Sprawdź:
(03-05-2016 16:26)milosz998 napisał(a): Jak wyglada ten mentoring? Miałem jednego mentora z LM i nic nie wniósł, prócz zabrania mi hajsu z moich zarobków.
Jakies metody zarabiania poza fb? Tylko nie "założ strone i promuj". Chodzi mi o jakieś łatwe metody PEWNEGO zarobku poza fb. Moga być nawet czasochłonne.
Milosz, wszystko zależy tak naprawdę od Ciebie. Dla osób nie mających pojęcia z zarabianiem na początek proponuje działanie na YT, FB, forach itp + daje im podstawowe nisze. Dla osób które zarabiają i chcą zwiększyć zarobki i poprawić konwersje mam oddzielną strategie i zazwyczaj dla takich osób udostępniam moje GG. Także, zapraszam i jeśli nie będziesz zadowolony możemy się umówić, że Arek(administracja) Cię odepnie.
_________________________________
_________________________________
Weekend majowy się skończył więc i mój odpoczynek również. Dostałem w tym czasie sporo maili na które będę odpisywał. Zmienią się natomiast godziny i dni w których będę dostępny ze względu na ilość maili i wiadomości GG na które nie jestem w stanie nadążać aby odpisywać.
Od dzisiaj na wiadomości będę odpowiadał w każdy
PONIEDZIAŁEK, ŚRODY oraz PIĄTEK/SOBOTY. Na Gadu gadu będę starał się przebywać częściej(dla osób zaawansowanych).
Dodatkowo zysk jaki wygenerowaliście w kwietniu to:

A osoba która zgarnie większą stawkę za kreatywność, spore zarobki oraz pracowitość to
[email protected]
Po 4 dniach maja zarobionych macie już 200zł także czuje, że ten miesiąc będzie świetny!