Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[Get Paid] Mentoring Gier i Portali Randkowych - ZARABIAJ z pomocą 63 poradników! - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: [Get Paid] Mentoring Gier i Portali Randkowych - ZARABIAJ z pomocą 63 poradników! (/Temat-Get-Paid-Mentoring-Gier-i-Portali-Randkowych-ZARABIAJ-z-pomoca-63-poradnikow-135141)

Strony: 1 2 3 4 5 6


[Get Paid] Mentoring Gier i Portali Randkowych - ZARABIAJ z pomocą 63 poradników! - mysc - 29-06-2016 19:02


Temat został zamknięty i nie będzie kontynuowany!



Wszystkich zainteresowanych zapraszam do aktualnego tematu:







RE: [100%] Kompleksowy Poradnik Promowania Gier - od A do Z + dostęp do zamkniętej grupy. - Majka - 02-07-2016 11:31

Cytat:» Produkt zawiera gotowe i w 100% skuteczne wzorce postępowania wypracowane przez rok czasu !

Witam. Otrzymałam kolejny raz poradnik do recenzji. Bardzo dziękuję za zaufanie.
Zaznaczam na początku, że nie jestem specjalistą w tej dziedzinie zarabiania. Poradnik przedstawia jak zarabiać w serwisach z ofertami gier. Autor opisuje sposób zarobku krok po kroku począwszy od rejestracji poprzez promocję, kończąc na wartościowych przykładach. Wiele z nas już słyszało o metodach zarobku bądź serwisach opisanych w poradniku; przewijało się już na forum. Jednak przypuszczam, że 99% osób nie wiedziało jak zacząć, jak rozwinąć wartościowy "biznes". Poradnik przeznaczony dla osób myślących, dysponujących czasem wolnym przynajmniej na początku. Nie bez powodu Mysc został mentorem 2015 roku na forum. Potrafi chłopak tłumaczyć; poradnik napisany w sposób zrozumiały i konkretny. Zainwestowana kwota w poradnik na pewno się wróci kilkukrotnie ale trzeba naprawdę się przyłożyć - sama się nie wróci.

Moja sugestia:
Troszeczkę zmniejszyć cenę.

Moja ocena:
8/10

Życzę WYSOKICH zarobków!

Lol


RE: [100%] Kompleksowy Poradnik Promowania Gier - od A do Z + dostęp do zamkniętej grupy. - mysc - 02-07-2016 12:08

8/10 u Majki.. no no, zaraz sobie wydrukuję i oprawię Big Grin 2


Poradnik jest typu „krok po kroku” i każdy może zacząć zarabiać sensowne kwoty praktycznie od pierwszego dnia (bez żadnych dodatkowych inwestycji). Nie ma tutaj żadnego „haczyka”, na prawdę sprzedaję sprawdzone i pewne sposoby Smile Zapraszam.

Cena na pewno już nie drgnie, ale przypominam, że osoby które zakupiły poprzednie poradniki- mają oczywiście zniżkę Smile


RE: [100%] Kompleksowy Poradnik Promowania Gier - od A do Z + dostęp do zamkniętej grupy. - jarekxD - 02-07-2016 15:21

@[Majka] testujesz w ogóle to poradniki? Czy po prostu po przeczytaniu dajesz opinie, która jest oparta na własnych doświadczeniach? Fajnie jakbyś np. potwierdziła, że idzie zarobić, bo suche słowa nie dają takiej rzetelnej opinii jak screen z zarobkami. Powiesz pewnie, że screen można podrobić, ale dlatego że jesteś specjalistką od Ciebie by nikt się tego nie spodziewał.

inb4 no offence, tylko tak pytam


RE: [100%] Kompleksowy Poradnik Promowania Gier - od A do Z + dostęp do zamkniętej grupy. - mysc - 02-07-2016 15:43

(02-07-2016 15:21)jarekxD napisał(a):  [...]Fajnie jakbyś np. potwierdziła, że idzie zarobić, bo suche słowa nie dają takiej rzetelnej opinii jak screen z zarobkami. Powiesz pewnie, że screen można podrobić, ale dlatego że jesteś specjalistką od Ciebie by nikt się tego nie spodziewał[...]

Tzn, że u mnie by się spodziewał smutny Sad

Wiem, że to się może wydawać dziwne - dlatego w treści oferty jest tyle zapewnień - ale na prawdę sprzedaję moje wszystkie dokładnie opisane sposoby zarobku na promowaniu gier Smile

Wszystkich recenzentów, którym wysłałem poradnik zachęcałem do testowania i jestem w 300% pewny skuteczności tych sposobów Smile Pojawi się jeszcze recenzja @[MLN]'a oraz @[Klin]'a.


Jeśli ktoś będzie potrzebował dodatkowych zapewnień - mogę poprosić o recenzję więcej osób Smile

Pozdrawiam !Smile


RE: [100%] Kompleksowy Poradnik Promowania Gier - od A do Z + dostęp do zamkniętej grupy. - jarekxD - 02-07-2016 16:33

@[mysc] przepraszam... nie chciałem urazić Ciebie i Twoich screenów Big Grin

Zresztą poczekam jeszcze na kilka recenzji i pewnie sam wezmę Smile


RE: [100%] Kompleksowy Poradnik Promowania Gier - od A do Z + dostęp do zamkniętej grupy. - mintek14 - 02-07-2016 18:26

Moim zdaniem ta cena jest zdecydowanie przesadzona.


RE: [100%] Kompleksowy Poradnik Promowania Gier - od A do Z + dostęp do zamkniętej grupy. - mysc - 02-07-2016 18:29

(02-07-2016 18:26)mintek14 napisał(a):  Moim zdaniem ta cena jest zdecydowanie przesadzona.


Odważny wniosek, pytanie tylko na jakiej podstawie wyciągnięty ?Smile Zostawmy opinie na temat ceny osobom, które widziały poradnik lub zarabiają w ten sposób Smile


RE: [100%] Kompleksowy Poradnik Promowania Gier - od A do Z + dostęp do zamkniętej grupy. - Klin - 03-07-2016 10:35

Poradnik otrzymałem, przeczytałem. Co tu dużo mówić, Mysc zna się na robocie. Szczegółowo opisane metody, konkretnie i na temat bez lania wody. Pytanie czy zarobimy? Tak zarobimy, jeśli po przeczytaniu weźmiesz się do pracy to na pewno wygenerujesz z nowo nabytej wiedzy $$$

Mamy wiele dróg promocji, każdy powinien znaleźć coś dla siebie

Cena (349zł) jest adekwatna co do zawartości

Mocne 8/10



RE: [100%] Kompleksowy Poradnik Promowania Gier - od A do Z + dostęp do zamkniętej grupy. - Nupek369 - 03-07-2016 13:41

Ograniczasz jakoś sprzedaż czy po wakacjach również będę mógł kupić poradnik?