Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Gra GoalTycoon - Gra ruszyła o 23:00 14 Gru - Manager Pilkarski z możliwościa zarobku - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Zbiór serwisów zarobkowych (/Forum-Zbior-serwisow-zarobkowych-34)
+--- Wątek: Gra GoalTycoon - Gra ruszyła o 23:00 14 Gru - Manager Pilkarski z możliwościa zarobku (/Temat-Gra-GoalTycoon-Gra-ruszyla-o-23-00-14-Gru-Manager-Pilkarski-z-mozliwoscia-zarobku-80474)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11


Gra GoalTycoon - Gra ruszyła o 23:00 14 Gru - Manager Pilkarski z możliwościa zarobku - ILEANITO - 23-11-2013 13:03

Gra GoalTycoon to manager piłkarski, w którym gracz ma wpływ na wybór piłkarzy, strategie treningu czy też wreszcie strategie finansową klubu. Jednak co nad interesuje najbardziej zysk w grze można zamienić na prawdziwe pieniądze i wypłacić.

GoalTycoon jest połączony z inną grą strategiczną - MarketGlory. W Marketglory produkujemy elementy konstukcji stadionu, czy też takie dziwne rzeczy jak napoje energetyczne dla piłkarzy. Dużym plusem jest to można zrobić transfer środków z jednej gry do drugiej bez opłat i podatków. Nawigacja między odbywa się przez jedno kliknięcie.

Gra jest podzielona na sezony, każdy po 30 dni, liga rozgrywek ma 16 zespołów, czyli mecz i rewanż z tym samym przeciwnikiem wskutek czego każdego dnia jest jeden mecz do rezegrania, do tego należy dodać mecze pucharowe, puchar krajowy i jeśli jesteś dobry, puchar kontynentalny.

Każdy manager na start dostaje drużyne złożoną z 8 graczy oraz kilku doradców. Dodatkowo każdy gracz ma do dyspozycji park klubowy składający się ze: stadionu, hotelu, kliniki, restauracji, miejsc parkingowych, budynku administracji i boisk treningowych.

Gra podzielona jest na ligi krajowe, każdy kraj ma kilka poziomów ligi, zarejestruj się, skorzystaj z porad, które są wymienione w dalszej częsci i ciesz się awansem do coraz wyższej ligi a gdy osiągniesz już górę, wolcz w Europie.

czysty link http://www.goaltycoon.com/

reflink http://www.goaltycoon.com/bestfootballgame/PomPi


Gdybyś miał/a jakieś pytania napisz tutaj, albo przez wiadomość prywatną. Gre już rozpoznałem dość dobrze, z meczu na mecz czynie większe postępy.


RE: Gra GoalTycoon - Start za 2 dni - Manager Pilkarski - ILEANITO - 13-12-2013 03:00

Przepraszam za podbicie, ale temat został zaktualizowany w znaczący spoób.


RE: Gra GoalTycoon - Start za 2 dni - Manager Pilkarski - Twister1992 - 13-12-2013 10:04

no nie wiem jak ty ale ja sie nie moge zalogowac passami z marketglory, chyba ze dopiero bedzie mozna jak gra zostanie uruchomiona ?


RE: Gra GoalTycoon - Start za 2 dni - Manager Pilkarski - ILEANITO - 13-12-2013 10:16

Dokładnie, jeszcze 37 godzin.


RE: Gra GoalTycoon - Start za 2 dni - Manager Pilkarski - milly93 - 13-12-2013 11:14

Konieczne jest posiadanie konta w marketglory? Czy bez tego też można coś zarobić?


RE: Gra GoalTycoon - Start za 2 dni - Manager Pilkarski - ILEANITO - 13-12-2013 12:29

Z tego co wiem, Nie jest konieczne, napewno będzie można zarobić ale potrwa to dłużej, Najlepiej mieć konto w MG, szczególnie jeśli się manager spodoba, wystarczy ze bedzie się pracować (1 klik) i już fundusze lecą, a codziennie po miesiącu uzbiera się "sumka". Aha, wyczaiłem, że można włączyć prace i jedną walke na raz, także atakuj trenera, zawsze wygrasz a fundusze będą rosły.


RE: Gra GoalTycoon - Start za 34 godziny - Manager Pilkarski - MarketGlory - 13-12-2013 16:01

(13-12-2013 11:14)milly93 napisał(a):  Konieczne jest posiadanie konta w marketglory? Czy bez tego też można coś zarobić?

Zapraszam do rejestracji służę pomocą na początku i poradnikiem co i jak.Posiadam wielomiesięczne doświadczenie,poparte dowodami wypłatTongue


RE: Gra GoalTycoon - Start za 34 godziny - Manager Pilkarski - kolorpurpury - 13-12-2013 18:53

W sumie fajna opcja, niestety Ci co wcześniej grali w Marketglory mają przewagę na starcie już. Oby miało to jak najwięcej wspólnego z prawdziwą piłką to może coś mi się uda na tym zarobić Smile


RE: Gra GoalTycoon - Start za 34 godziny - Manager Pilkarski - Vhailors - 13-12-2013 19:47

Ile da się z tego wycisnąć?


RE: Gra GoalTycoon - Start za 34 godziny - Manager Pilkarski - ILEANITO - 13-12-2013 20:05

(13-12-2013 19:47)Vhailors napisał(a):  Ile da się z tego wycisnąć?

Czesc, tak naprawde to nie wiadomo. W grach każdy ma swoją strategie, i wszystko zależy czy jest ona trafna czy nie. Ale napewno będzie można troche zarobić, gry są szybsze w zarobkach niż buxy czy PTC, z mojego doświadczenia.