Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Strategie Opcji Biniarnych - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Inwestycje (/Forum-Inwestycje-324)
+--- Dział: Opcje Binarne (/Forum-Opcje-Binarne-339)
+--- Wątek: Strategie Opcji Biniarnych (/Temat-Strategie-Opcji-Biniarnych-70740)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9


Strategie Opcji Biniarnych - sEnod - 08-06-2013 10:41

Witam. A wiec na początek może coś dla początkujących! Aby inwestować w opcje musimy nauczyć się odczytywać wykresy jakieś platformy u mnie jest to MetaTrader 4. Odstawiamy wykresy u brokerów opcji, odstawiamy Trader Choice bo to może być ściema (ja przeważnie gram w druga stronę). Druga bardzo ważna rzecz! nie gramy nigdy na danych eco! Bo cena może zwariować aby sprawdzić kiedy są jakieś informacje można użyć tej strony http://pl.investing.com/economic-calendar/

A wiec teraz do rzeczy. Ściągamy metatrader4 od jakiegoś brokera ja polecam założyć rachunek demo na http://www.avafx.com/ i ściągnąć mt4.

Gdy już to zrobimy musimy trochę upieknic nasz wykres, na początku wygląda on tak
[Obrazek: 2ziq0km.png]

nie zbyt pieknie, prawda ?

A wiec bierzemy sie do polepszania, klikamy prawym na wykresie-własciwosci. zmieniamy kolor u mnie wyglada to tak
[Obrazek: 2n172qc.png]

teraz dajemy na common i zmieniamy na candlestick(swiecie japonskie) wyrzucamy siatke, dajemy na interwał 5 min(oczywiście zależy na jakim TF będziemy grac, można dać 15, 30, 1h jak kto woli) przybliżamy nasz wykres, wszystko oznaczam zółtymi kółeczkami. Nasz wykres powinien wyglądać tak.
[Obrazek: dw271z.png]

ładniej prawda ?


RE: Strategie Opcji Biniarnych - sEnod - 08-06-2013 10:58

A więc mamy gotowy wykres do inwestowania, teraz pogramy sobie troszke moją strategią.
Pierwsze co musimy zrobić to ściągnąć wskaźnik ZigZag_wlebel znajdziemy go tutaj:
http://wrzucacz.pl/file/9421370684668/ZigZag_wLabel.mq4

Gdy już posiadamy dany wskaźnik musimy go wrzucić do naszego mt4. Wchodzimy w katalog gdzie program został zainstalowany u mnie to Dysk:C Porgram Files / Ava metatrader/ experts/ indicators tutaj wklejamy!!! Teraz musimy uruchomić ponownie metatrader 4 kliknąć na navigator wybrać Custom indicators przeciągnąć ZigZag_wLebel i umiescic go na wykresie.
[Obrazek: m8pgzd.png]

Teraz trudniejsza sprawa! Linie Fibo zaznaczamy je od najniższego dołka do najwyższego np w taki sposób. Żółta kreska to moment w którym umieszczamy linie fibo. Teraz druga część gdy cena dotknie lini 61.8(czerwona strzałka) jak na przykładzie to cena powinna zawrócić na moment i to jest właśnie nasza szansa na wejście! Wyglada to mniej wiecej tak:
[Obrazek: qzhis2.png]

Jak widać cena zawróciła na 61.8, mam nadzieje ze każdy wie jak obsługiwać brokera opcji?
W razie jakichkolwiek pytań proszę śmiało pisać Smile


RE: Strategie Opcji Biniarnych - Inwestor25 - 08-06-2013 14:21

sEnod (ciągle czytam esnod Tongue) - daję reputa za założenie tematu i za to, że tak fajnie go rozpocząłeś Smile


RE: Strategie Opcji Biniarnych - sEnod - 08-06-2013 15:15

Spoko, mam nadzieje ze wielu osobom ułatwi to start Smile


RE: Strategie Opcji Biniarnych - Verb22 - 08-06-2013 16:07

szkoda że ten zig-zag się repaintuje - odnawia. Na rynku są platne wskaniki ktore przewidują ruch cen i nie odmalowują się. Ale koszstują pod 600 zł.


RE: Strategie Opcji Biniarnych - sEnod - 08-06-2013 16:24

Co ?? Co Ty Verb tutaj jakiś zamęt już siejesz?! ZigZag potrzebny jest do wyznaczania szczytów i dołków, można równie dobrze bez niego samemu wyznaczyć LL HH, to jest tylko ułatwienie !!!! Wiec skoro jest jakiś dołek to sie chyba on nie zmienia, tak ? a ze zigzag porusza sie razem z cena to chyba wiele nie zmienia, dołki i szczyty zostają w miejscu...


RE: Strategie Opcji Biniarnych - Verb22 - 08-06-2013 18:57

a jak to wyznaczyć?


RE: Strategie Opcji Biniarnych - sEnod - 08-06-2013 19:05

Najniższy dołek oraz najwyższa górka. Mozesz wpisać tez w google: Jak rysować linie fibonacciego. Powinno wyskoczyc Ci parę dobrych pozycji.


RE: Strategie Opcji Biniarnych - olsko80 - 09-06-2013 13:46

czy to ma ułatwić wygrywanie?


RE: Strategie Opcji Biniarnych - sEnod - 09-06-2013 14:00

Tzn ? To ma być metoda na wygrywanie Smile