Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Wybierz Styl: Aktywuj czarny styl Aktywuj jasny styl Aktywuj mobilny styl
Forum o zarabianiu przez Internet !
praca w domu Witaj serdecznie forum o zarabianiu Zarabiam.com
forum o zarabianiu przez internet

Witaj! Nie bez powodu trafiłeś na największe w Polsce Forum o Zarabianiu przez internet! Tutaj gromadzimy pasjonatów zdobywania pieniędzy online i dajemy możliwość poznania tajników pracy w domu. Coraz więcej osób poszukuje sposobów na zarabianie w sieci, co sprawia, że praca w domu przez internet staje się atrakcyjnym źródłem dochodu. W dzisiejszych czasach, zarabianie online to nie tylko alternatywa, ale często również znakomita opcja do tradycyjnej pracy na etacie. Czy zastanawiasz się, jak łatwo zarobić pieniądze? Jeśli tak, to właściwe miejsce! Internet jest pełen możliwości, a my jesteśmy tutaj, aby Ci pomóc, dzieląc się wiedzą i doświadczeniami.

Rejestracja na naszym forum jest całkowicie darmowa i niesie ze sobą wiele korzyści:

  • Zakładaj nowe wątki i bierz udział w dyskusjach,
  • Odblokuj dostęp do czatu (Shoutbox),
  • Ogranicz liczbę wyświetlanych reklam,
  • Zdobywaj odznaczenia i reputację,
  • Zyskaj dostęp do ukrytych działów, tematów i linków,
  • Przeglądaj galerię zdjęć i filmów z wygranymi nagrodami,
  • Dostosuj swój prywatny profil,
  • Weź udział w konkursach organizowanych na forum,
  • Skorzystaj z doświadczenia społeczności zarabiającej online od lat,
  • Porównaj stopy procentowe na kontach oszczędnościowych,
  • Wykorzystaj merytoryczną wiedzę naszych użytkowników, by zarabianie w domu stało się łatwiejsze niż kiedykolwiek,
  • Dowiedz się, gdzie zdobyć darmowe upominki, gadżety i próbki.
  • Pamiętaj to nic nie kosztuje, zarabiam.com to darmowe forum internetowe w którym zasięgniesz informacji "jak zarabiać przez internet".
I co najważniejsze, wszystko to jest zupełnie za darmo! Zarabiam.com to internetowe forum, które udzieli Ci odpowiedzi na pytanie "jak zarabiać przez internet". Teraz praca w domu staje się możliwa! Zarejestruj się już teraz, a dowiesz się wszystkiego o zarabianiu przez internet!

praca w domu


Zapraszamy na Nasze Serwery Minecraft oraz Serwer Minecraft



Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 4 Głosów - 2.75 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Nie dajcie się oszukać ! » Nie dajcie się naciągnąć złodziejowi !

Autor Wiadomość
Coristo Niedostępny
Banned
*

Liczba postów: 9,184
Dołączył: Aug 2010
Galeria Wygranych: Tutaj
Odznaczenia:

(Zobacz Odznaczenia)
Poziom:
Forum Gold: 0.00
Post: #71
RE: Nie dajcie się oszukać !
Sprawdź:
(04-02-2012 11:04)Jaro070 napisał(a):  A może najpierw byście w G posukali zanim napisali, że skrypt jest darmowy: codecanyon.net/item/powerful-exchange-system/533068

P.S. adminie Hoxe.pl, złamałeś prawo umieszczając ten skrypt na serwerze firecash.org i rozpowszechniając linki na warezach.

Złamał również prawo zmieniając stopkę Smile
04-02-2012 11:22
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Ania Online
Forumowy Maniak


Liczba postów: 1241
Dolaczyl: Jan 2012
Reputacja: 1712

Poziom ostrzezen: 0%
Forum Gold: 215.61 [Dotacja]

Warto sprawdzić:
mysza5000 Offline
Przyjaciel Forum
*

Liczba postów: 3,515
Dołączył: Feb 2011
Reputacja: 738 +

Galeria Wygranych: Tutaj
Odznaczenia:

(Zobacz Odznaczenia)
Poziom:
Forum Gold: 2.00
Post: #72
RE: Nie dajcie się oszukać !
Nie nie znie znikamy, domena została zdewastowana przez forum internetowe (zc) Jesteśmy zmuszeni sprzedać domenę i oddać ją w inne ręce, firmie która jest nią zainteresowana, my zaś przenosimy cały serwis w raz z bazą danych na inny serwer oraz pod inną domenę
Domena HoXe.pl zostaje sprzedana dnia 04.02.2012 firmie Aftermarket
Od dnia 10.02.2012 serwis zaczyna swoje działanie na starych warunkach i z starymi użytkownikami
Poinformujemy Państwa o nowej domenie i nowych możliwościach silnika skryptu
Za tą przerwe przepraszamy.


Postępowanie zostało zakończone dziś 03.02.2012 wszystkie dane zostały zebrane i zabezpieczone, są poddawane one teraz gruntownej analizie, czekamy na wynik.
04-02-2012 11:53
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Pani Ania
Prawa reka Admina


Liczba postów: 997
Forum Gold: 550
Dolaczyla: Feb 2011
Reputacja: 777


Warto sprawdzić:

Bolt Offline
Przyjaciel Forum
*

Liczba postów: 3,898
Dołączył: Dec 2009
Reputacja: 865 +

Galeria Wygranych: Tutaj
Odznaczenia:

(Zobacz Odznaczenia)
Poziom:
Forum Gold: 9.34
Post: #73
RE: Nie dajcie się oszukać !
Ojoj ale szkoda. Powrót to niezła ściema. A jeśli już to wy się o tym nie dowiecie, a wyjdzie jako nowy serwis i znów zacznie naciągac Wink
04-02-2012 11:56
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
[Vip]marcel_kk Offline
VIP
*

Liczba postów: 12,809
Dołączył: May 2011
Reputacja: 6665 +

Galeria Wygranych: Tutaj
Odznaczenia:

(Zobacz Odznaczenia)
Poziom:
Forum Gold: 295.09
Post: #74
RE: Nie dajcie się oszukać !
Powróci przefarbowany i dalej
będzie naciągał "na darowizne".

Sprzedam SMS Premium.

[Obrazek: IMG-4432.jpg]
04-02-2012 12:34
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
sylwu Offline
Bywalec
*

Liczba postów: 403
Dołączył: Mar 2008
Reputacja: 48 +

Galeria Wygranych: Tutaj
Forum Gold: 6.00
Post: #75
RE: Nie dajcie się oszukać !
Zdewastowany to on chyba ma mózg.
04-02-2012 18:37
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Killer Offline
Przyjaciel Forum
*

Liczba postów: 11,356
Dołączył: Dec 2009
Reputacja: 2544 +

Galeria Wygranych: Tutaj
Odznaczenia:

(Zobacz Odznaczenia)
Poziom:
Forum Gold: 769.99
Post: #76
RE: Nie dajcie się oszukać !
zmieni domene to nasi ludzie go znajdą Big Grin

[Obrazek: zcomsygnablack.png]
Glosy: polik95 (+1), Boonys (+2), Coristo (+1)
04-02-2012 19:34
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
FireMedia Offline
Oficjalne Konto

Liczba postów: 2,292
Dołączył: May 2011
Reputacja: 1492 +

Galeria Wygranych: Tutaj
Odznaczenia:

(Zobacz Odznaczenia)
Poziom:
Forum Gold: 3.11
Post: #77
RE: Nie dajcie się oszukać !
Jeśli chodzi o wrzucony skrypt do nas to mógłbym prosić jakiś link do tego?
04-02-2012 19:46
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Makareli Offline
Świeżak
*

Liczba postów: 33
Dołączył: May 2011
Reputacja: 30 +

Forum Gold: 0.00
Post: #78
RE: Nie dajcie się oszukać !
brawo adminie Tongue po twoim poscie wszystkie internetowe fora na któych ten złodziej się reklamował wrzuciły hoxe do scamów Tongue
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 05-02-2012 22:58 przez Makareli.)
05-02-2012 22:58
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Morfit Offline
Banned
*

Liczba postów: 1,123
Dołączył: Feb 2010
Odznaczenia:

(Zobacz Odznaczenia)
Poziom:
Forum Gold: 5.00
Post: #79
RE: Nie dajcie się oszukać !
Witam po małej przerwie i na wstępie chcę zawiadomić iż moje długi są już spłacone ( erold )

Otóż jak i wiele innych użytkowników, pragnę wypowiedzieć się na temat tego "prawnika nie prawnika". Nie jestem ogarnięty w tej całej sytuacji, nie mam pojęcia czy wszystkie osoby odzyskały swoje pieniądze, choć z tego co czytam - to nie. Jednak chcę Wam przedstawić początki oszustw tego Pana jak i proponowanie mi tego, bym pomagał rozwijać hoxe.pl , który na początku miał się nazywać postmania.pl . Dzień po tym jak szanowny Pan Kamil ( czyżby Kogut ? ) został "prawnikiem" tego forum, zagadałem do niego na GG. Ok, było w porządku, rozmowa była nawet ciekawa, nawet poradziłem się go w sprawie kradzieży benzyny na moich tablicach rejestracyjnych, które zostały skradzione. Naprawdę, miło się gadało. Przez następne dni, kontakt umilkł. Jednak w końcu "Kamil" napisał do mnie z super pomysłem. Był on tak odziany, że chciał stworzyć serwis typu Lockerz ( miał przeznaczyć na to z tego co pamiętam 80000zł, choć tu mogę mylić się o +/- 15-20 tysięcy ). Prosił, żebym opowiedział mu o Lockerz. Ok, w końcu jeśli chodzi o takie sprawy to chętnie udzielę pomocy. Spoko, nie jednej osobie z Lockerz pomogłem, czemu by nie "Kamilowi". Jednak pomysł na stworzenie polskiego Lockerz okazał się dnem. Dlatego wymyślił on bowiem coś co zwało się postmania.pl . Pisanie postów za pieniądze, nagrody. Pomysł nie był zły, podałem kilka fajnych pomysłów. Zaproponował mi współpracę za pieniążki. Początkowo myślałem, że to fajna sprawa, pomogę gościowi taką stronkę zrobić, dam trochę fajnych pomysłów i będzie kaska, która w tamtym okresie bardzo by się przydała. Dzień, dwa, toczyliśmy rozmowę o tym serwisie, o nazwie i kolejnych pomysłach. Naprawdę byłem tym zachwycony, zwłaszcza, że miałem dostać pieniądze za nic. Miałem zostać moderatorem tej strony ( zmieniła jednak ona nazwę na hoxe.pl ) i dostawać pieniążki. Wszystko było idealnie. Jednak tu pewnej zarwanej nocki, odezwał się do mnie z pytaniem: chcesz kupić iPhone'a 4G za 70zł ( tutaj też mogę mylić się z ceną, ale nie była ona wyższa od 70zł ), nieużywany, wyjęty jedynie z pudełka by zobaczyć czy wszystko ok. Mam iPhone'a 3GS, więc tak sobie myślę, no po co mi? lepszy procesor do gier, w które i tak nie gram? nie dziękuję. Ale moja mama miała XPERIA X8 i taki telefon jak iPhone by się jej przydał, zwłaszcza że podczas jazdy do pracy, lubiła sobie pograć. No, ale cacko, które kosztowało 4000zł na allegro, facet chciał mi sprzedać za nie więcej niż 70zł? No coś nie teges było. Dopytuje się więc co i jak, godzina była 5:30, a on do mnie tekst, że jak mu wyślę pieniążki przez bluecash, to on od razu pójdzie ją wysłać, że to tylko chwila. Wolałem przemyśleć tę ( tą? ) decyzję, dlatego powiedziałem o tym mamie ( nie mówcie mi, że jestem maminsynkiem, chciałem wiedzieć co ona o tym sądzi, zwłaszcza po KoGim ), która nie była zbyt pozytywnie nastawiona. Ok, dogadałem się tak, że wyślę 35zł przed i 35 po transakcji. Jednak mój instynkt znów się uruchomił. Bez allegro ( "brak konta na allegro" ) bez żadnych dowodów, nawet nie wiedziałem czy taka osoba istnieje w Polsce. Dlatego zrezygnowałem z zakupu i ODMÓWIŁEM zakupu telefonu, który kosztował 4000zł za niecałe 70. Odezwał się po tej całej akcji do mnie po 3-4 dniach z wiadomością, że oferta jest aktualna cały czas. Mówił, że ma dużo chętnych, ale on sprzeda go mnie, bo można mi zaufać i wydaje się być rozsądną osobą. Później do niego i pisałem w celu zwykłej rozmowy i zero odpowiedzi. No cóż, takie osoby się zdarzają i naprawdę, cieszę się, że tych cholernych 70zł nie zapłaciłem.

Jeśli to czytasz "Panie Kamilu" wiedz, że znajomość prawa w takim stopniu jak Ty, można naprawdę szybko opanować. Wystarczy trochę chęci i czasu. Tak swoją drogą, to po co "Panu" pieniądze z takiego serwisu, skoro zarabiasz dziesiątki tysięcy euro ze swojego fachu? Bo to zapamiętałem dokładnie. Życzę powodzenia w życiu, a także w wypadku - nie oddania pieniędzy wszystkim co do grosza - założonej sprawy w sądzie. Ciekawi mnie jak Pan się z tego "wybroni"

Pozdrawiam i życzę wszystkim, by odzyskali swoje pieniądze. Na następny raz - wszystko przez Allegro.
06-02-2012 03:34
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Admin Offline
Administrator
*

Liczba postów: 21,636
Dołączył: Oct 2009
Reputacja: 9974 +

Galeria Wygranych: Tutaj
Odznaczenia:

(Zobacz Odznaczenia)
Poziom:
Forum Gold: 5,582.95
Post: #80
RE: Nie dajcie się oszukać !
Skoro każdy opowiada historie z krypty to nie będę gorszy Smile
kojarzycie Heniutx'a ? prawnik poprosił go o wystawienie aukcji na allegro, gdzie chciał sprzedać "kopie" swojego forum rozmowyprawne.pl, cena startowa 150, kup teraz 500, stwierdził że jeśli forum pójdzie za 500 to odpali Heniutx'owi 50zł, powiedział również że opłaci wszystkie koszta związane z wystawieniem aukcji. Aukcja skończyła się za pare stówek, prowizji naliczyło około 50zł, a kupujący nie dostał tego co zamawiał. Po tym ja Heniutx próbował z "prawnikiem" się dogadać, ten straszył go Panami w niebieskich mundurach. Xpokerface
Teraz heniux jest na etapie sporu allegro, a kupujący grozi mu policją. Drugi epizod również z udziałem Heniutx'a to sprawa ze wspomnianym wyżej iphonem,on zapłacił za niego 100zł.
Mi ten iphone również był oferowany za 200 zł, ale nie dałem się wydoić.

Co do samego prawnika to DDK pare miesięcy temu podesłał mi kilka artykułów, dotyczących tego delikwenta, więc poprosiłem Tyndyka (Naszego prawdziwego forumowego prawnika o sprawdzenie gościa, przygotował zagadkę prawną, na której złodziej się wyłożył. Po rozmowie na gadu powiedziałem mu że wcale nie wie więcej niż ja i radzi sobie tylko z błachymi problemami, ofc stwierdził że on nie ma czasu na internetowe zabawy, w takim razie zapytałem go "więc po co zakłeś forumprawne.pl?", brak odpowiedzi, stwierdziłem że tematu nie ma po co ciągnąć dalej. Po artykułach, które przesłał ddek stwierdziłem że należy się typka pozbyć Naszego krasomówcy-analfabety.

Ominąłem historię dotyczącą reklamy w TVP, gdzie to Nasz prawnik chciał zakupić emisję reklamową za 20 tys...
Reasumując bajkopisarz i idiota...
Wygrażanie się w tym temacie i powoływanie na paragrafy z kaczora donalda, również jest niezłą kpiną, zastraszać kolego możesz 13latków z minecrafta.

[Obrazek: zarabiam.com.png]
06-02-2012 08:39
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości