Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Wybierz Styl: Aktywuj czarny styl Aktywuj jasny styl Aktywuj mobilny styl
Forum o zarabianiu przez Internet !
praca w domu Witaj serdecznie forum o zarabianiu Zarabiam.com
forum o zarabianiu przez internet

Witaj! Nie bez powodu trafiłeś na największe w Polsce Forum o Zarabianiu przez internet! Tutaj gromadzimy pasjonatów zdobywania pieniędzy online i dajemy możliwość poznania tajników pracy w domu. Coraz więcej osób poszukuje sposobów na zarabianie w sieci, co sprawia, że praca w domu przez internet staje się atrakcyjnym źródłem dochodu. W dzisiejszych czasach, zarabianie online to nie tylko alternatywa, ale często również znakomita opcja do tradycyjnej pracy na etacie. Czy zastanawiasz się, jak łatwo zarobić pieniądze? Jeśli tak, to właściwe miejsce! Internet jest pełen możliwości, a my jesteśmy tutaj, aby Ci pomóc, dzieląc się wiedzą i doświadczeniami.

Rejestracja na naszym forum jest całkowicie darmowa i niesie ze sobą wiele korzyści:

  • Zakładaj nowe wątki i bierz udział w dyskusjach,
  • Odblokuj dostęp do czatu (Shoutbox),
  • Ogranicz liczbę wyświetlanych reklam,
  • Zdobywaj odznaczenia i reputację,
  • Zyskaj dostęp do ukrytych działów, tematów i linków,
  • Przeglądaj galerię zdjęć i filmów z wygranymi nagrodami,
  • Dostosuj swój prywatny profil,
  • Weź udział w konkursach organizowanych na forum,
  • Skorzystaj z doświadczenia społeczności zarabiającej online od lat,
  • Porównaj stopy procentowe na kontach oszczędnościowych,
  • Wykorzystaj merytoryczną wiedzę naszych użytkowników, by zarabianie w domu stało się łatwiejsze niż kiedykolwiek,
  • Dowiedz się, gdzie zdobyć darmowe upominki, gadżety i próbki.
  • Pamiętaj to nic nie kosztuje, zarabiam.com to darmowe forum internetowe w którym zasięgniesz informacji "jak zarabiać przez internet".
I co najważniejsze, wszystko to jest zupełnie za darmo! Zarabiam.com to internetowe forum, które udzieli Ci odpowiedzi na pytanie "jak zarabiać przez internet". Teraz praca w domu staje się możliwa! Zarejestruj się już teraz, a dowiesz się wszystkiego o zarabianiu przez internet!

praca w domu


Zapraszamy na Nasze Serwery Minecraft oraz Serwer Minecraft



Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 30 Głosów - 2.3 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Future AdPro - polski Revshare firmy FutureNet » firma istnieje ale brak kontaktu z właścicielami - nie rejestrować się !

Autor Wiadomość
santaclous Offline

*

Liczba postów: -21
Dołączył: Apr 2017
Reputacja: 36 +

Forum Gold: 0.00
Post: #1251
RE: FUTURENET - polski właściciel + portal społecznościowy + matryce + rev share!
Sprawdź:
(24-09-2017 18:44)Captain napisał(a):  No super, szkoda tylko, że te całe ''gry online'' to zewnętrzne gry, zewnętrznych firm nie mających nic wspólnego z Future i których admini nawet nie mają pojęcia, ze jakiś Future istnieje. Future je po prostu u siebie reklamuje i tak dalej, ale jak ktoś tam kilkanaście stron tego tematu wcześniej odkrył linki do tych gier nie mają reffrali, czyli Future Net na nich nie zarabia... tylko tak dla picu wstawili.

rafi213 może nam to wyjaśnisz? beka
27-09-2017 19:50
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Ania Online
Forumowy Maniak


Liczba postów: 1241
Dolaczyl: Jan 2012
Reputacja: 1712

Poziom ostrzezen: 0%
Forum Gold: 215.61 [Dotacja]

Warto sprawdzić:
Pani Ania
Prawa reka Admina


Liczba postów: 997
Forum Gold: 550
Dolaczyla: Feb 2011
Reputacja: 777


Warto sprawdzić:

DGHubert Offline
bit.ly/ProstyTrik
*

Liczba postów: 897
Dołączył: Aug 2015
Reputacja: 400 +

Forum Gold: 105.21
Post: #1252
RE: FUTURENET - polski właściciel + portal społecznościowy + matryce + rev share!
To może ja wyjasnie. Zapewne nie mają swoich własnych linków bo mają podpisane umowy z dystrybutorami gier i są inaczej rozliczani niż zwykli ludzie np. userzy linktogame.
Większość większych firm tak działa, mogą oni wtedy wynegocjować np wieksze stawki

EDIT: Chciałbym jeszcze zaznaczyć, że jedynie gry ze studia GoodGame nie mają w linku refa - wszystkie inne gry go mają.
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 27-09-2017 20:25 przez DGHubert.)
27-09-2017 20:02
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
alan_darski Offline

*

Liczba postów: -22
Dołączył: Aug 2017
Reputacja: 6 +

Forum Gold: 0.00
Post: #1253
RE: FUTURENET - polski właściciel + portal społecznościowy + matryce + rev share!
(20-09-2017 21:58)rafi213 napisał(a):  Od takich toksycznych ludzi trzeba się trzymać z daleka i po prostu zlewać Smile

3 października otwarcie pierwszej FutureNet Cafe!
http://www.fncafe.com.ua/en/

Teraz czekam już tylko na start Kasyn, a potem event w Macao Smile

Ktos musial im ukrasc pare stolikow w lokalu bo zamiast 40 jest tylko 30 miejsc dostepnych
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 28-09-2017 16:04 przez alan_darski.)
28-09-2017 16:00
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Xanter98 Offline
Banned
*

Liczba postów: 851
Dołączył: Aug 2017
Forum Gold: 68.00
Post: #1254
RE: FUTURENET - polski właściciel + portal społecznościowy + matryce + rev share!
Cześć wszystkim, naprawdę wierzycie w te wszystkie zarobki z gier, eventów itp? Każdy, kto ma trochę oleju będzie wiedział, że to piramida finansowa, gdzie 99% zarobków jest z wpłat użytkowników... Wiem, że można na tym zarobić, ale nie można zaprzeczyć, że wszystko w pewnym momencie padnie. Szanujcie to forum, jeleni możecie łatwiej znaleźć gdzie indziej.
28-09-2017 16:29
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
santaclous Offline

*

Liczba postów: -21
Dołączył: Apr 2017
Reputacja: 36 +

Forum Gold: 0.00
Post: #1255
RE: FUTURENET - polski właściciel + portal społecznościowy + matryce + rev share!
Tylko naganiacze udają tutaj, że wierzą.
28-09-2017 19:26
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
znikad Offline
Bywalec
*

Liczba postów: 287
Dołączył: Jan 2016
Reputacja: 35 +

Forum Gold: 0.00
Post: #1256
RE: FUTURENET - polski właściciel + portal społecznościowy + matryce + rev share!
Nie mam wyników naganiacza, ani ambicji by nim byc. Ale tak wierze, ze ilosc pomyslów, produktów, w mądrych rekach pozwoli jeszcze temu projektowi dzialac jeszcze dluzej. Ja wierze i kibicuje, dzieki tej wierze, a patrzac z perspektywy z ktorej zaczynalem tzn. w tym samym czasie co fap startowal to zarobilem "w kurwe" duzo . Dzisiaj perspektywa na kwoty zarobione jest troszeczke inna , ale dalej jestem mega zadwolony, widze co planuja co wchodzi w zycie. Raz jest na plus raz nie tak bardzo, ja zauwazylem szanse , i uwazam ze ja wykorzystalem. Nie reklamuje reflinkow z innch dziadowskich programow, tylko wlasne tresci i one u mnie w fap przynosza efekty,a do tego jeszcze mi za to placa.. Robie dalej swoje , to samo co robilem przed fap i innymi revami, znalazlem klejny kanal na zdobywanie kontaktow, i tak jeszcze mi za to placa, a wy dalej placzecie i szczekacie.. peace
28-09-2017 19:56
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
santaclous Offline

*

Liczba postów: -21
Dołączył: Apr 2017
Reputacja: 36 +

Forum Gold: 0.00
Post: #1257
RE: FUTURENET - polski właściciel + portal społecznościowy + matryce + rev share!
Tylko twoja kasa pochodzi z przekrętu..peace Big Grin
28-09-2017 19:59
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
znikad Offline
Bywalec
*

Liczba postów: 287
Dołączył: Jan 2016
Reputacja: 35 +

Forum Gold: 0.00
Post: #1258
RE: FUTURENET - polski właściciel + portal społecznościowy + matryce + rev share!
wiec Twoim obywatelskim obowiązkiem jest zglosic przekret odpowiednim służbom .. nie znam sie ale wydaje mi sie ze majac wiedze o przekrecie to za zaniechane takiego zgloszenia jest jakas odpowedzialnosc.. moze sie myle...?
28-09-2017 20:03
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Xanter98 Offline
Banned
*

Liczba postów: 851
Dołączył: Aug 2017
Forum Gold: 68.00
Post: #1259
RE: FUTURENET - polski właściciel + portal społecznościowy + matryce + rev share!
Nie neguję zarabiania w tym, ale promowanie bez podawania wszystkich informacji tak. Wszystkie pozory nie mają znaczenia, to co robi firma i "inwestuje". Wiadomo, że czym lepiej to wszystko wygląda tym dłużej postoi, ale jest to piramida finansowa i trzeba tą wiedzę udostępniać bez owijania w bawełnę.

Myślę, że powinny być jakieś zasady na forum co do promowania wszelkiej maści revsherów i hyipów, czyli notka, że program może w każdej chwili upaść i każdy inwestuje na własne ryzyko - do tego najlepiej link do tematu, gdzie zostanie dokładnie wytłumaczone działanie takich programów.
28-09-2017 20:11
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
rafi213 Offline
Uzależniony
*

Liczba postów: 1,350
Dołączył: Feb 2011
Reputacja: 396 +

Galeria Wygranych: Tutaj
Odznaczenia:

(Zobacz Odznaczenia)
Poziom:
Forum Gold: 0.00
Post: #1260
RE: FUTURENET - polski właściciel + portal społecznościowy + matryce + rev share!
(28-09-2017 20:11)Xanter98 napisał(a):  Myślę, że powinny być jakieś zasady na forum co do promowania wszelkiej maści revsherów i hyipów, czyli notka, że program może w każdej chwili upaść i każdy inwestuje na własne ryzyko - do tego najlepiej link do tematu, gdzie zostanie dokładnie wytłumaczone działanie takich programów.

Xanter98 wejdż w główną zakładke hyip i pierwszy na czerwono podpiety temat przez admina, wszystko w temacie Smile Trzeba być ślepym żeby tego nie zauważyć Smile

Działalność firmy jest całkowicie legalna i zgodna z prawem gdzie firma jest zarejestrowana, jak ktoś tego nie akceptuje najlepiej niech się nie rejestruje i omija temat z daleka. Na czym można zarabiać i jak to funkcjonuje jest opisane dokładnie w regulaminie firmy. Ilość produktów jakie oferuje Futurenet jest spora jedne działają dobrze, drugie trochę gorzej, jedne są darmowe drugie płatne. Z kilku korzystam sprawdzają się bardzo dobrze.
Co do możliwości zarobkowych: Matryce i kryptowaluta nie padnie nigdy, rev share zostanie wygaszony jeśli firma stwierdzi że jest nie opłacalny, póki co ma się bardzo dobrze i nie przewiduje przez najbliższe miesiące aby coś w tym temacie się zmieniło - powtarzam już któryś raz z kolei.
Co do gier - w gry nie gram już od dawna więc nie zagłębiałem się w temat specjalnie. Tak jak kolega wyzej napisał początkowe gry nie były robione przez zespół Futurenet - Futurenet zarabia na odsprzedaży gier innych firm wielokrotnie Roman o tym mówił, no ale trzeba sobie zadać trud i poczytać o tym, dla niektórych jak widać to jest za trudne. Obecnie już powstają gry dla Futurenet spółką za to odpowiedzialną jest Ten Square Games Sp. z o.o.
z siedzibą we Wrocławiu, przy ul.Bacciarellego 2A, przykładem takiej gry jest np. "let's fish".

Ps. na zaczepki i komentarze takich osób jak santaclous nie reaguje, po swoich wypowiedziach widać że to osoba nie zrównoważona psychicznie.
Hejtować możecie sobie dalej temat i wymyślać różne teorie spiskowe, jak widać zapotrzebowanie na bieżące informacje jest tutaj coraz mniejsze. Ja na poleconych i osoby z którymi współpracuje nie narzekam i nie pochodzą one w większości z tego forum, ja na tym nie tracę tylko wy jak już coś Smile
28-09-2017 21:44
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Pani Ania
Prawa reka Admina


Liczba postów: 997
Forum Gold: 550
Dolaczyla: Feb 2011
Reputacja: 777


Warto sprawdzić:

Odpowiedz 


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Praktyki firmy Firemedia Radek4921 19 5,549 18-02-2023 14:10
Ostatni post: Hybrid1990
  trafficmonsoon.com [RevShare] maxiu170 4,063 531,849 15-11-2022 18:10
Ostatni post: twardy

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości