Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Future AdPro - polski Revshare firmy FutureNet - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+--- Wątek: Future AdPro - polski Revshare firmy FutureNet (/Temat-Future-AdPro-polski-Revshare-firmy-FutureNet-129921)



Future AdPro - polski Revshare firmy FutureNet - rafi213 - 01-03-2016 23:46

[Obrazek: 14lls7l.jpg]


Znany Portal społecznościowy FutureNet którego właścicielem i współzałożycielem jest Polak Roman Ziemian startuje ze swoją wersją ulepszonego programu revshare wzorującego się po części na najlepszych i najstabilniejszych systemach zarobkowych w tej branży, ale już na starcie będzie dysponował zapleczem reklamowym ze swojego portalu co daje mu ogromną przewagę.
Revshare ma napędzić ich portal społecznościowy i cel jest taki, żeby podziałał minimum kilka lat, a później za to otrzymamy udziały, ich własną walutę itp.
Będzie to jeden z nielicznych programów, który zarabia już od samego początku na własnym portalu społecznościowym.

Dlaczego uważam że ten rev share będzie wyjątkowy - Firma mająca już bogate zaplecze biznesowe połączyła revshare z matrycą, a za promowanie tego projektu wzięli się praktycznie wszyscy mocni marketerzy z Polski szczególnie ale nie tylko, o czym można już poczytać na FB.

W matrycy zarabiamy 5% do 10 poziomu w unilevelinerow z osob wpisanych przez nas i ze spadów też. Matryca trójkowa . Dodatkowo zarabiamy 50% zarobków naszych bezpośrednich którzy zarabiają kase ze swojej matrycy . Jesli wiec twój polecony zarobi 100$ Ze swojej matrycy to ty zarobisz 50$Wink

Revshare będzie płacił okolo 1% dziennie . Paczka kosztuje 50$ i wypracowuje 20% wiecej czyli w sumie 60$. Zarobek w postaci 5% z automatu jest przeznaczany na matryce czyli na zakup pozycji w systemie matrycowym.

W raz z upływem czasu będę podawał w tym temacie więcej szczegółów oraz na bieżąco wszystkie istotne aktualizacje i nowości z firmy.

Ps. Wiadomo, że z racji matrycy kolejność zapisu (szybkość) będzie miała znaczenie, a więc jeśli ktoś chce zająć sobie na prawdę dobrą pozycję proszę podejmować decyzje jak najszybciej.

Co mogę dodać od siebie - doświadczenie podpowiada mi że będzie to długoterminowy i stabilny biznes który da zarobić bardzo wielu osobom Smile

W skrócie najważniejsze informacje:

- Adpack kosztuje $50 i Zarabia $60
- Naliczenia 1% dziennie
- 5 poziomów z poleconych - 8%, 4%,1%, 1%, 1%
- 12 opcji wypłat
- Portal społecznościowy - 200 000 partnerów
- Aplikacje, Strony przechwytujące, Autoresponder itp.
- Biuro w Polsce we Wrocławiu


Spot reklamowy :




Oficjalna prezentacja FutureAdPro po polsku:




czysty link: http://futureadpro.com Sad
mój reflink: http://rafi213.futurenet.club/ lub http://rafi213.futureadpro.com Smile

Przed przystąpieniem do jakiegokolwiek biznesu pamiętaj o dokonaniu realistycznej oceny swoich możliwości finansowych, dokładnie wszystko przeczytaj i szczegółowo przeanalizuj, ewentualnie skonfrontuj z innymi podobnymi publikacjami. Temat, który przeglądasz nie jest poradnikiem inwestycyjnym w rozumieniu Rozporządzenia Ministra Finansów z dnia 19 października 2005 r. w sprawie informacji stanowiących rekomendacje dotyczące instrumentów finansowych, lub ich emitentów (Dz. U. z 2005 r. Nr 206, poz. 1715). Nie mniej jednak prezentowane treści mogą być pomocne w zarabianiu oraz marketingu online. Pamiętaj, że żaden, ale to żaden sposób na zarabianie pieniędzy nie daje nigdy 100% gwarancji zarobku i ode mnie tej gwarancji również nie otrzymasz. Prezentowane biznesy to programy, które osobiście sprawdziłem i z których usług korzystam.


RE: Polski Revshare firmy FutureNet - Krechaman - 02-03-2016 00:22

Lipa, że taka paczka droga, a z kilkoma nie ma co wbijać. Jest szansa na mniejsze paczki?


RE: Polski Revshare firmy FutureNet - rafi213 - 02-03-2016 00:36

Jednak można już sie rejestrować !!!Smile przez FutureNet .
Dlaczego w futurenet? Ponieważ struktury z futurenet zostaną przenesione do tego revshare. W nim rejestracje startuja w poniedziałek, ale możemy zacząć już dziś i jest to potwierdzone przez samych właścicieli.

Nic nie opłacamy na razie, czekamy na start i tam wtedy przejdziemy do zakupów adpacków. Każdy kosztuje $50 i zarabia $60.
Zacznijcie rejestrować już swoje osoby i wykorzystajcie ten moment, bo robi się już naprawdę głośno o tym biznesie.
Jeżeli teraz wykorzystacie tę okazję to naprawdę na tym skorzystacie!
jeszcze raz link do rejestracji :

http://rafi213.futurenet.club/

W razie pomocy proszę pisać tutaj, na PW lub na komunikatory.

Ps. Myślę, że i z kilkoma ad packami jest sens wbijać bo po pierwsze matryca , po drugie 120% zysku na paczce.
W TM paczka kosztuje tyle samo i płaci tylko 110% a ludzie walili drzwiami i oknami.


RE: Polski Revshare firmy FutureNet - rafi213 - 02-03-2016 16:05

Można już zajmować sobie pozycje w matrycy poprzez ich wykupienie w FutureNet, ale struktury będą ustawiane od początku jak w Revshare. Ja kupiłem 2 pozycje za 10$ i 25$, te schodzą błyskawicznie więc spady są w 100% pewne.
Aby zając sobie pozycje należy po rejestracji wejść w zakładkę "twój biznes" potem friends tree backoffice wybieramy 25$ basic ( płacimy łącznie 35$ = 10$ najmniejsza matrcya plus 25$ druga)
Ja jestem w tej chwili na 3 poziomie globalnej matrycy rev share więc zacznie wypełniać sie błyskawicznie nawet ze spadów.


RE: Polski Revshare firmy FutureNet - jooni22 - 02-03-2016 23:24

czyli jak szybko się zarejestruję i kupię matrycę za 25$ to nawet bez polecenia będę dostawać partnerów pode mną ?


RE: Polski Revshare firmy FutureNet - rafi213 - 03-03-2016 00:15

Obecnie myślę że tak - matryca jest trójkowa więc jeśli ktoś nad tobą zarejestruje 4 osobę bezpośrednio to już jedna osoba spada pod ciebie na przykład, a biorąc pod uwagę że matrycę wypełniają się od lewej do prawej szczelnie im jesteśmy wyżej tym większe szanse na spadochroniarza.


RE: FutureAd Pro - polski Revshare firmy FutureNet rewolucja - rafi213 - 03-03-2016 18:22

Kolejne informacje: Cały system FutureAdPro rusza w poniedziałek, my już cały czas pracujemy, każdy kto zarejestruje się u mnie a także cała struktura czyli polecony poleconego i tak dalej będzie mógł liczyć na takie narzędzia do promowania i nie tylko :

- autoresponder,
- własna strona biznesowa z gotowym opisem FutureAdPro,
- generator stron przechwytujących,
- rotator linków dla aktywnych ( tutaj będą pewne warunki bo wiadomo im mniej osób w rotatorze tym jest on skuteczniejszy)
- instrukcje wideo,
- dostęp do specjalnej grupy, gdzie uczymy innych polecać,
- gotowe strategie,
- najświeższe informacje,
- wsparcie całego zespołu,

Dalsze szczegóły planu marketingowego:

- formy płatności : bitcoin, dotpay (możliwość płacenia prosto z polskiego konta bankowego), płatność kartą, bezpośrednio na konto bankowe firmy, perfectmoney, wester union, sofort, barion, neteller i jeszcze ma dojść 5 opcji płatności.
- możliwość zakupu wakacji, czyli dzięki tej opcji nie musicie oglądać reklam przez określony czas.
- geolokalizacja, mało tego możecie reklamę skierować do konkretnej grupy wiekowej, o dokładnej płci itp. Czegoś takiego nie ma żaden revshare!!!
- Naliczenia 1,5% dziennie przez pierwsze 3 miesiące, a później około 1%. Adpack kosztował będzie $50 i zarabiał do momentu wygenerowania $60.
- 5% z wypłat trafia do specjalnego portfela, z którego każdy z nas będzie musiał wykupić pozycję w matrycy


RE: Future AdPro - polski Revshare firmy FutureNet rewolucja - rafi213 - 04-03-2016 12:49

Mój screen tak dla niedowiarków, którzy martwią się że nie będzie spadów.
Jeden bezpośredni polecony i już 2 spadochroniarzy i to tylko z jednej matrycy:

[Obrazek: n6akpg.jpg]


RE: Future AdPro - polski Revshare firmy FutureNet rewolucja - Karix - 04-03-2016 18:43

Dołączyłem z refa . Opłaciłem sobie pozycje za 10$.


RE: Future AdPro - polski Revshare firmy FutureNet rewolucja - werner4er - 05-03-2016 08:31

A co jeśli juz jestem w FN od dłuzszego czasu? Mam opłaconą pozycje za 10$, ale nie widze żadnej opcji dołączenia do Future Adpro.