Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Facebook weryfikacja dowodem BUG - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: SocialMedia (/Forum-SocialMedia-451)
+--- Dział: Facebook (/Forum-Facebook-452)
+--- Wątek: Facebook weryfikacja dowodem BUG (/Temat-Facebook-weryfikacja-dowodem-BUG-124184)

Strony: 1 2


Facebook weryfikacja dowodem BUG - obik69 - 16-11-2015 18:52

Czesc mam problem mam konta na ktorych chcialbym wyslac jakiekolwiek zdjecia do weryfikacji dowodem, ale niestety wywala eroor 505 czy jakies inne biala strona i ni emozna dodac ktos cos wie?


RE: Facebook weryfikacja dowodem BUG - Mikey - 16-11-2015 23:28

Może zmień adres IP, usuń ciasteczka, lub w ogóle zmień przeglądarkę? Też tak miałem na Mozilli i Firefoxie.


RE: Facebook weryfikacja dowodem BUG - pietreczka - 17-11-2015 00:25

Są specjaliści którzy potrafią odblokować konto jak jest weryfikacja dowodem?
Lub wiedzą co wysłać, żeby odblokowali?
Zapłacę!


RE: Facebook weryfikacja dowodem BUG - syndromx - 17-11-2015 10:46

Ja próbowałem wysyłać zdjęcia dowodu z neta jednak nie przeszło to, wydaje mi się że wtedy już stracone konto, chyba że własne, prywatne konto blokną i wyśle się im skan swojego dowodu


RE: Facebook weryfikacja dowodem BUG - aero2 - 17-11-2015 11:06

Trzeba znaleźć zdjęcie dowodu realne które przejdzie, nie z google grafika, jak już raz przejdzie to znów robić konta na takie same dane, bez zdjęcia profilowego przed blokadą na dowód i to jest cała recepta. A nawet jak nie przejdzie, to przekręcić, podetnąć, czy zmienić typ zapisu zdjęcia i przyjmą.


RE: Facebook weryfikacja dowodem BUG - obik69 - 17-11-2015 11:57

no ja wysylam im toster i odblokowali mi 6 kont ;D


RE: Facebook weryfikacja dowodem BUG - obik69 - 18-11-2015 17:31

Dalej mi nie dziala Smile nie moge przeslac zdjec ... cos jest nie tak zmniejszylem rozmiar tostera, oraz jego format i nie przyjmuje bialy ekran i elo ...


RE: Facebook weryfikacja dowodem BUG - Polsky - 18-11-2015 17:37

mi nawet lekko przerobionego dowodu nie przyjeli Wink


RE: Facebook weryfikacja dowodem BUG - obik69 - 19-11-2015 00:02

no wlasnie porobilo sie, wczesniej tez tak mialem ale minelo tydzien czy 2 i wtedy dodalem i odblokowali wszystkie konta dziwne bardzo


RE: Facebook weryfikacja dowodem BUG - Waldes93 - 06-12-2015 23:31

Czasami sprawdza bot i przepuszcza jak leci. Jak sprawdza człowiek to kaplica heheSmile