Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Nie dajcie się oszukać ! - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Newsy (/Forum-Newsy-2)
+--- Wątek: Nie dajcie się oszukać ! (/Temat-Nie-dajcie-sie-oszukac-49213)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10


Nie dajcie się oszukać ! - Admin - 02-02-2012 21:19

Witajcie serdecznie,

jak część z Was zapewne zauważyła od 2 dni reklamuje się u Nas serwis hoxe.pl.
Odradzam każdemu rejestracje w tym serwisie !
Pod żadnym pozorem nie podawajcie swoich haseł, których używacie na Waszych kont e-mail, paypal czy serwisach uploaderskich, hasła mogą nie być zabezpieczone.
Hoxe.pl twierdzi, iż dzisiejszego dnia zostało rozdane kilkaset nagród, wiele użytkowników zostało o tym zapewnionych i ślepo w to wierzy. Osobiście gwarantuje że swoich nagród, nigdy nie dostaną.
Administrator serwisu na czacie swojego serwisu informuje użytkowników o tym że po wpłacie dotacji (prezent paypal) otrzymają telefony komórkowe warte ponad 500 zł, naprawdę wiele osób naiwnie w to wierzy.

Serwis jest prowadzony przez znanego Wam oszusta, administratora rozmowyprawne.pl. Użytkownik chciał zostać Naszym partnerem jednak poddałem go poważnej inwigilacji.
Jest też opcja że skonstruuje regulamin tak byście prawnie i tak nic nie dostali.


W audiologu kilka słów extra


[my-youtube width=800 height=600]http://www.youtube.com/watch?v=vJKBTcoEmGw&hd=1[/my-youtube] ( można włączyć fullhd Wink )

Film jest moją prywatną opinią na temat wspomnianego serwisu, jednak chciałem się z Wami nią podzielić, nim ktokolwiek zostanie oszukany
(jestem przekonany że nagród nikt nie otrzyma, erold pare tygodni temu już stracił 100zł przez właściciela konta http://zarabiam.com/User-HoXe-pl-28508
który twierdził że sprzeda mu telefon komókowy, oszukanych osób było więcej)


RE: Nie dajcie się oszukać ! - Driver - 02-02-2012 21:24

Dzieki wielkie za ostrzeżenie !


RE: Nie dajcie się oszukać ! - michal2612 - 02-02-2012 21:24

A To Chamy !


RE: Nie dajcie się oszukać ! - mysza5000 - 02-02-2012 21:27

szkoda Sad


RE: Nie dajcie się oszukać ! - Max998 - 02-02-2012 21:27

Warto było to obejrzeć!. Wink


RE: Nie dajcie się oszukać ! - LessiPL - 02-02-2012 21:29

dzieki za ostrzeżenie, znam kilka lamusów którzy zapłacili :|


RE: Nie dajcie się oszukać ! - GiftOnline.pl - 02-02-2012 21:29

Tango Down!


RE: Nie dajcie się oszukać ! - s0bieskii96 - 02-02-2012 21:30

JA kurwa dzisiaj kupiłem ten telefon 30 zł w pizdu !


RE: Nie dajcie się oszukać ! - haggard - 02-02-2012 21:31

Nie wierze jak można było takiemu serwisowi przelewać pieniądze, na jakiej podstawie? Tongue


RE: Nie dajcie się oszukać ! - mysza5000 - 02-02-2012 21:31

co za oszukaństwo