Wybierz Styl:
Forum o zarabianiu przez Internet !
Witaj serdecznie forum o zarabianiu Zarabiam.com

Witaj, nie przypadkiem odwiedziłeś największe w Polsce Forum o Zarabianiu przez internet! Jednoczymy ludzi pragnących zarabiać przez internet, nauczysz się tutaj czym jest praca w domu. Wielu ludzi, zwłaszcza młodego pokolenia, poszukuje źródła zarobku w sieci. Dlatego też praca w domu przez internet może się okazać bardzo dobrym i wygodnym źródłem dochodu. W czasach, gdy trudno jest o jakąkolwiek pracę nawet dla ludzi z wyższym wykształceniem, zarabianie przez internet stało się poważną alternatywą. Z tego też powodu praca przez internet staje się coraz większą częścią rynku, dlatego też każdy, kto zastanawia się jak łatwo zarobić pieniądze, jest w tym przypadku niejako automatycznie nakierowywany na poszukiwanie w sieci, gdzie wyciągamy pomocną dłoń.

Zarejestruj się bezpłatnie na forum dyskusyjnym! Oto niektóre z przywilejów:

 • Zakładaj nowe wątki oraz aktywnie w nich uczestnicz,
 • Odblokuj możliwość pisania na Shoutboxie (czat),
 • Ogranicz ilość wyświetlanych reklam,
 • Zdobywaj odznaczenia oraz reputacje,
 • Odblokuj dostęp do ukrytych działów, tematów i linków,
 • Uzyskaj dostęp do galerii zdjęć i filmów z wygranymi nagrodami,
 • Spersonalizuj swój prywatny profil,
 • Uczestnicz w forumowych konkursach,
 • Zdobądź doświadczenie w zarabianiu przez internet - pomoże Ci w tym społeczność zarabiająca w sieci od lat,
 • Porównaj stopy procentowe na kontach oszczędnościowych, dowiesz się więcej o ePłatnościach,
 • Wykorzystaj wiedzę merytoryczną zawartą w tematach Naszych użytkowników, aby zarabianie w domu stało się nadzwyczajnie proste,
 • Korzystaj z darmowej pomocy prawnej,
 • Dowiedz się gdzie otrzymasz darmowe upominki, gadżety oraz próbki.
 • Pamiętaj to nic nie kosztuje, zarabiam.com to darmowe forum internetowe w którym zasięgniesz informacji "jak zarabiać przez internet".
Praca w domu? Teraz to możliwe! Zarejestruj się, a dowiesz się na czym polega zarabianie przez internet!Zapraszamy na Nasze Serwery Minecraft oraz Serwer Minecraft


Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
 • 2 Głosów - 3 Średnio
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
⚠ [Kompleksowy] Poradnik Promowania Gier - od A do Z + dostęp do Grupy Get Paid 2.0 ⚠
» Produkt zawiera gotowe i w 100% skuteczne wzorce postępowania wypracowane przez rok czasu !
Autor Wiadomość
mysc Offline
Get Paid 2.0
*

Liczba postów: 1,301
Dołączył: Jul 2010
Reputacja: 994 +

Odznaczenia:

Forum Gold: 170.00
Post: #1
Heart ⚠ [Kompleksowy] Poradnik Promowania Gier - od A do Z + dostęp do Grupy Get Paid 2.0 ⚠


Potwierdzenie aktualności poradnika i oferty : Kwiecień 2017 Smile


[Obrazek: gry.png]

"Kompleksowy Poradnik Promowania Gier - od A do Z.
+ dostęp do Grupy Get Paid 2.0"

Produkt zawiera gotowe i skuteczne wzorce postępowania wypracowywane przez ponad rok!
W poradniku omawiam promowanie kampanii dostępnych m.in. w :
[Obrazek: loga_gry.png]

Mentoringiem zajmuję się bez przerwy od stycznia 2015 roku!


Polecam również tańsze "mini-poradniki" (nie mają związku z grupą i nie są aktualizowane)Cześć!

Jestem Adam, w sieci posługuję się nickiem "mysc". Niestety nie jestem jedynym "mysciem" w Polsce, ale jeśli chodzi o tematykę zarabiania - nie mam konkurencji. Na forum jestem zarejestrowany od 2010 roku, pomimo tego - od rejestracji miałem dość długą przerwę i faktycznie, na poważnie, zacząłem zarabiać dopiero w lipcu 2014 Smile Śmiało mogę powiedzieć, że zarabianie w internecie nie jest już tylko moim hobby. Gdy wszedłem na to forum po raz pierwszy, słyszałem tylko o buxach i klikaniu w groszowe linki. Przeszedłem przez skracanie linków (CPC), subskrypcje SMS (CPL), reklamowanie gier (CPR) i zarobek na innych szeroko pojętych ofertach CPA (w tym CPS i CPI). Przez pewien okres czasu miałem naweł własny serwis CPM - niestety upadł. Przez rok (uśredniając czas prowadzenia obu grup) prowadziłem dwie grupy mentorskie, które łącznie skupiały ponad 1000 osób - m.in. dzięki temu w forumowych głosowaniach otrzymałem najwięcej głosów w kategorii "Mentor 2015 roku" oraz "Mentor 2016 roku".

Zarabianie poprzez promowanie gier poznałem około maja 2015. Na początku oczywiście "nie było kolorowo", ale z czasem wypracowałem skuteczne sposoby dzięki którym wygenerowałem 8119 leadów i zarobiłem 16,8 tys. złotych (ilość leadów i zarobki są zgodne na dzień 30.06.2016 - w chwili gdy to czytasz są już wyższe). Metody, które poznasz w tym poradniku są raczej niecodzienne, ale bardzo skuteczne i dokładnie przetestowane. Wszystko co wiem zebrałem w jedną porządną "encyklopedię" zawierającą gotowe wzorce postępowania. Zdradzam wszystkie swoje autorskie sposoby - a Ty masz szansę zacząć zarabiać sensowne kwoty praktycznie "z marszu".
Opisywany tutaj "produkt" został napisany w oparciu o roczne doświadczenie w promowaniu gier oraz własną wiedzę z zakresu marketingu internetowego. Opisywane w nim informacje okażą się przydatne nie tylko w ofertach typu "CPR", ale w całym szeroko pojętym modelu "CPA". W pełni zrozumiesz na czym polega marketing internetowy oparty na spełnianiu potrzeb odbiorców (a także marketing w ogóle!) i nauczysz się tworzyć skuteczne oferty oraz treści reklamowe.

Dodatkowym plusem oferty jest członkowstwo w Grupie Get Paid 2.0, którą prowadzę i stale rozwijam.

Każdy członek grupy ma dostęp do poradników ogólnych dotyczących zarabiania w internecie oraz marketingu. Dodatkowo każdy może wykupić dostęp do tematycznych poradników, odnoszących się do konkretnej, interesującej go dziedziny zarobku (poniższa oferta dotyczy części poświęconej ofertom CPR). Opłata jest jednorazowa i dotyczy zakupu danego kompleksowego poradnika. Po zakupie, każdy członek grupy, otrzymuje "dożywotni" dostęp do aktualizacji oraz nowych poradników dot. danej dziedziny.

Materiały dostępne w grupie TERAZ, są dokładniejsze i bardziej przydatne od materiałów dostępnych w niej miesiąc temu. Materiały, które będą dostępne w grupie za miesiąc, będą dokładniejsze i bardziej przydatne od materiałów dostępnych w niej TERAZ.

Pasjonuję się zarabianiem w internecie i chcę aby grupa stała się obiektywnym zbiorem poradników od których każdy może zacząć zarabiać praktycznie "z marszu". Wszystko co się tam znajduje jest rozwijane i aktualizowane w taki sposób, by coraz bardziej przybliżać się do osiągnięcia celu.

Nie współpracuję z żadnym serwisem zarobkowym, nie wymagam reflinków, kieruję się tylko i wyłącznie Twoim zyskiem i udzielam bezstronnych porad.Dlaczego sprzedaję własne sposoby ?

Jeżeli szukasz "haczyka", muszę Cię zmartwić - nie ma "haczyka" Smile Wszystkie sposoby są aktualne, opisy kompletne, a całość nadaje się do wdrożenia od razu po zakupie Smile Zdecydowałem się sprzedać wszystko co wypracowałem, ponieważ :

- Opisywane metody dają bardzo dużą możliwość modyfikacji, użycia innych niż opisywane platformy - a także zarabiania za granicą. W skrócie : nie boję się konkurencji, bo "tort" do podziału jest BARDZO duży.

- Nisza i potrzeba którą zaspokajają opisywane sposoby nigdy się nie wyczerpie.

- Zamierzam skupić się na prowadzeniu i promocji bloga : http://getpaid20.pl. W tym widzę swoją docelową internetową działalność Smile Rozwijanie bloga pochłania mi coraz więcej czasu, nie rozdwoję się - i tego czasu na promowanie gier mam coraz mniej.

- Chcę poznać odpowiedź na pytanie czy więcej zarobię promując gry samemu, czy sprzedając swoje sposoby.UWAGA !
Zanim kupisz poradnik, przeczytaj poniższe wymagania - niezbędne do jego przydatności :

Poradnik wymaga :

- Posiadania zaakceptowanego konta w przynajmniej jednej z dwóch wymienionych sieci z ofertami gier (Linktogame, Funhub)

- Własnej domeny i hostingu (z obsługą PHP) !

- Umiejętności rejestrowania domeny, podpinania domeny pod serwer, uploadowaniu plików poprzez FTP

- Podstawowej znajomości HTML (trzeba podmienić tylko link w jednym miejscu :>)

- Podstawowej znajomości obsługi facebooka (rejestracje konta, planowanie postów, publikowanie postów, tworzenie fanpage'y, dołączanie do grup, tworzenie grup, tworzenie wydarzeń).

- Chęci do wdrożenia w życie opisanych "gotowców" SmileCzego możesz się spodziewać :


+ Omówienia aż 8 sposobów na skuteczne zarabianie poprzez promowanie gier (w tym dokładna instrukcja zbudowania pasywnego źródła zarobku!)

+ Treści reklamowych nadających się do stosowania "od zaraz", dzięki czemu możesz zacząć zarabiać od razu po zakupie

+ Konkretnej odpowiedzi na pytanie "Jak i gdzie skutecznie promować gry ?" (dokładne wyjaśnienie podstawowego schematu działania na którym zbudowałem opisywane w poradniku gotowce)

+ Gotowego do wdrożenia systemu przekierowań (maskowania linków nadającego się do publikacji na facebooku!)

+ Skutecznej pomocy w tworzeniu i rozwijaniu zaplecza reklamowego w internecie

+ Omówienia wielu "niszowych" skryptów ułatwiających pracę w internecie

+ Ogromnej wiedzy na temat funkcjonalności facebooka przydatnych w zarabianiu online (nie tylko na promowaniu gier!)

+ Wielu dodatkowych informacji i poradników związanych z zarabianiem przez internet

+ Praktycznych porad i przykładów budowania skutecznych ofert marketingowych (porady są przydatne w promowaniu wszystkich ofert CPA, nie tylko CPR!)

+ Ciągłego, łatwego kontaktu - po zakupie (przed zresztą też :>)

+ Stałego dostępu do materiałów udostępnianych w ramach Grupy Get Paid 2.0

+ "Dożywotniego" dostępu do wszelkich aktualizacji poradnika oraz poradników "ogólnych" dotyczących też innych - niż promowanie gier - tematyk

+ Obsługi posprzedażowej- po zakupie, jestem otwarty na wszelkie konsultacje i doradztwo w sprawie Twoich autorskich pomysłów oraz problemów związanych z wdrażaniem w życie treści poradnika Smile

+ Zniżki na pozostałe produkty mojego autorstwa Smile (Kompleksowy Poradnik Skracania oraz Kompleksowy Poradnik Sub/Premium SMS)Czego NIE możesz się spodziewać :

- Łatwego zysku niewymagającego pracy własnej SmileIle zarobisz ?

Osobiście dzięki opisywanym metodom zarobiłem 16,8 tys. złotych (kwota jest zgodna na dzień 30.06.2016 - w chwili gdy to czytasz jest już wyższa). Szczerze mówiąc, uważam że niejeden kupujący da radę wygenerować wartość poradnika w ciągu jednego dnia - co dokładnie wytłumaczę przy prezentowaniu ceny. Poniżej prezentuję grafikę z moimi zarobkami :

[Obrazek: REKLAMA_TEMAT.png]


EDIT : Lipiec 2016 - praktycznie całkowicie pasywnie : [Obrazek: 274bd1a8f0b8f0bagen.png]Wybrane recenzje "ekipy forum"

Oceny były wystawiane dla PIERWSZEJ wersji poradnika. Od momentu wystawienia niżej wymienionych ocen, poradnik był wielokrotnie edytowany i zmieniany, tak by jeszcze lepiej spełniał swoje zadania.


- Klin (super moderator), ocena : 8/10 -> zobacz oryginalną recenzję <-

(07-03-2016 10:35)Klin napisał(a):  Poradnik otrzymałem, przeczytałem. Co tu dużo mówić, Mysc zna się na robocie. Szczegółowo opisane metody, konkretnie i na temat bez lania wody. Pytanie czy zarobimy? Tak zarobimy, jeśli po przeczytaniu weźmiesz się do pracy to na pewno wygenerujesz z nowo nabytej wiedzy $$$

Mamy wiele dróg promocji, każdy powinien znaleźć coś dla siebie

Cena (349zł) jest adekwatna co do zawartości

Mocne 8/10


- Majka (super moderator), ocena : 8/10 -> zobacz oryginalną recenzję <-

(07-02-2016 11:31)Majka napisał(a):  
Cytat:» Produkt zawiera gotowe i w 100% skuteczne wzorce postępowania wypracowane przez rok czasu !

Witam. Otrzymałam kolejny raz poradnik do recenzji. Bardzo dziękuję za zaufanie.
Zaznaczam na początku, że nie jestem specjalistą w tej dziedzinie zarabiania. Poradnik przedstawia jak zarabiać w serwisach z ofertami gier. Autor opisuje sposób zarobku krok po kroku począwszy od rejestracji poprzez promocję, kończąc na wartościowych przykładach. Wiele z nas już słyszało o metodach zarobku bądź serwisach opisanych w poradniku; przewijało się już na forum. Jednak przypuszczam, że 99% osób nie wiedziało jak zacząć, jak rozwinąć wartościowy "biznes". Poradnik przeznaczony dla osób myślących, dysponujących czasem wolnym przynajmniej na początku. Nie bez powodu Mysc został mentorem 2015 roku na forum. Potrafi chłopak tłumaczyć; poradnik napisany w sposób zrozumiały i konkretny. Zainwestowana kwota w poradnik na pewno się wróci kilkukrotnie ale trzeba naprawdę się przyłożyć - sama się nie wróci.

Moja sugestia:
Troszeczkę zmniejszyć cenę.

Moja ocena:
8/10

Życzę WYSOKICH zarobków!

LolOdpowiedzi na pytania, które mogą się pojawić :

Cytat:Dlaczego sprzedajesz "żyłę złota" za 299 złotych ?

Żądając więcej ograniczyłbym sobie w znacznym stopniu grupę potencjalnych klientów. Tak jak napisałem wcześniej - całą swoją działalność coraz bardziej skupiam na blogu i zwyczajnie brakuje mi czasu na promowanie gier. To nie jest żadna "podpucha" - naprawdę sprzedaję wszystko co wiem, w dodatku bardzo dokładnie opisane. Miałem do wyboru stopniowe porzucanie lub sprzedaż tych sposobów - wybrałem sprzedaż Smile


Cytat:Czy ten poradnik ma coś wspólnego z innymi sprzedawanymi na zarabiam.com poradnikami dot. promowania gier, szczególnie niedawnym o wartości 200zł ?

Nic Smile Sprzedaję moje własne, wypracowane przez rok sposoby. Oprócz sposobów dotyczących stricte gier - sprzedaję też moje podejście do marketingu i tworzenia ofert, co może się przydać podczas promowania wszelakich ofert w modelu CPA (w tym CPL, CPS, CPD, CPI).


Cytat:Czy opisywane sposoby są zgodne z regulaminami sieci reklamujących gry ?

Wszystkie sposoby, których używam były konsultowane z administracją sieci i administracja żadnego serwisu nie widziała w nich problemu. Nigdy, czyli przez ponad rok, nie miałem żadnych cofnięć leadów.


Cytat:Czy sprzedaż zbyt dużej ilości sztuk spowoduje spadek dochodów ?

Moim zdaniem nie. Zaplecze w postaci kanałów YouTube, FanPage'y lub grup - nie jest trwałe, to wieczna rotacja. Ponadto nisza nigdy sie nie wyczerpie, a metod można używać również gdzie indziej (niż opisywane w poradniku platformy), w tym za granicą. W poradniku dokładnie wyjaśniłem na czym polega schemat działania, dobór ofert i przygotowywania treści reklamowych. Każdy kupujący będzie mógł z powodzeniem rozszerzać działalność o własne pomysły.

Niedawna aktualizacja poradnika rozszerzyła promocję gier o metodę opierającą się na "mini-stronach", co czyni każdego promotora "niezależnym" od social media Smile


Cytat:Czy dalej będziesz zarabiał tymi metodami ?

Tak, będę zarabiał cały czas i dzielił się z Tobą przemyśleniami. Tak naprawdę zarabiam w ten sposób codziennie - nawet gdy nic w tym kierunku nie robię Smile Po zakupie, zrozumiesz dokładnie na czym opieram swoje pasywne źródło zarobku.Kup poradnik już teraz i zacznij zarabiać pieniądze!

Pamiętaj, by przed zakupem dokładnie przeanalizować wymagania. Wymagania znajdziesz pod trzecim nagłówkiem tej oferty.


Cena całego poradnika to zaledwie 299zł (cena nie podlega negocjacjom!)
(Moja najwyższa dniówka wygenerowana w całości dzięki opisywanym sposobom to 480 zł - przy stawce za leada 1,5zł )

Uważam, że poradnik przekazuje wszelkie niezbędne informacja by te pieniądze się zwróciły i to z nawiązką : ) Jestem pewny, że to co opisałem jest zgodne z prawdą i skuteczne. Na prawdę zdradzam dokładnie WSZYSTKO co wypracowałem Smile

Dostępne formy płatności: przelew, paypal.By kupić poradnik postepuj zgodnie z poniższymi punktami !1. Wyślij Prywatną Wiadomość zatytułowaną "Poradnik GRY"

2. W treści wiadomości podaj formę płatności która Cię interesuje (paypal, przelew)

3. W tej samej wiadomości upewnij mnie, że przeczytałeś stawiane "przez poradnik" wymagania zdaniem :

"Przeczytałem wszystkie wymagania i spełniam je"Promocja : "W komplecie najtaniej"


Kupując Kompleksowy Poradnik Promowania Gier w komplecie z Kompleksowym Poradnikiem Sub/Premium SMS oraz Kompleksowym Poradnikiem Skracania oszczędzasz aż 70 zł !

Cena kompletu to 362 zł zamiast 432 zł
.

BY KUPIĆ PORADNIKI W KOMPLECIE POSTĘPUJ WEDŁUG POWYŻSZYCH PUNKTÓW - ZMIENIAJĄC TYTUŁ WIADOMOŚCI NA "Poradnik Komplet" !Kontakt :


Na wszystkie wiadomości odpowiadam do 48h od otrzymania. Bardzo proszę o nie wysyłanie "ponagleń" przed upływem 48h.


Przed zadaniem pytania, upewnij się proszę, że odpowiedzi nie można znaleźć w tym temacie Smile

1. PW : Wyślij (preferowana forma kontaktu)

2. GG : 5975423

3. E-MAIL : Wyślij

4. FACEBOOK : FanPage

.

Poradnik SKRACANIE | SMS | GRY
Na PW odpowiadam do 48h. Get Paid 2.0
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 04-16-2017 19:32 przez mysc.)
Glosy: MyLead-Support (+1), Obamakiller (+1)
06-29-2016 19:02
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Ania Online
Forumowy Maniak


Liczba postów: 1241
Dolaczyl: Jan 2012
Reputacja: 1712

Poziom ostrzezen: 0%
Forum Gold: 215.61 [Dotacja]

A ja polecam sprawdzic:
Majka Offline
$$$
*

Liczba postów: 13,348
Dołączył: Jun 2010
Reputacja: 6502 +

Odznaczenia:

Forum Gold: 1,198.92
Post: #2
RE: [100%] Kompleksowy Poradnik Promowania Gier - od A do Z + dostęp do zamkniętej grupy.
Cytat:» Produkt zawiera gotowe i w 100% skuteczne wzorce postępowania wypracowane przez rok czasu !

Witam. Otrzymałam kolejny raz poradnik do recenzji. Bardzo dziękuję za zaufanie.
Zaznaczam na początku, że nie jestem specjalistą w tej dziedzinie zarabiania. Poradnik przedstawia jak zarabiać w serwisach z ofertami gier. Autor opisuje sposób zarobku krok po kroku począwszy od rejestracji poprzez promocję, kończąc na wartościowych przykładach. Wiele z nas już słyszało o metodach zarobku bądź serwisach opisanych w poradniku; przewijało się już na forum. Jednak przypuszczam, że 99% osób nie wiedziało jak zacząć, jak rozwinąć wartościowy "biznes". Poradnik przeznaczony dla osób myślących, dysponujących czasem wolnym przynajmniej na początku. Nie bez powodu Mysc został mentorem 2015 roku na forum. Potrafi chłopak tłumaczyć; poradnik napisany w sposób zrozumiały i konkretny. Zainwestowana kwota w poradnik na pewno się wróci kilkukrotnie ale trzeba naprawdę się przyłożyć - sama się nie wróci.

Moja sugestia:
Troszeczkę zmniejszyć cenę.

Moja ocena:
8/10

Życzę WYSOKICH zarobków!

Lol

[Obrazek: 468x60gif_aexeesn.gif]
Glosy: mysc (+1)
07-02-2016 11:31
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
mysc Offline
Get Paid 2.0
*

Liczba postów: 1,301
Dołączył: Jul 2010
Reputacja: 994 +

Odznaczenia:

Forum Gold: 170.00
Post: #3
RE: [100%] Kompleksowy Poradnik Promowania Gier - od A do Z + dostęp do zamkniętej grupy.
8/10 u Majki.. no no, zaraz sobie wydrukuję i oprawię Big Grin 2


Poradnik jest typu „krok po kroku” i każdy może zacząć zarabiać sensowne kwoty praktycznie od pierwszego dnia (bez żadnych dodatkowych inwestycji). Nie ma tutaj żadnego „haczyka”, na prawdę sprzedaję sprawdzone i pewne sposoby Smile Zapraszam.

Cena na pewno już nie drgnie, ale przypominam, że osoby które zakupiły poprzednie poradniki- mają oczywiście zniżkę Smile

Poradnik SKRACANIE | SMS | GRY
Na PW odpowiadam do 48h. Get Paid 2.0
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 07-02-2016 12:09 przez mysc.)
Glosy: Majka (+3)
07-02-2016 12:08
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
jarekxD Offline
Aktywny
*

Liczba postów: 236
Dołączył: Mar 2015
Reputacja: 49 +

Forum Gold: 17.05
Post: #4
RE: [100%] Kompleksowy Poradnik Promowania Gier - od A do Z + dostęp do zamkniętej grupy.
Majka testujesz w ogóle to poradniki? Czy po prostu po przeczytaniu dajesz opinie, która jest oparta na własnych doświadczeniach? Fajnie jakbyś np. potwierdziła, że idzie zarobić, bo suche słowa nie dają takiej rzetelnej opinii jak screen z zarobkami. Powiesz pewnie, że screen można podrobić, ale dlatego że jesteś specjalistką od Ciebie by nikt się tego nie spodziewał.

inb4 no offence, tylko tak pytam

Билет спасает от рутины
07-02-2016 15:21
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
mysc Offline
Get Paid 2.0
*

Liczba postów: 1,301
Dołączył: Jul 2010
Reputacja: 994 +

Odznaczenia:

Forum Gold: 170.00
Post: #5
RE: [100%] Kompleksowy Poradnik Promowania Gier - od A do Z + dostęp do zamkniętej grupy.
(07-02-2016 15:21)jarekxD napisał(a):  [...]Fajnie jakbyś np. potwierdziła, że idzie zarobić, bo suche słowa nie dają takiej rzetelnej opinii jak screen z zarobkami. Powiesz pewnie, że screen można podrobić, ale dlatego że jesteś specjalistką od Ciebie by nikt się tego nie spodziewał[...]

Tzn, że u mnie by się spodziewał smutny Sad

Wiem, że to się może wydawać dziwne - dlatego w treści oferty jest tyle zapewnień - ale na prawdę sprzedaję moje wszystkie dokładnie opisane sposoby zarobku na promowaniu gier Smile

Wszystkich recenzentów, którym wysłałem poradnik zachęcałem do testowania i jestem w 300% pewny skuteczności tych sposobów Smile Pojawi się jeszcze recenzja MLN'a oraz Klin'a.


Jeśli ktoś będzie potrzebował dodatkowych zapewnień - mogę poprosić o recenzję więcej osób Smile

Pozdrawiam !Smile

Poradnik SKRACANIE | SMS | GRY
Na PW odpowiadam do 48h. Get Paid 2.0
07-02-2016 15:43
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
jarekxD Offline
Aktywny
*

Liczba postów: 236
Dołączył: Mar 2015
Reputacja: 49 +

Forum Gold: 17.05
Post: #6
RE: [100%] Kompleksowy Poradnik Promowania Gier - od A do Z + dostęp do zamkniętej grupy.
mysc przepraszam... nie chciałem urazić Ciebie i Twoich screenów Big Grin

Zresztą poczekam jeszcze na kilka recenzji i pewnie sam wezmę Smile

Билет спасает от рутины
Glosy: mysc (+1)
07-02-2016 16:33
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
mintek14 Offline
Bywalec
*

Liczba postów: 329
Dołączył: Jan 2014
Reputacja: 26 +

Forum Gold: 249.00
Post: #7
RE: [100%] Kompleksowy Poradnik Promowania Gier - od A do Z + dostęp do zamkniętej grupy.
Moim zdaniem ta cena jest zdecydowanie przesadzona.

07-02-2016 18:26
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
mysc Offline
Get Paid 2.0
*

Liczba postów: 1,301
Dołączył: Jul 2010
Reputacja: 994 +

Odznaczenia:

Forum Gold: 170.00
Post: #8
RE: [100%] Kompleksowy Poradnik Promowania Gier - od A do Z + dostęp do zamkniętej grupy.
(07-02-2016 18:26)mintek14 napisał(a):  Moim zdaniem ta cena jest zdecydowanie przesadzona.


Odważny wniosek, pytanie tylko na jakiej podstawie wyciągnięty ?Smile Zostawmy opinie na temat ceny osobom, które widziały poradnik lub zarabiają w ten sposób Smile

Poradnik SKRACANIE | SMS | GRY
Na PW odpowiadam do 48h. Get Paid 2.0
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 07-02-2016 18:30 przez mysc.)
Glosy: Junior77 (+1)
07-02-2016 18:29
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Klin Niedostępny
Super Moderator
*

Liczba postów: 7,882
Dołączył: Mar 2013
Reputacja: 3339 +

Odznaczenia:

Forum Gold: 148.04
Post: #9
RE: [100%] Kompleksowy Poradnik Promowania Gier - od A do Z + dostęp do zamkniętej grupy.
Poradnik otrzymałem, przeczytałem. Co tu dużo mówić, Mysc zna się na robocie. Szczegółowo opisane metody, konkretnie i na temat bez lania wody. Pytanie czy zarobimy? Tak zarobimy, jeśli po przeczytaniu weźmiesz się do pracy to na pewno wygenerujesz z nowo nabytej wiedzy $$$

Mamy wiele dróg promocji, każdy powinien znaleźć coś dla siebie

Cena (349zł) jest adekwatna co do zawartości

Mocne 8/10

Poradnik SEO
Glosy: mysc (+1)
07-03-2016 10:35
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Pani Ania
Prawa reka Admina


Liczba postów: 997
Forum Gold: 550
Dolaczyla: Feb 2011
Reputacja: 777


A ja polecam sprawdzic:
Nupek369 Offline
Stały Bywalec
*

Liczba postów: 576
Dołączył: Jul 2013
Reputacja: 83 +

Forum Gold: 60.00
Post: #10
RE: [100%] Kompleksowy Poradnik Promowania Gier - od A do Z + dostęp do zamkniętej grupy.
Ograniczasz jakoś sprzedaż czy po wakacjach również będę mógł kupić poradnik?

Stwórz swój pasywny dochód!
07-03-2016 13:41
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
Heart ⚠ [Kompleksowy] Poradnik Skracania - od A do Z + dostęp do Grupy Get Paid 2.0 ⚠ mysc 41 7,856 04-24-2017 18:37
Ostatni post: brombor
Heart ⚠ [Kompleksowy] Poradnik Sub/Premium SMS - od A do Z + dostęp do Grupy Get Paid 2.0 ⚠ mysc 40 10,761 04-12-2017 18:03
Ostatni post: mysc

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gościThis forum uses Lukasz Tkacz MyBB addons.