Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Anime - Dyskusja ogólna - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Dział Tematyczny (/Forum-Dzial-Tematyczny-116)
+---- Dział: Filmy i Kino (/Forum-Filmy-i-Kino-123)
+---- Wątek: Anime - Dyskusja ogólna (/Temat-Anime-Dyskusja-ogolna-67146)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9


Anime - Dyskusja ogólna - vankosiara - 30-03-2013 23:32

Zakładam temat, ponieważ sam bardzo interesuję się kulturą japońską i anime więc może istnieje więcej takich osób na forum ;]


Więc dyskusje uważam za otwartą! Big Grin


RE: Anime - Dyskusja ogólna - ciekma - 31-03-2013 00:06

A więc na początek zapytam o anime które byś osobiście polecił. Aczkolwiek takie z klimatem i dobrymi scenami walk Smile


RE: Anime - Dyskusja ogólna - ksomix - 31-03-2013 08:54

(31-03-2013 00:06)ciekma napisał(a):  A więc na początek zapytam o anime które byś osobiście polecił. Aczkolwiek takie z klimatem i dobrymi scenami walk Smile

Takich można by wymieniać w nieskończoność, podaj więcej informacji. Wink


RE: Anime - Dyskusja ogólna - ciekma - 31-03-2013 10:36

Coś w stylu Fairy Tail, Bleach, One Piece. Gdzie nie chodzi tylko o bezmyślną napierdzielankę ale miały w sobie to coś Smile


RE: Anime - Dyskusja ogólna - ksomix - 31-03-2013 11:58

(31-03-2013 10:36)ciekma napisał(a):  Coś w stylu Fairy Tail, Bleach, One Piece. Gdzie nie chodzi tylko o bezmyślną napierdzielankę ale miały w sobie to coś Smile

Widzę, że lubisz tasiemce. Big Grin Słyszałem, że Beelzebub jest ciekawy. Sam nie oglądałem tego anime, bo wole krótkie serie Tongue
Jeśli chcesz coś z nutką romansu to polecam Shakugan no Shana lub Sword Art Online (motyw gry-MMO, w której uwiezieni zostali ludzie)

A jeśli nie chcesz bezmyślnej napieprzanki to Code Geass będzie dobrym wyborem. Wink Częste zwroty akcji, ciężko przewidzieć co się za chwile wydarzy. Główny bohater jest bardzo dobrym strategiem, a do tego posiada ciekawą moc...


RE: Anime - Dyskusja ogólna - vankosiara - 31-03-2013 12:12

Jeżeli nie szukasz tasiemca a chciałbyś dużo akcji i poruszającą fabułę to polecam Guilty Crown. Obejrzałem je parę dni temu. Nt. tego animca jest dużo negatywnych i pozytywnych opinii, zdania są bardzo podzielone - są podzielone co do fabuły, lecz każdy daję temu anime wielki + za soundtrack, kreskę oraz efekty. Długość anime to standardowe 24min, ilość odcinków to 23 + 2OVA (15min i 40min)
Drugie anime tego samego reżysera to Code Geas. Są w nim mechy, których osobiście nie lubię ale w tym tytule to mi nie przeszkadzało, wręcz przeciwnie. W innych anime nie znoszę mechów a w tym tylko czekałem jak się pojawią ;] CG ma 2 sezony po ok.24odc każdy. Długość odcinka standardowa.


EDIT:
@up
Właśnie wczoraj zacząłem oglądać SAO i na razie też je polecam, ciekawy motyw.


RE: Anime - Dyskusja ogólna - ksomix - 31-03-2013 12:23

(31-03-2013 12:12)vankosiara napisał(a):  Jeżeli nie szukasz tasiemca a chciałbyś dużo akcji i poruszającą fabułę to polecam Guilty Crown. Obejrzałem je parę dni temu. Nt. tego animca jest dużo negatywnych i pozytywnych opinii, zdania są bardzo podzielone - są podzielone co do fabuły, lecz każdy daję temu anime wielki + za soundtrack, kreskę oraz efekty. Długość anime to standardowe 24min, ilość odcinków to 23 + 2OVA (15min i 40min)
Drugie anime tego samego reżysera to Code Geas. Są w nim mechy, których osobiście nie lubię ale w tym tytule to mi nie przeszkadzało, wręcz przeciwnie. W innych anime nie znoszę mechów a w tym tylko czekałem jak się pojawią ;] CG ma 2 sezony po ok.24odc każdy. Długość odcinka standardowa.


EDIT:
@up
Właśnie wczoraj zacząłem oglądać SAO i na razie też je polecam, ciekawy motyw.

A ja właśnie od dwóch dni oglądam Guilty Crown ;P Polecam także, bardzo dobra muzyka, kreska i fabuła. Wink


RE: Anime - Dyskusja ogólna - ciekma - 31-03-2013 12:40

Hm ciekawe propozycje będę musiał się z nimi zapoznać Smile

A co do tasiemców to lubię je oglądać gdyż strasznie przykro jak nadchodzi koniec anime i trzeba szukać czegoś innego.

Z takich krótszych serii to oglądałem Death Note i Onegai Teacher.
Oglądałem też D.Gray-man ale jakoś tak przerwali dziwnie a przecież się nie skończyła fabuła.

To zabiorę się za to co mówicie i zobaczmy co oferujecie Big Grin

A no oczywiście jeszcze jak mogłem zapomnieć o Ao no Exorcist i Soul Eater ^^


RE: Anime - Dyskusja ogólna - ksomix - 31-03-2013 12:46

Też nie lubie jak anime się kończy, ale wszystko musi się kiedyś skończyć, a dla mnie tasiemce z czasem robią się po prostu nudne... Ponieważ pojawiają się w nich jedynie walki, a fabuła zaczyna kuleć. Nie mówie, że każdy tasiemiec tak ma, jednak większość do tego zmierza, później twórcą chodzi jedynie o pieniądze, więc starają się sztucznie przedłużać serie.

To jest jedynie moja opinia, więc nie musicie się tym sugerować wybierając jakiegoś tasiemca. Wink


RE: Anime - Dyskusja ogólna - vankosiara - 31-03-2013 13:39

Jeżeli lubisz minf*ck polecam Mirai Nikki i wszystkie serie Higurashi no Naku Koro ni ;D MN jeszcze nie oglądałem ale zabiorę się za nie zaraz po tym jak zakończę SAO ;]