Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Wybierz Styl: Aktywuj czarny styl Aktywuj jasny styl Aktywuj mobilny styl
Forum o zarabianiu przez Internet !
praca w domu Witaj serdecznie forum o zarabianiu Zarabiam.com
forum o zarabianiu przez internet

Witaj! Nie bez powodu trafiłeś na największe w Polsce Forum o Zarabianiu przez internet! Tutaj gromadzimy pasjonatów zdobywania pieniędzy online i dajemy możliwość poznania tajników pracy w domu. Coraz więcej osób poszukuje sposobów na zarabianie w sieci, co sprawia, że praca w domu przez internet staje się atrakcyjnym źródłem dochodu. W dzisiejszych czasach, zarabianie online to nie tylko alternatywa, ale często również znakomita opcja do tradycyjnej pracy na etacie. Czy zastanawiasz się, jak łatwo zarobić pieniądze? Jeśli tak, to właściwe miejsce! Internet jest pełen możliwości, a my jesteśmy tutaj, aby Ci pomóc, dzieląc się wiedzą i doświadczeniami.

Rejestracja na naszym forum jest całkowicie darmowa i niesie ze sobą wiele korzyści:

  • Zakładaj nowe wątki i bierz udział w dyskusjach,
  • Odblokuj dostęp do czatu (Shoutbox),
  • Ogranicz liczbę wyświetlanych reklam,
  • Zdobywaj odznaczenia i reputację,
  • Zyskaj dostęp do ukrytych działów, tematów i linków,
  • Przeglądaj galerię zdjęć i filmów z wygranymi nagrodami,
  • Dostosuj swój prywatny profil,
  • Weź udział w konkursach organizowanych na forum,
  • Skorzystaj z doświadczenia społeczności zarabiającej online od lat,
  • Porównaj stopy procentowe na kontach oszczędnościowych,
  • Wykorzystaj merytoryczną wiedzę naszych użytkowników, by zarabianie w domu stało się łatwiejsze niż kiedykolwiek,
  • Dowiedz się, gdzie zdobyć darmowe upominki, gadżety i próbki.
  • Pamiętaj to nic nie kosztuje, zarabiam.com to darmowe forum internetowe w którym zasięgniesz informacji "jak zarabiać przez internet".
I co najważniejsze, wszystko to jest zupełnie za darmo! Zarabiam.com to internetowe forum, które udzieli Ci odpowiedzi na pytanie "jak zarabiać przez internet". Teraz praca w domu staje się możliwa! Zarejestruj się już teraz, a dowiesz się wszystkiego o zarabianiu przez internet!

praca w domu


Zapraszamy na Nasze Serwery Minecraft oraz Serwer Minecraft



Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 12 Głosów - 3.17 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Gra GoalTycoon - Gra ruszyła o 23:00 14 Gru - Manager Pilkarski z możliwościa zarobku » Od twórców MarketGlory

Autor Wiadomość
MarketGlory Offline
Bywalec
*

Liczba postów: 319
Dołączył: Nov 2013
Reputacja: 24 +

Forum Gold: 0.00
Post: #71
RE: Gra GoalTycoon - Gra ruszyła o 23:00 14 Gru - Manager Pilkarski z możliwościa zarobku
Sprawdź:
(26-07-2014 21:07)prymul1 napisał(a):  MarketGlory, a da się zmienić kraj w goaltycoon?

Niestety nie Sad
Ja podczas rejestracji miałem taką możliwość więc z niej skorzystałem, może dlatego że byłem za granica i miałem inne IP wtedy, nie wiem ale ważne że nie mam tak dużego przelicznika jaki jest w Polsce. Zanim dojdę do tego poziomu to chyba z rok się zejdzieTongue
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 26-07-2014 22:33 przez MarketGlory.)
Glosy: ILEANITO (+1)
26-07-2014 22:33
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Ania Online
Forumowy Maniak


Liczba postów: 1241
Dolaczyl: Jan 2012
Reputacja: 1712

Poziom ostrzezen: 0%
Forum Gold: 215.61 [Dotacja]

Warto sprawdzić:
lanpan Offline
Stały Bywalec
*

Liczba postów: 573
Dołączył: Feb 2012
Reputacja: 31 +

Odznaczenia:

(Zobacz Odznaczenia)
Poziom:
Forum Gold: 10.00
Post: #72
RE: Gra GoalTycoon - Gra ruszyła o 23:00 14 Gru - Manager Pilkarski z możliwościa zarobku
mam pytanie... czy pieniadze za bilety sa normalnie dodawane do naszego konta? Chpodzi mi o PLN... bo jesli tak to ja ich nie dostaje ;/

lanpan, dumny członek http://zarabiam.com od Feb 2012.
15-08-2014 19:13
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Pani Ania
Prawa reka Admina


Liczba postów: 997
Forum Gold: 550
Dolaczyla: Feb 2011
Reputacja: 777


Warto sprawdzić:

ingro85 Offline
Bywalec
*

Liczba postów: 255
Dołączył: Apr 2013
Reputacja: 4 +

Forum Gold: 60.00
Post: #73
RE: Gra GoalTycoon - Gra ruszyła o 23:00 14 Gru - Manager Pilkarski z możliwościa zarobku
A jak zaczac wto grac jaka taktyke obrac w polsce kto poradzi
15-08-2014 20:28
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
ILEANITO Offline
Początkujący
*

Liczba postów: 64
Dołączył: Oct 2013
Reputacja: 4 +

Forum Gold: 0.00
Post: #74
RE: Gra GoalTycoon - Gra ruszyła o 23:00 14 Gru - Manager Pilkarski z możliwościa zarobku
(15-08-2014 19:13)lanpan napisał(a):  mam pytanie... czy pieniadze za bilety sa normalnie dodawane do naszego konta? Chpodzi mi o PLN... bo jesli tak to ja ich nie dostaje ;/

Tak, są dodawane do konta, ale płacisz też wypłaty trenerom i zespołowi więc to może wyglądać jakby nic nie dochodziło.

Najlepiej to sprawdzić w lewym górnym rogu jest trójkąt z wykrzyknikiem, a poźniej wybierasz financial advisor. Ceny biletów można też podbić 2x, czy opłacalne nie wiem, ja zwykle robie to do takiej ilosci aby nadal był komplet widzów, oczywiście podnosze cene każdego biletu o tyle samo %.

(15-08-2014 20:28)ingro85 napisał(a):  A jak zaczac wto grac jaka taktyke obrac w polsce kto poradzi

Najlepsza taktyka moim zdaniem to 4-2-4 z uwagi na dodatkowy bonus 20%. Teraz jest dobry moment na start bo nowy sezon zaczyna się za 3 dni.
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 16-08-2014 07:10 przez ILEANITO.)
16-08-2014 07:08
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
prymul1 Offline
Lojalny Forumowicz
*

Liczba postów: 2,569
Dołączył: Dec 2011
Reputacja: 1108 +

Galeria Wygranych: Tutaj
Odznaczenia:

(Zobacz Odznaczenia)
Poziom:
Forum Gold: 447.00
Post: #75
RE: Gra GoalTycoon - Gra ruszyła o 23:00 14 Gru - Manager Pilkarski z możliwościa zarobku
Cytat:Najlepsza taktyka moim zdaniem to 4-2-4 z uwagi na dodatkowy bonus 20%. Teraz jest dobry moment na start bo nowy sezon zaczyna się za 3 dni.

Twój bonus dla taktyki 4-2-4 wynika z tego, że grasz tą taktyką ostatnie 20 meczy. ingro85 dla tej taktyki będzie miał 0% bonusu.

Przykład. Wybieram taktykę 4-2-3-1 dla której mój bonus wynosi 0% i gram nią kilka następnych meczy, teraz z każdym meczem % bonusu dla tej taktyki wzrasta po 1% na mecz.

Edit: Chodzi tutaj tak jakby o zgranie drużyny dla danej taktyki.
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 16-08-2014 09:07 przez prymul1.)
16-08-2014 09:06
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
ingro85 Offline
Bywalec
*

Liczba postów: 255
Dołączył: Apr 2013
Reputacja: 4 +

Forum Gold: 60.00
Post: #76
RE: Gra GoalTycoon - Gra ruszyła o 23:00 14 Gru - Manager Pilkarski z możliwościa zarobku
Dzieki za info koledzy a pytanko ktos juz wyplacal kase i macie jakis poradnik dla poczatkujacego
16-08-2014 11:18
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
lanpan Offline
Stały Bywalec
*

Liczba postów: 573
Dołączył: Feb 2012
Reputacja: 31 +

Odznaczenia:

(Zobacz Odznaczenia)
Poziom:
Forum Gold: 10.00
Post: #77
RE: Gra GoalTycoon - Gra ruszyła o 23:00 14 Gru - Manager Pilkarski z możliwościa zarobku
Wlasnie ostatnio zwielszylem cene a kasy bylo mnirj nawet niz victory bonus....

lanpan, dumny członek http://zarabiam.com od Feb 2012.
16-08-2014 14:08
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
ingro85 Offline
Bywalec
*

Liczba postów: 255
Dołączył: Apr 2013
Reputacja: 4 +

Forum Gold: 60.00
Post: #78
RE: Gra GoalTycoon - Gra ruszyła o 23:00 14 Gru - Manager Pilkarski z możliwościa zarobku
hejka mam problem chciałem naprawic stadion musze kupic plastik za euro i prubuje to mi pokazuje takie cos
,,you do not have enough EURO in your menager fund" i nie kumam jak przelac euro kture mam w klubie do menager fund gdzie niemam tam euro
16-08-2014 17:37
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
lanpan Offline
Stały Bywalec
*

Liczba postów: 573
Dołączył: Feb 2012
Reputacja: 31 +

Odznaczenia:

(Zobacz Odznaczenia)
Poziom:
Forum Gold: 10.00
Post: #79
RE: Gra GoalTycoon - Gra ruszyła o 23:00 14 Gru - Manager Pilkarski z możliwościa zarobku
w club park w my transactions masz na dole strony opcje przxelania euro z kasy klubu do kieszeni managera Tongue

lanpan, dumny członek http://zarabiam.com od Feb 2012.
16-08-2014 17:45
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
ingro85 Offline
Bywalec
*

Liczba postów: 255
Dołączył: Apr 2013
Reputacja: 4 +

Forum Gold: 60.00
Post: #80
RE: Gra GoalTycoon - Gra ruszyła o 23:00 14 Gru - Manager Pilkarski z możliwościa zarobku
Acha tylko minimalne przelanie to 10euro tak jesli dobrze trafilem pozdrawiam i dzieki
a jak wplacic 10euro?? tylko przelew z karty kredytowej??? niemozna z paypala??
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 16-08-2014 19:31 przez ingro85.)
16-08-2014 18:23
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Reelzone.app - darmowe turnieje społecznościowe na sloty z możliwością wygrania € Komandos823 33 7,474 20-11-2020 18:29
Ostatni post: Repteyshi

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości