Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[Poradnik oraz nisza] Jak zarabiać duże pieniądze, aktywna praca. - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: [Poradnik oraz nisza] Jak zarabiać duże pieniądze, aktywna praca. (/Temat-Poradnik-oraz-nisza-Jak-zarabiac-duze-pieniadze-aktywna-praca-113796)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34


[Poradnik oraz nisza] Jak zarabiać duże pieniądze, aktywna praca. - EpicBlank - 10-05-2015 14:45

1. Opis:
Poradnik jest bardzo prosty, nie ma tutaj wkładu własnego. Zarobki są różne i bardzo często zależą od szczęścia oraz naszego "starania się". Poradnik nie opisuje działania na fb czy też yt lub tego typu stronach. Praca nie jest automatyczna i żeby zarabiać musimy pracować. Jeśli przestaniemy skończy się zarobek.
Praca jest raczej łatwa i przyjemna.
2. Zarobki:
Zarobki są różne i wahają się. Zależą też od pory dnia. Na początku przy małym doświadczeniu przez godzine można zarobić nawet 100zł. Zarobki oczywiście mogą być różne, osobiście kiedy jeszcze pracowałem w ten sposób dochodziłem do właśnie 100 zł na godzine. Jednak wymaga to techniki i doświadczenia. Przestałem pracować w ten sposób ze względu na to że żeby zarabiać trzeba pracować. Ja jestem po prostu leniwy, przyznaje się bez bicia Tongue
3. Cena:
Cena poradnika to 50zł. Poradnik wysyłam na zarabiam.com w formie tekstowej od razu po przesłaniu pieniędzy. (Aktualizacje są do pobrania, wysyłam je razem z poradnikiem).
4. Aktualizacje:
Poradnik będę aktualizował co około 2 dni + co tygodniowa wielka aktualizacja. W następnej dużej aktualizacji dla każdego kto zakupił poradnik przed 18 maja za darmo będzie dostarczony bot który automatyzuje naszą prace. (my nic nie robimy prócz włączenia bota.) (w planach aż 4 aktualizacje).
Każdy kto zakupił go później będzie musiał za aktualizacje zapłacić dodatkowe 10zł.
Oczywiście oferuje pomoc każdemu kto poradnik zakupił codziennie od 7:30 do 23:00.
Jak poradnik zakupić?
Zakup może być przez paypal oraz przez konto bankowe.
Gdyby ktoś chciał skontaktować się przez gg - 53532896
Jeśli ktoś chce aktualizacje prosze zgłosić się na gg lub na priv Smile



RE: [Poradnik oraz nisza] Jak zarabiać duże pieniądze, aktywna praca. - nitram - 11-05-2015 07:25

Ogólnie sposób z przedstawiony przez autora przewija się przez forum, wiec sam sposób jest niczym nowym. Nowe można powiedzieć są jedynie strony na których EpicBlank opiera swój sposób działania. Ja on nich osobiście nie słyszałem, ale nie ukrywam ze ktoś inny mógł się już z nimi spotkać. Jak sam autor zaznaczył nie jest to FB ani Youtube.
Całość porad to około jedna strona A4, podzielone na części: opis działania, strony na których będziemy działać i kilka dodatkowych porad. Zarabiamy tylko wtedy jak jesteśmy online i działamy w tym kierunku, na początek zarobki 100 zł na godzinę raczej są nie osiągalne, ale parę zł w ciągu pierwszej godziny pracy powinno wpaść.


Cena moim zdaniem trochę za wysoka, jednak na plus zasługuje to że oferujesz pomoc a nawet zwrot pieniędzy. Jeśli mimo porad wskazówek itp nie uda na się zarobić ceny poradnika.



RE: [Poradnik oraz nisza] Jak zarabiać duże pieniądze, aktywna praca. - EpicBlank - 11-05-2015 14:58

Uwaga, mały edit. Każda osoba której nie zwróci się za poradnik w ciągu tygodnia prócz dostania 50% wpłaconej kwoty otrzyma również kolejną nisze za darmo Smile


RE: [Poradnik oraz nisza] Jak zarabiać duże pieniądze, aktywna praca. - yewryk - 11-05-2015 15:38

Wezmę z czystej ciekawości Tongue


RE: [Poradnik oraz nisza] Jak zarabiać duże pieniądze, aktywna praca. - szykiryki - 11-05-2015 15:45

(10-05-2015 14:45)EpicBlank napisał(a):  (...)Przestałem pracować w ten sposób ze względu na to że żeby zarabiać trzeba pracować. Ja jestem po prostu leniwy, przyznaje się bez bicia Tongue

(...)W następnej aktualizacji dla każdego kto zakupił poradnik przed 18 maja za darmo będzie dostarczony bot który automatyzuje naszą prace. (my nic nie robimy prócz włączenia bota.)

Hmm... jesteś zbyt leniwy na włączenie bota, który jest w stanie przynieść Ci 100 zł/h? Lol


RE: [Poradnik oraz nisza] Jak zarabiać duże pieniądze, aktywna praca. - EpicBlank - 11-05-2015 15:57

Bot jest dopiero w trakcie budowy, nie ja go tworze więc nie jest to zależne od mojej strony. Kiedy już będzie gotowy sam będę z niego korzystać Smile
Btw, za pomocą bota zyski nie będą tak wielkie jak przy "ręcznej robocie" z 100zł zrobi się jakieś 30+- ale myśle że to i tak dość dużo Smile


RE: [Poradnik oraz nisza] Jak zarabiać duże pieniądze, aktywna praca. - szykiryki - 11-05-2015 15:59

A jakies screeny zarobków z czasów, kiedy zarabiałeś?

Ciekawość zżera, ale poczekam na opinie kogoś kto 'namacalnie' przetestuje ;]


RE: [Poradnik oraz nisza] Jak zarabiać duże pieniądze, aktywna praca. - EpicBlank - 11-05-2015 16:31

Teraz zarabiam w całkowicie inny sposób i nie mam już dostępu do konta na leadmorze z którym wtedy współpracowałem, moge jednak wieczorkiem pobawić się godzinke i na rzecz poradnika pokazać rezultaty Smile


RE: [Poradnik oraz nisza] Jak zarabiać duże pieniądze, aktywna praca. - szykiryki - 11-05-2015 16:36

Mysle, ze taką "zabawą" zachęciłbyś skutecznie kupujących Wink

Napisales też, ze zarobki zależą od pory dnia- tzn. lepiej pracować w dzien czy pod wieczór??


RE: [Poradnik oraz nisza] Jak zarabiać duże pieniądze, aktywna praca. - EpicBlank - 11-05-2015 16:49

Masz racje, wieczorkiem zaraz po tym jak zrobie referaty na jutro pobawię się godzinkę i pokaże wam rezultaty dzisiaj albo jutro zaraz po tym jak wróce ze szkoły.
Nie ma raczej znaczenia kiedy zaczniemy prace, chociaż wieczorem skuteczność jest troszke większa Smile