Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
LD czyli świadomy sen - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-10)
+--- Wątek: LD czyli świadomy sen (/Temat-LD-czyli-swiadomy-sen-106849)

Strony: 1 2 3


LD czyli świadomy sen - ClassAxion - 22-01-2015 15:10

Hej.
Czy ktoś z was bawił się kiedyś w świadome sny? Są różne techniki (ja aktualnie praktykuję WILD'a) lecz czy ktoś z Was kiedyś go doświadczył lub nadal go praktykuje? Jeśli tak to jaką techniką? Smile

PS. LD - Świadomy sen, za pomocą odpowiedniej techniki podczas zasypiania przechodzisz w stan w którym śnisz, lecz jesteś w tym momencie świadomy, możesz ten sen kształtować (usuwać przedmioty, teleportować się, latać, itp. jednym słowem możesz robić wszystko na co Ci wyobraźnia pozwoli) impreza


RE: LD czyli świadomy sen - Krakersik - 22-01-2015 15:21

Kiedyś się interesowałem ale jakoś mnie nie wciągnęło. Dużo praktyki trzeba a ja wolę się położyć i wyspać Smile Są metody na sprawdzenie czy jesteś we śnie. Złapanie za nos czy coś takiego. Można potem skoczyć z okna i bawić się na wiele sposobów Jerk Niby ciekawe ale chyba lepiej przeżywać doznania w realu Tongue


RE: LD czyli świadomy sen - Maersk - 22-01-2015 15:52

Ja dzisiejszej nocy miałem właśnie taki sen, że czytam taki temat na zarabiam.com, ale najpierw stałem pod meczetem i plulem na niego xD a jakiś turas do mnie strzelił i się obudziłem momentalnie. Patrze na poduszkę i mokra Big Grin cały sen był jak realny. Inny niż zwykle. Raz na jakiś czas taki mam.


RE: LD czyli świadomy sen - komorxd - 22-01-2015 15:59

Ja kiedyś próbowałem, i chyba zacznę od nowa bo to fajna sprawa, tylko że ja już ogarnąłem że to sen próbowałem coś sam zrobić i już się wybudzałem po chwili, nie mogłem tego przedłużyć Big Grin


RE: LD czyli świadomy sen - blvck_beauty - 22-01-2015 19:16

Raz takie coś udało mi się przeżyć Big Grin Big Grin


RE: LD czyli świadomy sen - Maersk - 22-01-2015 19:19

(22-01-2015 15:59)komorxd napisał(a):  Ja kiedyś próbowałem, i chyba zacznę od nowa bo to fajna sprawa, tylko że ja już ogarnąłem że to sen próbowałem coś sam zrobić i już się wybudzałem po chwili, nie mogłem tego przedłużyć Big Grin

Bo podobno takie coś przeżywa się właśnie w fazie końcowej snu


RE: LD czyli świadomy sen - Snaggy - 22-01-2015 19:42

Rzeczywiście istnieje coś takiego, sam praktykowałem. Zawsze jak już uzyskałem świadomość próbowałem zadowalać się różnymi pannami, niestety bez powodzenia, nigdy nie mogłem wejść bo się budziłem. Sad
Próbujcie bo da się to osiągnąć, zawsze się trzy razy upewnijcie czy rzeczywiście to sen i czy możecie skoczyć z balkonu.


RE: LD czyli świadomy sen - full2000 - 22-01-2015 19:45

Mi się tylko 2-3 razy udało osiągnąć świadomy sen. Fajne uczucie, wszystko odczuwasz 3x bardziej niż w świecie realnym.


RE: LD czyli świadomy sen - bolo9797 - 22-01-2015 19:49

Polecam film Incepcja Smile
Jakis przedmiot ktory zawsze macie przy sobie i znacie dokladnie jego wage, rozmiary itd xD

(22-01-2015 19:42)Snaggy napisał(a):  Rzeczywiście istnieje coś takiego, sam praktykowałem. Zawsze jak już uzyskałem świadomość próbowałem zadowalać się różnymi pannami, niestety bez powodzenia, nigdy nie mogłem wejść bo się budziłem. Sad
Próbujcie bo da się to osiągnąć, zawsze się trzy razy upewnijcie czy rzeczywiście to sen i czy możecie skoczyć z balkonu.

To samo mialem..... xD


RE: LD czyli świadomy sen - ClassAxion - 22-01-2015 20:42

Ja myślę że Test Rzeczywistości (TR/RT) najlepiej robić próbą lewitacji/dłoni na nosie ponieważ nie ma możliwości aby nie był to sen Tongue
Możliwości są ogromne, ja nie miałem możliwości przebywania w LD lecz teraz będę praktykował WILD'a (paraliż senny mi nie straszny Jerk2) Myślę że gdy już będę tam pierwszy raz wtedy będzie mi łatwiej tam powrócić i przejść przez paraliż Idea Dużo ludzi idzie tam właśnie dla Sex ale to ich sprawa, każdy może tam robić co chce bo to jego świat i nikt z kamerą go nie nagra impreza Film "Incepcja" najlepiej odwzorowuje LD Smile