Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
W drodze na szczyt - strony sprzedażowe - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Dziennik Pracy (/Forum-Dziennik-Pracy-352)
+--- Wątek: W drodze na szczyt - strony sprzedażowe (/Temat-W-drodze-na-szczyt-strony-sprzedazowe-128927)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12


W drodze na szczyt - strony sprzedażowe - ivandzms - 13-02-2016 01:47

Po około miesiącu pracy postanowiłem stworzyć ten dziennik. Dlaczego? - zapytasz. Otóż, kiedy już będę najlepszy w branży, chętnie sobie go przeczytam. Cool Poza tym może w niedalekiej przyszłości będzie dla niektórych jakąś motywacją.

Więc od początku. Nazywam się Adrian, cześć wam! Mam niespełna 18 lat. Od początku roku 2k16 zajmuję się tworzeniem, prowadzeniem i pozycjonowaniem stron już nieco poważniej. Ostatnie dwa lata były dla mnie nauką, stworzyłem wiele blogów (blogspot) pod AdSense, ale doszedłem do wniosku, że to już pora na poważniejsze rzeczy. Więc tak: stawiam strony, tworzę grafiki, piszę świetnie zoptymalizowane teksty, pozycjonuję. Jednak szczególnie w tym ostatnim nadal poszerzam wiedzę, głównie czytam książki. Człowiek sukcesu cały czas poszerza swoją wiedzę Smile

Tempo mojej pracy nie jest najwyższe (mam szkołę, siłownię itp), jednak cały czas pracuję. Może i powoli, ale bardzo dokładnie - zawsze przykładam wagę do najmniejszych szczegółów.

Więc jaki jest mój cel?
Stworzyć 3 najlepsze w branży suplementów diety strony sprzedażowe (tylko wybrane produkty). Chciałbym, żeby w maju strony te generowały już jakieś zyski. Następne miesiące to tylko ostre pozycjonowanie, oczywiście z głową (jeżeli będę mieć zbyt mało pracy postawię kolejną stronę Tongue). Chciałbym, żeby do końca roku zajmowały one już ciekawe pozycje pod swoimi frazami w wyszukiwarce Google. Mam już plany na kolejny rok, ale skupię się na razie na realizacji tego biznesu Smile

Pracuję od początku roku. mamy już luty. Co już zrobiłem?
Zacząłem miesiąc temu (jeszcze leżałem chwilę po sylwestrze Big Grin). Przez ten czas kupiłem najlepszy hosting pod SEO i stworzyłem pierwszą stronę, która nie tylko wygląda idealnie (według mnie lepiej niż oficjalna Tongue), ale jest także idealnie zoptymalizowana.
Wczoraj zabrałem się za drugą stronę. Domena już jest. tym razem będzie to ranking. Poprzednia strona bazowała na wordpressie. Natomiast ta strona to czysty HTML. Na moje szczęście znajomości pozwoliły mi otrzymać wszystkie pliki jednej z lepiej sprzedających stron rankigowych pod pewnym produktem. Teraz muszę zabrać się za edycję wszystkich plików (treść) i stworzeniem nowej, unikalnej grafiki.
Co do trzeciej strony... nie wiem jeszcze nic o niej, ale pewnie kiedy będę kończyć drugą, na pewno wpadnę na jakiś pomysł.


Dziennik ten jest inny niż wszystkie. Na pewno nie będę pisać codziennie co zrobiłem i jaki mam plan na kolejny dzień. Będę pisać raczej co kilka dni, choć kto wie. W ramach bezpieczeństwa nie będę udostępniać moich stron, sposobów, wszelkich baz itd. Wiadomo. Komentarze zawsze są dla mnie mile widziane, bardzo cenię szczerość i bycie asertywnym. Choć lubię też kulturę. Pozdrawiam Big Grin


RE: W drodze na szczyt - strony sprzedażowe - full2000 - 13-02-2016 17:34

Sporo się napisałeś w pierwszym poście.
Dziennik na pewno ciekawy bo "inny" Smile

Powodzenia !


RE: W drodze na szczyt - strony sprzedażowe - Czaq - 13-02-2016 23:16

Plany fajne ale co będziesz przekazywał nam w kolejnych postach. Zmiany będą pojawiały się w miesiącach, więc kolejne wpisy również? :/


RE: W drodze na szczyt - strony sprzedażowe - ivandzms - 13-02-2016 23:41

(13-02-2016 23:16)Czaq napisał(a):  Plany fajne ale co będziesz przekazywał nam w kolejnych postach. Zmiany będą pojawiały się w miesiącach, więc kolejne wpisy również? :/
Bez przesady Big Grin Będę dokonywał aktualizacji po wykonaniu nawet tych małych kroków, aczkolwiek bardzo liczących się w całym projekcie. No więc przykład z dzisiaj:

13.02.16
Dzisiaj zabrałem się za pracę nad edytowaniem szablonu (html) o którym jest wzmianka w pierwszym poście. Zaktualizowałem całą stronę główną (nowa treść), a także stworzyłem nową, unikalną grafikę.


RE: W drodze na szczyt - strony sprzedażowe - ivandzms - 15-02-2016 22:08

15.02.16
Napisałem pierwszy artykuł (4,3k znaków) i wrzuciłem od razu do pliku php


RE: W drodze na szczyt - strony sprzedażowe - Sofokles - 16-02-2016 01:54

Suplementy to ciężki kawałek chleba, niestety coraz ciężej o klienta w przypadku suplementów oferowanych drogą elektroniczną produkowanych przez pseudo marki.

Rynek suplementów w Polsce się powiększa - ale ten mniej zakłamany.

Tak czy siak, POWODZENIA!


RE: W drodze na szczyt - strony sprzedażowe - lucass9600 - 16-02-2016 08:02

siedziałem kiedyś w temacie nutriprofits Big Grin powiem tak suplementy szczególnie oferowane tam nie nalezą do najtańszych ,bo ceny zwykle kolo 150 zł ,więc lepiej ,jeśli z angielskiego podstawy masz to pomyśl kiedyś o zaatakowaniu rynku np. brytyjskiego Jerk

Dla Wielkiej Brytanii cena np. African Mango to 30 funtów dla nas 150 zł
Ile osób w Polsce w 5 h pracy zarobi na ten suplement ? No raczej nie każdy
Ile osób w Wielkiej Brytanii zarobki w 5 h pracy na ten suplement ? Każdy ,bo tam to minimum Huh


RE: W drodze na szczyt - strony sprzedażowe - ivandzms - 16-02-2016 19:12

(16-02-2016 08:02)lucass9600 napisał(a):  siedziałem kiedyś w temacie nutriprofits Big Grin powiem tak suplementy szczególnie oferowane tam nie nalezą do najtańszych ,bo ceny zwykle kolo 150 zł ,więc lepiej ,jeśli z angielskiego podstawy masz to pomyśl kiedyś o zaatakowaniu rynku np. brytyjskiego Jerk

Dla Wielkiej Brytanii cena np. African Mango to 30 funtów dla nas 150 zł
Ile osób w Polsce w 5 h pracy zarobi na ten suplement ? No raczej nie każdy
Ile osób w Wielkiej Brytanii zarobki w 5 h pracy na ten suplement ? Każdy ,bo tam to minimum Huh

(16-02-2016 01:54)Sofokles napisał(a):  Suplementy to ciężki kawałek chleba, niestety coraz ciężej o klienta w przypadku suplementów oferowanych drogą elektroniczną produkowanych przez pseudo marki.

Rynek suplementów w Polsce się powiększa - ale ten mniej zakłamany.

Tak czy siak, POWODZENIA!

Myślę, że polski rynek nie będzie jakimś wielkim problemem. Trochę porządnej roboty i powinno być okej. Co więcej, mam niesamowity support. Żadne maile, wideorozmowy itd, a mój znajomy, który jest pracownikiem tej firmy (często się widzimy).
Co do rynku zagranicznego.. Jeżeli te trzy strony wypalą i do końca roku ładnie się rozwiną, to albo zacznę przygotowania pod rynek zagraniczny, albo zrobię kolejne strony pod pozostałe produkty w pl


RE: W drodze na szczyt - strony sprzedażowe - ivandzms - 17-02-2016 23:04

17.02.16
Kolejny niezbędny artykuł


RE: W drodze na szczyt - strony sprzedażowe - ivandzms - 20-02-2016 21:20

20.02.16
Ostatnio chwilę posiedziałem przy projekcie. Na tę chwilę ukończyłem już drugą stronę. Ranking preparatów prezentuje się bardzo dobrze. Powoli będę zaczynać ostatnią, trzecią. Chyba już wiem czego będzie dotyczyć. Widzę już ją w głowie w pełni ukończoną Cool