Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Wybierz Styl: Aktywuj czarny styl Aktywuj jasny styl Aktywuj mobilny styl
Forum o zarabianiu przez Internet !
praca w domu Witaj serdecznie forum o zarabianiu Zarabiam.com
forum o zarabianiu przez internet

Witaj! Nie bez powodu trafiłeś na największe w Polsce Forum o Zarabianiu przez internet! Tutaj gromadzimy pasjonatów zdobywania pieniędzy online i dajemy możliwość poznania tajników pracy w domu. Coraz więcej osób poszukuje sposobów na zarabianie w sieci, co sprawia, że praca w domu przez internet staje się atrakcyjnym źródłem dochodu. W dzisiejszych czasach, zarabianie online to nie tylko alternatywa, ale często również znakomita opcja do tradycyjnej pracy na etacie. Czy zastanawiasz się, jak łatwo zarobić pieniądze? Jeśli tak, to właściwe miejsce! Internet jest pełen możliwości, a my jesteśmy tutaj, aby Ci pomóc, dzieląc się wiedzą i doświadczeniami.

Rejestracja na naszym forum jest całkowicie darmowa i niesie ze sobą wiele korzyści:

  • Zakładaj nowe wątki i bierz udział w dyskusjach,
  • Odblokuj dostęp do czatu (Shoutbox),
  • Ogranicz liczbę wyświetlanych reklam,
  • Zdobywaj odznaczenia i reputację,
  • Zyskaj dostęp do ukrytych działów, tematów i linków,
  • Przeglądaj galerię zdjęć i filmów z wygranymi nagrodami,
  • Dostosuj swój prywatny profil,
  • Weź udział w konkursach organizowanych na forum,
  • Skorzystaj z doświadczenia społeczności zarabiającej online od lat,
  • Porównaj stopy procentowe na kontach oszczędnościowych,
  • Wykorzystaj merytoryczną wiedzę naszych użytkowników, by zarabianie w domu stało się łatwiejsze niż kiedykolwiek,
  • Dowiedz się, gdzie zdobyć darmowe upominki, gadżety i próbki.
  • Pamiętaj to nic nie kosztuje, zarabiam.com to darmowe forum internetowe w którym zasięgniesz informacji "jak zarabiać przez internet".
I co najważniejsze, wszystko to jest zupełnie za darmo! Zarabiam.com to internetowe forum, które udzieli Ci odpowiedzi na pytanie "jak zarabiać przez internet". Teraz praca w domu staje się możliwa! Zarejestruj się już teraz, a dowiesz się wszystkiego o zarabianiu przez internet!

praca w domu


Zapraszamy na Nasze Serwery Minecraft oraz Serwer Minecraft



Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 10 Głosów - 3.4 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Dziennik pracy Grubego - PPI

Autor Wiadomość
Crausher Offline
Aktywny
*

Liczba postów: 120
Dołączył: Nov 2014
Reputacja: 41 +

Galeria Wygranych: Tutaj
Forum Gold: 50.00
Post: #31
RE: Dziennik pracy Grubego - PPI
Sprawdź:
Ładnie ładnie Big Grin Ile czasu poświęcasz dziennie na PPI ?
Glosy: Grubykesz (+1)
06-10-2016 16:17
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Ania Online
Forumowy Maniak


Liczba postów: 1241
Dolaczyl: Jan 2012
Reputacja: 1712

Poziom ostrzezen: 0%
Forum Gold: 215.61 [Dotacja]

Warto sprawdzić:
Gratsy Offline
Banned
*

Liczba postów: 253
Dołączył: Sep 2016
Forum Gold: 60.00
Post: #32
RE: Dziennik pracy Grubego - PPI
Dołączam sie do pytania @Up. Będę obserwować; )
Glosy: Grubykesz (+1)
06-10-2016 16:19
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Grubykesz Offline
Stały Bywalec
*

Liczba postów: 625
Dołączył: Dec 2015
Reputacja: 302 +

Forum Gold: 70.00
Post: #33
RE: Dziennik pracy Grubego - PPI
Aktualnie jakieś 30min dziennie na wstawienie postów na stronę i takie małe promowanie. Smile
06-10-2016 17:41
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Grubykesz Offline
Stały Bywalec
*

Liczba postów: 625
Dołączył: Dec 2015
Reputacja: 302 +

Forum Gold: 70.00
Post: #34
RE: Dziennik pracy Grubego - PPI
Dzień 10

Cześć! Dziesiąty dzień i znowu całkiem fajne zarobki na PPI. Ale trochę martwi mnie fakt, że z dnia na dzień przy moich najlepszych niszach spadają pobrania, codziennie o kilka mniej, ale za to nowe zaczynają powoli zarabiać i nie jest najgorzej. Smile Ile zarobiłem? 10 dnia nie udało się przebić progu 5 dolarków, ale niedużo brakowało, więc uznaje ten dzień za udany. Smile

PerInstallBucks/Cinstaller - $4,62
FireSub - $0

Cel: $47,33/$100
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 07-10-2016 08:20 przez Grubykesz.)
07-10-2016 08:20
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Grubykesz Offline
Stały Bywalec
*

Liczba postów: 625
Dołączył: Dec 2015
Reputacja: 302 +

Forum Gold: 70.00
Post: #35
RE: Dziennik pracy Grubego - PPI
Dzieje się, dzieje! Na FireSub mi nie szło, więc założyłem konto na subservices.pl i co? Wstawiłem dosłownie jeden link i miałem ponad 600 wejść, 6 aktywnych odnowień i UWAGA - jeden lead!! Może dla niektórych może wydać się śmieszne, ale jestem bardzo happy! Nie mogłem nigdy tego rozkminić, a tutaj taka niespodzianka.

[Obrazek: 46piq]
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 07-10-2016 12:23 przez Grubykesz.)
07-10-2016 12:22
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
aero2 Offline
Przyjaciel Forum
*

Liczba postów: 7,551
Dołączył: Sep 2012
Reputacja: 2222 +

Galeria Wygranych: Tutaj
Odznaczenia:

(Zobacz Odznaczenia)
Poziom:
Forum Gold: 0.00
Post: #36
RE: Dziennik pracy Grubego - PPI
Grubykesz
Może dlatego, że Subservices liczy też puste leady, a FireSub nie?
Glosy: Grubykesz (+1)
07-10-2016 12:37
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Pani Ania
Prawa reka Admina


Liczba postów: 997
Forum Gold: 550
Dolaczyla: Feb 2011
Reputacja: 777


Warto sprawdzić:

Grubykesz Offline
Stały Bywalec
*

Liczba postów: 625
Dołączył: Dec 2015
Reputacja: 302 +

Forum Gold: 70.00
Post: #37
RE: Dziennik pracy Grubego - PPI
(07-10-2016 12:37)aero2 napisał(a):  @[Grubykesz]
Może dlatego, że Subservices liczy też puste leady, a FireSub nie?
Całkiem możliwe, ale ogólnie fajnie, że wpadł ten lead. Zawsze to jakaś motywacja do dalszej pracy w tym kierunku. Smile
07-10-2016 12:53
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Grubykesz Offline
Stały Bywalec
*

Liczba postów: 625
Dołączył: Dec 2015
Reputacja: 302 +

Forum Gold: 70.00
Post: #38
RE: Dziennik pracy Grubego - PPI
Dzień 11

Co nowego u mnie? Dodane nowe posty na stronę, małe promowanie. Jeśli chodzi o zarobki to podobnie jak i w poprzednie dni - mało zabrakło i było by 5 dolców, ale i tak jestem zadowolony. Smile Wpadł mi także pierwszy lead na subsms i porzuciłem aktualnie firesub na rzecz subservices, jednakże nie będę się bardzo skupiał na tym serwisie, wolę więcej czasu poświęcić na PPI. Smile

PerInstallBucks/Cinstaller -$4,78
SubServices - 1,5zł

Cel: $52,11/$100
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 08-10-2016 15:33 przez Grubykesz.)
08-10-2016 15:24
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
ErgePL Offline
Stały Bywalec
*

Liczba postów: 637
Dołączył: Jan 2014
Reputacja: 199 +

Forum Gold: 360.00
Post: #39
RE: Dziennik pracy Grubego - PPI
No mi podoba się ten dziennik - sam gdzieś tu mam swój, będę zaglądał regularnie. Wink

Ja osobiście też bawiłem się w PPI, ale bardziej jako dorabianie bo PPA jak dla mnie zawsze zostanie nr. 1 ze względu na zarobki jakie miałem. Big Grin
Wystarczy trochę pomyśleć, a pieniądze przychodzą same.

Co do SubSMS ja nigdy nie miałem do tego głowy i jedynie to chyba 30 zł zarobiłem na hotcashu na samym spamie po grupach na facebooku. Dla mnie to było marnowanie czasu bo dziennie robiłem więcej przy Subach niż przy PPA i codziennie zawsze coś wpadało na FireCashu, a na Subach jak zwykle NIC. Jerk2

Poczytaj sobie trochę o PPA jak chcesz - może Ci się spodobać, tak jak mi. Wróciłem po ponad półtora roku i wystarczył mi tydzień na ogarnięcie stron i wkręcenie się w to, jeden dzień film stał na YouTubie i już mam 1,61$ na koncie. Stara miłość nie rdzewieje!

Jeśli chodzi o dzień 10 to Ci powiem z autopsji, że nawet najlepsza nisza kiedyś się wypali i nigdy nie będzie żyłą złota. Zarobiłem w ciągu miesiąca prawie 700$ i tak zostało - nic nie robiłem. Następny miesiąc trochę ponad 450$, następny już około 250$. Potem musiałem dodawać nowe bo te się wypaliły i coraz to mniej zarabiałem.

Także się nie dziw jak jakaś najlepsza nisza po jakimś czasie zacznie przynosić coraz to mniejsze dochody gdyż jest to naturalne i jest też "urokiem" zarabiania w ten sposób. Wink

Życzę jak najlepszych zarobków, jak będziesz miał jakieś pytania to pisz śmiało - postaram się Ci pomóc!

Pozdrawiam! Smile
Glosy: Grubykesz (+1)
09-10-2016 03:14
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Grubykesz Offline
Stały Bywalec
*

Liczba postów: 625
Dołączył: Dec 2015
Reputacja: 302 +

Forum Gold: 70.00
Post: #40
RE: Dziennik pracy Grubego - PPI
Dzięki bardzo! Chyba póki co pozostanę przy PPI, ale skoro mówisz, że na firecashu da się zarobić fajne pieniądze, to chyba będę musiał to sprawdzić i stworzyć kolejną stronę właśnie pod PPA. Zaraz poczytam o co dokładnie tam chodzi i jakie stawki oferują. Smile

Dzień 12

Siemanko. No to czas na małe podsumowanie dwunastego dnia - nie zrobiłem kompletnie nic tego dnia, ponieważ praktycznie cały dzień nie było mnie w domu, potem wieczorkiem oglądałem meczyk i tak wypadło. Ale i tak jak do tej pory jest to mój najlepszy dzień, jeśli chodzi o PPI i ogólnie zarobki w internecie. Ile zarobiłem? Równiutko osiem dolarów co jest do tej pory moim rekordem i jestem bardzo zadowlony, bo taka dniówka dla mnie to już coś. Smile

PerInstallBucks/Cinstaller -$8
SubServices - $0

Cel: $60,11/$100
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 09-10-2016 10:20 przez Grubykesz.)
09-10-2016 10:12
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Wolny Od Pracy - od Zera do 10k, szybki dziennik. dzemba 243 56,357 07-03-2024 22:48
Ostatni post: dzemba
Star Dziennik Pracy v2 by Bartolini24 Bartolini24 115 46,662 20-11-2023 15:02
Ostatni post: michal1498
  Dziennik Pracy ~ SUMIENNOŚĆ+NAUKA+KREATYWNOŚĆ (Marketing+Inne Metody) 5l4nty 27 7,613 27-05-2022 00:34
Ostatni post: qwertybsk
  Mój pierwszy dziennik pracy. Od 0 do....??? Czas pokaże. Tekri 0 1,894 25-02-2022 11:38
Ostatni post: Tekri
  [PPI] Pierwszy raz z zarabianiem w internecie Bodho 10 5,313 14-04-2020 06:33
Ostatni post: Bodho

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości