Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Wybierz Styl: Aktywuj czarny styl Aktywuj jasny styl Aktywuj mobilny styl
Forum o zarabianiu przez Internet !
praca w domu Witaj serdecznie forum o zarabianiu Zarabiam.com
forum o zarabianiu przez internet

Witaj! Nie bez powodu trafiłeś na największe w Polsce Forum o Zarabianiu przez internet! Tutaj gromadzimy pasjonatów zdobywania pieniędzy online i dajemy możliwość poznania tajników pracy w domu. Coraz więcej osób poszukuje sposobów na zarabianie w sieci, co sprawia, że praca w domu przez internet staje się atrakcyjnym źródłem dochodu. W dzisiejszych czasach, zarabianie online to nie tylko alternatywa, ale często również znakomita opcja do tradycyjnej pracy na etacie. Czy zastanawiasz się, jak łatwo zarobić pieniądze? Jeśli tak, to właściwe miejsce! Internet jest pełen możliwości, a my jesteśmy tutaj, aby Ci pomóc, dzieląc się wiedzą i doświadczeniami.

Rejestracja na naszym forum jest całkowicie darmowa i niesie ze sobą wiele korzyści:

  • Zakładaj nowe wątki i bierz udział w dyskusjach,
  • Odblokuj dostęp do czatu (Shoutbox),
  • Ogranicz liczbę wyświetlanych reklam,
  • Zdobywaj odznaczenia i reputację,
  • Zyskaj dostęp do ukrytych działów, tematów i linków,
  • Przeglądaj galerię zdjęć i filmów z wygranymi nagrodami,
  • Dostosuj swój prywatny profil,
  • Weź udział w konkursach organizowanych na forum,
  • Skorzystaj z doświadczenia społeczności zarabiającej online od lat,
  • Porównaj stopy procentowe na kontach oszczędnościowych,
  • Wykorzystaj merytoryczną wiedzę naszych użytkowników, by zarabianie w domu stało się łatwiejsze niż kiedykolwiek,
  • Dowiedz się, gdzie zdobyć darmowe upominki, gadżety i próbki.
  • Pamiętaj to nic nie kosztuje, zarabiam.com to darmowe forum internetowe w którym zasięgniesz informacji "jak zarabiać przez internet".
I co najważniejsze, wszystko to jest zupełnie za darmo! Zarabiam.com to internetowe forum, które udzieli Ci odpowiedzi na pytanie "jak zarabiać przez internet". Teraz praca w domu staje się możliwa! Zarejestruj się już teraz, a dowiesz się wszystkiego o zarabianiu przez internet!

praca w domu


Zapraszamy na Nasze Serwery Minecraft oraz Serwer Minecraft



Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 6 Głosów - 3.67 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Dziennik Pracy v2 by Bartolini24 » MyLead + Rockwall Investments

Autor Wiadomość
Bartolini24 Offline
Aktywny
*

Liczba postów: 224
Dołączył: Jan 2014
Reputacja: 198 +

Odznaczenia:

(Zobacz Odznaczenia)
Poziom:
Forum Gold: 70.00
Post: #81
RE: Zarobiłem 4 tysiące zł w jeden dzień
Sprawdź:
Zlot Zarabiam.com

Dopiero tak na prawdę ochłonąłem po zlocie, więc pora napisać kilka słów Wink Na wstępie chciałem podziękować Adminowi jak i wszystkim sponsorom za na prawdę świetną organizację, myślę że niczego na zlocie nie brakowało Big Grin ale i każdemu z uczestników. Był to pierwszy zlot, na który się wybrałem (z pewnością nie ostatni) i muszę przyznać, że mega pozytywne wrażenie. Fajnie było poznać Was wszystkich na żywo, jak już ktoś wspomniał - zobaczyć, co się kryje za tymi nickami, poznać się. Nie z każdym udało mi się porozmawiać osobiście, ale każdy tworzył przyjazną atmosferę - co do tego nie mam wątpliwości. Smile Muszę przyznać, że pozytywnie zaskoczył mnie też fakt, że wiele osób kojarzyło mnie z tego właśnie dziennika, super Big Grin Ogólnie trzeba przyznać, że niepowtarzalny klimat na całym zlocie - co tu dużo gadać, dziękuje jeszcze raz każdemu i do zobaczenia na następnym! Wink

A co do dziennika, zarobki w czerwcu póki co prezentują się tak:

[Obrazek: ml1ce367be34e42706.png]

a ja cisnę z magisterką Big Grin
Pozdro! Smile

@edit:
A propos magisterki, może jest tutaj akurat ktoś kto pracował w serwisie telefonów komórkowych/miał z naprawą trochę styczności i mógłby mi na parę pytań odpowiedzieć - chętnie się odwdzięczę Wink Jeśli jest ktoś, to prosiłbym o kontakt Smile
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 07-06-2018 20:25 przez Bartolini24.)
Glosy: Czaq (+1), mysc (+2), jarunioo7 (+2)
07-06-2018 17:12
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Ania Online
Forumowy Maniak


Liczba postów: 1241
Dolaczyl: Jan 2012
Reputacja: 1712

Poziom ostrzezen: 0%
Forum Gold: 215.61 [Dotacja]

Warto sprawdzić:
Pani Ania
Prawa reka Admina


Liczba postów: 997
Forum Gold: 550
Dolaczyla: Feb 2011
Reputacja: 777


Warto sprawdzić:

[Vip]Czaq Offline
Praktyczny mentoring
*

Liczba postów: 1,905
Dołączył: Dec 2015
Reputacja: 1064 +

Galeria Wygranych: Tutaj
Odznaczenia:

(Zobacz Odznaczenia)
Poziom:
Forum Gold: 3.00
Post: #82
RE: Dziennik Pracy v2 by Bartolini24
Miło się czyta dziennik Wink
Elegancko i oby tak dalej!

[Obrazek: image.png]
Glosy: Bartolini24 (+1)
08-06-2018 09:37
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Bartolini24 Offline
Aktywny
*

Liczba postów: 224
Dołączył: Jan 2014
Reputacja: 198 +

Odznaczenia:

(Zobacz Odznaczenia)
Poziom:
Forum Gold: 70.00
Post: #83
RE: Dziennik Pracy v2 by Bartolini24
Drugi tydzień czerwca prezentuje się tak:

[Obrazek: Beztytulu170d0bc9c20e9306.png]
(dla porównania pierwszy tydzień)

Tak więc małymi kroczkami, powoli do przodu, przez ostatnie dni:
  • dokończyłem teorię pracy magisterskiej, biorę się za badania - pierwsza strona już jest, póki co cały czas to priorytetem :/
  • utworzyłem nowy serwis pod Polskę, który będzie typowo pod zaspamiony, nie będę mu poświęcał wiele uwagi, same zautomatyzowane działania - zobaczę, czy będę na takim czymś w stanie parę groszy wyciągnąć,
  • dodałem sporo contentu na moją główną stronę, która przynosi najwięcej zysków - liczę, że z czasem się to wypozycjonuje i podniesie jej dochodowość,
  • poprawiłem dzisiaj kilka błędów na zaniedbanych, starszych stronach - zawsze coś tam może i z nich wpadać
Mam nadzieję, że uda mi się łącznie z leadami oczekującymi w czerwcu przekroczyć w końcu barierę 3 tys Wink
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 14-06-2018 22:38 przez Bartolini24.)
14-06-2018 21:15
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Bartolini24 Offline
Aktywny
*

Liczba postów: 224
Dołączył: Jan 2014
Reputacja: 198 +

Odznaczenia:

(Zobacz Odznaczenia)
Poziom:
Forum Gold: 70.00
Post: #84
RE: Dziennik Pracy v2 by Bartolini24
No to jak już tak lecę ostatnio tygodniami, to wrzucam wyniki z trzeciego czerwcowego tygodnia Big Grin

[Obrazek: ML7.png]
+około 100 zł łącznie w innych serwisach.

Powypłacałem sobie hajsiki, które miałem w innych serwisach (M2M, Lead.Network, OGAds, G2A) pozbierane, łącznie wpadło jakieś 500 zł Smile

Nie ma się co rozpisywać, bo nic wiele się nie dzieje - magisterka na ukończeniu, zarabianiu poświęcam niewiele czasu, na miarę możliwości, obecnie dodaje sporo nowego contentu na mój główny serwis, także wiadomo trochę poczekam aż się to wszystko wypozycjonuje, ale serwis cały ten czas fajnie się rozwija i przynosi coraz lepsze zyski Smile
Tak więc plany spore - bo pomysłów mam kilka w zanadrzu, tylko czasu brak. Początkiem lipca planuję obronę i wtedy myślę, że ruszę z kopyta, planuję się przez wakacje mocniej poświęcić działaniom w sieci i wtedy tak na prawdę zobaczę, jakie będą tego efekty, także keep calm Big Grin

A co do wspomnianej w ostatnim wpisie bariery 3 tysięcy - klik
21-06-2018 22:52
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Bartolini24 Offline
Aktywny
*

Liczba postów: 224
Dołączył: Jan 2014
Reputacja: 198 +

Odznaczenia:

(Zobacz Odznaczenia)
Poziom:
Forum Gold: 70.00
Post: #85
RE: Dziennik Pracy v2 by Bartolini24
Zgodnie z tradycją - 4ty tydzień czerwca:

[Obrazek: ML7.png]
+ około 125 zł z innych serwisów

większe update wrzucę na koniec miesiąca Smile
28-06-2018 21:59
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
[Vip]Czaq Offline
Praktyczny mentoring
*

Liczba postów: 1,905
Dołączył: Dec 2015
Reputacja: 1064 +

Galeria Wygranych: Tutaj
Odznaczenia:

(Zobacz Odznaczenia)
Poziom:
Forum Gold: 3.00
Post: #86
RE: Dziennik Pracy v2 by Bartolini24
Elegancko lecisz Wink
Pozdrowionka!

[Obrazek: image.png]
29-06-2018 09:45
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Bartolini24 Offline
Aktywny
*

Liczba postów: 224
Dołączył: Jan 2014
Reputacja: 198 +

Odznaczenia:

(Zobacz Odznaczenia)
Poziom:
Forum Gold: 70.00
Post: #87
RE: Dziennik Pracy v2 by Bartolini24
Czerwiec 2018


To był bardzo pracowity miesiąc - zaczęło się od zlotu, który do tej pory wspominam bardzo pozytywnie, przez cały czas dużo pracy nad magisterką , dziesiątki godzin spędzonych w bibliotece - siedzieliśmy tam w troje i pisania pracy w tym wiele nie było, więc i to pozytywnie wspominam (praca na ukończeniu, najbliższe dni pokażą czy obrona w lipcu czy wrześniu), czerwiec poświęciłem także na szybki minicut, spadło parę kg, a siła utrzymana, ale z tym też też nie było lekko - 500km zrobione na rowerze, dużo siłki, street workoutu, mało imprez, po za tym większość pozostałego czasu starałem się wkładać w pracę przy głównym z moich projektów, który rozwijam od marca... ogólnie rzecz biorąc nie było lekko, aale są tego efekty Big Grin
W zeszłym miesiącu pokazywałem Wam tego screena, ogólnie był to i tak progres względem kwietnia i byłem zadowolony, ale w czerwcu wygląda to tak:

[Obrazek: ml30.png]

Co daje łącznie z leadami do zaakceptowania 3971,97 zł na samym MyLead. Wiadomo, nie wszystko będzie zaakceptowane, ale i tak wyjdzie grubo ponad połowę lepiej niż miesiąc wcześniej, dla mnie to ogromny krok na przód Smile

Dodatkowo z innych serwisów:
Lead.Network - 235,26 zł
OGAds - 16,33$ (ok. 60 zł)
G2A - 5,10€ (ok. 22 zł)


Także łącznie będzie z tego około 4000 zł przychodu w czerwcu.

Do tego w końcu wiem co mam robić - do tej pory cały czas przerzucałem się na nowe projekty, dopiero po tak długim czasie, z pomocą pewnej osoby z MyLead w końcuzrozumiałem, że faktycznie lepiej skupić się na jednym, porządnym projekcie i wycisnąć z niego co się da. Tak też robię. Mam w planach dodanie jeszcze sporej ilości contentu na ten serwis - pracy przynajmniej na miesiąc, między czasie cały czas promowanie, także dopiero jak skończę sprawy z tą uczelnia to rozwinę ten serwis do granic swoich możliwości, zobaczymy wtedy jakie cyferki się pojawią Smile

Na dzisiaj to tyle - do zobaczenia w następnym wpisie! Smile

https://soundcloud.com/hexoss/malik-mont...prod-oster
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 30-06-2018 22:47 przez Bartolini24.)
Glosy: Czaq (+1), Roluś (+1)
30-06-2018 22:43
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
[Vip]Czaq Offline
Praktyczny mentoring
*

Liczba postów: 1,905
Dołączył: Dec 2015
Reputacja: 1064 +

Galeria Wygranych: Tutaj
Odznaczenia:

(Zobacz Odznaczenia)
Poziom:
Forum Gold: 3.00
Post: #88
RE: Dziennik Pracy v2 by Bartolini24
500km na rowerze to mega wynik! Jeśli jeździłbyś codziennie to wyszłoby po 17km gdzie i to już sporo Wink
Niezłe podsumowanko -może lipiec podbijesz do 5000zł? Wink
Pozdrawiam

[Obrazek: image.png]
04-07-2018 17:42
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Bartolini24 Offline
Aktywny
*

Liczba postów: 224
Dołączył: Jan 2014
Reputacja: 198 +

Odznaczenia:

(Zobacz Odznaczenia)
Poziom:
Forum Gold: 70.00
Post: #89
RE: Dziennik Pracy v2 by Bartolini24
(04-07-2018 17:42)Czaq napisał(a):  500km na rowerze to mega wynik! Jeśli jeździłbyś codziennie to wyszłoby po 17km gdzie i to już sporo Wink
Niezłe podsumowanko -może lipiec podbijesz do 5000zł? Wink
Pozdrawiam

Dzięki wielkie Czaq Smile Nie ukrywam, że mniej więcej takie są plany - z miesiąca na miesiąc coraz wyżej Big Grin Z dniem dzisiejszym w końcu uporałem się z tą magisterką, do której sam z resztą dołożyłeś swoje trzy grosze - dzięki wielkie.
Także jutro załatwiam formalności, ustalam termin obrony, zamykam tę sprawę i skupiam się właśnie na tym celu - na zarobkach Smile Może akurat na nowy rower uzbieram Big Grin
05-07-2018 15:48
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Bartolini24 Offline
Aktywny
*

Liczba postów: 224
Dołączył: Jan 2014
Reputacja: 198 +

Odznaczenia:

(Zobacz Odznaczenia)
Poziom:
Forum Gold: 70.00
Post: #90
RE: Dziennik Pracy v2 by Bartolini24
W ubiegłym miesiącu po raz pierwszy od dawna udało mi się w końcu przebić próg 200 zł dniówki, wczoraj udało się 300... i 400 Big Grin

[Obrazek: ml.png]
#milestone
Glosy: NeedDolar (+1), Czaq (+1)
09-07-2018 14:35
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Pani Ania
Prawa reka Admina


Liczba postów: 997
Forum Gold: 550
Dolaczyla: Feb 2011
Reputacja: 777


Warto sprawdzić:

Odpowiedz 


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Wolny Od Pracy - od Zera do 10k, szybki dziennik. dzemba 246 58,122 24-04-2024 18:14
Ostatni post: chincyk
  Dziennik Pracy ~ SUMIENNOŚĆ+NAUKA+KREATYWNOŚĆ (Marketing+Inne Metody) 5l4nty 27 7,740 27-05-2022 00:34
Ostatni post: qwertybsk
  Mój pierwszy dziennik pracy. Od 0 do....??? Czas pokaże. Tekri 0 1,918 25-02-2022 11:38
Ostatni post: Tekri
  Dziennik pracy Neumena Neuuu 27 8,509 10-03-2020 20:50
Ostatni post: mysc
Brick Vinest - Zgarnij prawdziwe nagrody! - Dziennik pracy nad grą Styler 104 37,848 25-02-2020 17:10
Ostatni post: kubex001

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości