Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Wybierz Styl: Aktywuj czarny styl Aktywuj jasny styl Aktywuj mobilny styl
Forum o zarabianiu przez Internet !
praca w domu Witaj serdecznie forum o zarabianiu Zarabiam.com
forum o zarabianiu przez internet

Witaj! Nie bez powodu trafiłeś na największe w Polsce Forum o Zarabianiu przez internet! Tutaj gromadzimy pasjonatów zdobywania pieniędzy online i dajemy możliwość poznania tajników pracy w domu. Coraz więcej osób poszukuje sposobów na zarabianie w sieci, co sprawia, że praca w domu przez internet staje się atrakcyjnym źródłem dochodu. W dzisiejszych czasach, zarabianie online to nie tylko alternatywa, ale często również znakomita opcja do tradycyjnej pracy na etacie. Czy zastanawiasz się, jak łatwo zarobić pieniądze? Jeśli tak, to właściwe miejsce! Internet jest pełen możliwości, a my jesteśmy tutaj, aby Ci pomóc, dzieląc się wiedzą i doświadczeniami.

Rejestracja na naszym forum jest całkowicie darmowa i niesie ze sobą wiele korzyści:

  • Zakładaj nowe wątki i bierz udział w dyskusjach,
  • Odblokuj dostęp do czatu (Shoutbox),
  • Ogranicz liczbę wyświetlanych reklam,
  • Zdobywaj odznaczenia i reputację,
  • Zyskaj dostęp do ukrytych działów, tematów i linków,
  • Przeglądaj galerię zdjęć i filmów z wygranymi nagrodami,
  • Dostosuj swój prywatny profil,
  • Weź udział w konkursach organizowanych na forum,
  • Skorzystaj z doświadczenia społeczności zarabiającej online od lat,
  • Porównaj stopy procentowe na kontach oszczędnościowych,
  • Wykorzystaj merytoryczną wiedzę naszych użytkowników, by zarabianie w domu stało się łatwiejsze niż kiedykolwiek,
  • Dowiedz się, gdzie zdobyć darmowe upominki, gadżety i próbki.
  • Pamiętaj to nic nie kosztuje, zarabiam.com to darmowe forum internetowe w którym zasięgniesz informacji "jak zarabiać przez internet".
I co najważniejsze, wszystko to jest zupełnie za darmo! Zarabiam.com to internetowe forum, które udzieli Ci odpowiedzi na pytanie "jak zarabiać przez internet". Teraz praca w domu staje się możliwa! Zarejestruj się już teraz, a dowiesz się wszystkiego o zarabianiu przez internet!

praca w domu


Zapraszamy na Nasze Serwery Minecraft oraz Serwer Minecraft



Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 15 Głosów - 2.07 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[Poradnik oraz nisza] Jak zarabiać duże pieniądze, aktywna praca.

Autor Wiadomość
supercola Offline
Forumowy Fanatyk
*

Liczba postów: 889
Dołączył: Sep 2010
Reputacja: 186 +

Galeria Wygranych: Tutaj
Odznaczenia:

(Zobacz Odznaczenia)
Poziom:
Forum Gold: 21.00
Post: #311
RE: [Poradnik oraz nisza] Jak zarabiać duże pieniądze, aktywna praca.
Sprawdź:
I jak idzie ? Smile
06-06-2015 22:11
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Ania Online
Forumowy Maniak


Liczba postów: 1241
Dolaczyl: Jan 2012
Reputacja: 1712

Poziom ostrzezen: 0%
Forum Gold: 215.61 [Dotacja]

Warto sprawdzić:
EpicBlank Offline
"Chłyty marketingowe w tematach"
*

Liczba postów: 329
Dołączył: May 2015
Forum Gold: 40.00
Post: #312
RE: [Poradnik oraz nisza] Jak zarabiać duże pieniądze, aktywna praca.
Mysle czy w nagrode nie dać wam jako ostatniej aktualizacji po prostu innego mojego poradnika, tylko nie wiem co mam zrobić w wypadku ludzi którzy kupili oba XD
06-06-2015 22:55
Znajdź wszystkie posty użytkownika
banipunz Offline
Banned
*

Liczba postów: 758
Dołączył: Feb 2015
Odznaczenia:

(Zobacz Odznaczenia)
Poziom:
Forum Gold: 90.00
Post: #313
RE: [Poradnik oraz nisza] Jak zarabiać duże pieniądze, aktywna praca.
@up
Napisać nowy poradnik Jerk2
06-06-2015 23:26
Znajdź wszystkie posty użytkownika
supercola Offline
Forumowy Fanatyk
*

Liczba postów: 889
Dołączył: Sep 2010
Reputacja: 186 +

Galeria Wygranych: Tutaj
Odznaczenia:

(Zobacz Odznaczenia)
Poziom:
Forum Gold: 21.00
Post: #314
RE: [Poradnik oraz nisza] Jak zarabiać duże pieniądze, aktywna praca.
@EpicBlank
Po prostu nic nie zarobiłem na tym poradniku i oczekuje na ostatnią aktualizację Tongue Myślę, że dzięki niej coś zarobię ^^
06-06-2015 23:54
Znajdź wszystkie posty użytkownika
EpicBlank Offline
"Chłyty marketingowe w tematach"
*

Liczba postów: 329
Dołączył: May 2015
Forum Gold: 40.00
Post: #315
RE: [Poradnik oraz nisza] Jak zarabiać duże pieniądze, aktywna praca.
Pragne zauważyć że aktualizacje nie są w cenie poradnika, robię je tylko i wyłącznie z dobrej woli, chce dotrzymać słowa, jednak nie naciskajcie na mnie bo nic wam to nie da Smile
07-06-2015 00:28
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Pani Ania
Prawa reka Admina


Liczba postów: 997
Forum Gold: 550
Dolaczyla: Feb 2011
Reputacja: 777


Warto sprawdzić:

autoshot38 Offline
Aktywny
*

Liczba postów: 146
Dołączył: Mar 2014
Reputacja: 35 +

Forum Gold: 40.00
Post: #316
RE: [Poradnik oraz nisza] Jak zarabiać duże pieniądze, aktywna praca.
(11-05-2015 18:36)EpicBlank napisał(a):  Btw. każdy kto kupił poradnik prócz bota otrzyma również za tydzień kolejną nisze, tym razem "zaplecze" (robisz coś jeden raz a kasa wpływa na konto czasem nawet przez miesiąc) (nie dotyczy fb, yt i tak dalej) nisze tą (w tym kolejny poradnik) otrzyma każdy kto zakupił poradnik Smile

[Obrazek: leadmore_dowodzik.jpg]


(11-05-2015 21:28)EpicBlank napisał(a):  Uwaga!


Jest mała zmiana, na korzyść tych co kupili poradnik ^^
Aktualizacja będzie co dwa dni, jeśli chcecie dostać nową aktualizacje wystarczy napisać na moje gg lub na zarabiam.com Smile
Większe aktualizacje będą co tydzień, będą tam nisze, kolejne poradniki i tak dalej. A to wszystko w cenie tego co kupiliście tutaj Smile

(11-05-2015 21:52)EpicBlank napisał(a):  Po drugie, prócz samej niszy i poradnika oferuje również bota (za którego nie płacicie) i co dwa dni kolejną nisze a co tydzień poradnik. Czasochłonne to raczej nie jest, osobiście poświęcałem 1-2 minuty na jedną osobe. (przy pierwszym sposobie).


Takie rzeczy obiecałeś, różne nisze, dla każdego coś co mu przypadnie do gustu, aktualizacje do 2 dni, a co tydzień poradnik(co chwilę co inne rzeczy pisałeś), jednak tak naprawdę to wyszła jedna nisza, druga miała być zupełnie inna, a tak naprawdę opierała się praktycznie na tym samym i ostatnią rzeczą jaką udostępniłeś był bot i tyle. Teraz od kilku tygodni czekać na kolejną rzecz, co miało trwać tydzień... Prawie jak prezydenci podczas kampanii tyle naobiecują, nagadają, a jak dojdzie co do czego to nie ma nic. W mojej ocenie żałuję kupna poradnika, te obiecane 100zł/h, niewyczerpalna nisza, na którą teraz już się ludzie nie nabierają. Bot tym bardziej się tutaj nie sprawdził, od razu po jego udostępnieniu gdy chciało się popracować od razu natrafiło się na osobę z forum co tym bardziej wypalało niszę. Mało profesjonalne podejście do kupujących obiecanie czegoś innego i robienie zupełnie czegoś innego, ale już hajs się zgadza także przekładamy, przekładamy aż wszyscy zapomną, takie jest moje zdanie.

autoshot38, dumny członek http://zarabiam.com od Mar 2014.
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 07-06-2015 01:27 przez autoshot38.)
Glosy: zbyszeq (+1), siuvax (+1)
07-06-2015 01:22
Znajdź wszystkie posty użytkownika
EpicBlank Offline
"Chłyty marketingowe w tematach"
*

Liczba postów: 329
Dołączył: May 2015
Forum Gold: 40.00
Post: #317
RE: [Poradnik oraz nisza] Jak zarabiać duże pieniądze, aktywna praca.
Zapłaciliście za to
"Poradnik jest bardzo prosty, nie ma tutaj wkładu własnego. Zarobki są różne i bardzo często zależą od szczęścia oraz naszego "starania się". Poradnik nie opisuje działania na fb czy też yt lub tego typu stronach. Praca nie jest automatyczna i żeby zarabiać musimy pracować. Jeśli przestaniemy skończy się zarobek.
Praca jest raczej łatwa i przyjemna. "
W wysłanym poradniku dopisałem na samym końcu że będą jeszcze aktualizacje i dwa boty. (Jest to jednak już moja "dobra wola" przy sprzedaży nie pisałem nigdzie że płacicie jeszcze za aktualizacje. Zapłaciliście tylko i wyłącznie za poradnik który to otrzymaliście. Przez pierwszy tydzień aktualizacje pojawiały się co dwa dni, a "większa" z botem pojawiła się tydzień po wystawieniu tematu. Nie rozumiem, myślałeś że za 35 zł będę wysyłał co dwa dni aktualizacje z nową niszą do końca życia? facepalm
Ostatecznie dałem wam (prócz samego poradnika za którego zapłaciliście) 3 nisze (w tym bota który miał wam prace ułatwić). Dodatkowo mam zamiar udostępnić wam kolejną, czwartą nisze (ostatnią aktualizacje). Jednak pracuje nad nią.
Damnt ludzie, te nastawienie mnie przeraża, człowiek chce jak najlepiej żeby każdy był zadowolony ale zawsze jest coś nie tak.. Rozumiem, z drugim botem nie wyszło, jednak nie jest to z mojej winy i za to bardzo przepraszam, mam zamiar wam to wynagrodzić, ale ponownie - naciskanie na mnie nic nie pomoże. Te nastawienie mnie przeraża. pokerface Undecided
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 07-06-2015 01:38 przez EpicBlank.)
07-06-2015 01:38
Znajdź wszystkie posty użytkownika
osinex Offline
Bywalec
*

Liczba postów: 410
Dołączył: Sep 2014
Reputacja: 188 +

Galeria Wygranych: Tutaj
Forum Gold: 1.00
Post: #318
RE: [Poradnik oraz nisza] Jak zarabiać duże pieniądze, aktywna praca.
No ta, nie zapominajcie że daliście za to jakieś grosze
07-06-2015 10:21
Znajdź wszystkie posty użytkownika
autoshot38 Offline
Aktywny
*

Liczba postów: 146
Dołączył: Mar 2014
Reputacja: 35 +

Forum Gold: 40.00
Post: #319
RE: [Poradnik oraz nisza] Jak zarabiać duże pieniądze, aktywna praca.
Nie chodzi tu o to co ja chciałem, lecz o to co sam napisałeś.

autoshot38, dumny członek http://zarabiam.com od Mar 2014.
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 07-06-2015 11:09 przez autoshot38.)
07-06-2015 11:06
Znajdź wszystkie posty użytkownika
stoki Offline
Aktywny
*

Liczba postów: 144
Dołączył: Nov 2012
Reputacja: 22 +

Forum Gold: 8.00
Post: #320
RE: [Poradnik oraz nisza] Jak zarabiać duże pieniądze, aktywna praca.
ale przedajac to jak to nazwales "nieodpowiednim" osobom ciezko cos zarobic wszedzie oblegane i do tego te texty zywcem z poradnika zrazily potencjalnych klientow naszysch uslug Wink nie bede mowil ze nie zarobilem nic ale w takim tempie to chyba lepiej butelki po parku zbierac
(text unikat, miejsca do czasu tez, traffic spory ale nie przechodza do 2giego punktu i do leadow choc konwersja na poziomie 12-15% ale ludzie juz wyczuleni)
co do poradnika brak zarzutow moze i dalo by rade szybko zwrocic kase i zarobic niemalo tylko te polglowki psujace rynek
do "nieodpowiednich" czy tak trudno napisac kilka linijek unikalnego textu??
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 07-06-2015 19:16 przez stoki.)
Glosy: EpicBlank (+1)
07-06-2015 19:10
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Praca w domu Pkuryliuk 1 183 11-11-2023 14:08
Ostatni post: Hybrid1990
  ITP Technology oraz Bitget zielu2012 1 204 08-11-2023 23:02
Ostatni post: Hybrid1990
  ITP Technology oraz Bitget zielu2012 1 173 08-11-2023 23:00
Ostatni post: Hybrid1990
  Praca na telefonie Bodzia99 2 218 02-10-2023 22:57
Ostatni post: Hybrid1990
  Graj dla zabawy, wygrywaj prawdziwe pieniądze. QuizandMoney 1 201 14-09-2023 13:25
Ostatni post: Hybrid1990

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości