Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Polska społeczność o zarabianiu przez internet, pracy w domu i dodatkowej pracy online
Zobacz dzisiejsze dyskusje →
(28-09-2010 19:30)gornada napisał(a): naprawdę nie da się dokładniej ustalić kiedy mniej więcej będzie restock. Niestety nie ma aż tyle czasu do kampienia
Niby skąd? W czym problem znowu? Nie masz czasu to nie kamp
jeśli okaże sie że będzie w piątek to może byc sporo osób.
UWAGA!~Regulamin może być w wersji takiej jak na poprzednim restocku!!(nie rozciągnięty,tylko mocno skompresowany).Obserwujcie wszystkie newsy na Hallwayu oznaczone !
Nieźle Tech, jak zawsze świetny news.
Co do restocków jestem zapisany jeszcze na shopowy, wolałbym wiedziec, który będzie pierwszy, ale jak napisałeś generalny prawdopodobnie z piątku na sobotę a shopowy jak zwykle pewnie czwartek. Ciekaw jestem czy znowu zrobią o 1 w nocy, czy jak dawniej przed 23.
Restock shop+uw nie odbedzie sie w czwartek. Powodem jest przedłużenie promocji na zakup tapety + koszulki.
Promocja trwa do 30 wrzesnia do 05:59 naszego czasu. Takze restocku nalezy sie spodziewac po 30 wrzesnia.
Mozliwe ze w ten czwartek zrobia restock generalny.