Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Wybierz Styl: Aktywuj czarny styl Aktywuj jasny styl Aktywuj mobilny styl
Forum o zarabianiu przez Internet !
praca w domu Witaj serdecznie forum o zarabianiu Zarabiam.com
forum o zarabianiu przez internet

Witaj! Nie bez powodu trafiłeś na największe w Polsce Forum o Zarabianiu przez internet! Tutaj gromadzimy pasjonatów zdobywania pieniędzy online i dajemy możliwość poznania tajników pracy w domu. Coraz więcej osób poszukuje sposobów na zarabianie w sieci, co sprawia, że praca w domu przez internet staje się atrakcyjnym źródłem dochodu. W dzisiejszych czasach, zarabianie online to nie tylko alternatywa, ale często również znakomita opcja do tradycyjnej pracy na etacie. Czy zastanawiasz się, jak łatwo zarobić pieniądze? Jeśli tak, to właściwe miejsce! Internet jest pełen możliwości, a my jesteśmy tutaj, aby Ci pomóc, dzieląc się wiedzą i doświadczeniami.

Rejestracja na naszym forum jest całkowicie darmowa i niesie ze sobą wiele korzyści:

  • Zakładaj nowe wątki i bierz udział w dyskusjach,
  • Odblokuj dostęp do czatu (Shoutbox),
  • Ogranicz liczbę wyświetlanych reklam,
  • Zdobywaj odznaczenia i reputację,
  • Zyskaj dostęp do ukrytych działów, tematów i linków,
  • Przeglądaj galerię zdjęć i filmów z wygranymi nagrodami,
  • Dostosuj swój prywatny profil,
  • Weź udział w konkursach organizowanych na forum,
  • Skorzystaj z doświadczenia społeczności zarabiającej online od lat,
  • Porównaj stopy procentowe na kontach oszczędnościowych,
  • Wykorzystaj merytoryczną wiedzę naszych użytkowników, by zarabianie w domu stało się łatwiejsze niż kiedykolwiek,
  • Dowiedz się, gdzie zdobyć darmowe upominki, gadżety i próbki.
  • Pamiętaj to nic nie kosztuje, zarabiam.com to darmowe forum internetowe w którym zasięgniesz informacji "jak zarabiać przez internet".
I co najważniejsze, wszystko to jest zupełnie za darmo! Zarabiam.com to internetowe forum, które udzieli Ci odpowiedzi na pytanie "jak zarabiać przez internet". Teraz praca w domu staje się możliwa! Zarejestruj się już teraz, a dowiesz się wszystkiego o zarabianiu przez internet!

praca w domu


Zapraszamy na Nasze Serwery Minecraft oraz Serwer Minecraft



Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 6 Głosów - 3.5 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Strategie Opcji Biniarnych » Linie Fibo Metatrader 4

Autor Wiadomość
Verb22 Offline
Forumowy Fanatyk
*

Liczba postów: 830
Dołączył: Jul 2012
Reputacja: 68 +

Forum Gold: 1.00
Post: #71
RE: Strategie Opcji Biniarnych
Sprawdź:
jeśli chodzi o te strategie comparica, to powiem że może dzialać, bo ją testowalem. Niestety, jest dla doświadczonych inwestorow, bo trudno powiedzieć co będzie się dzialo. mi bez analizy danych rynkowych, skuteczność wychodzila 50:50 %. w porywach..

Sklep Seo : http://zarabiam.com/Temat-Twoj-Kompletny...rek-155956
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 30-08-2013 13:55 przez Verb22.)
30-08-2013 13:38
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Ania Online
Forumowy Maniak


Liczba postów: 1241
Dolaczyl: Jan 2012
Reputacja: 1712

Poziom ostrzezen: 0%
Forum Gold: 215.61 [Dotacja]

Warto sprawdzić:
raf1985 Offline
Świeżak
*

Liczba postów: 38
Dołączył: Dec 2012
Reputacja: 4 +

Forum Gold: 0.00
Post: #72
RE: Strategie Opcji Biniarnych
chyba większość strategii opierających się na różnych wskaźnikach i narzędziach to strategie dla osób bardziej doświadczonych.

Czytałem na zagranicznym forum, którego nazwy nie będę podawać by nie spamować, że jeden gość przesiedział ponad 1000 godzin na kontach demo na kilku różnych platformach, wypracował swoją strategię, która działała na demku, a gdy przyszło do stawiania realnej kasy to wyzerował konto błyskawicznie
04-09-2013 21:42
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Pani Ania
Prawa reka Admina


Liczba postów: 997
Forum Gold: 550
Dolaczyla: Feb 2011
Reputacja: 777


Warto sprawdzić:

toptrader2013 Offline
Początkujący
*

Liczba postów: 51
Dołączył: Aug 2013
Reputacja: 23 +

Forum Gold: 0.00
Post: #73
RE: Strategie Opcji Biniarnych
znalezienie dobrej i skutecznej strategii to jedno, a umiejętność jej zastosowania to drugie. Strategie tutaj prezentowane mają swoje uzasadnienie, ale np. ja nie umiałbym ich zastosować. Niby mówi się, że opcje binarne nie wymagają wiedzy i doświadczenia finansowego, a jednak jest to potrzebne by inwestować świadomie
04-09-2013 22:11
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Comparic Offline
Ekspert Opcji Binarnych
*

Liczba postów: 1,292
Dołączył: Jul 2013
Reputacja: 120 +

Odznaczenia:

(Zobacz Odznaczenia)
Poziom:
Forum Gold: 2,360.00
Post: #74
RE: Strategie Opcji Biniarnych
Każda inwestycja wymaga nauki, doświadczenia i pewnych predyspozycji.

Mając nawet gotową zyskowną strategię, nie wszyscy będą zarabiać ponieważ mogą nie trzymać się zasad. Pokazał to eksperyment z lat 80, kiedy dwóch znanych inwestorów wybrało 23 osoby z ogłoszenia i szkoliło ich swojego systemu, z jasnymi zasadami który przyniósł im setki milionów USD wcześniej. Część zarobiła, część osiągnęła lepsze wyniki niż "mistrzowie", a część straciła. Grali tym samym systemem.
05-09-2013 06:56
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
kleomenes Offline
Forumowy Maniak
*

Liczba postów: 1,554
Dołączył: Sep 2012
Reputacja: 337 +

Galeria Wygranych: Tutaj
Forum Gold: 6.00
Post: #75
RE: Strategie Opcji Biniarnych
Odnośnie zasad to wszędzie one obowiązują i opcje binarne jak widać nie są wyjątkiem Smile
05-09-2013 07:32
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Comparic Offline
Ekspert Opcji Binarnych
*

Liczba postów: 1,292
Dołączył: Jul 2013
Reputacja: 120 +

Odznaczenia:

(Zobacz Odznaczenia)
Poziom:
Forum Gold: 2,360.00
Post: #76
RE: Strategie Opcji Biniarnych
Postanowiliśmy wyszukać ciekawe strategie do Opcji Binarnych, głównie na zagranicznych stronach. Także możecie się spodziewać regularnego pojawiania się nowych strategii. Jak wiadomo każdy system gry musi dobrać pod siebie. Jedna osoba będzie najlepiej tradowała na opcjach One Touch w długim terminie, a druga na 60sekund.

Najpierw 2 strategie do gry na opcjach 60 sekund: http://comparic.pl/listings/strategie-60...e-binarne/

Na stronie znajdują się również strategie: Autochartist, Trend Follower oraz One Touch naszego autorstwa.
05-11-2013 09:02
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
NzerOZeroB Offline
Świeżak
*

Liczba postów: 19
Dołączył: Sep 2013
Reputacja: 3 +

Forum Gold: 0.00
Post: #77
RE: Strategie Opcji Biniarnych
Moim zdaniem to broker też ma "swoje strategie" odnośnie inwestora, i to bez względu na jakiej opcji.
05-11-2013 16:28
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Comparic Offline
Ekspert Opcji Binarnych
*

Liczba postów: 1,292
Dołączył: Jul 2013
Reputacja: 120 +

Odznaczenia:

(Zobacz Odznaczenia)
Poziom:
Forum Gold: 2,360.00
Post: #78
RE: Strategie Opcji Biniarnych
(05-11-2013 16:28)NzerOZeroB napisał(a):  Moim zdaniem to broker też ma "swoje strategie" odnośnie inwestora, i to bez względu na jakiej opcji.

Tutaj masz rację. Szczególnie widać to na Opcjach One Touch, gdzie brokerzy dają poziomy realizacji opcji nad oporami/wsparciami, miejscami z większym popytem/podażą etc.

Taka gra - pokazać coś graczom co wydaje się być okazją, ale tak naprawdę nią nie jest.


Natomiast w opcjach high/low czegoś takiego już nie ma. Tutaj mając dobrego brokera można śmiało grać i zarabiać - jeśli ma się system, który jest lepszy od rynku.
Glosy: kuba48 (+1)
05-11-2013 16:39
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Inwestor25 Offline
Stały Bywalec
*

Liczba postów: 583
Dołączył: Sep 2012
Reputacja: 254 +

Forum Gold: 55.00
Post: #79
RE: Strategie Opcji Biniarnych
(04-09-2013 22:11)toptrader2013 napisał(a):  znalezienie dobrej i skutecznej strategii to jedno, a umiejętność jej zastosowania to drugie. Strategie tutaj prezentowane mają swoje uzasadnienie, ale np. ja nie umiałbym ich zastosować. Niby mówi się, że opcje binarne nie wymagają wiedzy i doświadczenia finansowego, a jednak jest to potrzebne by inwestować świadomie

wszystko tak naprawdę wymaga doświadczenia i umiejętności
po roku inwestowania można już powiedzieć, że ma się jakieś doświadczenie ale i rodzaje doświadczenia są różne, bo czym innym jest doświadczenie zdobywane samodzielnie metodą prób i błędów a czym innym doświadczenie zdobywane przy pomocy i współpracy z osobami bardziej doświadczonymi

daną strategię można znać w teorii doskonale, ale niekoniecznie równie dobrze się ją stosuje w praktyce - ot polska szkoła - nauczyć się teorii, ale czy w praktyce się ją dobrze wykorzysta to już inna broszka
10-11-2013 00:35
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
kacper79 Offline
Świeżak
*

Liczba postów: 15
Dołączył: Jan 2014
Reputacja: 2 +

Forum Gold: 0.00
Post: #80
RE: Strategie Opcji Biniarnych
Witam Wszystkich!
na wstepie przedstawie troche swoja osobe. Mam 35 lat, rynkami finansowymi interesuje sie od kilku ladnych lat. Na forex zaczynalem kiedy minimalne depozyty liczylo sie w tysiacach $. Mam swoje wzloty i dupadki. Bardzo duzo doswiadczenia i nie ukrywam ze wciaz sie ucze. Moge sie tym doswiadczeniem z Wami podzielic. Do chwili obecnej inwestowalem na regularnym rynku forex uzywajac mniej lub bardziej znanych brokerow. Mam konta na takich platformach jak MT4 i cTrader. Obecnie bazuje tylko na kontach ECN.
Przeczytalem wszystkie posty w poprzednim temacie jaki zalozyl Inwestor25. Borykaliscie sie tam z takimi tematami jak hazard. Stawierdzam z cala odpowiedzialnoscia ze forex w jakiejkolwiek postaci czy to normalnej taka jaka ja znam czy w postaci opcji nie jest hazardem! Jednak obserwujac Wasze poczynania i przygody z forex stwierdzam ze w tym wydaniu mozna spokojnie nazwac to hazardem. Uwazam ze opcje to nie jest dobry sposob na rozpoczecie przygody z rynkami finansowymi. Opcje powinny byc lub inaczej moga byc uzupelnieniem normalnego tradingu. Bardzo wazna jest tu wiedza, zrozumienie rynku. Musimy wiedziec dlaczego cena porusza sie tak a nie inaczej. w poprzednim temacie widzialem wiele wpisow typu "cena szla ladnie w gore a gdy kupilem-lam opcje nagle zmienila kierunek." Wlasnie brak wiedzy czesto posuwa nas do z,ych decyzji. W tradingu tradycyjnym jak i w opcjach wszystko ma znaczenie, bardzo wazny jest tu kalendarz ekonomiczny. Ja nie otwieram zadnych pozycji na pol godziny przed jak i po oglaszaniu waznych danych ekonomicznych lub przed i bezposrednio po przemowieniach. Jesli mam otwarta pozycjie to staram sie je zamykac przed wyzej wymienionymi danymi ekonomicznymi. Wszystkie swoje strategie opieram na Price Action. Swoja wiedze zdobylem przez platne szkolenia i darmowe materialy z internetu. Przeczytalem i przeanalizowalem sporo ksiazek i ebookow na temat analiz i w ogole rynkow forex.
Opcjami zainteresowalem sie kilka miesiecy temu, oczywiscie mam zalozone konto realne ale tylko po to zeby miec dostep do konta demo. W wyborze brokera opcji binarnych kierowalem sie kilkoma kryteriami.
Po pierwsze czy broker jest regulowany w europie.
Po drugie jakie jest minimalna wielkosc pozycji
Po trzecie opinie na forach.
Jako ze mam dosc spore doswiadczenie to uwazam ze jesli chcemy odnosic sukcesy na FX to powinnismy trzymac sie swojego trading planu. Kazdy taki plan powinien miec napisany i wydrukowany.
Trading plan powinien zawierac money managment i opis strategii. MM to jest wlasciwie klucz do sukcesu na rynkach finansowych. Mi zrozumienie tego zajelo kilka lat zeby teraz od 2 lat miec stale dochody z FX. Moja rada jest taka zeby nie posiwecac wiecej niz 1% swojego depo na pozycje lub opcje. Z wlasnego doswiadczenia wiem ze na fx mozna zarobic i 2000% depozytu ale stracic mozemy tylko lub az 100%. To sa efekty nieodpowiedniego MM. Na opcje postanowilem przeznaczyc 1000euro z wczesniej zarobionych na fx pieniedzy. Dlatego dla mnie wazne bylo znalezc brokera ktory bedzie oferowal mi mozliwosc inwestowania za min 10euro.
Co do traders choics to nigdy ale to nigdy bym sie tym nie kierowal. Wytlumacze to w ten sposob. Ruch ceny jest kierowany przez wiele czynnikow miedzy innymi my mamy na to wplyw moze w nie wielkim stopniu ale mamy. Zeby narzedzie to bylo wiarygodne to musiala by byc tylko jedna platforma do opcji binarnych i zadnych innych metod inwestowania w rynek. Platforma ktora skupialaby wszystkich traderow z calego swiata. Niestety tak nie jest i ludzie inwestuja na roznych platformach do tego jeszcze sa instytucje finansowe ktore potrafia poruszac rynkiem poprzez wpuszczania na rynek duzej gotowki. Wiec wybor traderow na danej platformie jest zaledwie promilem w wyborze traderow na calym swiecie. Omijalbym sugerowanie sie tym narzedziem a juz na pewno nie podejmowalbym decyzji na jego podstawie przy opcjach 5 min i nizszych. W ogole odradzam opcje 60s. i na pewno odradzam wszystkie strategie oparte na progresji. Jesli ktos ma pytania to zapraszam do rozmowy na PW lub skype kacper79.
Pozdrawiam i zycze udanych decyzji.
Ps. Postem tym nie mam zamiaru nikogo obrazic ani nikogo wysniewac. Przedstawilem jedynie swoj punkt widzenia. Jednoczesnie przepraszam za literowki i bledy ortograficzne.
08-02-2014 21:02
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Poszukuje brokera opcji binarnych btc Roser17 7 9,089 22-05-2020 01:14
Ostatni post: ddd332
  easyTrade nastepca opcji binarnych aligi 0 7,161 30-08-2018 11:35
Ostatni post: aligi
  Jak wybrać strategie Criss323 4 7,177 09-07-2017 21:57
Ostatni post: MaLiN
Wink BONUSY/PROMOCJE od brokerów opcji binarnych MaLiN 116 39,101 08-05-2017 22:07
Ostatni post: MaLiN
  Platformy do opcji krótkoterminowych (do 5 min.) morr 8 9,108 30-03-2017 08:47
Ostatni post: MaLiN

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości