Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Wybierz Styl: Aktywuj czarny styl Aktywuj jasny styl Aktywuj mobilny styl
Forum o zarabianiu przez Internet !
praca w domu Witaj serdecznie forum o zarabianiu Zarabiam.com
forum o zarabianiu przez internet

Witaj! Nie bez powodu trafiłeś na największe w Polsce Forum o Zarabianiu przez internet! Tutaj gromadzimy pasjonatów zdobywania pieniędzy online i dajemy możliwość poznania tajników pracy w domu. Coraz więcej osób poszukuje sposobów na zarabianie w sieci, co sprawia, że praca w domu przez internet staje się atrakcyjnym źródłem dochodu. W dzisiejszych czasach, zarabianie online to nie tylko alternatywa, ale często również znakomita opcja do tradycyjnej pracy na etacie. Czy zastanawiasz się, jak łatwo zarobić pieniądze? Jeśli tak, to właściwe miejsce! Internet jest pełen możliwości, a my jesteśmy tutaj, aby Ci pomóc, dzieląc się wiedzą i doświadczeniami.

Rejestracja na naszym forum jest całkowicie darmowa i niesie ze sobą wiele korzyści:

  • Zakładaj nowe wątki i bierz udział w dyskusjach,
  • Odblokuj dostęp do czatu (Shoutbox),
  • Ogranicz liczbę wyświetlanych reklam,
  • Zdobywaj odznaczenia i reputację,
  • Zyskaj dostęp do ukrytych działów, tematów i linków,
  • Przeglądaj galerię zdjęć i filmów z wygranymi nagrodami,
  • Dostosuj swój prywatny profil,
  • Weź udział w konkursach organizowanych na forum,
  • Skorzystaj z doświadczenia społeczności zarabiającej online od lat,
  • Porównaj stopy procentowe na kontach oszczędnościowych,
  • Wykorzystaj merytoryczną wiedzę naszych użytkowników, by zarabianie w domu stało się łatwiejsze niż kiedykolwiek,
  • Dowiedz się, gdzie zdobyć darmowe upominki, gadżety i próbki.
  • Pamiętaj to nic nie kosztuje, zarabiam.com to darmowe forum internetowe w którym zasięgniesz informacji "jak zarabiać przez internet".
I co najważniejsze, wszystko to jest zupełnie za darmo! Zarabiam.com to internetowe forum, które udzieli Ci odpowiedzi na pytanie "jak zarabiać przez internet". Teraz praca w domu staje się możliwa! Zarejestruj się już teraz, a dowiesz się wszystkiego o zarabianiu przez internet!

praca w domu


Zapraszamy na Nasze Serwery Minecraft oraz Serwer Minecraft



Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 47 Głosów - 3.87 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
❤️mahuzz - ROZDZIAŁ 7❤️

Autor Wiadomość
Grubykesz Offline
Stały Bywalec
*

Liczba postów: 625
Dołączył: Dec 2015
Reputacja: 302 +

Forum Gold: 70.00
Post: #481
RE: Mnóstwo celów 2016/2017
Sprawdź:
(06-04-2017 20:10)Rak napisał(a):  @[mahuzz] jak tam wpada na leadnow? I czy nie przycinają oni wejść czasem? Mam 3x mniej niż w innych serwisach sub sms

Co do wyświetleń na leadnow, to także zauważyłem spadek porównując np. do Eforsy, o zarobkach już nie mówię, bo są ze dwa, trzy razy mniejsze. Chyba będzie trzeba przepiąć ponownie linki do eforsy, tylko ciężka sprawa z wypłatami.

Dziennik super sprawa Mahuz, zaglądam tutaj co jakiś czas i motywujesz ostro!! Smile Liczę, że niedługo sprawa z subami się trochę uspokoi i będzie można zarabiać tak jak wcześniej. Smile
06-04-2017 21:18
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Ania Online
Forumowy Maniak


Liczba postów: 1241
Dolaczyl: Jan 2012
Reputacja: 1712

Poziom ostrzezen: 0%
Forum Gold: 215.61 [Dotacja]

Warto sprawdzić:
mahuzz Offline
cho na kebsa
*

Liczba postów: 2,534
Dołączył: Jan 2016
Reputacja: 1562 +

Galeria Wygranych: Tutaj
Odznaczenia:

(Zobacz Odznaczenia)
Poziom:
Forum Gold: 363.80
Post: #482
RE: Mnóstwo celów 2016/2017
Siema Smile Trochę się pozmieniało. Ale po kolei Smile

Siedzę sobie przy komputerze jakoś 2/3 dni temu... i dostaje SMSa od mojej dziewczyny
- 'ale z Ciebie bloger' Big Grin
- ???
- Przeczytałam Twój dziennik pracy rozdział 1 Big Grin
- aaaa Smile

Także ten.. jeśli to teraz czytasz, to pozdrawiam gorąco Big Grin


A tak tematyczniej.. rynek się stabilizuje, jest duży nacisk na real content, pokazanie kosztów itd... Ostatnio napisałem długi post w temacie jednej z sieci... Ale nie wyslalem go bo pewnie zostalbym zmieszany z blotem Wink Mam go ciągle zapisanego i może go do dziennika wkleje Smile
Mam źródło dochodu, nie jedno i nie dwa, nie będę teraz pisał gdzie zarabiam i na czym bo to byłby strzał w kolano.
Po pierwsze - każdy zmienia sieci, testuje, jeśli w tym momencie wstawiłbym screena zarobków z pewnej sieci to konkurencja od razu wiedziałaby kim jestem Smile
Ja tak samo znam konkurencję, nawet ostatnio pewna osoba wstawiała screena do galerii zc.. też pewnie dużo osób wie o kogo chodzi Wink Czasami ludzie perfidnie dają znać o swojej prywatnej osobie, nawet w projektach subowych Big Grin
Po drugie - sytuacja jest taka że nie tylko na subach działam - a jeśli powiedziałbym na czym.. nie wiadomo co by było dalej Smile





SNAPCHAT: mahuu29

To by było na tyle dzisiaj.




Zmiana na TreePayu - wypłaty mają być pomiędzy 10 a 15 kwietnia. U mnie jest trochę inna sytuacja jak widać na czacie, odpowiedzi do teraz nie dostałem, ale poczekamy, zobaczymy ;-)
Miłej soboty!



(Ten post był ostatnio modyfikowany: 08-04-2017 09:56 przez mahuzz.)
Glosy: Lanserek (+1)
08-04-2017 09:52
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
mahuzz Offline
cho na kebsa
*

Liczba postów: 2,534
Dołączył: Jan 2016
Reputacja: 1562 +

Galeria Wygranych: Tutaj
Odznaczenia:

(Zobacz Odznaczenia)
Poziom:
Forum Gold: 363.80
Post: #483
RE: Mnóstwo celów 2016/2017
Dzisiaj zostawiam tylko video Smile

KLIKNIJ
Glosy: Rak (+1)
10-04-2017 13:45
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Rak Offline
Bywalec
*

Liczba postów: 290
Dołączył: Feb 2017
Reputacja: 89 +

Forum Gold: 58.00
Post: #484
RE: Mnóstwo celów 2016/2017
Luz, na smsach dalej będzie można zarobić. Tak z ciekawości, ile ci wpadało z odnowień tygodniowo? Big Grin

Lepiej ruszaj z CPA pod zagranicę, nie marnuj potencjału Idea
10-04-2017 13:58
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
mahuzz Offline
cho na kebsa
*

Liczba postów: 2,534
Dołączył: Jan 2016
Reputacja: 1562 +

Galeria Wygranych: Tutaj
Odznaczenia:

(Zobacz Odznaczenia)
Poziom:
Forum Gold: 363.80
Post: #485
RE: Mnóstwo celów 2016/2017
Rak

Trochę cienko z czasem ostatnio. No ponad stówka PLN wpadała, ale w planach były czterocyfrowe sumy z odnowień. Wszystko szło zgodnie z planem. Teraz będzie trzeba ruszać od nowa Wink
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 10-04-2017 14:04 przez mahuzz.)
10-04-2017 14:04
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Rak Offline
Bywalec
*

Liczba postów: 290
Dołączył: Feb 2017
Reputacja: 89 +

Forum Gold: 58.00
Post: #486
RE: Mnóstwo celów 2016/2017
Czemu od nowa? U mnie dalej wpada ze starego bloga.
10-04-2017 14:26
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Pani Ania
Prawa reka Admina


Liczba postów: 997
Forum Gold: 550
Dolaczyla: Feb 2011
Reputacja: 777


Warto sprawdzić:

mahuzz Offline
cho na kebsa
*

Liczba postów: 2,534
Dołączył: Jan 2016
Reputacja: 1562 +

Galeria Wygranych: Tutaj
Odznaczenia:

(Zobacz Odznaczenia)
Poziom:
Forum Gold: 363.80
Post: #487
RE: Mnóstwo celów 2016/2017
Rak

Zbieranie odnowień od nowa Wink Kasa mi też jakaś wpada.
A co do CPA to mam jako tako patent ogarnięty, ogarniam te lockery z sieci, wdrażanie itd.. jak to będzie to może coś zacznie zarabiać Smile Dzięki.
10-04-2017 14:30
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Rak Offline
Bywalec
*

Liczba postów: 290
Dołączył: Feb 2017
Reputacja: 89 +

Forum Gold: 58.00
Post: #488
RE: Mnóstwo celów 2016/2017
To git, powodzenia. Co do CPA to polecam zagraniczne fora i dzienniki pracy Wink
10-04-2017 14:35
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
mahuzz Offline
cho na kebsa
*

Liczba postów: 2,534
Dołączył: Jan 2016
Reputacja: 1562 +

Galeria Wygranych: Tutaj
Odznaczenia:

(Zobacz Odznaczenia)
Poziom:
Forum Gold: 363.80
Post: #489
RE: Mnóstwo celów 2016/2017
Dobry Smile

Kto by pomyślał, że rok poprowadzę dziennik pracy który będzie motywacją dla znajomych, ludzi z forum i dla samego siebie. Na subach była trochę dłuższa przerwa spowodowana 'rewolucją' rynku.


Nie znaczy to jednak że nic nie zarobiłem.
250zł+330zł+135zł=715zł.
Kurcze, no nie ma tragedii, ale z dnia na dzień powinno być coraz lepiej. Większość ruchu miałem zostawioną z TreePayem którego programy nie działają - więc po prostu nic z tego nie miałem. Czemu? Raz - właśnie odpoczynek, nabranie świeżości, dwa - niestabilna sytuacja.
Przysiągłem sobie, że zrealizuje cel finansowy bez względu na wszystko. Przypominam, 30 000zł.
Myślę, że będzie to dobry start na pełnoletność, zakładając, że nie zamierzam iść na etat za marne grosze.
Ciesze się z drogi, którą przebywam, długa, miła ale często trudna. W takich momentach jak początek kwietnia chce się zrezygnować. Miałem dość stresu, obaw o wypłaty, więc linki tak jak pisałem, zostawiłem na niedziałającym TreePayu. Jak się okazuje - najgorszego wyboru nie dokonałem - jestem zadowolony.




Cieszy mnie to, że tyle ludzi obserwuje ten dziennik, że tyle osób pisze, pyta, chce się czegoś dowiedzieć. Jest kilka osób z którymi trzymam stały kontakt między innymi na snapie czy GG, które znam prawie że od początku przygody. Gdyby nie ten dziennik mógłbym już nie mieć nic w kieszeni - bez kitu Smile Cel traktowałbym z przymrużeniem oka(tak jak w rozdziale pierwszym dziennika, dopóki właściwie dziennika nie założyłem). Przypominam o tym bo to z perspektywy czasu zabawna sytuacja. Powtarzałem sobie 'dam radę', ale w głębi serca wiedziałem że to 5 000zł jest niemożliwe do zrealizowania spamując na facebooku. Założyłem dziennik, wpadły nowe pomysły, udało się Big Grin Polecam dla ludzi anonimowych tutaj - załóżcie dziennik, bądźcie motywacją dla siebie samych!
Swoją drogą były już przypadki że ktoś dziękował za motywację i to dzięki mnie założył dziennik, czy pisał 'wstawiam muzykę na koniec, zgapiam od mahuzza' Big Grin To też miłe że jestem w jakiś sposób rozpoznawany tutaj.


Snapowiczów przepraszam za ostatni brak aktywności - krótko mówiąc, kiepskie samopoczucie, ból pleców, natłok obowiązków niekoniecznie związanych z zarabianiem przez internet.
Wszystko na dniach wróci do normy Big Grin



No to skoro opisuje już jakieś sytuacje, to jakiś czas temu było mi miło i ciepło Big Grin Mianowicie pewien kolega z forum(który również obserwuje dziennik, pozdrawiam gorąco Big Grin), dodał na snapie na Story zdjęcie z IEMa. Napisałem mu, żeby wbijał do mnie. A on zaproponował mi piwko, i gdyby nie to że był to mega spontan to pewnie by się udało ustawić Tongue
Jak tylko wrócą cieplejsze dni, będę miał więcej wolnego czasu i nie będzie zbytnio obowiązków szkolnych, wrócę do pełnej regularności dziennika - oczywiście jeśli tylko będzie coś szło i będzie to miało sens Cool


A więc, podsumowując te niecałe 2 tygodnie w których olałem całkowicie sprawę, wychodzi:
715zł


GG: 6292763
SNAPCHAT: mahuu29



Nie wiem ile razy to jeszcze zrobię, ale dzięki ludziska za wsparcie, miłe słowa i krytykę. Sprawię, by ROZDZIAŁ 2 zakończył się sukcesem tak jak ROZDZIAŁ 1!








(Ten post był ostatnio modyfikowany: 13-04-2017 11:32 przez mahuzz.)
Glosy: jigorex (+1)
13-04-2017 11:31
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
jigorex Offline
Aktywny
*

Liczba postów: 160
Dołączył: Mar 2016
Reputacja: 60 +

Forum Gold: 111.00
Post: #490
RE: Mnóstwo celów 2016/2017
(13-04-2017 11:31)mahuzz napisał(a):  No to skoro opisuje już jakieś sytuacje, to jakiś czas temu było mi miło i ciepło Big Grin Mianowicie pewien kolega z forum(który również obserwuje dziennik, pozdrawiam gorąco Big Grin), dodał na snapie na Story zdjęcie z IEMa. Napisałem mu, żeby wbijał do mnie. A on zaproponował mi piwko, i gdyby nie to że był to mega spontan to pewnie by się udało ustawić Tongue


Chciałbym powiedzieć, że propozycja nadal aktualna.impreza
Pozdrawiam zajebisty dziennik !
Glosy: mahuzz (+1)
13-04-2017 13:05
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Rozdział IIII - przyszłość Pablo1878 2,467 210,259 18-06-2021 16:49
Ostatni post: Pablo1878

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości