Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Wybierz Styl: Aktywuj czarny styl Aktywuj jasny styl Aktywuj mobilny styl
Forum o zarabianiu przez Internet !
praca w domu Witaj serdecznie forum o zarabianiu Zarabiam.com
forum o zarabianiu przez internet

Witaj! Nie bez powodu trafiłeś na największe w Polsce Forum o Zarabianiu przez internet! Tutaj gromadzimy pasjonatów zdobywania pieniędzy online i dajemy możliwość poznania tajników pracy w domu. Coraz więcej osób poszukuje sposobów na zarabianie w sieci, co sprawia, że praca w domu przez internet staje się atrakcyjnym źródłem dochodu. W dzisiejszych czasach, zarabianie online to nie tylko alternatywa, ale często również znakomita opcja do tradycyjnej pracy na etacie. Czy zastanawiasz się, jak łatwo zarobić pieniądze? Jeśli tak, to właściwe miejsce! Internet jest pełen możliwości, a my jesteśmy tutaj, aby Ci pomóc, dzieląc się wiedzą i doświadczeniami.

Rejestracja na naszym forum jest całkowicie darmowa i niesie ze sobą wiele korzyści:

  • Zakładaj nowe wątki i bierz udział w dyskusjach,
  • Odblokuj dostęp do czatu (Shoutbox),
  • Ogranicz liczbę wyświetlanych reklam,
  • Zdobywaj odznaczenia i reputację,
  • Zyskaj dostęp do ukrytych działów, tematów i linków,
  • Przeglądaj galerię zdjęć i filmów z wygranymi nagrodami,
  • Dostosuj swój prywatny profil,
  • Weź udział w konkursach organizowanych na forum,
  • Skorzystaj z doświadczenia społeczności zarabiającej online od lat,
  • Porównaj stopy procentowe na kontach oszczędnościowych,
  • Wykorzystaj merytoryczną wiedzę naszych użytkowników, by zarabianie w domu stało się łatwiejsze niż kiedykolwiek,
  • Dowiedz się, gdzie zdobyć darmowe upominki, gadżety i próbki.
  • Pamiętaj to nic nie kosztuje, zarabiam.com to darmowe forum internetowe w którym zasięgniesz informacji "jak zarabiać przez internet".
I co najważniejsze, wszystko to jest zupełnie za darmo! Zarabiam.com to internetowe forum, które udzieli Ci odpowiedzi na pytanie "jak zarabiać przez internet". Teraz praca w domu staje się możliwa! Zarejestruj się już teraz, a dowiesz się wszystkiego o zarabianiu przez internet!

praca w domu


Zapraszamy na Nasze Serwery Minecraft oraz Serwer Minecraft



Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 10 Głosów - 3.4 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Dziennik pracy Grubego - PPI

Autor Wiadomość
Mariuszeek Offline
Stały Bywalec
*

Liczba postów: 535
Dołączył: Apr 2017
Reputacja: 98 +

Forum Gold: 0.00
Post: #461
RE: Dziennik pracy Grubego - PPI
Sprawdź:
i jak idzie?
28-04-2018 15:49
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Ania Online
Forumowy Maniak


Liczba postów: 1241
Dolaczyl: Jan 2012
Reputacja: 1712

Poziom ostrzezen: 0%
Forum Gold: 215.61 [Dotacja]

Warto sprawdzić:
Grubykesz Offline
Stały Bywalec
*

Liczba postów: 625
Dołączył: Dec 2015
Reputacja: 302 +

Forum Gold: 70.00
Post: #462
RE: Dziennik pracy Grubego - PPI
(28-04-2018 15:49)Mariuszeek napisał(a):  i jak idzie?

Od ponad roku zarabiam głównie na subach, ale ostatnio zarobki znacznie spadły w dół. Mam nadzieję, że niedługo ruszy maszyna - mam kilka nowych pomysłów do zrealizowania, ale na wszystko brakuje czasu. Smile

Jeśli chodzi o PPI, to ostatnio dodałem kilka wpisów na nową stronkę i zacząłem je pozycjonować - w 100 procentach liczę na ruch z MACA, bo stawki mają na prawdę dobre. Zarobki może nie są jakieś wielkie, ale poświęciłem na to tylko kilka godzin, mam duże plany co do PPI, ale muszę znaleźć chwilę wolnego czasu i biorę się za to pełną parą. Smile

Tutaj macie zarobki, które póki co wpadają z ruchu MAC: https://imgur.com/a/Am7HFck

Dodatkowo nauczyłem dwie osoby zarabiać na PPI na moim starym sposobie, którego już nie używam, ale cały czas da się na nim zarobić fajne pieniądze. Smile

A tu screen z zarobkami jednego z moich uczniów Big Grin
https://imgur.com/a/bctVqDp


Jak widać dzieje się sporo! Do zrealizowania mam kilka fajnych pomysłów, może niedługo wrócę z dziennikiem na stałe i wezmę kolejną osobę pod swoje skrzydła, ale jak napisałem wcześniej - brakuje na wszystko czasu, wracam do domu około 17-18 i tak szczerze nic już nie mogę zrobić, tyle co na weekendzie coś działam. Tongue
Glosy: tomek7912 (+1), Crausher (+1)
01-05-2018 09:54
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Crausher Offline
Aktywny
*

Liczba postów: 120
Dołączył: Nov 2014
Reputacja: 41 +

Galeria Wygranych: Tutaj
Forum Gold: 50.00
Post: #463
RE: Dziennik pracy Grubego - PPI
Fajnie by było jakbyś wrócił, lubiłem tu zaglądać Big Grin
Glosy: Grubykesz (+1)
01-05-2018 20:08
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Zaperr44 Offline
Zbanować twardego
*

Liczba postów: 1,325
Dołączył: May 2015
Reputacja: 329 +

Forum Gold: 560.55
Post: #464
RE: Dziennik pracy Grubego - PPI
Ja tak samo lubiłem zaglądać i teraz sobie o tym dzienniku przypomniałem Tongue
Glosy: Grubykesz (+1)
03-05-2018 16:35
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Magiczny. Offline
Żałosny OSZUST
*

Liczba postów: 61
Dołączył: Jul 2017
Forum Gold: 2.00
Post: #465
RE: Dziennik pracy Grubego - PPI
A może jakieś ss jak ci idzie na subach ? Huh
Glosy: Crausher (+1)
03-05-2018 20:24
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
ErgePL Offline
Stały Bywalec
*

Liczba postów: 637
Dołączył: Jan 2014
Reputacja: 199 +

Forum Gold: 360.00
Post: #466
RE: Dziennik pracy Grubego - PPI
Powodzenia mordko, dawaj kontynuację! Lol Aż poczytam co tutaj kiedyś pisałeś Wink

Huh Huh

edit: przeczytane całe w około półtorej godziny... Rosło PPI i praktycznie tutaj było wszystko o tym, ale SMSy 4 ever i o nich tylko kilka zdań! Cool
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 17-07-2019 21:41 przez ErgePL.)
Glosy: Grubykesz (+1)
17-07-2019 20:08
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Wolny Od Pracy - od Zera do 10k, szybki dziennik. dzemba 243 56,355 07-03-2024 22:48
Ostatni post: dzemba
Star Dziennik Pracy v2 by Bartolini24 Bartolini24 115 46,660 20-11-2023 15:02
Ostatni post: michal1498
  Dziennik Pracy ~ SUMIENNOŚĆ+NAUKA+KREATYWNOŚĆ (Marketing+Inne Metody) 5l4nty 27 7,612 27-05-2022 00:34
Ostatni post: qwertybsk
  Mój pierwszy dziennik pracy. Od 0 do....??? Czas pokaże. Tekri 0 1,894 25-02-2022 11:38
Ostatni post: Tekri
  [PPI] Pierwszy raz z zarabianiem w internecie Bodho 10 5,313 14-04-2020 06:33
Ostatni post: Bodho

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości