Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Wybierz Styl: Aktywuj czarny styl Aktywuj jasny styl Aktywuj mobilny styl
Forum o zarabianiu przez Internet !
praca w domu Witaj serdecznie forum o zarabianiu Zarabiam.com
forum o zarabianiu przez internet

Witaj! Nie bez powodu trafiłeś na największe w Polsce Forum o Zarabianiu przez internet! Tutaj gromadzimy pasjonatów zdobywania pieniędzy online i dajemy możliwość poznania tajników pracy w domu. Coraz więcej osób poszukuje sposobów na zarabianie w sieci, co sprawia, że praca w domu przez internet staje się atrakcyjnym źródłem dochodu. W dzisiejszych czasach, zarabianie online to nie tylko alternatywa, ale często również znakomita opcja do tradycyjnej pracy na etacie. Czy zastanawiasz się, jak łatwo zarobić pieniądze? Jeśli tak, to właściwe miejsce! Internet jest pełen możliwości, a my jesteśmy tutaj, aby Ci pomóc, dzieląc się wiedzą i doświadczeniami.

Rejestracja na naszym forum jest całkowicie darmowa i niesie ze sobą wiele korzyści:

  • Zakładaj nowe wątki i bierz udział w dyskusjach,
  • Odblokuj dostęp do czatu (Shoutbox),
  • Ogranicz liczbę wyświetlanych reklam,
  • Zdobywaj odznaczenia i reputację,
  • Zyskaj dostęp do ukrytych działów, tematów i linków,
  • Przeglądaj galerię zdjęć i filmów z wygranymi nagrodami,
  • Dostosuj swój prywatny profil,
  • Weź udział w konkursach organizowanych na forum,
  • Skorzystaj z doświadczenia społeczności zarabiającej online od lat,
  • Porównaj stopy procentowe na kontach oszczędnościowych,
  • Wykorzystaj merytoryczną wiedzę naszych użytkowników, by zarabianie w domu stało się łatwiejsze niż kiedykolwiek,
  • Dowiedz się, gdzie zdobyć darmowe upominki, gadżety i próbki.
  • Pamiętaj to nic nie kosztuje, zarabiam.com to darmowe forum internetowe w którym zasięgniesz informacji "jak zarabiać przez internet".
I co najważniejsze, wszystko to jest zupełnie za darmo! Zarabiam.com to internetowe forum, które udzieli Ci odpowiedzi na pytanie "jak zarabiać przez internet". Teraz praca w domu staje się możliwa! Zarejestruj się już teraz, a dowiesz się wszystkiego o zarabianiu przez internet!

praca w domu


Zapraszamy na Nasze Serwery Minecraft oraz Serwer Minecraft



Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 5 Głosów - 3.4 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
W drodze na szczyt - strony sprzedażowe » Tworzenie, prowadzenie i pozycjonowanie stron sprzedażowych.

Autor Wiadomość
ivandzms Offline
Bywalec
*

Liczba postów: 257
Dołączył: Nov 2014
Reputacja: 77 +

Galeria Wygranych: Tutaj
Forum Gold: 0.00
Post: #41
RE: W drodze na szczyt - strony sprzedażowe
Sprawdź:
Zaczynałem już się rozpisywać, ale w sumie to nie ma takiej potrzeby. Pierwsza strona bez zmian, rośnie w siłę, umiejętności i czas zrobią swoje. Druga strona dalej ma jakiś konflikt z główną frazą w wyszukiwarce, choć teraz zauważyłem ją już kilka razy, czego wcześniej nie doświadczyłem.
Postanowiłem też wrócić do tego rankingu który stworzyłem, bo z czasem doszedłem do wniosku, że jednak nie jest wcale taki zły. Muszę tylko dodać jeszcze trochę treści. W sumie to tyle, wracam do pracy Wink
18-05-2016 15:57
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Ania Online
Forumowy Maniak


Liczba postów: 1241
Dolaczyl: Jan 2012
Reputacja: 1712

Poziom ostrzezen: 0%
Forum Gold: 215.61 [Dotacja]

Warto sprawdzić:
ivandzms Offline
Bywalec
*

Liczba postów: 257
Dołączył: Nov 2014
Reputacja: 77 +

Galeria Wygranych: Tutaj
Forum Gold: 0.00
Post: #42
RE: W drodze na szczyt - strony sprzedażowe
19-05-2016
Mając 3 strony skupiam się przede wszystkim na jednej z nich. oczywiście nie zapominam o reszcie i ciągle staram się pracować nad nimi. Pamiętam pierwszą stronę, którą stworzyłem na bloggerze pod koniec roku 2013. Kiedy zaczynałem ją pozycjonować moja wiedza w tym temacie była zerowa, a i tak po iluś tam miesiącach weszła na top1. Nie pracowałem nad nią pewnie już około jednego roku, a nadal utrzymuje się w topce (i nadal zarabia! Fraza jest ciągle oblegana przez nowe & stare strony). To mi uświadamia jakie korzyści niesie za sobą ręczne linkowanie.
Aktualnie witryna no.1 na stronie numer 4 & czekam na kolejne efekty pracy.
19-05-2016 12:22
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
ivandzms Offline
Bywalec
*

Liczba postów: 257
Dołączył: Nov 2014
Reputacja: 77 +

Galeria Wygranych: Tutaj
Forum Gold: 0.00
Post: #43
RE: W drodze na szczyt - strony sprzedażowe
22.05.2016

trochę się dzieje... no więc:

Strona 1: Po pierwsze zmieniłem title strony. W wyszukiwarce należy się wyróżniać. Mój dotychczasowy title był dość zwykły, bardzo podobny do tych konkurencyjnych - chyba każda inna strona zawierała podobny wykaz fraz. Teraz wyleciała druga fraza na rzecz... no właśnie... u konkurenta działa, jeśli u mnie zadziała to się podzielę tym patentem.
Ostatnio linkowałem tę stronę nieco bardziej "ofensywnie" niż zwykle przez co algorytm wypieprzył główną frazę o około 20 pozycji w dół, ale nie popadam w płacz, bo to zjawisko widziałem u siebie już nie jeden raz, a następnie widziałem moje strony na wysokich pozycjach.
Efekt pozycjonowania według Majestic? TRUST FLOW: 26; CITATION FLOW: 32; RD: 52. W porównaniu do konkurencji: BOMBA.
_______________________
Strona numer 2: Tu również zmieniłem title strony, ale z powodu braku strony w wynikach wyszukiwania głównej frazy. Title strony zaczynało się od głównej frazy co praktycznie nie występuje u stron konkurencyjnych w top 10. Linkowanie tej strony odbywa się łagodnie.
Efekt pozycjonowania według Majestic? TRUST FLOW: 20; CITATION FLOW: 25; RD: 20.
_______________________
Strona numer 3: No i jednak zdecydowałem się na ten ranking co było świetnym wyborem. Po tym gdy stworzyłem tę stronę porzuciłem ją na długi czas i ostatnio zacząłem łagodnie linkować. Początkowo na główną frazę 17 strona w Google facepalm Następnie zdecydowałem się na drobną optymalizację samej strony, oczywiście nie zapominając o linkowaniu. Strona po tym na kilka dni, może tydzień, zniknęła z wyników wyszukiwania. Efekt optymalizacji? TOP40 na główną frazę przy tak małej ilości linków; konkurencja w top 40 ma ich nawet 10x tyle. Uwaga czytelniku, zawsze zaczynaj od optymalizacji strony Cool
A co mówi Majestic? 7 backlinków, 4 reffering domain, trust flow 16 & citation flow 25. Coś czuje, że ta strona nieźle da innym seowcom po dupie TongueTongue2
22-05-2016 21:46
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
ivandzms Offline
Bywalec
*

Liczba postów: 257
Dołączył: Nov 2014
Reputacja: 77 +

Galeria Wygranych: Tutaj
Forum Gold: 0.00
Post: #44
RE: W drodze na szczyt - strony sprzedażowe
Spontanicznie zakładam 4 stronę!
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 28-05-2016 17:20 przez ivandzms.)
28-05-2016 15:04
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
radioid Offline
Świeżak
*

Liczba postów: 46
Dołączył: May 2016
Reputacja: 27 +

Forum Gold: 0.00
Post: #45
RE: W drodze na szczyt - strony sprzedażowe
(28-05-2016 15:04)ivandzms napisał(a):  Spontanicznie zakładam 4 stronę! Domena, którą zarezerwowałem i zapłaciłem za rejestrację wygasa aktualnemu właścicielowi za 13 dni. Przez ten czas będę grzebał w html by za te kilkanaście dni postawić ją już w całości Wink

Powiedz mi, czy na "normalnym" webie idzie jeszcze zarobić? Chodzi o zarobki, a nie typu $50/tydzień, jak się chwalą użytkownicy tego forum.

Od lat działam w branży mobile i wydaje mi się, że tam jest pieniądz, jednak zainteresowałem się również takimi stronami sprzedażowymi.


Moje zainteresowanie krąży w okół: zrobić stronkę sprzedażową, włożyć w to $1000 w pozycjonowanie, itp. Czy to ma szanse się zwrócić?

Ewentualnie kupowanie ruchu i kierowanie go na produkty, jednak CPM do tanich nie należy.
28-05-2016 15:39
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Pani Ania
Prawa reka Admina


Liczba postów: 997
Forum Gold: 550
Dolaczyla: Feb 2011
Reputacja: 777


Warto sprawdzić:

ivandzms Offline
Bywalec
*

Liczba postów: 257
Dołączył: Nov 2014
Reputacja: 77 +

Galeria Wygranych: Tutaj
Forum Gold: 0.00
Post: #46
RE: W drodze na szczyt - strony sprzedażowe
(28-05-2016 15:39)radioid napisał(a):  
(28-05-2016 15:04)ivandzms napisał(a):  Spontanicznie zakładam 4 stronę! Domena, którą zarezerwowałem i zapłaciłem za rejestrację wygasa aktualnemu właścicielowi za 13 dni. Przez ten czas będę grzebał w html by za te kilkanaście dni postawić ją już w całości Wink

Powiedz mi, czy na "normalnym" webie idzie jeszcze zarobić? Chodzi o zarobki, a nie typu $50/tydzień, jak się chwalą użytkownicy tego forum.

Od lat działam w branży mobile i wydaje mi się, że tam jest pieniądz, jednak zainteresowałem się również takimi stronami sprzedażowymi.


Moje zainteresowanie krąży w okół: zrobić stronkę sprzedażową, włożyć w to $1000 w pozycjonowanie, itp. Czy to ma szanse się zwrócić?

Ewentualnie kupowanie ruchu i kierowanie go na produkty, jednak CPM do tanich nie należy.

Jasne, że się da. Jednakże w SEO potrzeba dużo czasu by to osiągnąć, zwłaszcza przy takiej konkurencji jaką mam ja. Każdy twój konkurent chce tego samego co ty, czyli zarabiać najwięcej w tym biznesie. Na przykład ja nie konkuruję z kilkoma osobami a kilkudziesięcioma(!!) i chcą tego samego, więc muszę działać lepiej niż oni. A co do zarobków.. Oj są spore pieniądze z tego "normalnego" webu, miałem możliwość zobaczyć ile wyciska topowy "zawodnik" mojego biznesu (nie, nie 50$ dziennie) Smile
28-05-2016 16:16
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
radioid Offline
Świeżak
*

Liczba postów: 46
Dołączył: May 2016
Reputacja: 27 +

Forum Gold: 0.00
Post: #47
RE: W drodze na szczyt - strony sprzedażowe
(28-05-2016 16:16)ivandzms napisał(a):  
(28-05-2016 15:39)radioid napisał(a):  
(28-05-2016 15:04)ivandzms napisał(a):  Spontanicznie zakładam 4 stronę! Domena, którą zarezerwowałem i zapłaciłem za rejestrację wygasa aktualnemu właścicielowi za 13 dni. Przez ten czas będę grzebał w html by za te kilkanaście dni postawić ją już w całości Wink

Powiedz mi, czy na "normalnym" webie idzie jeszcze zarobić? Chodzi o zarobki, a nie typu $50/tydzień, jak się chwalą użytkownicy tego forum.

Od lat działam w branży mobile i wydaje mi się, że tam jest pieniądz, jednak zainteresowałem się również takimi stronami sprzedażowymi.


Moje zainteresowanie krąży w okół: zrobić stronkę sprzedażową, włożyć w to $1000 w pozycjonowanie, itp. Czy to ma szanse się zwrócić?

Ewentualnie kupowanie ruchu i kierowanie go na produkty, jednak CPM do tanich nie należy.

Jasne, że się da. Jednakże w SEO potrzeba dużo czasu by to osiągnąć, zwłaszcza przy takiej konkurencji jaką mam ja. Każdy twój konkurent chce tego samego co ty, czyli zarabiać najwięcej w tym biznesie. Na przykład ja nie konkuruję z kilkoma osobami a kilkudziesięcioma(!!) i chcą tego samego, więc muszę działać lepiej niż oni. A co do zarobków.. Oj są spore pieniądze z tego "normalnego" webu, miałem możliwość zobaczyć ile wyciska topowy "zawodnik" mojego biznesu (nie, nie 50$ dziennie) Smile

Topowo w mobile, na appkach androidowych wyciągałem około $2000/dzień, ale to wartość chwilowa, średnia z 4 lat to $300/dziennie. Chodzi mi o to, czy takie coś jest do osiągnięcia i czy czas idzie przeskoczyć inwestycjami Wink ?
28-05-2016 16:21
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
ivandzms Offline
Bywalec
*

Liczba postów: 257
Dołączył: Nov 2014
Reputacja: 77 +

Galeria Wygranych: Tutaj
Forum Gold: 0.00
Post: #48
RE: W drodze na szczyt - strony sprzedażowe
(28-05-2016 16:21)radioid napisał(a):  
(28-05-2016 16:16)ivandzms napisał(a):  
(28-05-2016 15:39)radioid napisał(a):  
(28-05-2016 15:04)ivandzms napisał(a):  Spontanicznie zakładam 4 stronę! Domena, którą zarezerwowałem i zapłaciłem za rejestrację wygasa aktualnemu właścicielowi za 13 dni. Przez ten czas będę grzebał w html by za te kilkanaście dni postawić ją już w całości Wink

Powiedz mi, czy na "normalnym" webie idzie jeszcze zarobić? Chodzi o zarobki, a nie typu $50/tydzień, jak się chwalą użytkownicy tego forum.

Od lat działam w branży mobile i wydaje mi się, że tam jest pieniądz, jednak zainteresowałem się również takimi stronami sprzedażowymi.


Moje zainteresowanie krąży w okół: zrobić stronkę sprzedażową, włożyć w to $1000 w pozycjonowanie, itp. Czy to ma szanse się zwrócić?

Ewentualnie kupowanie ruchu i kierowanie go na produkty, jednak CPM do tanich nie należy.

Jasne, że się da. Jednakże w SEO potrzeba dużo czasu by to osiągnąć, zwłaszcza przy takiej konkurencji jaką mam ja. Każdy twój konkurent chce tego samego co ty, czyli zarabiać najwięcej w tym biznesie. Na przykład ja nie konkuruję z kilkoma osobami a kilkudziesięcioma(!!) i chcą tego samego, więc muszę działać lepiej niż oni. A co do zarobków.. Oj są spore pieniądze z tego "normalnego" webu, miałem możliwość zobaczyć ile wyciska topowy "zawodnik" mojego biznesu (nie, nie 50$ dziennie) Smile

Topowo w mobile, na appkach androidowych wyciągałem około $2000/dzień, ale to wartość chwilowa, średnia z 4 lat to $300/dziennie. Chodzi mi o to, czy takie coś jest do osiągnięcia i czy czas idzie przeskoczyć inwestycjami Wink ?

Na pewno na sprzedażach z tylko jednego produktu można o tym pomarzyć. Tak wysokie profity raczej mogą być możliwe w przypadku bycia no.1 we wszystkich kategoriach (odchudzanie, trądzik, łysienie, seks), choć mogą być większe, kto wie.
Natomiast można też działać na wielu rynkach i wtedy zarobki mogą być $300x Wink
Czy opłaca się inwestować w to takie pieniądze? Ciężko mi odpowiedzieć.. Najlepiej samemu wziąć pod lupę konkurencję i w jakimś stopniu oszacować czy warto. Na pewno nie byłbyś jedyną osobą, która w to inwestuje
28-05-2016 16:58
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
radioid Offline
Świeżak
*

Liczba postów: 46
Dołączył: May 2016
Reputacja: 27 +

Forum Gold: 0.00
Post: #49
RE: W drodze na szczyt - strony sprzedażowe
(28-05-2016 16:58)ivandzms napisał(a):  Na pewno na sprzedażach z tylko jednego produktu można o tym pomarzyć. Tak wysokie profity raczej mogą być możliwe w przypadku bycia no.1 we wszystkich kategoriach (odchudzanie, trądzik, łysienie, seks), choć mogą być większe, kto wie.
Natomiast można też działać na wielu rynkach i wtedy zarobki mogą być $300x Wink
Czy opłaca się inwestować w to takie pieniądze? Ciężko mi odpowiedzieć.. Najlepiej samemu wziąć pod lupę konkurencję i w jakimś stopniu oszacować czy warto. Na pewno nie byłbyś jedyną osobą, która w to inwestuje

Mówię o zapleczu kilkuset stronek (hindusi z freelancera zrobią za cebulę), każda inny profil w zasadzie, ale koncentrowałbym się właśnie na zdrowiu/supplach, po erze informacyjnej nastąpiła era fanatycznego dbania od zdrowie Wink
Z pewnością też nie rynek polski, wszelkie stawki reklamowe/cpa/ppa na nasz kraj są żałosne Wink

Ciekawostka: https://www.youtube.com/channel/UCR-B4vI...wMQEn_rskA
właściciel tego kanału ma właśnie około 500 stronek sprzedażowych, ale 99% na USA. Teraz własnego supla wypuścił.
28-05-2016 17:04
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
ivandzms Offline
Bywalec
*

Liczba postów: 257
Dołączył: Nov 2014
Reputacja: 77 +

Galeria Wygranych: Tutaj
Forum Gold: 0.00
Post: #50
RE: W drodze na szczyt - strony sprzedażowe
(28-05-2016 17:04)radioid napisał(a):  
(28-05-2016 16:58)ivandzms napisał(a):  Na pewno na sprzedażach z tylko jednego produktu można o tym pomarzyć. Tak wysokie profity raczej mogą być możliwe w przypadku bycia no.1 we wszystkich kategoriach (odchudzanie, trądzik, łysienie, seks), choć mogą być większe, kto wie.
Natomiast można też działać na wielu rynkach i wtedy zarobki mogą być $300x Wink
Czy opłaca się inwestować w to takie pieniądze? Ciężko mi odpowiedzieć.. Najlepiej samemu wziąć pod lupę konkurencję i w jakimś stopniu oszacować czy warto. Na pewno nie byłbyś jedyną osobą, która w to inwestuje

Mówię o zapleczu kilkuset stronek (hindusi z freelancera zrobią za cebulę), każda inny profil w zasadzie, ale koncentrowałbym się właśnie na zdrowiu/supplach, po erze informacyjnej nastąpiła era fanatycznego dbania od zdrowie Wink
Z pewnością też nie rynek polski, wszelkie stawki reklamowe/cpa/ppa na nasz kraj są żałosne Wink

Ciekawostka: https://www.youtube.com/channel/UCR-B4vI...wMQEn_rskA
właściciel tego kanału ma właśnie około 500 stronek sprzedażowych, ale 99% na USA. Teraz własnego supla wypuścił.

Tak masowe działanie mogłoby się udać, choć ciężko jednoznacznie to stwierdzić. Polski rynek jest strasznie przepełniony wieloma stronami tego typu, ale przy dobrej optymalizacji i pozycjonowaniu (zakładam, że w seo też chcesz zainwestować) może się to udać
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 28-05-2016 17:29 przez ivandzms.)
28-05-2016 17:28
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  metalklo - w drodze do potęgi metalklo 40 7,352 11-03-2022 07:10
Ostatni post: metalklo
  W Drodze do Marzeń mcmaks 21 7,853 11-10-2018 09:46
Ostatni post: tomek7912
  W drodze do realnego biznesu - Taki leser jak ja z tym dał radę patttson 107 27,239 15-06-2018 22:56
Ostatni post: patttson
  Batmat - moja droga na szczyt z samego dołu batmat1903 14 8,195 08-03-2018 21:13
Ostatni post: batmat1903
Star Crausher - w drodze do 1000zł miesięcznie! Crausher 47 15,354 24-02-2018 23:57
Ostatni post: Ayaki

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości