Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Wybierz Styl: Aktywuj czarny styl Aktywuj jasny styl Aktywuj mobilny styl
Forum o zarabianiu przez Internet !
praca w domu Witaj serdecznie forum o zarabianiu Zarabiam.com
forum o zarabianiu przez internet

Witaj! Nie bez powodu trafiłeś na największe w Polsce Forum o Zarabianiu przez internet! Tutaj gromadzimy pasjonatów zdobywania pieniędzy online i dajemy możliwość poznania tajników pracy w domu. Coraz więcej osób poszukuje sposobów na zarabianie w sieci, co sprawia, że praca w domu przez internet staje się atrakcyjnym źródłem dochodu. W dzisiejszych czasach, zarabianie online to nie tylko alternatywa, ale często również znakomita opcja do tradycyjnej pracy na etacie. Czy zastanawiasz się, jak łatwo zarobić pieniądze? Jeśli tak, to właściwe miejsce! Internet jest pełen możliwości, a my jesteśmy tutaj, aby Ci pomóc, dzieląc się wiedzą i doświadczeniami.

Rejestracja na naszym forum jest całkowicie darmowa i niesie ze sobą wiele korzyści:

  • Zakładaj nowe wątki i bierz udział w dyskusjach,
  • Odblokuj dostęp do czatu (Shoutbox),
  • Ogranicz liczbę wyświetlanych reklam,
  • Zdobywaj odznaczenia i reputację,
  • Zyskaj dostęp do ukrytych działów, tematów i linków,
  • Przeglądaj galerię zdjęć i filmów z wygranymi nagrodami,
  • Dostosuj swój prywatny profil,
  • Weź udział w konkursach organizowanych na forum,
  • Skorzystaj z doświadczenia społeczności zarabiającej online od lat,
  • Porównaj stopy procentowe na kontach oszczędnościowych,
  • Wykorzystaj merytoryczną wiedzę naszych użytkowników, by zarabianie w domu stało się łatwiejsze niż kiedykolwiek,
  • Dowiedz się, gdzie zdobyć darmowe upominki, gadżety i próbki.
  • Pamiętaj to nic nie kosztuje, zarabiam.com to darmowe forum internetowe w którym zasięgniesz informacji "jak zarabiać przez internet".
I co najważniejsze, wszystko to jest zupełnie za darmo! Zarabiam.com to internetowe forum, które udzieli Ci odpowiedzi na pytanie "jak zarabiać przez internet". Teraz praca w domu staje się możliwa! Zarejestruj się już teraz, a dowiesz się wszystkiego o zarabianiu przez internet!

praca w domu


Zapraszamy na Nasze Serwery Minecraft oraz Serwer Minecraft



Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 47 Głosów - 3.87 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
❤️mahuzz - ROZDZIAŁ 7❤️

Autor Wiadomość
Zarobiony_Koles Offline
Przyjaciel Forum
*

Liczba postów: 3,223
Dołączył: Oct 2013
Reputacja: 1055 +

Galeria Wygranych: Tutaj
Odznaczenia:

(Zobacz Odznaczenia)
Poziom:
Forum Gold: 115.03
Post: #591
RE: Mahuzz - ROZDZIAŁ 3
Sprawdź:
Wiedziałem, że dziennik będzie kontynuowany Big Grin Ja swojego supermana za dziennik dostałem Big Grin Teraz czas na Ciebie!

Dziennik pracy: http://zarabiam.com/Temat-Dziennik-Pracy...0?page=192
15-07-2017 13:21
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Ania Online
Forumowy Maniak


Liczba postów: 1241
Dolaczyl: Jan 2012
Reputacja: 1712

Poziom ostrzezen: 0%
Forum Gold: 215.61 [Dotacja]

Warto sprawdzić:
jigorex Offline
Aktywny
*

Liczba postów: 160
Dołączył: Mar 2016
Reputacja: 60 +

Forum Gold: 111.00
Post: #592
RE: Mahuzz - ROZDZIAŁ 3
Już się nie mogę doczekać 18 lipca! HuhHuh Lekka szkoda, że to nie jest weekend Sad
Glosy: VoreCC (+1)
15-07-2017 16:01
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Rak Offline
Bywalec
*

Liczba postów: 290
Dołączył: Feb 2017
Reputacja: 89 +

Forum Gold: 58.00
Post: #593
RE: Mahuzz - ROZDZIAŁ 3
(14-07-2017 08:39)radek0389 napisał(a):  aby zrealizować cel możesz tkwić w miejscu z zarobkami, baa nawet zanotować regres, więc zamień 50k na np. 80k Tongue.

PowodzeniaSmile

(14-07-2017 21:36)mahuzz napisał(a):  @[radek0389] ziomeczku, wjechałeś mi na psyche jak chyba nikt nigdy w życiu Big Grin Nie żartuje, ciągle mnie to nurtuje. Masz rację - lepiej nie zrealizować dużego celu niż zrealizować mały - w najbliższym czasie wrzucę post z listą celów jak w rozdziale 2. To był tylko taki przedsmak.. Wink

Zrealizowanie celu = sukces. Moim zdaniem lepszy jest mały sukces niż żaden Smile Trzeba sobie stawiać ambitne zadania, ale tak, żeby nie przesadzać. Ciągłe nie osiąganie zamierzonych celów działa demotywująco. Mówię to na swoim przykładzie, każdy ma inny sposób myślenia, i trzeba dobierać metody planowania pod swoją psychikę Tongue W twoim przypadku też zwiększyłbym ten cel, skoro cały czas się rozwijasz. Powodzenia Big Grin
15-07-2017 20:47
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
mahuzz Offline
cho na kebsa
*

Liczba postów: 2,534
Dołączył: Jan 2016
Reputacja: 1562 +

Galeria Wygranych: Tutaj
Odznaczenia:

(Zobacz Odznaczenia)
Poziom:
Forum Gold: 363.80
Post: #594
RE: Mahuzz - ROZDZIAŁ 3
Dzisiejszy dzień... no nie wiem co powiedzieć.

Wstałem późno - jakoś rok temu, też w lipcu pisałem, że mam tak zwany day-routine i jeśli wstanę za późno to cały dzień mam do dupy, razem z samopoczuciem. Tak było i dzisiaj, dlatego też piszę ten post, szybkie rollowanie i rozciąganie i do spania Smile



157zł + 12zł = 169zł

Ujdzie, bo na eforsie bez odnowień Wink

Dobrej nocy.


15-07-2017 21:16
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Pani Ania
Prawa reka Admina


Liczba postów: 997
Forum Gold: 550
Dolaczyla: Feb 2011
Reputacja: 777


Warto sprawdzić:

dawids7627 Offline
Bywalec
*

Liczba postów: 340
Dołączył: May 2017
Reputacja: 200 +

Galeria Wygranych: Tutaj
Forum Gold: 6.00
Post: #595
RE: Mahuzz - ROZDZIAŁ 3
Jeśli możesz dodaj na gg 63215954

dawids7627, dumny członek http://zarabiam.com od May 2017.
Glosy: shf (+1)
15-07-2017 21:45
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
mahuzz Offline
cho na kebsa
*

Liczba postów: 2,534
Dołączył: Jan 2016
Reputacja: 1562 +

Galeria Wygranych: Tutaj
Odznaczenia:

(Zobacz Odznaczenia)
Poziom:
Forum Gold: 363.80
Post: #596
RE: Mahuzz - ROZDZIAŁ 3
WEEKEND:
[Obrazek: 1.jpg]


Jak na stawkę konwersja... CAŁKIEM okej Wink


Zobaczymy co będzie dzisiaj. Mam cichą nadzieję że 3 cyfry z trójką na początku.
Chwilę po północy kładę się spać, na eforsie już 4 leady Big Grin Mówię - spoko. Budzę się, spoko, odnowienia zaczynają wpadać... I w pewnym momencie przestały. Chodzi pewnie o to, że teraz najtańsze MT ze stawką 2,50 mam na 3 płatności dopiero.


Wystartował nowy projekt, powiem tylko że to będzie jeden z mikro-projektów - a przynajmniej tak mi się wydaje Big Grin





Miłego dnia!


17-07-2017 10:05
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Wojtek574 Offline
Stały Bywalec
*

Liczba postów: 731
Dołączył: Jul 2014
Reputacja: 115 +

Galeria Wygranych: Tutaj
Odznaczenia:

(Zobacz Odznaczenia)
Poziom:
Forum Gold: 16.00
Post: #597
RE: Mahuzz - ROZDZIAŁ 3
Suby upadają nic nie da się już zarobić meh to nie te czasy co kiedyś...
Fajny poradnik wpadam od czasu do czasu poczytać Tongue Powodzenia niech zlelone będzie z tobą Tongue
17-07-2017 13:04
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
mahuzz Offline
cho na kebsa
*

Liczba postów: 2,534
Dołączył: Jan 2016
Reputacja: 1562 +

Galeria Wygranych: Tutaj
Odznaczenia:

(Zobacz Odznaczenia)
Poziom:
Forum Gold: 363.80
Post: #598
RE: Mahuzz - ROZDZIAŁ 3
Wojtek574 Poradnikiem bym raczej tego nie nazwał... może kiedyś będzie poradnik. Może Tongue


Na początek wyjaśnię kilka kwestii.

USTAWA - ZARABIANIE NA USŁUGACH SMS
Ustawa, o której mowa, ma ukrócić zarabianie na subach. Krótkie i treściwe sprostowanie - Ustawa w tym momencie jest w trakcie publicznej debaty - NIE JEST PEWNE, ŻE WEJDZIE. Z pewnego źródła mam informacje, że nawet jeśli, to potrwa to ~9-12 miesięcy. Zarobki wcale nie muszą spaść, a na wszystko znajdzie się rozwiązanie Smile

CENY YOUTUBE
Chodzi dokładniej o ceny na stronach z gigami jak seoclerks. Wyświetlenia - kiedyś nawet 6000 za 1$, teraz dosłownie 1000. Była aktualizacja YouTube - ba, niektórych usługi były tak superowe, że WSZYSTKIE wyświetlenia zniknęły Big Grin Sytuacja wygląda coraz lepiej, ale nie zanosi się na gwałtowny spadek cen. Jedyne co mogę poradzić to czekać - nie umiem określić, ile będzie to trwało.



A co dzisiaj?

[Obrazek: 2.jpg]

[Obrazek: 1.jpg]

Na tą godzinę 356,50zł Smile

Cel na dzisiaj zrealizowany, trening zrobiony, można się wyspać Smile

Dobranoc Cool



(Ten post był ostatnio modyfikowany: 17-07-2017 21:46 przez mahuzz.)
17-07-2017 21:43
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
dawids7627 Offline
Bywalec
*

Liczba postów: 340
Dołączył: May 2017
Reputacja: 200 +

Galeria Wygranych: Tutaj
Forum Gold: 6.00
Post: #599
RE: Mahuzz - ROZDZIAŁ 3
(17-07-2017 21:43)mahuzz napisał(a):  @[Wojtek574] Poradnikiem bym raczej tego nie nazwał... może kiedyś będzie poradnik. Może Tongue


Na początek wyjaśnię kilka kwestii.

USTAWA - ZARABIANIE NA USŁUGACH SMS
Ustawa, o której mowa, ma ukrócić zarabianie na subach. Krótkie i treściwe sprostowanie - Ustawa w tym momencie jest w trakcie publicznej debaty - NIE JEST PEWNE, ŻE WEJDZIE. Z pewnego źródła mam informacje, że nawet jeśli, to potrwa to ~9-12 miesięcy. Zarobki wcale nie muszą spaść, a na wszystko znajdzie się rozwiązanie Smile

CENY YOUTUBE
Chodzi dokładniej o ceny na stronach z gigami jak seoclerks. Wyświetlenia - kiedyś nawet 6000 za 1$, teraz dosłownie 1000. Była aktualizacja YouTube - ba, niektórych usługi były tak superowe, że WSZYSTKIE wyświetlenia zniknęły Big Grin Sytuacja wygląda coraz lepiej, ale nie zanosi się na gwałtowny spadek cen. Jedyne co mogę poradzić to czekać - nie umiem określić, ile będzie to trwało.



A co dzisiaj?

[Obrazek: 2.jpg]

[Obrazek: 1.jpg]

Na tą godzinę 356,50zł Smile

Cel na dzisiaj zrealizowany, trening zrobiony, można się wyspać Smile

Dobranoc Cool



Ta pewna informacja pochodzi z czatu ML?
Bo widziałem dzisiaj

dawids7627, dumny członek http://zarabiam.com od May 2017.
Glosy: shf (+1)
17-07-2017 21:57
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Wojtek574 Offline
Stały Bywalec
*

Liczba postów: 731
Dołączył: Jul 2014
Reputacja: 115 +

Galeria Wygranych: Tutaj
Odznaczenia:

(Zobacz Odznaczenia)
Poziom:
Forum Gold: 16.00
Post: #600
RE: Mahuzz - ROZDZIAŁ 3
Hehe za dużo poradników sie na czytalem i mi sie pomyliło miało być Dziennik Tongue
17-07-2017 22:05
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Rozdział IIII - przyszłość Pablo1878 2,467 210,124 18-06-2021 16:49
Ostatni post: Pablo1878

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości