Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Wybierz Styl: Aktywuj czarny styl Aktywuj jasny styl Aktywuj mobilny styl
Forum o zarabianiu przez Internet !
praca w domu Witaj serdecznie forum o zarabianiu Zarabiam.com
forum o zarabianiu przez internet

Witaj! Nie bez powodu trafiłeś na największe w Polsce Forum o Zarabianiu przez internet! Tutaj gromadzimy pasjonatów zdobywania pieniędzy online i dajemy możliwość poznania tajników pracy w domu. Coraz więcej osób poszukuje sposobów na zarabianie w sieci, co sprawia, że praca w domu przez internet staje się atrakcyjnym źródłem dochodu. W dzisiejszych czasach, zarabianie online to nie tylko alternatywa, ale często również znakomita opcja do tradycyjnej pracy na etacie. Czy zastanawiasz się, jak łatwo zarobić pieniądze? Jeśli tak, to właściwe miejsce! Internet jest pełen możliwości, a my jesteśmy tutaj, aby Ci pomóc, dzieląc się wiedzą i doświadczeniami.

Rejestracja na naszym forum jest całkowicie darmowa i niesie ze sobą wiele korzyści:

  • Zakładaj nowe wątki i bierz udział w dyskusjach,
  • Odblokuj dostęp do czatu (Shoutbox),
  • Ogranicz liczbę wyświetlanych reklam,
  • Zdobywaj odznaczenia i reputację,
  • Zyskaj dostęp do ukrytych działów, tematów i linków,
  • Przeglądaj galerię zdjęć i filmów z wygranymi nagrodami,
  • Dostosuj swój prywatny profil,
  • Weź udział w konkursach organizowanych na forum,
  • Skorzystaj z doświadczenia społeczności zarabiającej online od lat,
  • Porównaj stopy procentowe na kontach oszczędnościowych,
  • Wykorzystaj merytoryczną wiedzę naszych użytkowników, by zarabianie w domu stało się łatwiejsze niż kiedykolwiek,
  • Dowiedz się, gdzie zdobyć darmowe upominki, gadżety i próbki.
  • Pamiętaj to nic nie kosztuje, zarabiam.com to darmowe forum internetowe w którym zasięgniesz informacji "jak zarabiać przez internet".
I co najważniejsze, wszystko to jest zupełnie za darmo! Zarabiam.com to internetowe forum, które udzieli Ci odpowiedzi na pytanie "jak zarabiać przez internet". Teraz praca w domu staje się możliwa! Zarejestruj się już teraz, a dowiesz się wszystkiego o zarabianiu przez internet!

praca w domu


Zapraszamy na Nasze Serwery Minecraft oraz Serwer Minecraft



Ankieta: Jak oceniasz serwisie Sejfik?
Bardzo dobry serwis
Przeciętny
Nic specjalnego
Nie mam zdania
[Wyniki ankiety]
Uwaga: To jest publiczna ankieta, więc każdy może zobaczyć na co zagłosowano.
Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 94 Głosów - 2.55 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Sejfik.com - [Dowody wypłat, Porady, Opinie] SERWIS WYPŁACA OD PONAD 10 LAT! » Zaufaj doświadczeniu! Serwis od 10 lat niezmiennie stabilny finansowo! Najwięcej metod zarabiania w jednym serwisie!

Autor Wiadomość
Zawadson Offline
Uzależniony
*

Liczba postów: 1,406
Dołączył: Apr 2014
Reputacja: 290 +

Forum Gold: 68.00
Post: #1871
RE: Sejfik.com- Dorabiaj przez internet (Dowody wypłat, Porady, Opinie)
Sprawdź:
MrocznyKill, dlaczego ze wszystkich promowań PTP polecasz PTP Ekstra? W PTP Ekstra dostaje się 0.4 kredyta za unikalne kliknięcie w każdą z reklam w rotatorze raz na 24 godziny, a w zwykłym PTP otrzymuje się 1 kredyt za unikalne kliknięcie w link raz na 24 godziny. To chyba oczywiste, że PTP bardziej się opłaca niż Ekstra, bo kto klika w reklamy w rotatorze?

A tak poza tym, nie idzie mi najlepiej z promowaniem PTP, ponieważ mam CTR na poziomie 12.9%. Muszę dopłacać. Nie wiem, dlaczego nie zalicza. (Promuję PTP Sejfika).
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 06-08-2018 11:46 przez Zawadson.)
06-08-2018 11:43
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Ania Online
Forumowy Maniak


Liczba postów: 1241
Dolaczyl: Jan 2012
Reputacja: 1712

Poziom ostrzezen: 0%
Forum Gold: 215.61 [Dotacja]

Warto sprawdzić:
loryn222 Offline
Forumowy Fanatyk
*

Liczba postów: 814
Dołączył: Mar 2012
Reputacja: 69 +

Galeria Wygranych: Tutaj
Forum Gold: 250.00
Post: #1872
RE: Sejfik.com- Dorabiaj przez internet (Dowody wypłat, Porady, Opinie)
(06-08-2018 11:43)Zawadson napisał(a):  MrocznyKill, dlaczego ze wszystkich promowań PTP polecasz PTP Ekstra? W PTP Ekstra dostaje się 0.4 kredyta za unikalne kliknięcie w każdą z reklam w rotatorze raz na 24 godziny, a w zwykłym PTP otrzymuje się 1 kredyt za unikalne kliknięcie w link raz na 24 godziny. To chyba oczywiste, że PTP bardziej się opłaca niż Ekstra, bo kto klika w reklamy w rotatorze?

A tak poza tym, nie idzie mi najlepiej z promowaniem PTP, ponieważ mam CTR na poziomie 12.9%. Muszę dopłacać. Nie wiem, dlaczego nie zalicza. (Promuję PTP Sejfika).

Nie promuj ptp sejfika na sejfiku bo Bana mozesz dostać.

Promuj ptp sejfik extra , działa on na zasadzie takiej ze kupujesz za 50 groszy 1000 wyświetleń na sejfiku i masz z tego zarobku 75 groszy .

A jak sejfik na tym zarabia to proste . Twoja wykupiona kampania na wyświetlanie ptp extra ląduje w dziale kliki konkursowe . Klikajacy dostaje 1 punkt za każde klikniecie czyli za 1000 wyświetleń twojego linku ptp klikacze zarobią w sumie 1000 punktów warte okolo 50 groszy ale w trakcie klikania na sejfiku są odświeżane banery czyli drugi zarobek admina ( pierwszy to wykupienie przez ciebie kampanii) dalej po kliknięciu w link twojej kampanii pojawiają się linki polecajace i ptp innych serwisów lub kampanie reklamowe takie jak Orange czy jakis znanych marek samochodów czyli trzeci zysk . Teraz zsumuj koszt wykupienia wszystkiego czyli banerów lampa i reklamowych zewnętrznych jak i kupno lampa i przez ciebie czyli wewnętrznych i odejmij 50groszy jako zarobek dla klikaczy .
06-08-2018 12:32
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Pani Ania
Prawa reka Admina


Liczba postów: 997
Forum Gold: 550
Dolaczyla: Feb 2011
Reputacja: 777


Warto sprawdzić:

TheJerremi Offline
Aktywny
*

Liczba postów: 148
Dołączył: Apr 2018
Reputacja: 29 +

Forum Gold: 100.00
Post: #1873
RE: Sejfik.com- Dorabiaj przez internet (Dowody wypłat, Porady, Opinie)
(06-08-2018 11:43)Zawadson napisał(a):  MrocznyKill, dlaczego ze wszystkich promowań PTP polecasz PTP Ekstra? W PTP Ekstra dostaje się 0.4 kredyta za unikalne kliknięcie w każdą z reklam w rotatorze raz na 24 godziny, a w zwykłym PTP otrzymuje się 1 kredyt za unikalne kliknięcie w link raz na 24 godziny. To chyba oczywiste, że PTP bardziej się opłaca niż Ekstra, bo kto klika w reklamy w rotatorze?

A tak poza tym, nie idzie mi najlepiej z promowaniem PTP, ponieważ mam CTR na poziomie 12.9%. Muszę dopłacać. Nie wiem, dlaczego nie zalicza. (Promuję PTP Sejfika).

Na chłopski rozum tłumacząc - najbardziej wartościowe ptp polega na tym, ze czyjeś UV może być użyte na tylko jedno zwykle ptp. Przykladowo: Masz w klikach konkursowych pierwsze dwa linki którymi są zwykle ptp. Za pierwsze ptp użytkownik otrzyma 1 kredytek, natomiast druga osoba już nie otrzyma, ponieważ twoje UV zostało zużyte na ptp pierwszej osoby. Dlatego jeżeli chciałbyś żeby promować zwykle ptp musiałbyś zapewnić żeby twój klik był pierwszy przed innymi. Natomiast z ptp ekstra obie osoby dostały by po 0.4 kredytka. No chyba, ze już weszli na ich ptp z innej strony czy w jakis inny sposób. Chyba zrozumiale dość opisałem Tongue
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 06-08-2018 13:04 przez TheJerremi.)
06-08-2018 13:02
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
loryn222 Offline
Forumowy Fanatyk
*

Liczba postów: 814
Dołączył: Mar 2012
Reputacja: 69 +

Galeria Wygranych: Tutaj
Forum Gold: 250.00
Post: #1874
RE: Sejfik.com- Dorabiaj przez internet (Dowody wypłat, Porady, Opinie)
Dokladnie a promować z zyskiem mozesz też ptp imperiumreklamy gdzie za 1000 zaliczonych wyświetleń masz 1000 kredytek które sa warte 1zl natomiast na 1000 wyświetleń wykupionych na sejfiku zarobisz na imperiumreklamy okolo 80 groszy bo % zaliczonych wynosi ~ 80%
07-08-2018 14:09
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
EfectiveWork Offline
Forumowy Fanatyk
*

Liczba postów: 981
Dołączył: Aug 2018
Reputacja: 654 +

Galeria Wygranych: Tutaj
Forum Gold: 0.00
Post: #1875
RE: Sejfik.com- Dorabiaj przez internet (Dowody wypłat, Porady, Opinie)
MrocznyKILL powiedz mi szczerze ile Ty obecnie zgarniasz na sejfiku ? Smile Strasznie mnie to ciekawi Smile
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 07-08-2018 14:28 przez EfectiveWork.)
07-08-2018 14:25
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
MrocznyKILL Offline
Przyjaciel Forum
*

Liczba postów: 8,870
Dołączył: Nov 2010
Reputacja: 3505 +

Galeria Wygranych: Tutaj
Odznaczenia:

(Zobacz Odznaczenia)
Poziom:
Forum Gold: 2.00
Post: #1876
RE: Sejfik.com- Dorabiaj przez internet (Dowody wypłat, Porady, Opinie)
(07-08-2018 14:25)EfectiveWork napisał(a):  @[MrocznyKILL] powiedz mi szczerze ile Ty obecnie zgarniasz na sejfiku ? Smile Strasznie mnie to ciekawi Smile

Na dzień dzisiejszy na sejfiku nie robię aktualnie nic. Szczerze nawet nie wiem dawno nie liczyłem (za bardzo pochłonęły mnie inne metody zarabiania) ale na pewno z 200 zł z samych ref wpada... może nawet więcej.

ALE ŻEBY TRADYCJI STAŁO SIĘ ZADOŚĆ Tongue

Nadal uważam sejfik za genialny serwis dla początkujący dający co nieco zarobić i pozwala podłapać pierwsze kontakty Smile A gdy się rozwiniemy sam sejfik można potem wykorzystywać pośrednio w innych biznesach.

07-08-2018 18:11
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
EfectiveWork Offline
Forumowy Fanatyk
*

Liczba postów: 981
Dołączył: Aug 2018
Reputacja: 654 +

Galeria Wygranych: Tutaj
Forum Gold: 0.00
Post: #1877
RE: Sejfik.com- Dorabiaj przez internet (Dowody wypłat, Porady, Opinie)
MrocznyKILL Dzięki za odpowiedz Smile

Można śmiało powiedzieć, że tutaj jesteś królem sejfika Big Grin
07-08-2018 19:52
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
MrocznyKILL Offline
Przyjaciel Forum
*

Liczba postów: 8,870
Dołączył: Nov 2010
Reputacja: 3505 +

Galeria Wygranych: Tutaj
Odznaczenia:

(Zobacz Odznaczenia)
Poziom:
Forum Gold: 2.00
Post: #1878
RE: Sejfik.com- Dorabiaj przez internet (Dowody wypłat, Porady, Opinie)
(07-08-2018 19:52)EfectiveWork napisał(a):  @[MrocznyKILL] Dzięki za odpowiedz Smile

Można śmiało powiedzieć, że tutaj jesteś królem sejfika Big Grin

Sejfikowy fanatyk TAK to JA we własnej osobie 2 Big Grin TongueTongue

(Ten post był ostatnio modyfikowany: 07-08-2018 20:54 przez MrocznyKILL.)
07-08-2018 20:53
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Zawadson Offline
Uzależniony
*

Liczba postów: 1,406
Dołączył: Apr 2014
Reputacja: 290 +

Forum Gold: 68.00
Post: #1879
RE: Sejfik.com- Dorabiaj przez internet (Dowody wypłat, Porady, Opinie)
Coś dzisiaj Sejfik nie działa.
11-08-2018 19:07
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
adi_hq Offline
Bywalec
*

Liczba postów: 388
Dołączył: Aug 2016
Reputacja: 42 +

Forum Gold: 10.00
Post: #1880
RE: Sejfik.com- Dorabiaj przez internet (Dowody wypłat, Porady, Opinie)
"Uwaga. Występują problemy techniczne. Niestety nie mamy wpływu na czas ich naprawy."

Z Facebooka 5h temu
11-08-2018 19:10
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Aktualizacja #Royaltiz Losowy bonus od 30-270zl /Wypłaca aron-baron 33 9,366 02-10-2023 21:41
Ostatni post: aron-baron
  Zoombuck - bonus na start za rejestrację. Wypłaca na paypal od 2018 roku miron830 4 3,207 03-03-2023 19:54
Ostatni post: miron830
  Pagazani – dobra alternatywa dla ySense, opinie michalx04x 0 1,845 17-08-2022 12:09
Ostatni post: michalx04x
  opinie.pl tomcio106 6 4,608 02-11-2020 10:42
Ostatni post: Shimeon
  WYPŁACA! Twino - 15€ bonusu przy inwestycji >=100€ w pożyczki społecznościowe! kariolmax 3 4,783 15-08-2020 13:20
Ostatni post: kariolmax

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości