Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Wybierz Styl: Aktywuj czarny styl Aktywuj jasny styl Aktywuj mobilny styl
Forum o zarabianiu przez Internet !
praca w domu Witaj serdecznie forum o zarabianiu Zarabiam.com
forum o zarabianiu przez internet

Witaj! Nie bez powodu trafiłeś na największe w Polsce Forum o Zarabianiu przez internet! Tutaj gromadzimy pasjonatów zdobywania pieniędzy online i dajemy możliwość poznania tajników pracy w domu. Coraz więcej osób poszukuje sposobów na zarabianie w sieci, co sprawia, że praca w domu przez internet staje się atrakcyjnym źródłem dochodu. W dzisiejszych czasach, zarabianie online to nie tylko alternatywa, ale często również znakomita opcja do tradycyjnej pracy na etacie. Czy zastanawiasz się, jak łatwo zarobić pieniądze? Jeśli tak, to właściwe miejsce! Internet jest pełen możliwości, a my jesteśmy tutaj, aby Ci pomóc, dzieląc się wiedzą i doświadczeniami.

Rejestracja na naszym forum jest całkowicie darmowa i niesie ze sobą wiele korzyści:

  • Zakładaj nowe wątki i bierz udział w dyskusjach,
  • Odblokuj dostęp do czatu (Shoutbox),
  • Ogranicz liczbę wyświetlanych reklam,
  • Zdobywaj odznaczenia i reputację,
  • Zyskaj dostęp do ukrytych działów, tematów i linków,
  • Przeglądaj galerię zdjęć i filmów z wygranymi nagrodami,
  • Dostosuj swój prywatny profil,
  • Weź udział w konkursach organizowanych na forum,
  • Skorzystaj z doświadczenia społeczności zarabiającej online od lat,
  • Porównaj stopy procentowe na kontach oszczędnościowych,
  • Wykorzystaj merytoryczną wiedzę naszych użytkowników, by zarabianie w domu stało się łatwiejsze niż kiedykolwiek,
  • Dowiedz się, gdzie zdobyć darmowe upominki, gadżety i próbki.
  • Pamiętaj to nic nie kosztuje, zarabiam.com to darmowe forum internetowe w którym zasięgniesz informacji "jak zarabiać przez internet".
I co najważniejsze, wszystko to jest zupełnie za darmo! Zarabiam.com to internetowe forum, które udzieli Ci odpowiedzi na pytanie "jak zarabiać przez internet". Teraz praca w domu staje się możliwa! Zarejestruj się już teraz, a dowiesz się wszystkiego o zarabianiu przez internet!

praca w domu


Zapraszamy na Nasze Serwery Minecraft oraz Serwer Minecraft



Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 1 Głosów - 5 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Anime - Dyskusja ogólna

Autor Wiadomość
Karas09 Offline
Aktywny
*

Liczba postów: 145
Dołączył: Apr 2013
Reputacja: 14 +

Forum Gold: 0.00
Post: #61
RE: Anime - Dyskusja ogólna
Sprawdź:
(22-04-2013 19:23)vankosiara napisał(a):  Co powiecie o Bleach, Fairy Tail i Naruto? Chcę obejrzeć jakiegoś tasiemca, bo na razie oglądałem same krótkie serie (zazwyczaj po ok. 12-30odc, czasem 20parę odc. i 2ezony czyli 40.)
Od razu mówię, że nie chcę One Piece, kreska strasznie mi się nie podoba jak i sama postać Luffiego.

Bleach jest zarąbisty ale do końca arc'u w SS czyli tak do 65 odcinka bo później jest już różnie. Najlepiej omijać wszystkie fillery bo nudne jak flaki z olejem.
Naruto można powiedzieć, że tak jak Bleach. Pierwsza seria do 135 odcinka chyba oglądać bo później same fillery nudne, że szok a druga seria czyli Shippudenn jest nie równa.
Fairy Tail obejrzałem z 10 odcinków. Pewnie dużo osób się zdziwi jak to tylko 10, a powiem tak, najpierw czytałem mange później doszło anime i to było okropne. Tyle w tym temacie(chociaż mam zamiar dać jeszcze jedną szansę bo kumpel wychwalał).

Jeżeli mogę polecić coś od siebie innego a też długiego (chociaż nie tak jak te serie) to polecam:
Hajime no Ippo - seria pierwsza 76 odc, druga 24 odc, - opowieść o chłopcu, który zaczyna karierę bokserską

Major - 6 serii (w sumie ponad 130 odc.) - opowieść o gościu, który gra w baseball

Eyeshield 21 - chyba 135 odc. - opowieść o chłopcu, który gra w football amerykański (jest tam dużo akcentów komediowych Big Grin)

Katekyo Hitman Reborn - koło 200 odc. - Opowieść o chłopcu, którego przyszłością jest zostaniem szefem mafii (super moce i dużo komedii)

To chyba tyle. W sumie to polecam każdą z tych wszystkich serii bo każda trzyma poziom, raz niższy raz wyższy ale to zawsze fajna akcja.Smile
03-05-2013 21:15
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Ania Online
Forumowy Maniak


Liczba postów: 1241
Dolaczyl: Jan 2012
Reputacja: 1712

Poziom ostrzezen: 0%
Forum Gold: 215.61 [Dotacja]

Warto sprawdzić:
woojohn Offline
Początkujący
*

Liczba postów: 66
Dołączył: Jul 2012
Reputacja: 13 +

Forum Gold: 0.00
Post: #62
RE: Anime - Dyskusja ogólna
Tasiemce mają to do tego, że jeśli nie mają ciekawej fabuły to sam fakt, że mają po 500+ odcinków czy chapterów wzbudza przerazenie. Big Grin
Bleach - tak jak ktoś napisał, jest ok ale tylko do pewnego arca, później już widać że autor nie ma co wymyślać i w taki o to sposób (przynajmniej ja) porzuciłem Bleacha w 200 -którymś chapterze mangi, anime to będzie chyba 150-któryś.
Fairy Tail - na początku mi się podobało, ale wiele czasu temu anime nie poświeciłem. Nie podobały mi się sceny walki.
Naruto - polecam, ale na dzień dzisiejszy manga zaczyna się robić przesadna, choć nadal bardzo polecam początkującym ''tasiemcowcom'' Big Grin
Beelzeebub - dobry humor, fabuła nie najgorsza ale osobiscie po którymś odcinku zaczyna się nudzić. Bywa, że na akcje trzeba dłuuugo czekać..

W zasadzie to jest tylko jeden tasiemiec, który moim zdaniem bije wszystko na głowe - One Piece. To bodajże teraz najpopularniejsza manga w Japonii (lub jedna z najpopularniejszych) I naprawdę nie ma co się dziwić, bo ona po prostu miazdzy. Smile Kreska może się nie podobać, ponieważ pierwsze odcinki mają już sporo lat, więc to wygląda no tak średnio, zwłaszcza dla kogoś kto nie wychował się na Dragon Ballu Tongue pozniej jest lepiej, ale to nie o kreske chodzi. Fabuła na pierwszy rzut oka wydaje się śmieszna, ale z każdym kolejnym odcinkiem, z każdym nowym wątkiem, nowym przeciwnikiem czy nowo ''zdobytym'' członkiem załogi, ta manga staje się tak wciągająca, że ja już teraz zastanawiam się czy nie wpadne w depreche jak się już skończy. Lol Chciałbym zachęcić do tej mangi/anime każdego kto jeszcze jej nie oglądał, a lubi dobrą fabułe, przygodę, zwroty akcji, wielu przeciwników, wiele technik walki i lokacji. W OP obecnie jest 9 członków załogi, a każdy z nich (inaczej niż w innych mangach) jest jakby głównym bohaterem, ma swoją historie, swój cel, unikatowe poczucie humoru, cechy charakteru czy style walki. To wszystko sprawia, że One Piece jest jak dobra książka która się nie nudzi, a jak wiadomo książki po okładce się nie ocenia. Smile



(Ten post był ostatnio modyfikowany: 30-08-2013 23:53 przez woojohn.)
30-08-2013 23:38
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
hertia Offline
Stały Bywalec
*

Liczba postów: 780
Dołączył: Dec 2012
Reputacja: 233 +

Forum Gold: 20.00
Post: #63
RE: Anime - Dyskusja ogólna
Pewnie zrobię mały offtop co sądźcie o The Simpsons i Futurama bo jak dla mnie to najlepsze seriale animowane z dozą świetnego humoru

https://www.youtube.com/watch?v=jb_6QhdMOpg

Może to lekka przeróbka bo dodano tvn;p ale kto oglądał serial ten wie że nie brakuje tam głupszych i śmieszniejszych momentów ale też bardzo wzruszających...:?

No i Futurama

https://www.youtube.com/watch?v=bOvk2zHbQXU
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 31-08-2013 05:42 przez hertia.)
31-08-2013 05:40
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Pani Ania
Prawa reka Admina


Liczba postów: 997
Forum Gold: 550
Dolaczyla: Feb 2011
Reputacja: 777


Warto sprawdzić:

szalonymad Offline
Bywalec
*

Liczba postów: 288
Dołączył: Aug 2013
Reputacja: 100 +

Forum Gold: 35.00
Post: #64
RE: Anime - Dyskusja ogólna
Ktoś wcześniej spytał się o bleach'a i zgodzę się z przedmówcami ewidentnie widać że Tite Kubo(autor mangi, przez co można powiedzieć autor fabuły anime) stara ciągnąc serie na siłę i niezbyt mu to wychodzi, kod koniec anime a następnie czytania mangi czułem to czego nie czułem wcześniej , czyli wypalenie fabuły/ pomysłów lub porostu do mnie nie trafiały. Zresztą autor zrobił sobie przerwę na czas wakacji i manga nie wchodziła... nie wiem czy z powrotem ją zacznę czytać.

tutaj mój MYL - http://myanimelist.net/animelist/SzalonyMad cała lista anim które obejrzałem, mam zamiar obejrzeć etc.
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 31-08-2013 10:59 przez szalonymad.)
31-08-2013 10:57
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
DeI Offline
Bywalec
*

Liczba postów: 478
Dołączył: Aug 2013
Reputacja: 85 +

Forum Gold: 35.00
Post: #65
RE: Anime - Dyskusja ogólna
Ja tam wam polecam:

Great Teacher Onizuke
Code Geass
Death Note
Mirai Nikki
Black Lagoon
Full Metal Alchemist
Monster

Opisywać nie ma co dużo akcji za wyjątkiem GTO (bardziej życiowe no i też śmieszne) i Monster (tutaj jest klimat niezły)
30-09-2013 17:43
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
vankosiara Offline
Uzależniony
*

Liczba postów: 1,489
Dołączył: Aug 2011
Reputacja: 585 +

Galeria Wygranych: Tutaj
Forum Gold: 200.00
Post: #66
RE: Anime - Dyskusja ogólna
Może jakoś ożywimy dyskusję Wink?

Aktualnie oglądam Naruto, jestem na 187 odcinku pierwszej serii. Co to fillerów, to prawdą, że są nudne ale to 1/4. Reszta fillerów wg. mnie jest dość ciekawa jak np. motyw z szukaniem owada Bikochu czy historią o wiosce Gwiazdy.
01-02-2014 15:11
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
DeI Offline
Bywalec
*

Liczba postów: 478
Dołączył: Aug 2013
Reputacja: 85 +

Forum Gold: 35.00
Post: #67
RE: Anime - Dyskusja ogólna
Wystarczy lista odc Naruto i można eliminować filery nie pamiętam już linka do stronki. A od zeszłego roku Naruto Shippuden tak ssie że głowa boli
03-02-2014 02:40
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
vankosiara Offline
Uzależniony
*

Liczba postów: 1,489
Dołączył: Aug 2011
Reputacja: 585 +

Galeria Wygranych: Tutaj
Forum Gold: 200.00
Post: #68
RE: Anime - Dyskusja ogólna
Po obejrzeniu serii odpocznę sobie trochę od Naruto i zabiorę się za parę/naście krótszych serii jak FMA, Monster itd.
Potem może jakiś Bleach czy FT Tongue
03-02-2014 17:19
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
DeI Offline
Bywalec
*

Liczba postów: 478
Dołączył: Aug 2013
Reputacja: 85 +

Forum Gold: 35.00
Post: #69
RE: Anime - Dyskusja ogólna
FMA i Monster to nie takie krótkie Animce. Fma Ponad 100odc Monster 60-70 chyba miało w połowie stanąłem serii bardzo klimatyczne anime.

Krótkie to te sezonówki do 30 Tongue.
03-02-2014 23:27
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
allout Offline
Początkujący
*

Liczba postów: 85
Dołączył: Feb 2013
Reputacja: 10 +

Forum Gold: 0.00
Post: #70
RE: Anime - Dyskusja ogólna
Panowie co możecie polecić z gatunku cyberpunk? Oglądałem GitS'y, Texhnolyze, Ergo Proxy, Serial Experiments Lain

szukam czegoś podobnego ciężki klimat, filozoficzna rozkmina Tongue
04-02-2014 14:16
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości