Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
❤️mahuzz - ROZDZIAŁ 7❤️ - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Dziennik Pracy (/Forum-Dziennik-Pracy-352)
+--- Wątek: ❤️mahuzz - ROZDZIAŁ 7❤️ (/Temat-%E2%9D%A4%EF%B8%8Fmahuzz-ROZDZIAL-7%E2%9D%A4%EF%B8%8F-131570)



❤️mahuzz - ROZDZIAŁ 7❤️ - mahuzz - 09-04-2016 10:24

ROZDZIAŁ 1
(przejdź do rozdziału 2)
(przejdź do podsumowania)
(przejdź do rozdziału 3)
(przejdź do podsumowania)

Cześć, hej, hej, helou.
Długo zastanawiałem się nad założeniem tego dziennika i jestem pewien, że nie będzie prowadzony bardzo regularnie - szczególnie przez najbliższe dni.


Nazywam się Mateusz, mam 16 lat, tylko Jerk2

Zarabianiem w internecie interesuję się od 2013, czyli od około 3 lat. Tak, wtedy miałem 13 beka

Swoje pierwsze pieniądze zarobiłem na allegro - wypłaty miałem ustawiane na 'co miesiąc'. Pierwsza wypłata była obfita bo 5zł, przyszło pocztą - od razu poszedłem do kauflanda i kupiłem karmel w puszce Huh

Z miesiąca na miesiąc kształciłem się w sprawie allegro, a konkretniej mojej niszy. Nie wydałem na to ani złotówki, a w czerwcu 2015 miałem dniówkę ~400zł.


Dobra, koniec dupereli, z allegro skończyłem. Powód krótki - jeśli serwis jak i kontakt z serwisem jest taki, że po 72h odpowiadają automatyczną wiadomością to ja dziękuję. Mocno wybite aukcje zostały usunięte bo po 24h nie wysłałem przedmiotu - pomimo iż usprawiedliwienie - chodź głupie - miałem.

Na czym zarabiam? ( albo próbuję zarabiać facepalm )
Suby, PPA, zaczynam celować w youtube (tu więcej nie zdradzę, zobaczymy jak się przyjmie).


A próbowałem już we wszystkim - od buxów, po właśnie allegro. Skracanie, PPD, wszystko.


Cel? Niezbyt wielki - 5000zł do wakacji od grudnia 2015, czyli od kiedy robię wszystko oprócz allegro.

W tym roku egzaminy gimnazjalne, a co za tym idzie - mało czasu, dużo nauki, treningi, mistrzostwa Polski ( w kosza gram Big Grin ).

Myślę że Was jeszcze nie zanudziłem Big Grin Moje dniówki teraz są bardzo różne - zdarza się że nie zarobie nic, a zdarza się po 50-100zł.

A i będę czasami wrzucał jakieś kawałki, zazwyczaj będzie to rap, uwielbiam Wiza Khalifę, może też ktoś go polubi 8)

Zbieram się na trening a potem jakieś party, więc podlicze cel w następnym poście.

Pozdrawiam! Wink


A tutaj kawałeczek:




got money and got me some more impreza



RE: Ambitniejsze cele gimbusa - kolorpurpury - 09-04-2016 11:10

Powodzenia! Dobrze jest zaczynać w młodym wieku. To akurat czas na naukę na własnych błędach. A taka jest najlepsza Big Grin Mając 25 lat później jesteś już bardzo doświadczonym earnerem w różnych dziedzinach Smile Chociaż najlepiej byłoby w jednej, konkretnej.


RE: Ambitniejsze cele gimbusa - bolek27 - 09-04-2016 12:17

Powodzenia Big Grin


RE: Ambitniejsze cele gimbusa - Dziq - 09-04-2016 13:58

Powodzenia! Smile

Takie pytanie, bo w sumie też mam 16 lat i chcem zarabiać ale nie mam gdzie przelewać pieniędzy gdyż iż ponieważ aby mieć konto młodzieżowe trzeba mieć podpis rodzica, a rzecz w tym że chcę to robić bez wiedzy rodziców (nie mają raczej zaufania do zarabiania w internecie, błędnie to kojarzą, ale to rodzice i im nie wytłumaczę Big Grin). No i właśnie chciałbym się Ciebie spytać gdzie robisz przelewy, czy robisz to za pośrednictwem rodziców czy wykombinowałeś coś i nic o tym nie wiedzą? Smile

Z góry dzięki. Wink


RE: Ambitniejsze cele gimbusa - ostryy111 - 09-04-2016 14:12

Powodzenia, byle do przodu! Wink


RE: Ambitniejsze cele gimbusa - Snaggy - 09-04-2016 15:05

(09-04-2016 13:58)Dziq napisał(a):  Powodzenia! Smile

Takie pytanie, bo w sumie też mam 16 lat i chcem zarabiać ale nie mam gdzie przelewać pieniędzy gdyż iż ponieważ aby mieć konto młodzieżowe trzeba mieć podpis rodzica, a rzecz w tym że chcę to robić bez wiedzy rodziców (nie mają raczej zaufania do zarabiania w internecie, błędnie to kojarzą, ale to rodzice i im nie wytłumaczę Big Grin). No i właśnie chciałbym się Ciebie spytać gdzie robisz przelewy, czy robisz to za pośrednictwem rodziców czy wykombinowałeś coś i nic o tym nie wiedzą? Smile

Z góry dzięki. Wink

Idź teraz do rodziców i pokaż im twojego posta i mojego, którego teraz napiszę. Ja zacząłem jak miałem około 14 lat, od serwisu z darmowymi nagrodami, które można było zamówić za jakieś głupie punkty. Nikt z rodziny mi nie wierzył, do momentu aż wygrałem sobie 25$ na procesor płatniczy paypal. Założyłem następnie właśnie paypala i pieniążki przyszły. Pokazałem im stan konta po czym popatrzyli na numerki i stwierdzili, że nie mogę tego do niczego użyć. Kupiłem sobie fajną koszulkę za te pieniążki i jak przyjechał kurier to byli trochę zdziwieni. Później długo nic nie zarabiałem, aż zająłem się PPA gdzie po wielkich trudach dostałem wypłatę 56$ znowu na paypal, którą też im pokazałem, ale wtedy mieli o wiele lepsze nastawienie co do tego. Następnie co miesiąc dostawałem kieszonkowe i zawsze coś fajnego sobie kupiłem. Po paru latach znowu zacząłem się interesować zarabianiem, ale chciałem to zrobić na "poważnie". Zaprosiłem do współpracy kumpla i zarobiliśmy jakieś 1700$. Moi rodzice i dziadkowie byli ciekawi i dzień w dzień pytali ile zarobiliśmy. Aktualnie mam 20 lat studiuję i robię dniówki po ponad 120 zł, dlatego, że w wieku 14 lat poszedłem w drugą stronę niż granie non stop w gry komputerowe, albo łojenie vódeczki po parkach ze starszymi kolegami. Oczywiście wszystko dla ludzi, ale z umiarem. Powinni się państwo cieszyć, że chłopak w tym wieku chce zgłębiać wiedzę i zarabiać własne pieniądze a ma do tego o wiele większe możliwości niż ja kiedy zaczynałem, ponieważ znajduję się na tym forum, które jest skarbnicą wiedzy co do robienia pieniążków w internecie. Pozdrawiam! Smile

Powodzenia!


RE: Ambitniejsze cele gimbusa - mahuzz - 09-04-2016 18:11

Mam konto które kontrolują rodzice i nie maja nic przeciwko Smile Mama wszystko wie i regularnie obserwuje Big Grin


RE: Ambitniejsze cele gimbusa - piotr2221 - 09-04-2016 18:43

Oj będę bardzo obserwował ten temat,a muzyczka fajna Big Grin


RE: Ambitniejsze cele gimbusa - nielotweb - 09-04-2016 19:45

Zapowiada się fajnie - będę obserwował - Powodzenia Big Grin


RE: Ambitniejsze cele gimbusa - Damian0820 - 09-04-2016 19:48

Zapowiada się ciekawie, będę obserwował.