Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Polska społeczność o zarabianiu przez internet, pracy w domu i dodatkowej pracy online Zobacz dzisiejsze dyskusje →
Odpowiedz 
LD czyli świadomy sen

Autor Wiadomość
Post: #11
RE: LD czyli świadomy sen
Sprawdź:
Zdarzyło mi się kilka razy, fajna sprawa, można bliżej poznać swoją podświadomość Smile


(22-01-2015 15:21)Krakersik napisał(a):  Można potem skoczyć z okna

A co, jeżeli ktoś ma skłonności do lunatykowania? Jerk
Glosy: trybulski (+1)
Post: #12
RE: LD czyli świadomy sen
ha, nieźle Big Grin
Post: #13
RE: LD czyli świadomy sen
Bawie sie tym XD

Tu macie super blog o LD itp.

http://www.swiadomesnienie.pl


Erotycznych haha xd
Post: #14
RE: LD czyli świadomy sen
...
Post: #15
RE: LD czyli świadomy sen
(25-01-2015 01:35)Mauorycy napisał(a):  
(24-01-2015 21:22)RemoverPL napisał(a):  Zdarzyło mi się kilka razy, fajna sprawa, można bliżej poznać swoją podświadomość Smile


(22-01-2015 15:21)Krakersik napisał(a):  Można potem skoczyć z okna

A co, jeżeli ktoś ma skłonności do lunatykowania? Jerk

Lunatykowanie dobra rzecz...Mam kolegę który lunatykuje..notorycznie dosłownie..Big Grin
Jego siostra mi opowiadała, że kiedyś weszła do domu, a on kucał na stole przykryty kocem(prowizoryczny namiot) i wył jak pies do księżyca, patrząc na żyrandol...Kiedy sięgnęła po telefon...przestał i wrócił do łóżka...
Mieszkaliśmy chwilę razem...to czasem przychodził do mnie do pokoju i pytał o takie rzeczy, że nawet nie wiedziałem co mu odpowiedzieć..
Wiele razy próbowałem go nagrać...ale on najwyraźniej nie chce stać się gwiazdą Youtuba...
Najzabawniejsze jest to, że gość ma 25 lat Big Grin

Ty śpisz czy lunatykujesz? Lol
Post: #16
RE: LD czyli świadomy sen
film incepcja... fajny film. za pomocą jakiegoś środka chemicznego i urządzonka połączyć świadome śnienie kilku osób? fajne ale wątpię. przynajmniej na razie, raczej nie prędko się to uda. 1 osoba jeden sen i sobie w tym śnie kreujesz ok ale by inne osoby weszły do Twojego snu i z Tobą kreowały? kilka osób mających sprzeczne chęci, marzenia, doświadczenia... nawet w realnym życiu ciężko to skorelować. ciężka bardzo sprawa bo sen (nawet tzw. świadomy) to nie tylko kreowanie swoich wizji które ewentualnie kiedyś ktoś ujarzmi i wymyśli sposób by synchronizować twory kilku osób na raz.
pierwsze maszyny tego typu będą pewnie wyglądać jak pierwsze komputery czyli szafy 3-drzwiowe a nie mini walizeczki Wink
co innego oszukiwać świadomość okularami do gier a co innego ingerować w sen. technologia idzie szybko z rozwojem ale jak chodzi o nasze mózgi to nauka mało o nich jeszcze wie.
chyba żeby odrzucić cały złom technologiczny i łączyć to na innych poziomach świadomości. odpowiednie treningi i właściwie to byłoby możliwe. czytałem kiedyś o osobach to praktykujących Smile raczej nie zmyślali bo zajmowali się tym co sam kiedyś praktykowałem, takie rzeczy to raczej nic jakoś bardzo zaskakującego były.
sny jakoś nigdy mnie nie rajcowały, może z raz miałem świadomy sen, bez ćwiczeń. bawiłem się chętniej w kreowanie rzeczywistości Smile to dopiero emocje Smile

Kod rabatowy SeoHost.pl - 30%
Post: #17
RE: LD czyli świadomy sen
Taka incepcja w realnym życiu to byłoby coś Wink
Kilka lat temu dużo czytałem na temat świadomego śnienia, ale nie udało mi się dojść do celu. Kilka razy miałem sny a'la świadome, ale jednak to nie było to, czego oczekiwałem..
Post: #18
RE: LD czyli świadomy sen
@rekki to pobaw się z energią. Świadomość swojej energii ciała rozbudzi w Tobie pewne inne też umiejętności a i w snach to pomoże. Świetna zabawa i w gruncie rzeczy nawet pożyteczna dla organizmu Smile

Kod rabatowy SeoHost.pl - 30%
Post: #19
RE: LD czyli świadomy sen
Jeśli chodzi o świadome śnienie to ja polecam stronę: kontrolowanesny.pl
Post: #20
RE: LD czyli świadomy sen
udało mi się raz czy dwa, fajne przeżycie
Odpowiedz 


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
Thumbs Down Markonix, czyli administrator Sejfika. Obszerna analiza. Shimeon 30 13,243 22-02-2019 01:20
Ostatni post: buciu52
  Koniec facebooka..- czyli awarie błędy itp.. nicooo 56 13,151 16-10-2015 20:27
Ostatni post: Karewer
  Jak nie projektować stron internetowych - czyli najgorsze strony świata MaLiN 10 4,897 02-09-2015 13:59
Ostatni post: Apps
  Skutki pioruna, czyli jak jedna sekunda może zmienić plany na przyszłość badii 29 7,717 29-07-2015 12:16
Ostatni post: adios123
  Projekt marzeń - czyli serwis do zarabiania sheko12 20 5,645 10-06-2014 15:22
Ostatni post: sheko12

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: