Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Sejfik.com - [Dowody wypłat, Porady, Opinie] SERWIS WYPŁACA OD PONAD 10 LAT! - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Zbiór serwisów zarobkowych (/Forum-Zbior-serwisow-zarobkowych-34)
+--- Wątek: Sejfik.com - [Dowody wypłat, Porady, Opinie] SERWIS WYPŁACA OD PONAD 10 LAT! (/Temat-Sejfik-com-Dowody-wyplat-Porady-Opinie-SERWIS-WYPLACA-OD-PONAD-10-LAT-51152)



Sejfik.com - [Dowody wypłat, Porady, Opinie] SERWIS WYPŁACA OD PONAD 10 LAT! - MrocznyKILL - 20-03-2012 02:56

Praca przez internet, zarabianie w internecie, praca dodatkowa, praca w domu, premium za free, triki, wskazówki, poradnik, sejfik dowody wypłat, sejfik.com opinie, uwaga, sejfik.com czy wypłaca, porady, za darmo, zarabianie na oglądaniu reklam, upload, płatne pisanie, zadania, FaceBook, GG, ManualSurf, Strona startowa, Promowanie PTP, aukcje, gry, konkursy, epraca, markonix, admin, moderator, reflink, poleceni, jak zarobić pieniądze, kampania, tania reklama, promocja firmy, inwestycje, sejfik forum, praca dorywcza, sejfik zarobki, bonus lojalnościowy, regulamin, co i jak, opis, podatek, wypłata, logowanie, bot, rejestracja, allegro, czat, zarabianie prze klikanie, produkty finansowe

Najlepszy serwis dla początkujących (...i nie tylko początkujących) w zarabianiu przez internet. Kilkanaście różnorodnych metod zarabiania w jednym serwisie.


[Obrazek: 2y4P9f8]

Prezentowany serwis nie jest tylko serwisem ZAROBKOWYM jest również serwisem
REKLAMOWYM, OGŁOSZENIOWYM, AUKCYJNYM. W serwisie znajdziemy również wiele elementów SPOŁECZNOŚCIOWYCH .
To ciągle nie wszystko - korzyści z uczestnictwa to nie tylko cyferki. Pamiętaj, że sejfik to silna społeczność. Wiele osób traktuje program tylko jako podstawę do pozyskiwania kontaktów, zbierania doświadczenia w e-biznesie czy po prostu reklamowania się.




Mini FAQ Czyli odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania.

Czy zarabianie w serwisie Sejfiku jest legalne?

Tak! Sejfik działa w 100% legalnie! Należy do firmy Ebizo NIP: 6431732923 REGON: 241831059

Na czym polega zarabianie w serwisie Sejfik?

To proste! Otrzymujesz wynagrodzenie za wykonywanie prostych czynności. Zaczyna się od prostych zadań takich jak odebranie przesyłki e-mail czy obejrzenie strony, a kończy się na rejestracjach, pobieraniu plików, pisaniu postów. Czym bardziej skomplikowane zadanie tym większa stawka za jego wykonanie.
Serwis posiada aż kilkanaście metod zarobku. Sam wybierasz w jaki sposób będziesz zarabiał! Oczywiście im więcej metod wybierzesz tym wyższe zyski.

Ile wynosi minimalna kwota jaką mogę wypłacić z serwisu i jak długo będę czekał na wypłatę?

Minimum do wypłaty to 10 zł w przypadku przelewu na konto bankowe, 3 zł w przypadku PayPal oraz 5 zł w przypadku doładowania telefonu komórkowego.
Wypłaty wynagrodzeń następują do 14 dni po zakończeniu okresu rozliczeniowego jakim jest jeden miesiąc.

Ile osobiście zarobiłem w Sejfiku?

Baner poniżej jest banerem spersonalizowanym i ukazuje ilość zarobionych przeze mnie pieniążków w czasie rzeczywistym:
[Obrazek: baner.php?k=bWljaGFseDIwMDh4]


Jak Sejfika oceniają sami użytkownicy?

Odpowiedzią na to pytanie niech będą 3 najważniejsze nagrody w tym jedna od użytkowników zarbiam.com:

[Obrazek: zarabiam_zloty_2008.png][Obrazek: d-i_zloty_2009.png][Obrazek: szuwa_zloty_2009.png]

Sejfik startujemy!


Link partnerski KLIKNIJ TUTAJ Zapisując się z tego linku możesz liczyć na moje rady i odpowiedzi na Twoje pytania!


[Obrazek: 2y4P9f8]


Chcesz wiedzieć więcej? Zapraszam na:

-PW forum
-GG 2606410
-PW Sejfik : nick michalx2008x
-Mail [email protected]



RE: Jeden serwis masa możliwości- najwięcej metod zarabiania w jednym miejscu! - Max998 - 20-03-2012 10:42

Wszystko pięknie, tylko żeby nie było tak samo jak np. z Polskimbux'em. Tongue


RE: Jeden serwis masa możliwości- najwięcej metod zarabiania w jednym miejscu! - MrocznyKILL - 20-03-2012 14:04

(20-03-2012 10:42)Max998 napisał(a):  Wszystko pięknie, tylko żeby nie było tak samo jak np. z Polskimbux'em. Tongue

Spokojnie ręczę za serwis jestem w nim od baaaaaaaardzo dawna to kwota w spersonalizowanym banerze raczej w kilka dni nie została zdobyta (zdobyta bez poleconych). Jestem w serwisie już dość długo i nigdy nie było kłopotów z wypłatami ani żadnych krzywych akcji żeby byli poszkodowani userzy... Wszystkie zmiany w serwisie są uzgadniane z użytkownikami poprzez ankiety administracja bardzo liczy się ze zdaniem userów więc możesz być spokojnySmile


RE: Jeden serwis masa możliwości- najwięcej metod zarabiania w jednym miejscu! - DDK - 20-03-2012 14:11

Reflink spod bannera usunięty. Następnym razem nie maskuj refa Smile


RE: Jeden serwis masa możliwości- najwięcej metod zarabiania w jednym miejscu! - dytka88 - 20-03-2012 14:15

ja również jestem tam od dawna i mogę polecić ten serwis. Z wypłatami nie ma problemów, jest wiele ciekawych form zarobku, jak również możliwość wykupienia reklam za zgromadzone złotówki i punkty.


RE: Jeden serwis masa możliwości- najwięcej metod zarabiania w jednym miejscu! - thomasward - 20-03-2012 15:11

Było już wiele razy...


RE: Jeden serwis masa możliwości- najwięcej metod zarabiania w jednym miejscu! - MrocznyKILL - 20-03-2012 15:16

(20-03-2012 15:11)thomasward napisał(a):  Było już wiele razy...

Widzę nie przeczytałeś dokładnie pierwszego posta... Moderatorzy już kukali na temat i widać zgodzili się na odświeżenie. Więc jeśli nie przeczytałeś dokładnie końcówki pierwszego posta nie OffTopuj w moim temacie Wink


RE: Jeden serwis masa możliwości- najwięcej metod zarabiania w jednym miejscu! - Pazzman - 21-03-2012 00:24

I to 136zl zarobiles w jakim czasie? Czy zarobiles oprocz tego cos wiecej?


RE: Jeden serwis masa możliwości- najwięcej metod zarabiania w jednym miejscu! - MrocznyKILL - 21-03-2012 00:30

(21-03-2012 00:24)Pazzman napisał(a):  I to 136zl zarobiles w jakim czasie? Czy zarobiles oprocz tego cos wiecej?

Ciężko określić miałem sporo przerw w użytkowaniu serwisu... Tak + jeszcze 130 zł z aukcji ale ta kwota jest zablokowana do 2 kwietnia (pieniążki z aukcji są blokowane na 14 dni aby wykluczyć oszustwa po oby stronach )


RE: Jeden serwis masa możliwości- najwięcej metod zarabiania w jednym miejscu! - pitn86 - 22-03-2012 23:16

Bardzo pożyteczny serwis, oprócz zarobku daje sporo możliwości dodatkowych dla każdego szanującego się zarobkowicza Wink