Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Polska społeczność o zarabianiu przez internet, pracy w domu i dodatkowej pracy online
Zobacz dzisiejsze dyskusje →
Czesc mam problem mam konta na ktorych chcialbym wyslac jakiekolwiek zdjecia do weryfikacji dowodem, ale niestety wywala eroor 505 czy jakies inne biala strona i ni emozna dodac ktos cos wie?
Ja próbowałem wysyłać zdjęcia dowodu z neta jednak nie przeszło to, wydaje mi się że wtedy już stracone konto, chyba że własne, prywatne konto blokną i wyśle się im skan swojego dowodu
Trzeba znaleźć zdjęcie dowodu realne które przejdzie, nie z google grafika, jak już raz przejdzie to znów robić konta na takie same dane, bez zdjęcia profilowego przed blokadą na dowód i to jest cała recepta. A nawet jak nie przejdzie, to przekręcić, podetnąć, czy zmienić typ zapisu zdjęcia i przyjmą.
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 17-11-2015 11:07 przez aero2.)