Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Wybierz Styl: Aktywuj czarny styl Aktywuj jasny styl Aktywuj mobilny styl
Forum o zarabianiu przez Internet !
praca w domu Witaj serdecznie forum o zarabianiu Zarabiam.com
forum o zarabianiu przez internet

Witaj! Nie bez powodu trafiłeś na największe w Polsce Forum o Zarabianiu przez internet! Tutaj gromadzimy pasjonatów zdobywania pieniędzy online i dajemy możliwość poznania tajników pracy w domu. Coraz więcej osób poszukuje sposobów na zarabianie w sieci, co sprawia, że praca w domu przez internet staje się atrakcyjnym źródłem dochodu. W dzisiejszych czasach, zarabianie online to nie tylko alternatywa, ale często również znakomita opcja do tradycyjnej pracy na etacie. Czy zastanawiasz się, jak łatwo zarobić pieniądze? Jeśli tak, to właściwe miejsce! Internet jest pełen możliwości, a my jesteśmy tutaj, aby Ci pomóc, dzieląc się wiedzą i doświadczeniami.

Rejestracja na naszym forum jest całkowicie darmowa i niesie ze sobą wiele korzyści:

  • Zakładaj nowe wątki i bierz udział w dyskusjach,
  • Odblokuj dostęp do czatu (Shoutbox),
  • Ogranicz liczbę wyświetlanych reklam,
  • Zdobywaj odznaczenia i reputację,
  • Zyskaj dostęp do ukrytych działów, tematów i linków,
  • Przeglądaj galerię zdjęć i filmów z wygranymi nagrodami,
  • Dostosuj swój prywatny profil,
  • Weź udział w konkursach organizowanych na forum,
  • Skorzystaj z doświadczenia społeczności zarabiającej online od lat,
  • Porównaj stopy procentowe na kontach oszczędnościowych,
  • Wykorzystaj merytoryczną wiedzę naszych użytkowników, by zarabianie w domu stało się łatwiejsze niż kiedykolwiek,
  • Dowiedz się, gdzie zdobyć darmowe upominki, gadżety i próbki.
  • Pamiętaj to nic nie kosztuje, zarabiam.com to darmowe forum internetowe w którym zasięgniesz informacji "jak zarabiać przez internet".
I co najważniejsze, wszystko to jest zupełnie za darmo! Zarabiam.com to internetowe forum, które udzieli Ci odpowiedzi na pytanie "jak zarabiać przez internet". Teraz praca w domu staje się możliwa! Zarejestruj się już teraz, a dowiesz się wszystkiego o zarabianiu przez internet!

praca w domu


Zapraszamy na Nasze Serwery Minecraft oraz Serwer Minecraft



Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 17 Głosów - 3.12 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
MXRevShare.com » nowosc od znanego admina

Autor Wiadomość
Wizygran Offline
Aktywny
*

Liczba postów: 160
Dołączył: Apr 2010
Reputacja: 8 +

Galeria Wygranych: Tutaj
Forum Gold: 0.00
Post: #2391
RE: MXRevShare.com
Sprawdź:
Mógłbyś coś w skrócie? Big Grin
20-08-2016 13:56
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Ania Online
Forumowy Maniak


Liczba postów: 1241
Dolaczyl: Jan 2012
Reputacja: 1712

Poziom ostrzezen: 0%
Forum Gold: 215.61 [Dotacja]

Warto sprawdzić:
Vasaki Offline
Rudy Moderator
*

Liczba postów: 2,621
Dołączył: Mar 2013
Reputacja: 4127 +

Odznaczenia:

(Zobacz Odznaczenia)
Poziom:
Forum Gold: 4,903.01
Post: #2392
RE: MXRevShare.com
MXRevshar to najnormalniejsza w swiecie piramida finansowa... wiec to normalne ze od pierwszego dnia kiedy uzytkownicy zaczeli inwestowac w cudowne konto pomnażające ich pieniądze serwis się zadłuża.

Jak gdyby obserwacja na przestrzeni czasu tego działu forum pokazuje ze pierwszy etap juz macie za sobą.
Tj weryfikacja dowodowa itp. (w przypadku tm było to pod jazdą banku TM).
W międzyczasie pojawiają się nowe obietnice (tutaj są jakieś emaile itp.)
Stąd nowe wpłaty itp, bo przecież serwis się rozwija beka

P.S. Panowie "Biznesmeni" to po prostu informacja byście przejrzeli na oczy...

Z tego serwisu jest taka platforma reklamowa jak ze mnie baletnica...

Chodz z drugiej strony chylę przed wami czoła Smile
Stworzyć taką bajkę jaką czasami tutaj potrafie przeczytać to trzeba mieć naprawdę talent (chociażby ostatni rabat rozłożony w czasie).

Panowie prosze was, wyciągnijcie swoje pieniądze i przejrzyjcie na oczy bo za chwile będzie płacz i lament...

Jeżeli to wam nie otwiera oczu to zobaczcie co się dzieje w dziale scam, ta strona (bo to tylko strona) nie różni się naprawdę NICZYM powtarzam NICZYM od tamtych...

Glosy: szyweg (+1), patulsky1337 (+1), twardy (+1)
20-08-2016 13:59
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
patulsky1337 Offline
Zdeterminowany Fenek
*

Liczba postów: 1,730
Dołączył: Oct 2011
Reputacja: 795 +

Galeria Wygranych: Tutaj
Odznaczenia:

(Zobacz Odznaczenia)
Poziom:
Forum Gold: 153.01
Post: #2393
RE: MXRevShare.com
(20-08-2016 13:59)vasaki napisał(a):  Panowie prosze was, wyciągnijcie swoje pieniądze i przejrzyjcie na oczy bo za chwile będzie płacz i lament...

Jeżeli to wam nie otwiera oczu to zobaczcie co się dzieje w dziale scam, ta strona (bo to tylko strona) nie różni się naprawdę NICZYM powtarzam NICZYM od tamtych...

Powoli Twoje słowa nabierają znaczenia.

I to, że Janus przestaje odpisywać na tickety z supportu też coś znaczy. Undecided

Również na razie polecam wstrzymać się z inwestowaniem i pomyśleniu o wypłacaniu.

I jak wspomniał kolega wyżej- moje pieniądze zniknęły, ale nie płacze i nie lamentuje- co nie znaczy, że inni mogą. Ja wpłaciłem tyle, ile mogłem stracić ale niektórzy wzięli nawet niemały kredyt żeby zainwestować w MX ( tak słyszałem nawet o takich przypadkach facepalm ) Dlatego myślę, że dopóki sprawa się nie wyjaśni a Janus dalej będzie się ukrywał z moimi- i prawdopodobnie wielu innych użytkowników, których tu nie ma na forum- pieniędzmi należy podchodzić z dystansem do tego serwisu.

@edit Po drugie czy to nie dziwne..? Janus zawsze odpisuje normalnie na tickety, a kiedy wyjaśniłem jego błąd i prosiłem o dostęp do mojego konta i pieniędzy to milczy już tak długo?
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 20-08-2016 14:26 przez patulsky1337.)
20-08-2016 14:24
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Polakko Offline
Początkujący
*

Liczba postów: 57
Dołączył: Jun 2016
Reputacja: 12 +

Forum Gold: 0.00
Post: #2394
RE: MXRevShare.com
Oho,do standardowych lamentujących,którzy wpisują się na każdej stronie dyskusji teraz dołączy jeszcze Patylsky.Nowi ludzie będą mieć jeszcze większy problem ze znalezieniem konkretnych informacji.

Polakko, dumny członek http://zarabiam.com od Jun 2016.
20-08-2016 14:34
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Pani Ania
Prawa reka Admina


Liczba postów: 997
Forum Gold: 550
Dolaczyla: Feb 2011
Reputacja: 777


Warto sprawdzić:

patulsky1337 Offline
Zdeterminowany Fenek
*

Liczba postów: 1,730
Dołączył: Oct 2011
Reputacja: 795 +

Galeria Wygranych: Tutaj
Odznaczenia:

(Zobacz Odznaczenia)
Poziom:
Forum Gold: 153.01
Post: #2395
RE: MXRevShare.com
(20-08-2016 14:34)Polakko napisał(a):  Oho,do standardowych lamentujących,którzy wpisują się na każdej stronie dyskusji teraz dołączy jeszcze Patylsky.Nowi ludzie będą mieć jeszcze większy problem ze znalezieniem konkretnych informacji.

Po pierwsze- jak już piszesz kogoś nick pisz go poprawnie.

Po drugie- ja nie lamentuje. Janus po prostu zabrał moje konto i pieniądze, nie mam do niego dostępu. W porównaniu do Vasaki i innych co krytykują serwis- oni tam konta nie mają i tam nie zarabiają ( i powoli zaczynają mieć racje). Ja konto miałem. Ostatnio kupowałem sporo Adpacków ( ok 3-4 adpacki po 25$ dziennie) i nagle moje konto zostało zablokowane. Na początku myślałem, że to błąd Janusa ale patrząc po tym, jak napisałem do Janusa do supportu z prośbą o odblokowanie i teraz się "ukrywa" i nie zamierza nawet odpisać- to świadczy tylko jedno.

@edit I jeśli Janus nie odpiszę na mój ticket do supportu do końca dnia- piszę podanie do Admina i temat ląduje w scam'ie. Nie pozwolę aby więcej przypadkowych użytkowników, którzy zainwestowali więcej traciło swoją kasę.
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 20-08-2016 14:54 przez patulsky1337.)
20-08-2016 14:44
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Polakko Offline
Początkujący
*

Liczba postów: 57
Dołączył: Jun 2016
Reputacja: 12 +

Forum Gold: 0.00
Post: #2396
RE: MXRevShare.com
Pierwszy przykład już jest- na poprzedniej stronie wrzucono nowy regulamin MX i już przepadł w gąszczu lamentu.Patulsky- Janus uznał,że Twoja sygnatura na tym forum sugeruje inwestycyjny charakter MX.Konto nie zostało zablokowane "nagle" tylko z tego właśnie wspomianego wyżej powodu. Zamiast tutaj krzyczeć mogłeś na przykład skontaktować się prywatnie z którymś z top liderów żeby za jego pośrednictwem spróbować załatwić sprawę.

Polakko, dumny członek http://zarabiam.com od Jun 2016.
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 20-08-2016 14:54 przez Polakko.)
20-08-2016 14:53
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
banipunz Offline
Banned
*

Liczba postów: 758
Dołączył: Feb 2015
Odznaczenia:

(Zobacz Odznaczenia)
Poziom:
Forum Gold: 90.00
Post: #2397
RE: MXRevShare.com
(20-08-2016 14:34)Polakko napisał(a):  Oho,do standardowych lamentujących,którzy wpisują się na każdej stronie dyskusji teraz dołączy jeszcze Patylsky.Nowi ludzie będą mieć jeszcze większy problem ze znalezieniem konkretnych informacji.

Temat sluzy dyskusji, ja ostatnio nie zuwazylem tutaj offtopu. Kolega wyzej mozliwe, ze zostal oszukany i stracil pieniadze. To chyba logiczne, ze probuje je odzyskac oraz ostrzec innych przed prawdopodobnie zwiekszajacym sie ryzykiem.

(20-08-2016 14:53)Polakko napisał(a):  Pierwszy przykład już jest- na poprzedniej stronie wrzucono nowy regulamin MX i już przepadł w gąszczu lamentu.Patulsky- Janus uznał,że Twoja sygnatura na tym forum sugeruje inwestycyjny charakter MX.Konto nie zostało zablokowane "nagle" tylko z tego właśnie wspomianego wyżej powodu. Zamiast tutaj krzyczeć mogłeś się na przykład skontaktować się prywatnie z którymś z top liderów żeby za jego pośrednictwem spróbować załatwić sprawę.

Ale czy kontakt/pomoc nie powinny byc ogolnodostepne, bez posrednikow? Aby skontaktowac sie z np bankiem nie musisz chyba dzwonic do typa ktory ma tam najwiecej odlozonych pieniedzy aby laskawie odebrali, prawda? Lol
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 20-08-2016 14:57 przez banipunz.)
20-08-2016 14:54
Znajdź wszystkie posty użytkownika
xxamaranthxx Offline
Millionaire
*

Liczba postów: 247
Dołączył: Jul 2015
Reputacja: 51 +

Forum Gold: 85.01
Post: #2398
RE: MXRevShare.com
Cytat:Janus zawsze odpisuje normalnie na tickety, a kiedy wyjaśniłem jego błąd i prosiłem o dostęp do mojego konta i pieniędzy to milczy już tak długo?

być może po zablokowaniu konta Twoje wiadomości wysłane do supportu automatycznie zostają ignorowane, spróbuj skontaktować się z adminem w jakiś inny sposób i wyjaśnić całą sytuację..
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 20-08-2016 14:58 przez xxamaranthxx.)
20-08-2016 14:56
Znajdź wszystkie posty użytkownika
mikuss Offline
Przyjaciel Forum
*

Liczba postów: 3,260
Dołączył: May 2015
Reputacja: 833 +

Odznaczenia:

(Zobacz Odznaczenia)
Poziom:
Forum Gold: 0.50
Post: #2399
RE: MXRevShare.com
(20-08-2016 14:56)xxamaranthxx napisał(a):  
Cytat:Janus zawsze odpisuje normalnie na tickety, a kiedy wyjaśniłem jego błąd i prosiłem o dostęp do mojego konta i pieniędzy to milczy już tak długo?

być może po zablokowaniu konta Twoje wiadomości wysłane do supportu zostają ignorowane, spróbuj skontaktować się z adminem w jakiś inny sposób i wyjaśnić całą sytuację..

Możliwe, że tak właśnie jest jak piszesz....
patulsky1337 Spróbuj napisać na fb jeśli należysz do grupy do Janusa lub po prostu napisz do kogoś z adminów grupy wiadomość na FB
20-08-2016 14:58
Znajdź wszystkie posty użytkownika
patulsky1337 Offline
Zdeterminowany Fenek
*

Liczba postów: 1,730
Dołączył: Oct 2011
Reputacja: 795 +

Galeria Wygranych: Tutaj
Odznaczenia:

(Zobacz Odznaczenia)
Poziom:
Forum Gold: 153.01
Post: #2400
RE: MXRevShare.com
(20-08-2016 14:56)xxamaranthxx napisał(a):  
Cytat:Janus zawsze odpisuje normalnie na tickety, a kiedy wyjaśniłem jego błąd i prosiłem o dostęp do mojego konta i pieniędzy to milczy już tak długo?

być może po zablokowaniu konta Twoje wiadomości wysłane do supportu automatycznie zostają ignorowane, spróbuj skontaktować się z adminem w jakiś inny sposób i wyjaśnić całą sytuację..

(20-08-2016 14:58)mikuss napisał(a):  Możliwe, że tak właśnie jest jak piszesz....
@[patulsky1337] Spróbuj napisać na fb jeśli należysz do grupy do Janusa lub po prostu napisz do kogoś z adminów grupy wiadomość na FB


Nie są, jednego już pisałem z wyjaśnieniem- coś tam napisał strasznie kulawym polskim ( zrozumiałem tylko, że MX to nie inwestycja) i zakończył "żegnam". Następna wiadomość w której wyjaśniłem sytuację, że to, że pomagam w inwestycjach i mam to wpisane w sygnaturce nie odnosi się do MX ( dodatkowo usunąłem w razie czego ten wpis) i poprosiłem o zwrot konta w moje ręce- jak na razie do tej pory milczy. A minęły już ponad 24h.
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 20-08-2016 15:06 przez patulsky1337.)
20-08-2016 15:01
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  MXRevShare- ile czeka się na wypłatę? bestek112 3 1,379 10-10-2021 14:23
Ostatni post: Hybrid1990
  VenturePlugTraffic i MXRevShare edgard1899 2 1,082 07-12-2019 18:35
Ostatni post: Hybrid1990
  Czy mxrevshare jest wypłacalny dalej? helix 4 2,161 02-03-2018 14:13
Ostatni post: Artinesse
Wink Zarabianie w programie MXRevShare rexu12 3 1,402 12-10-2016 20:26
Ostatni post: Majka
  Problem z MXREVSHARE maniek19 6 2,628 16-09-2016 12:16
Ostatni post: piotrekprorok

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości