Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Wybierz Styl: Aktywuj czarny styl Aktywuj jasny styl Aktywuj mobilny styl
Forum o zarabianiu przez Internet !
praca w domu Witaj serdecznie forum o zarabianiu Zarabiam.com
forum o zarabianiu przez internet

Witaj! Nie bez powodu trafiłeś na największe w Polsce Forum o Zarabianiu przez internet! Tutaj gromadzimy pasjonatów zdobywania pieniędzy online i dajemy możliwość poznania tajników pracy w domu. Coraz więcej osób poszukuje sposobów na zarabianie w sieci, co sprawia, że praca w domu przez internet staje się atrakcyjnym źródłem dochodu. W dzisiejszych czasach, zarabianie online to nie tylko alternatywa, ale często również znakomita opcja do tradycyjnej pracy na etacie. Czy zastanawiasz się, jak łatwo zarobić pieniądze? Jeśli tak, to właściwe miejsce! Internet jest pełen możliwości, a my jesteśmy tutaj, aby Ci pomóc, dzieląc się wiedzą i doświadczeniami.

Rejestracja na naszym forum jest całkowicie darmowa i niesie ze sobą wiele korzyści:

  • Zakładaj nowe wątki i bierz udział w dyskusjach,
  • Odblokuj dostęp do czatu (Shoutbox),
  • Ogranicz liczbę wyświetlanych reklam,
  • Zdobywaj odznaczenia i reputację,
  • Zyskaj dostęp do ukrytych działów, tematów i linków,
  • Przeglądaj galerię zdjęć i filmów z wygranymi nagrodami,
  • Dostosuj swój prywatny profil,
  • Weź udział w konkursach organizowanych na forum,
  • Skorzystaj z doświadczenia społeczności zarabiającej online od lat,
  • Porównaj stopy procentowe na kontach oszczędnościowych,
  • Wykorzystaj merytoryczną wiedzę naszych użytkowników, by zarabianie w domu stało się łatwiejsze niż kiedykolwiek,
  • Dowiedz się, gdzie zdobyć darmowe upominki, gadżety i próbki.
  • Pamiętaj to nic nie kosztuje, zarabiam.com to darmowe forum internetowe w którym zasięgniesz informacji "jak zarabiać przez internet".
I co najważniejsze, wszystko to jest zupełnie za darmo! Zarabiam.com to internetowe forum, które udzieli Ci odpowiedzi na pytanie "jak zarabiać przez internet". Teraz praca w domu staje się możliwa! Zarejestruj się już teraz, a dowiesz się wszystkiego o zarabianiu przez internet!

praca w domu


Zapraszamy na Nasze Serwery Minecraft oraz Serwer Minecraft



Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 3 Głosów - 3.67 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Powrót do zarabiania [SEO] » ...

Autor Wiadomość
[Vip]twardy Offline
Kocham serial Willow
*

Liczba postów: 5,724
Dołączył: Jan 2012
Reputacja: 2708 +

Odznaczenia:

(Zobacz Odznaczenia)
Poziom:
Forum Gold: 967.65
Post: #71
RE: Dziennik OGads
Sprawdź:
Jeszcze sie nauczy nie stawiac spacji przed przecinkami to juz w ogole bedzie cud malina Jerk
Glosy: pspsga (+1)
14-02-2018 20:47
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Ania Online
Forumowy Maniak


Liczba postów: 1241
Dolaczyl: Jan 2012
Reputacja: 1712

Poziom ostrzezen: 0%
Forum Gold: 215.61 [Dotacja]

Warto sprawdzić:
pspsga Offline
Uzależniony
*

Liczba postów: 1,153
Dołączył: Jul 2017
Reputacja: 886 +

Forum Gold: 21.00
Post: #72
RE: Dziennik OGads
(14-02-2018 20:47)twardy napisał(a):  Jeszcze sie nauczy nie stawiac spacji przed przecinkami to juz w ogole bedzie cud malina Jerk

W następnej aktualizacji spróbuję unormować się do Twojej uwagi Jerk2
14-02-2018 23:01
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Pani Ania
Prawa reka Admina


Liczba postów: 997
Forum Gold: 550
Dolaczyla: Feb 2011
Reputacja: 777


Warto sprawdzić:

Miedziany Offline
Forumowy Fanatyk
*

Liczba postów: 986
Dołączył: Aug 2015
Reputacja: 559 +

Galeria Wygranych: Tutaj
Forum Gold: 0.55
Post: #73
RE: Dziennik OGads
No ja próbuje Wordpress Big Grin Raz mi się udało na 100% ale był bez wpisów, jak dodałem wpisy to na telefony zeszło poniżej 50% tak samo jak dodałem 2 potrzebne wtyczki, na komputery jest ciągle ok 90% Big Grin
15-02-2018 19:02
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
pspsga Offline
Uzależniony
*

Liczba postów: 1,153
Dołączył: Jul 2017
Reputacja: 886 +

Forum Gold: 21.00
Post: #74
RE: Dziennik OGads
(15-02-2018 19:02)Miedziany napisał(a):  No ja próbuje Wordpress Big Grin Raz mi się udało na 100% ale był bez wpisów, jak dodałem wpisy to na telefony zeszło poniżej 50% tak samo jak dodałem 2 potrzebne wtyczki, na komputery jest ciągle ok 90% Big Grin

No niestety tak jest. Również miałem podobne problemy jak swoje witryny miałem na Wordpressie ,więc zacząłem robić LP Smile
15-02-2018 19:13
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Miedziany Offline
Forumowy Fanatyk
*

Liczba postów: 986
Dołączył: Aug 2015
Reputacja: 559 +

Galeria Wygranych: Tutaj
Forum Gold: 0.55
Post: #75
RE: Dziennik OGads
Mi LP sie nie nada Big Grin Bo tworze normalny blog, pod normalny content Big Grin Prywatny Huh
15-02-2018 19:49
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
pspsga Offline
Uzależniony
*

Liczba postów: 1,153
Dołączył: Jul 2017
Reputacja: 886 +

Forum Gold: 21.00
Post: #76
RE: Dziennik OGads
(15-02-2018 19:49)Miedziany napisał(a):  Mi LP sie nie nada Big Grin Bo tworze normalny blog, pod normalny content Big Grin Prywatny Huh

Rozumiem. A spróbuj może poszukać jakiegoś szablonu do Wordpressa,ale robionego przez osobę,a nie przez firmę? Bo słyszałem,że takie dużo bardziej nadają się do optymalizacji (chodzi o to byś szukał na jakiś blogach tych szablonów zamiast pobierać z strony Wordpressa) Big Grin
15-02-2018 20:05
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
pspsga Offline
Uzależniony
*

Liczba postów: 1,153
Dołączył: Jul 2017
Reputacja: 886 +

Forum Gold: 21.00
Post: #77
RE: Dziennik OGads
[Obrazek: oZ2kizM.png]

Cześć! Witam Was w kolejne aktualizacji pod rząd! Dzisiaj był dosyć ciężki dzień dla mnie. Chyba najcięższy od kilku dni Cool Jednak nie poddajemy się i walczymy dalej!

Co dzisiaj zrobiłem:

- podlinkowałem delikatnie moją nową stronę (starałem się ją linkować tylko tymi lepszymi miejscówkami,które nie są zaspamione)
- testowałem także nowe narzędzie,które pokazuję najsilniejsze linki do konkurencyjnych witryn (wydaje się być w miarę w porządku,jednak z Ahrefs raczej nie konkuruję,ale będę go dalej używał)
- trochę czasu poświęciłem na szukanie nisz i powiem Wam,że udało mi się znaleźć bardzo ciekawe miejsce,gdzie osoby bardzo często linkują swoje witryny z hackami itp....

[Obrazek: ZnKOISg.png]

Niestety dzisiaj nie za wiele miałem czasu,ale to co najważniejsze udało mi się zrobić Smile Jednak dzisiaj niestety nie podlinkowałem mojej witryny pod nisze 60k wyszukiwań,ponieważ już chyba powoli z niej zrezygnuję,ponieważ pozycję latają z TOP60 do TOP150 i taka sytuacja dzieje się od około 2 tygodni,dlatego prawdopodobnie odpuszczę sobie tą witrynę. Szkoda trochę czasu,który poświęciłem dla tej strony smutny Ale człowiek uczy się na błędach...

Jednak jak wyżej wspomniałem znalazłem miejsce,gdzie ludzie promują swoje nisze. Przejrzałem kilka z nich w różnych narzędziach i okazało się,że te nisze mają nie wielką ilość wyszukiwań (średnio 3-5k wyszukiwań miesięcznie),jednak mają BARDZO MAŁĄ konkurencję. W najbliższych dniach będę myślał,czy czasem nie warto by było postawić multiniszówkę pod kilka tych nisz? Myślę,że taki plan może wypalić.

Także dziękuję wszystkim,którzy doczytali do tego momentu. Widzę,że chyba grono czytelników wzrasta,co bardzo mnie cieszy Big Grin

Miłego Wieczoru!
Yo!

PS. twardy chyba udało mi się uwzględnić do Twoich uwag.Lepiej to wygląda? Jerk



(Ten post był ostatnio modyfikowany: 15-02-2018 21:18 przez pspsga.)
Glosy: twardy (+1)
15-02-2018 21:06
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
[Vip]twardy Offline
Kocham serial Willow
*

Liczba postów: 5,724
Dołączył: Jan 2012
Reputacja: 2708 +

Odznaczenia:

(Zobacz Odznaczenia)
Poziom:
Forum Gold: 967.65
Post: #78
RE: Dziennik OGads
No chyba nie. Zmien te czcionke plsssss.
Glosy: pspsga (+1)
15-02-2018 21:11
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
patttson Offline
Banned
*

Liczba postów: 945
Dołączył: Mar 2016
Odznaczenia:

(Zobacz Odznaczenia)
Poziom:
Forum Gold: 0.01
Post: #79
RE: Dziennik OGads
spacja po przecinku
Glosy: pspsga (+1)
15-02-2018 21:14
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
pspsga Offline
Uzależniony
*

Liczba postów: 1,153
Dołączył: Jul 2017
Reputacja: 886 +

Forum Gold: 21.00
Post: #80
RE: Dziennik OGads
(15-02-2018 21:11)twardy napisał(a):  No chyba nie. Zmien te czcionke plsssss.

Przez przypadek pojawiła się ta znienawidzona czcionka przez wszystkich Big Grin Już poprawione na Ariala... Może być? pokerface

(15-02-2018 21:14)patttson napisał(a):  spacja po przecinku

Muszę przywyknąć do takiego sposobu pisania Big Grin Już wszystko poprawione!
Glosy: patttson (+1)
15-02-2018 21:20
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
Exclamation Powrót z kolan - Chcę być lepszy, niż wczoraj. lifemaxxer 4 593 13-11-2023 13:22
Ostatni post: xdax1
  Zarabianie z SEO - Czy nadal ma to sens? Same konkrety bluemanPL 8 2,998 24-05-2023 15:37
Ostatni post: kniew
Exclamation Powrót króla, czyli dziennik gościa spod jubilatu MaLiN 21 11,530 21-04-2023 11:59
Ostatni post: Marcelo31
  wielki powrót? lysybrunet5 2 1,201 21-04-2023 11:44
Ostatni post: Marcelo31
  [Dziennik/Tutorial] Search Engine Optimization (SEO) by Vasaki 2021 Vasaki 549 246,719 07-10-2022 11:17
Ostatni post: ZaRogiemHajs

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości