakas fime np Nike i klikam tylko linki z takim chaslem. Zobacze bede szukal raz na 5 min;] chco to troche wolno;/

Nie przesadzaj ! xD
5 minut to bardzo dlugo
1 minuta wystarczy albo 40 sekund xD

80 dziennie wyszukan wystarczy a ebdziesz mial 1,20 funta dziennie
Post: #147
 
a ktoś mi odpowie cz już dostał kase od nichBig Grin?
Post: #148
 
zbigi20 napisał(a):Mam bardzo dobrą informację serwis właśnie dziesiaj wypłacił 27,73 funtó na paypal, od razu przeliczono na polskie pieniądze
Nie wiem jak oni to przeliczają za luty miałem 29,93 a wypłacono tyle ale w statystyce teraz byłem to nic ni ujęło po prostu ta suma zostanie doliczona później bo i tak jest kumulowana ze wszystkich miesięcy.
Dla mnie ważne że płaci, pozdr.
Post: #149
 
mam pytanie ostatnio jak wyszukuję powyżej 100 na drugi dzień mam 0 wyszukań a jak np 60 to wszystko jest w porządku.
Czy wy też coś takiego macie proszę o odpowiedź?

[ Dodano: 2008-05-13, 08:34 ]
z tego co przeczytałem na stronie mariox22 jest dzienny limit wyszukań to 80
Post: #150
 
mam pytanie - dostalem takiego maila od nich, ale konto nie jest zablokowane. Powie mi ktos, czy zakladac nowe konto, czy na tym dalej szukac ?

It has come to our attention that your account appears to be the subject of invalid searching with searches outside of the Terms and Conditions including (but not limited to) click fraud, automated search tools, searches made without regard to the results returned etc..

MySearchFunds uses sophisticated detection tools which looks at the quality of the search terms used, frequency of the search terms used, the volume of searches and the frequency of searches.

As such these accounts have been referred to our Click Fraud department for further investigation and in accordance with our Terms & Conditions we reserve the right to disallow any invalid searches or to terminate your account.
Wątek zamknięty 


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  SFI - strona ktora dziala juz nascie lat i daje 20$ bonusu ! Dzarooo 3 3,697 28-08-2025 20:57
Ostatni post: Hybrid1990
  Szukam apki na tel która płaci co minutę za granie Pakula 1 1,223 29-07-2025 14:24
Ostatni post: Hybrid1990
  Płacą za granie w gry na start 20zł Marcinekw94 2 427 22-06-2025 05:55
Ostatni post: Majka
  Płacą za granie w gry na start 20zł Marcinekw94 1 333 22-06-2025 05:55
Ostatni post: Majka
  Płacą za granie w gry na start 20zł Marcinekw94 1 380 22-06-2025 05:55
Ostatni post: Majka

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: