Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Powrót do zarabiania [SEO] - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Dziennik Pracy (/Forum-Dziennik-Pracy-352)
+--- Wątek: Powrót do zarabiania [SEO] (/Temat-Powrot-do-zarabiania-SEO-151728)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10


Powrót do zarabiania [SEO] - pspsga - 22-10-2017 12:19


[Obrazek: Untitled-1.jpg]

O MNIE

Cześć. Jak można wywnioskować po tytule tego dziennika - jestem licealistą . Pierwsze kroki z zarabianiem zacząłem nie całe 3 miesiące temu. Przez ten czas zajmowałem się tylko klikaniem w reklamy na serwisach typu MyPay. Kilka stówek udało mi się z tego wyciągnąć , lecz czytając opinie wielu osób na tym forum i swoich przemyśleń stwierdziłem , że nie warto się bardziej w to zagłębiać , ponieważ jest to praca dosyć monotonna i nie rozwijająca nas . Myślałem także o ankietach , lecz to również nie jest dobry sposób na zarobek. Bardziej zależy mi aby się czegoś nauczyć teraz (zarabiając mniejsze pieniądze) , a zyski z tej wiedzy czerpać dopiero w poźniejszym czasie.

Na forum myślę , że mogę być najbardziej znany z refback za reputy , gdzie trochę spędziłem czasu. W końcu ponad 600 reputów samo się nie zebrało.

Moim hobby jest zarabianie przez internet oraz bieganie.


NA CZYM CHCĘ ZARABIAĆ

Około tydzień zacząłem działać na serwisie G2A , który wszystkim polecam. Z dnia na dzień idzie mi co raz lepiej. Poznaję nowe miejsca , w których mogę zamieścić mój link. Idzie mi to bardzo powoli , ale wiem , że aby coś osiągnąć to trzeba być cierpliwym.

Na obecną chwilę wygląda to tak:

[Obrazek: Bez_tytu_u.png]


Reflink: G2A
Czysty: G2A

Aktualizacja dziennika będzie co tydzień. Może się zdarzyć , że w środku tygodnia dodam post jeśli będę chciał się czymś pochwalić lub o coś zapytać.

Jeśli znacie jakieś strony , sposoby na których można dobrze promować ten serwis to zapraszam pw.



RE: Dziennik licealisty - Fr0shArczi - 22-10-2017 12:36

O proszę Smile
Będę z chęcią zaglądał Smile
P.S. Powiększ troszkę te okienko z G2A bo nic nie widać xd


RE: Dziennik licealisty - dawids7627 - 22-10-2017 14:50

Będę zaglądał jak idzie
Powodzenia Smile


RE: Dziennik licealisty - pspsga - 29-10-2017 13:25

[Obrazek: Untitled-1.png]

Cześć. Jak obiecywałem tak zrobiłem. Po równym tygodniu dodaję pierwszą aktualizację mojego dziennika. Mimo , że miałem bardzo ciężki tydzień w szkolę , to udało mi się coś podziałać. W dni powszednie nie działałem dużo z powodu braku czasu , lecz na szczęście w piątek i sobotę już odwaliłem dosyć dobrą robotę.

Każdego dnia wykonuje tą samą robotę jeśli chodzi o zdobywanie , ale także codziennie staram zdobyć się nowe miejsca do pozyskiwania ciastek. Po tym tygodniu stwierdziłem , że będę musiał zająć się porządnie z Social Media. Będę chciał skupić się przeważnie na Facebooku , ale także Instagramie. Podziałam trochę i zobaczymy czy coś z tego wyjdzie. W tym tygodniu prawdopodobnie więcej podziałam , ponieważ będę miał kilka dni wolnych od szkoły Smile

Jednak od teraz znów w zwykłym tygodniu będę miał jeszcze mniej czasu , bo skończyło mi się roztrenowanie i znów będę musiał trenować 6-7 razy w tygodniu Cool Ale damy radę.

Dobrze. To wracając do samego G2A , to udało mi się prawie potroić ilość ciastek z poprzedniego z czego jestem zadowolony , aczkolwiek zawsze może być lepiej. Dodatkowo zaczęły wpadać jakieś leady , więc już pierwsze grosze zarabiam. Dają one mega motywację do pracy.

[Obrazek: image.png]

Dodatkowo odkopałem swoje konto na Clixsense. Zobaczyłem czy teraz idzie coś zarobić , bo dużo osób na forum tam działa i po wczorajszym dniu stwierdziłem , że będę tam częściej wpadał. Wczoraj udało mi się zarobić prawie 4$. Reffa z Clixsense nie będę podrzucał , bo jest ich aż za dużo na tym forum , a po drugie nie chcę robić z tego dzienniczka śmietnika. Jeśli ktoś chciał się zarejestrować z mojego reffa to pisać pw.

Kolejny tydzień się kończy , ale zaczyna się kolejny , więc nie ma co siedzieć na "laurach" tylko trzeba znów działać.

Jeśli znacie jakieś strony lub sposoby na których można dobrze promować ten serwis to zapraszam pw. Będę wdzięczny.

Chciałbym także podziękować wszystkim czytającym mój dziennik - DZIĘKI
Nowa aktualizacja będzie za tydzień Smile

Yo!



RE: Dziennik licealisty - pspsga - 05-11-2017 13:36

[Obrazek: Untitled-2.png]

Cześć. Przyszedł czas , by podsumować kolejny tydzień moich działań w internecie. Zacznę więc od G2A. Udało mi się pobić rekord ilości ciastek w ciągu tygodnia (lekko ponad 100 więcej niż tydzień temu) , lecz dalej jest to wynik , który mnie nie zadowala , a nawet zawodzi. Prawdopodobnie w najbliższym czasie zakupie mentoring u pewnej osoby z tego forum. Mam nadzieję , że dzięki tej osobie nauczę się nowych przydatnych rzeczy dotyczących zarabiania oraz w końcu wyniki zaczną być dla mnie zadowalające Smile

Tak jak mówiłem trochę ciastek wpadło , ale także kilka leadów , które są groszowe , ale jednak zawsze cieszą Smile Mam nadzieję , że z czasem będzie ich coraz więcej. W tym tygodniu także zacząłem tworzyć pierwsze boty do użytku własnego. Pierwszy program już prawie zrobiony Cool

[Obrazek: Bez_tytu_u.png]

Dalej w wolnym czasie działam także na jakiś serwisach klikowych (MyPay itp..) oraz 1 serwisie z ankietami (Clixsense). Działam tam tylko po to , aby zdobyć kilka groszy na dalszą możliwość rozwoju w internetowych zarobkach Smile Na szczęście w tych serwisach zaczyna powoli coś się dziać i można już kilka złotych dziennie zarobić przy niewielkim wkładzie czasu.

Jeśli macie jakieś przydatne wskazówki , które mogłyby mi pomóc w tym sposobie zarobkowym to zapraszam do kontaktu , po przez wiadomość prywatną.

Dodatkowo chciałbym podziękować mojemu jedynemu poleconemu na Clixsense - @[limak5] , dzięki któremu już kilka złotych wpadło Big Grin Jeśli jest więcej osób chętnych mi pomóc to zapraszam pw facepalm

Chciałbym znów podziękować wszystkim osobą , które obserwują mój dzienniczek. DZIĘKUJĘ.
Aktualizacja oczywiście za tydzień (albo szybciej)

Aha. Zapomniałbym dodać , że od dzisiejszej aktualizacji będą pojawiać się także różne utwory Smile (nie będzie to RAP , którego już na tym forum pełno)

YO!






RE: Dziennik licealisty - Fr0shArczi - 05-11-2017 13:41

Dobrze ci idzie, oby tak dalej Wink


RE: Dziennik licealisty - Pablo1878 - 05-11-2017 13:57

Powodzonka życzę! Big Grin


RE: Dziennik licealisty - Zax93 - 06-11-2017 06:49

powodzenia Wink


RE: Dziennik licealisty - luka600 - 07-11-2017 06:17

Powodzenia.


RE: Dziennik licealisty - Adixx - 11-11-2017 19:08

Powodzenia, będę obserwował. Wink