Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Wybierz Styl: Aktywuj czarny styl Aktywuj jasny styl Aktywuj mobilny styl
Forum o zarabianiu przez Internet !
praca w domu Witaj serdecznie forum o zarabianiu Zarabiam.com
forum o zarabianiu przez internet

Witaj! Nie bez powodu trafiłeś na największe w Polsce Forum o Zarabianiu przez internet! Tutaj gromadzimy pasjonatów zdobywania pieniędzy online i dajemy możliwość poznania tajników pracy w domu. Coraz więcej osób poszukuje sposobów na zarabianie w sieci, co sprawia, że praca w domu przez internet staje się atrakcyjnym źródłem dochodu. W dzisiejszych czasach, zarabianie online to nie tylko alternatywa, ale często również znakomita opcja do tradycyjnej pracy na etacie. Czy zastanawiasz się, jak łatwo zarobić pieniądze? Jeśli tak, to właściwe miejsce! Internet jest pełen możliwości, a my jesteśmy tutaj, aby Ci pomóc, dzieląc się wiedzą i doświadczeniami.

Rejestracja na naszym forum jest całkowicie darmowa i niesie ze sobą wiele korzyści:

  • Zakładaj nowe wątki i bierz udział w dyskusjach,
  • Odblokuj dostęp do czatu (Shoutbox),
  • Ogranicz liczbę wyświetlanych reklam,
  • Zdobywaj odznaczenia i reputację,
  • Zyskaj dostęp do ukrytych działów, tematów i linków,
  • Przeglądaj galerię zdjęć i filmów z wygranymi nagrodami,
  • Dostosuj swój prywatny profil,
  • Weź udział w konkursach organizowanych na forum,
  • Skorzystaj z doświadczenia społeczności zarabiającej online od lat,
  • Porównaj stopy procentowe na kontach oszczędnościowych,
  • Wykorzystaj merytoryczną wiedzę naszych użytkowników, by zarabianie w domu stało się łatwiejsze niż kiedykolwiek,
  • Dowiedz się, gdzie zdobyć darmowe upominki, gadżety i próbki.
  • Pamiętaj to nic nie kosztuje, zarabiam.com to darmowe forum internetowe w którym zasięgniesz informacji "jak zarabiać przez internet".
I co najważniejsze, wszystko to jest zupełnie za darmo! Zarabiam.com to internetowe forum, które udzieli Ci odpowiedzi na pytanie "jak zarabiać przez internet". Teraz praca w domu staje się możliwa! Zarejestruj się już teraz, a dowiesz się wszystkiego o zarabianiu przez internet!

praca w domu


Zapraszamy na Nasze Serwery Minecraft oraz Serwer Minecraft



Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 30 Głosów - 2.3 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Future AdPro - polski Revshare firmy FutureNet » firma istnieje ale brak kontaktu z właścicielami - nie rejestrować się !

Autor Wiadomość
Haalos Offline
Świeżak
*

Liczba postów: 16
Dołączył: Feb 2017
Reputacja: 6 +

Forum Gold: 0.00
Post: #1161
RE: FUTURENET - polski właściciel + portal społecznościowy + matryce + program rev share!
Sprawdź:
W sumie jak by nie patrzeć to się rozwija firma jestem ciekawy czy ta restauracja powstanie i te kawiarenki.wrzochal ile masz paczek?

Pomoże mi ktoś w strategii myślałem robić ze 100 paczek 250 wypłacać wszystko i kupić znów 100 zrobić 250 i wypłacać czy to się opłaci?
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 29-08-2017 20:37 przez Haalos.)
29-08-2017 20:20
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Ania Online
Forumowy Maniak


Liczba postów: 1241
Dolaczyl: Jan 2012
Reputacja: 1712

Poziom ostrzezen: 0%
Forum Gold: 215.61 [Dotacja]

Warto sprawdzić:
Pani Ania
Prawa reka Admina


Liczba postów: 997
Forum Gold: 550
Dolaczyla: Feb 2011
Reputacja: 777


Warto sprawdzić:

bithub Offline
Świeżak
*

Liczba postów: 7
Dołączył: Aug 2017
Reputacja: 3 +

Forum Gold: 0.00
Post: #1162
RE: FUTURENET - polski właściciel + portal społecznościowy + matryce + program rev share!
(29-08-2017 20:20)Haalos napisał(a):  W sumie jak by nie patrzeć to się rozwija firma jestem ciekawy czy ta restauracja powstanie i te kawiarenki.wrzochal ile masz paczek?

Pomoże mi ktoś w strategii myślałem robić ze 100 paczek 250 wypłacać wszystko i kupić znów 100 zrobić 250 i wypłacać czy to się opłaci?

Firma sie rozwija bo obiecuje otworzenie kawiarnii? To ładnie pojechałeśSmile
Im więcej Romek i Stephan zapewniają o rozwoju tym bardziej prawdopodobne że piramidy zaczynają się zamykać. Tak jest było i będzie w każdym ponziakuSmile

tutaj przypominam: https://pl.wikipedia.org/wiki/Piramida_finansowa

Produkty, które ma futurenet to:
1. Atrapa sprzedaży reklamy
2. Atrapa gier online (implementacja gier na własny web jest darmowa, trwa do godziny czasu, jak nie jesteś kombajnem od gier czy kombajnem społecznościowym to zarabia tyle co nic. Tutaj: 95% userów na FN i FAP to nie portal społecznościowy tylko Matryce i Revshare czyli piramidy generują 95% ruchu)
3. Leasingi - no błagam, pójść do bmw, podpisać umowę na sprzedaż ich lease może każdy. Ile ich sprzedali 1, 2 , 5 sztuk?
4. Kawiarnie - no błagam.
5. Mój ulubiony podpunkt:
https://goo.gl/YeMQ9V - czyli sklep, gdzie nawet cyganie na głównym mają lepszą ofertę.

Futurenet NIE ma produktów, które sprzedaje. Futurenet NIE zarabia na produktach. Futurenet JEST piramidą finansową (x2). Futurenet padnie jak KAŻDY Ponziak dymając ogromną ilość ludzi.
29-08-2017 20:50
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
rafi213 Offline
Uzależniony
*

Liczba postów: 1,350
Dołączył: Feb 2011
Reputacja: 396 +

Galeria Wygranych: Tutaj
Odznaczenia:

(Zobacz Odznaczenia)
Poziom:
Forum Gold: 0.00
Post: #1163
RE: FUTURENET - polski właściciel + portal społecznościowy + matryce + program rev share!
Romek i Stephan nie tyle zapewniają tylko to co mówią wprowadzaja praktycznie w 100% w zycie. Jesli obecne produkty sa dla ciebie slabe, to poczekaj do końca listopada wtedy wchodzi futurocoin, wlasna gielda, kasyna w Rumunii. Poza tym każdy zakup matrycy to czysty zysk dla firmy a 90% platnosci jest obslugiwana w bitcoinie ktory kazdego miesiąca zyskuje na wartości tak sie składa ze praktycznie od początku istnienia Futurenet są fajne cykliczne wzrosty. Nie jestem w głowie Romana i nie dam nikomu gwarancji ale dla mnie najwazniejsze w tym biznesie jest to ze to co mówią wprowadzają w zycie. Spokojnie wytrzymaja do konca listopada a potem futuro zrobi fajną robote, nie bez powodu event bedzie w azji, tam mają hopla na punkcie kryptowalut a wiem jakie juz są nastroje przed wprowadzeniem tego krypto. Ja tam nie martwie sie o przyszłość tej firmy nawet w dalszej perspektywie.Smile
29-08-2017 21:24
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
wrzochal11 Offline
Stały Bywalec
*

Liczba postów: 552
Dołączył: Jun 2017
Reputacja: 133 +

Forum Gold: 107.00
Post: #1164
RE: FUTURENET - polski właściciel + portal społecznościowy + matryce + program rev share!
Dokładnie, globalnie te tzw. zewnętrzne źródła dochodu za wiele nie znaczą. Głównym źródłem finansowana są wpłaty nowych użytkowników i myślę, że z tym się każdy zgodzi.

@Haalos
Ja już tam nie mam żadnych paczek. Trochę pieniędzy zarobiłem, nawet co ciekawe bez polecania żadnego. Tylko jak ja w to wchodziłem, to jeszcze mało kto słyszał o tym programie. Dziś już bym się nie odważył tam włożyć swoich pieniędzy, co nie znaczy, że program jeszcze może trochę pociągnąć.. tego nie wiem. Jednak bez polecania, dopiero po kilku miesiącach zwraca się wkład.. długo, jest ryzyko.

Trochę wyświetleń reklam mi jeszcze jedynie zostało, ale nie wiem co reklamować, bo konwersji za dużej nigdy jakoś tam nie miałem.

Zarabiaj na produktach cyfrowych >>
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 29-08-2017 21:27 przez wrzochal11.)
29-08-2017 21:26
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Haalos Offline
Świeżak
*

Liczba postów: 16
Dołączył: Feb 2017
Reputacja: 6 +

Forum Gold: 0.00
Post: #1165
RE: FUTURENET - polski właściciel + portal społecznościowy + matryce + program rev share!
Ok ale nie trzeba chyba nic reklamować bo ja nic nie reklamuje bo nie mam co po prostu. A kurwa sory wiecie ile oni zyskują na btc ktoś za 4tys zł jak stał wydał 1 btc na paczki dzisiaj prawie 17k btc więc na tym też bardzo dużo mają tak mi się wydaje
29-08-2017 21:31
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
rafi213 Offline
Uzależniony
*

Liczba postów: 1,350
Dołączył: Feb 2011
Reputacja: 396 +

Galeria Wygranych: Tutaj
Odznaczenia:

(Zobacz Odznaczenia)
Poziom:
Forum Gold: 0.00
Post: #1166
RE: FUTURENET - polski właściciel + portal społecznościowy + matryce + program rev share!
Dobrze ci sie wydaje, biorąc jeszcze pod uwage fakt ze ponad 90% zakupów z poza Polski jest robione tylko i wyłącznie w bitcoinie wiec dlaczego mieli by tego nie trzymać. Sam zresztą tak robie juz od 2 lat wszystko trzymam w kryptowalutach a tylko to co niezbedne zamieniam na naszą inflacyjna walute narodową Leasing to tez nie taka mała wartość zapewniam wam, ogólnie w tego typu projektach zawsze przeciwnicy szukają tylko negatywów, klasyczny przyklad portalu spolecznosciowego futurenet i jego porownywanie do Facebooka, tylko jakos nikt nie zwraca uwagi na to jak wyglądał Facebook 10 lat temu, no ale nie przeciez tutaj kazdy oczekuję juz natychmiast wszystko od razu. Futurenet ponosi koszty na coraz to nowsze produkty, zwiekszy zatrudnienie ponad dwukrotnie do końca tego roku, raczej nikt nie robi takich rzeczy jakby przewidywal ze za miesiąc lub dwa zakończy działalność. To tyle ode mnie jak ktoś sie nie czuje bezpiecznie i mysli ze wszystkie produkty sa badziewne ma do tego prawo niech sie nie rejestruje Smile
29-08-2017 22:35
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Haalos Offline
Świeżak
*

Liczba postów: 16
Dołączył: Feb 2017
Reputacja: 6 +

Forum Gold: 0.00
Post: #1167
RE: FUTURENET - polski właściciel + portal społecznościowy + matryce + program rev share!
Ja też popieram szukają dziury w całym będzie co ma być i tyle póki co pokazują kawał dobrej roboty i widać z boku tak że serce do tego przekładają każdy popełnia błędy. Żyjmy dalej i cieszmy się z tego co jest.A napisałem chyba nie muszę niczego reklamować prawda jak nie posiadam?
29-08-2017 22:48
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
rafi213 Offline
Uzależniony
*

Liczba postów: 1,350
Dołączył: Feb 2011
Reputacja: 396 +

Galeria Wygranych: Tutaj
Odznaczenia:

(Zobacz Odznaczenia)
Poziom:
Forum Gold: 0.00
Post: #1168
RE: FUTURENET - polski właściciel + portal społecznościowy + matryce + program rev share!
nie, nie musisz, nie ma takiego obowiązku ale marnujesz potencjał, Haalos ale takie pytania to podstawowa rzecz kto jest twoim sponsorem (osobą wprowadzającą ) Smile
29-08-2017 22:57
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Haalos Offline
Świeżak
*

Liczba postów: 16
Dołączył: Feb 2017
Reputacja: 6 +

Forum Gold: 0.00
Post: #1169
RE: FUTURENET - polski właściciel + portal społecznościowy + matryce + program rev share!
Jaki potencjał marnuje ?ja się zarejestrowałem pod jakimś angloem nie wiem kto to jest nie loguje się w ogóle od samego początku nie wiedziałem za bardzo co i jak no i teraz bym musiał konto usunąć i założyć na nowo.
30-08-2017 00:12
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
rafi213 Offline
Uzależniony
*

Liczba postów: 1,350
Dołączył: Feb 2011
Reputacja: 396 +

Galeria Wygranych: Tutaj
Odznaczenia:

(Zobacz Odznaczenia)
Poziom:
Forum Gold: 0.00
Post: #1170
RE: FUTURENET - polski właściciel + portal społecznościowy + matryce + program rev share!
Potencjał reklamowy, mozesz reklamowac co tylko sobie zazyczysz, skutecznosc reklamy jest wbrew pozorom bardzo spora.
Jeśli chodzi o rejestrację no to zrobiłeś klasyczny błąd osoby poczatkujacej rejestrując sie pod nie wiadomo kogo i jeszcze jak piszesz ta osoba jest nieaktywna to już w ogóle. Jak najbardziej jest taka możliwość usunięcia konta i założenia pod kimś innym i jeśli jeszcze nie poczyniles żadnych zakupów powinienes jak najbardziej to uczynić. Dobry mentor w takich programach to podstawa wiem z doświadczenia, absolutnie nie pisze tutaj abym ja nim był jest sporo dobrych liderów wybierz odpowiedniego i działaj w Fap lub w Futurenet :-)
30-08-2017 00:36
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Pani Ania
Prawa reka Admina


Liczba postów: 997
Forum Gold: 550
Dolaczyla: Feb 2011
Reputacja: 777


Warto sprawdzić:

Odpowiedz 


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Praktyki firmy Firemedia Radek4921 19 5,538 18-02-2023 14:10
Ostatni post: Hybrid1990
  trafficmonsoon.com [RevShare] maxiu170 4,063 531,243 15-11-2022 18:10
Ostatni post: twardy

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości