Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Dziennik pracy Grubego - PPI - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Dziennik Pracy (/Forum-Dziennik-Pracy-352)
+--- Wątek: Dziennik pracy Grubego - PPI (/Temat-Dziennik-pracy-Grubego-PPI-138684)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47


Dziennik pracy Grubego - PPI - Grubykesz - 27-09-2016 18:19

Cześć wszystkim!
Mam na imię Łukasz, lat 21 i zarabianiem w internecie interesuje się od dłuższego czasu, ale od niedawna zacząłem zarabiać jakieś tam pieniążki, póki co nie są to jakieś gigantyczne kwoty, ale jestem zadowolony, że udaje mi się wyciągnąć chociaż tyle! Może w najbliższym czasie uda się pomnożyć moje zyski, ale nie zapeszajmy. Smile

Po co stworzyłem ten dziennik? Chcę się jakoś zmotywować do dalszej pracy i osiągnięcia coraz większych zarobków - mam nadzieję, że niedługo to mi się uda i bardzo w to wierze. Smile

W jakich serwisach zarabiam?

Obecnie zarabiam na PPI - PerInstallBucks... Nie zarobiłem jeszcze kokosów na tym programie, ale po kilka, kilkanaście złotych dziennie wpada. Nie satysfakcjonuje mnie to w stu procentach, ale od czegoś trzeba zacząć. Smile

O co chodzi w PerInstallBucks?

W tym serwisie otrzymujemy pieniądze, jeśli osoba pobierze plik i zainstaluje go na swoim komputerze - po wykonaniu tej czynności otrzymujemy wynagrodzenie. Za jedno pobranie możemy otrzymać od 2 centów, aż do $1,40 więc można trochę na tym zarobić!

Ale co zrobić żeby dana osoba pobrała akurat ten plik?

Wiadomo, że nie napiszemy całej prawdy o tym pliku, ale tutaj otwiera się wiele możliwości. Program daje możliwość zmiany nazwy pliku, więc wystarczy stworzyć stronę internetową, lub bloga (na początek może być blogger.com, bo jest darmowy) i tworzyć unikalne posty, a następnie je promować w sieci. Co możemy promować? W zasadzie to wszystko na co dana osoba może się nabrać pobierając nasz plik - zaczynając od hacków do gier, a kończąc na filmach, czy serialach przed premierą. Polecam również nagrywanie filmów na youtube z fake hackami do gier i tym podobne. Jakby był ktoś zainteresowany, to chętnie opisze na prywatnej wiadomości jak w prosty sposób nagrać film na YT i zrobić fake generator do takich hacków. Smile

Teraz opiszę krok po kroku co należy zrobić, aby zmienić nazwę pobieranego pliku:

Na początek logujemy się do serwisu PerInstallBucks, następnie wchodzimy w zakładę "PROMO TOOLS" i tam mamy nasz link do promowania programów - wystarczy podmienić zdanie "keyword_request" na przykładowo "World Of Tanks Hack Cheats Tools" i gotowe. Teraz wystarczy wstawić nasz link na naszego bloga, lub stronę internetową i promować. Poniżej zaznaczyłem dokładnie, którą część naszego linku należy podmienić.

[Obrazek: pib.png]

Jak w prosty sposób znaleźć nisze? Wystarczy wpisać w wyszukiwarce google coś w stylu "hack, cheats, hack tool" i ukaże nam się setki nisz, które możemy użyć do naszego bloga. Ale warto też starać się wymyślać własne nisze, bo na takich da się najwięcej zarobić.

W razie pytań zapraszam na priv! Smile


Link: https://perinstallbucks.com/?r=Lukszrdm
Czysty: https://perinstallbucks.com

Dzisiaj zacząłem także swoją przygodę z subsms (firesub), ale póki co jest to dla mnie czarna magia, chociaż mam nadzieję, że za jakiś czas wpadną pierwsze leady, jednakże łatwo nie będzie. Smile Jakby ktoś chciał pomóc zarabiać mi w tym programie, to solidnie zapłacę za takową pomoc, o ile okaże się dostatecznie dobra. Smile

Link: http://firesub.net/polecam/cf6b36b7c5
Czysty: http://firesub.pl/

Jaki stawiam sobie cel na najbliższy miesiąc? Hmmm... Nie będę stawiał sobie progu nie do osiągnięcia - póki co jako cel stawiam sobie $100 na PerInstallBucks i zdobycie pierwszego leada na firesub. Mam nadzieję, że mi się uda. Smile


RE: Dziennik pracy Grubego - PPI - danoneksss - 27-09-2016 18:40

Powodzenia Smile
Jak chociaż trochę się przyłożysz do subsms, to bez większych problemów możesz zdobyć pierwszego leada w ciągu nawet tygodnia.
Choć z własnego doświadczenia wiem, że z początku nie jest łatwo.


RE: Dziennik pracy Grubego - PPI - iPlusOfficial - 27-09-2016 21:45

Ja polecam przerzucić się na CInstaller, lepsza konwersja, lepsze stawki, ruch może być z androida, windowsa, maca, czegokolwiek Smile. Jeśli jesteś chętny to napisz na PW po reflinka w zamian za parę rad i mnóstwo nisz. Powodzenia!


RE: Dziennik pracy Grubego - PPI - bestek112 - 27-09-2016 22:23

Z sub sms dobra kasa, trzeba tylko dobre źródełko znaleźć Tongue

Powodzenia!


RE: Dziennik pracy Grubego - PPI - Grubykesz - 28-09-2016 07:30

(27-09-2016 18:40)danoneksss napisał(a):  Powodzenia Smile
Jak chociaż trochę się przyłożysz do subsms, to bez większych problemów możesz zdobyć pierwszego leada w ciągu nawet tygodnia.
Choć z własnego doświadczenia wiem, że z początku nie jest łatwo.

Dzięki! Mam nadzieję, że tak będzie i po kilku dniach wpadnie pierwszy lead. Smile Póki co większych pomysłów na promowanie subsms nie mam - jakiś tam spam plus wrzuciłem kilka linków na moją stronkę. Myślisz, że na spamie da się coś wyciągnąć, czy raczej musi być jakiś przemyślany sposób? Smile

(27-09-2016 21:45)iPlusOfficial napisał(a):  Ja polecam przerzucić się na CInstaller, lepsza konwersja, lepsze stawki, ruch może być z androida, windowsa, maca, czegokolwiek Smile. Jeśli jesteś chętny to napisz na PW po reflinka w zamian za parę rad i mnóstwo nisz. Powodzenia!

Właśnie tak się zastanawiam nad tym Cinstaller, ponieważ na PerInstallBucks wpadają najczęściej te najniższe pobrania po 2 centy. A w statystykach mojej strony jest napisane jak byk, że codziennie około 150-200 osób z USA odwiedza moją stronę i coś mi tu właśnie nie gra. :/ Zawsze jak wpadnie jakieś pobranie z USA, to jest to maxymalnie jedno dziennie.

(27-09-2016 22:23)bestek112 napisał(a):  Z sub sms dobra kasa, trzeba tylko dobre źródełko znaleźć Tongue

Powodzenia!

O tym, że da się z tego wyciągnąć dobrą kasę, to wiem. Ale problem w tym, że nie jest to takie proste, ale będę próbował i może znajdę jakiś dobry sposób. xd

Czas na małe podsumowanie wczorajszego dnia!

Dzień 1:

Ile udało mi się zarobić? Z PerInstallBucks wpadło ponad $2,5 i miałem 76 leadów, więc większość to pobrania za te najniższe stawki (2 centy). A co z firesub? Miałem 50 unikalnych wizyt i 0 leadów, ale nie załamuje się i będę próbował dalej. Big Grin

PerInstallBucks - $2,69
FireSub - $0

Cel: $2,69/$100


RE: Dziennik pracy Grubego - PPI - radmatuszewski - 28-09-2016 20:03

Powodzenia! Ja również zarekomenduję Ci serwis Cinstaller właśnie ze względu na to, że akceptuje i ruch z MACa i z PC. Miałem dziś 6 leadów (:c), ale wszystkie z MACa. A stawki dla MACów są niezłe.


RE: Dziennik pracy Grubego - PPI - Grubykesz - 28-09-2016 20:17

(28-09-2016 20:03)radmatuszewski napisał(a):  Powodzenia! Ja również zarekomenduję Ci serwis Cinstaller właśnie ze względu na to, że akceptuje i ruch z MACa i z PC. Miałem dziś 6 leadów (:c), ale wszystkie z MACa. A stawki dla MACów są niezłe.

Dzięki bardzo! A te stawki dla maców w jakich przedziałach się mieszczą? Smile Jak możesz, to powiedz mi jeszcze czy da się sprawdzić jakoś za który z moich plików dostałem wynagrodzenie? Znalazłem tylko "install reports" ale tam jest podana tylko stawka, którą otrzymałem. Smile


RE: Dziennik pracy Grubego - PPI - Grubykesz - 29-09-2016 07:09

Dzień 2

Co zrobiłem drugiego dnia i ile zarobiłem? Dodałem kilka postów na moją stronę, pospamowałem trochę odnośnie tego firesub i jak efekty? Na PerInstallBucks wpadło prawie trzy i pół dolara, a na firesub póki co 0 leadów, a wyświetleń około 80.

PerInstallBucks - $3,43
FireSub - $0

Cel: $6,12/$100


RE: Dziennik pracy Grubego - PPI - Wojtek574 - 29-09-2016 17:58

Powodzenia ! Zyczę grubego hajsu Big Grin Będę wpadał co jakis czas Smile


RE: Dziennik pracy Grubego - PPI - Bartezx1997 - 29-09-2016 18:06

$2,5 i 76 leadów? Taki ruch lepiej przekierować na jakieś CPA, bo stawki z tych krajów w PPI są śmieszne Big Grin