Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Wybierz Styl: Aktywuj czarny styl Aktywuj jasny styl Aktywuj mobilny styl
Forum o zarabianiu przez Internet !
praca w domu Witaj serdecznie forum o zarabianiu Zarabiam.com
forum o zarabianiu przez internet

Witaj! Nie bez powodu trafiłeś na największe w Polsce Forum o Zarabianiu przez internet! Tutaj gromadzimy pasjonatów zdobywania pieniędzy online i dajemy możliwość poznania tajników pracy w domu. Coraz więcej osób poszukuje sposobów na zarabianie w sieci, co sprawia, że praca w domu przez internet staje się atrakcyjnym źródłem dochodu. W dzisiejszych czasach, zarabianie online to nie tylko alternatywa, ale często również znakomita opcja do tradycyjnej pracy na etacie. Czy zastanawiasz się, jak łatwo zarobić pieniądze? Jeśli tak, to właściwe miejsce! Internet jest pełen możliwości, a my jesteśmy tutaj, aby Ci pomóc, dzieląc się wiedzą i doświadczeniami.

Rejestracja na naszym forum jest całkowicie darmowa i niesie ze sobą wiele korzyści:

  • Zakładaj nowe wątki i bierz udział w dyskusjach,
  • Odblokuj dostęp do czatu (Shoutbox),
  • Ogranicz liczbę wyświetlanych reklam,
  • Zdobywaj odznaczenia i reputację,
  • Zyskaj dostęp do ukrytych działów, tematów i linków,
  • Przeglądaj galerię zdjęć i filmów z wygranymi nagrodami,
  • Dostosuj swój prywatny profil,
  • Weź udział w konkursach organizowanych na forum,
  • Skorzystaj z doświadczenia społeczności zarabiającej online od lat,
  • Porównaj stopy procentowe na kontach oszczędnościowych,
  • Wykorzystaj merytoryczną wiedzę naszych użytkowników, by zarabianie w domu stało się łatwiejsze niż kiedykolwiek,
  • Dowiedz się, gdzie zdobyć darmowe upominki, gadżety i próbki.
  • Pamiętaj to nic nie kosztuje, zarabiam.com to darmowe forum internetowe w którym zasięgniesz informacji "jak zarabiać przez internet".
I co najważniejsze, wszystko to jest zupełnie za darmo! Zarabiam.com to internetowe forum, które udzieli Ci odpowiedzi na pytanie "jak zarabiać przez internet". Teraz praca w domu staje się możliwa! Zarejestruj się już teraz, a dowiesz się wszystkiego o zarabianiu przez internet!

praca w domu


Zapraszamy na Nasze Serwery Minecraft oraz Serwer Minecraft



Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 7 Głosów - 3.86 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Surf4web.eu - Bardzo dobry serwis!

Autor Wiadomość
Kleju93 Offline
Bywalec
*

Liczba postów: 272
Dołączył: May 2012
Reputacja: 29 +

Galeria Wygranych: Tutaj
Forum Gold: 170.00
Post: #51
RE: Surf4web.eu - Bardzo dobry serwis!
Sprawdź:
Masz zespół napięcia przedmiesiączkowego, czy jak?
17-01-2016 21:03
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Ania Online
Forumowy Maniak


Liczba postów: 1241
Dolaczyl: Jan 2012
Reputacja: 1712

Poziom ostrzezen: 0%
Forum Gold: 215.61 [Dotacja]

Warto sprawdzić:
maxiu170 Offline
Stały Bywalec
*

Liczba postów: 658
Dołączył: Feb 2014
Reputacja: 47 +

Forum Gold: 7.00
Post: #52
RE: Surf4web.eu - Bardzo dobry serwis!
Sprawą wygląda prosto, większe wypłaty idą raz w miesiącu kiedy zamieniane są punkty na pieniądze. Teraz ludzie przeważnie wyplacaja naliczenia z pakietów VIP bądź dochody z poleconych. A admin wyplaca, choć co niektórych mogą denerwowac te ciągle zmiany. Wypłatę zlecilem i otrzymałem w ten sam dzień więc serwis wyplaca.
20-01-2016 00:07
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Kleju93 Offline
Bywalec
*

Liczba postów: 272
Dołączył: May 2012
Reputacja: 29 +

Galeria Wygranych: Tutaj
Forum Gold: 170.00
Post: #53
RE: Surf4web.eu - Bardzo dobry serwis!
22-01-2016 21:37
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
asapatryk Offline
Początkujący
*

Liczba postów: 74
Dołączył: Dec 2013
Reputacja: 4 +

Forum Gold: 0.00
Post: #54
RE: Surf4web.eu - Bardzo dobry serwis!
nie wiem zy sie dobrze zarejestrowalem ale u mnie po najechaniu na zarabiaj mam w sumie do zarabiania tylko oglądanie płatnych stron i sa dwie to ona tyle...
a i nie ma euro a dolary?
22-01-2016 22:34
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Pani Ania
Prawa reka Admina


Liczba postów: 997
Forum Gold: 550
Dolaczyla: Feb 2011
Reputacja: 777


Warto sprawdzić:

Kleju93 Offline
Bywalec
*

Liczba postów: 272
Dołączył: May 2012
Reputacja: 29 +

Galeria Wygranych: Tutaj
Forum Gold: 170.00
Post: #55
RE: Surf4web.eu - Bardzo dobry serwis!
(22-01-2016 22:34)asapatryk napisał(a):  nie wiem zy sie dobrze zarejestrowalem ale u mnie po najechaniu na zarabiaj mam w sumie do zarabiania tylko oglądanie płatnych stron i sa dwie to ona tyle...
a i nie ma euro a dolary?

Opcje zarobku masz następujące:
- reklamy PTC,
- pakiety VIP,
- baner na stronę (eCPM),
- program partnerski,
- PTP,
- PPA

Odnośnie dolarów zamiast euro, to owszem walutą obsługowaną w Surf4web.eu było kiedyś euro, ale ze względu na chęć wprowadzenia możliwości płatności większą ilością systemów płatniczych (nie tylko Paypal) obsługiwana waluta została zmieniona na USD

Surf4web.eu napisał(a):Wypłaty:
Członkostwo ULTIMATE:
- min. $0,01
- max. $100,00

Członkostwo BUSINESS:
- min. $0,10
- max. $15,00

Członkostwo PREMIUM:
- min. $0,50
- max. $2,00

Członkostwo STANDARD:
- min. $1,00
- max. $1,00

Niezależnie od rodzaju posiadanego członkostwa każdy użytkownik posiada możliwość zlecania maksymalnie 1 wypłaty dziennie.
Wypłaty można zlecać od poniedziałku do piątku.

Więcej ważnych informacji tutaj:
http://surf4web.eu/ulepszenie-konta.html
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 09-04-2016 11:30 przez Kleju93.)
23-01-2016 01:03
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
ArturG Offline
Aktywny
*

Liczba postów: 117
Dołączył: Jan 2015
Reputacja: 9 +

Forum Gold: 0.00
Post: #56
RE: Surf4web.eu - Bardzo dobry serwis!
Widziałem dziś w "klikach konkursowych" w Sejfiku ten serwis i powiem szczerze nawet mnie zachęcił do rejestracji, ale jak przejrzałem ten wątek to entuzjazm mi opadł bo:

(16-10-2014 20:56)Kleju93 napisał(a):  W Surf4web.eu nastąpiło ostatnimi czasy kilka zmian...

Użytkownik darmowy:
-> max. 150 kliknięć dziennie
-> wypłaty od 5 euro, nie wcześniej niż 30 dni od rejestracji i trzeba wyklikać minimum 1000 reklam
-> 1 poziomowy program partnerski

1000 stron? WTF? Rolleyes ja mam internet na kartę i to jest dla mnie nie do zrealizowania 4



(25-11-2014 20:47)Kleju93 napisał(a):  Ponadto od czasu wprowadzenia weryfikacji konta wymagania do zlecenia wypłaty w Surf4web.eu nie są już tak wygórowane.
http://surf4web.eu/terms.php?peslang=pl

(...)

Dane uzupełniane są automatycznie podczas dokonania jakiegokolwiek zakupu za pośrednictwem serwisu Paypal. Może to być zakup konta VIP, dodatku COINS BOOSTER, dostępu do bonusów inwestora, punktów, a także podczas dodawania środków za pośrednictwem serwisu Paypal a konto w Surf4web.eu.
Jeśli użytkownik nie chce zakupować jednej z w/w usług celem zweryfikowania swoich danych przez Paypal, to może zweryfikować swoje konto poprzez przycisk w zakładce "Edycja konta" (koszt 0,50 euro - lepiej coś zakupić, np. VIP na 30 dni za 0,99 euro).

Zgodnie z regulaminem serwisu Surf4web.eu wypłaty realizowane są TYLKO na zweryfikowane konto Paypal.

Do czego potrzebna jest weryfikacja?
Urząd skarbowy chce mieć prawdziwe imię i nazwisko osoby, której zrealizowałem wypłatę - nie chcą się zadowolić "nickiem" z Surf4web.eu

Co? Jeszcze mam płacić? Wykluczone! Ja tu chcę zarabiać, a nie płacić. Rolleyes
01-02-2016 12:19
Znajdź wszystkie posty użytkownika
maxiu170 Offline
Stały Bywalec
*

Liczba postów: 658
Dołączył: Feb 2014
Reputacja: 47 +

Forum Gold: 7.00
Post: #57
RE: Surf4web.eu - Bardzo dobry serwis!
Wszystkie twoje cytaty dotyczą poprzedniej wersji serwisu i są nieaktualne. http://surf4web.eu/pricing.html Pod tym linkiem masz większość informacji. Klik konkursowy to był pewnie mój Big Grin Oferuję Refback w serwisie a i jak sie nie zarejestrujesz z mojego linka to ci pomogę Big Grin
Glosy: Kleju93 (+1), ArturG (+1)
01-02-2016 13:29
Znajdź wszystkie posty użytkownika
ArturG Offline
Aktywny
*

Liczba postów: 117
Dołączył: Jan 2015
Reputacja: 9 +

Forum Gold: 0.00
Post: #58
RE: Surf4web.eu - Bardzo dobry serwis!
"ref=vipmen" - to na pewno jest Twoje? Smile

Bo też bym go sobie z chęcią popromował w sejfiku Big Grin

To jeszcze pytanie do właściciela serwisu:
@Kleju93: czy serwis jest w miare dobrej kondycji? Bo niechciałbym żeby po rejestracji okazało się, że nie jest Wink
01-02-2016 14:24
Znajdź wszystkie posty użytkownika
maxiu170 Offline
Stały Bywalec
*

Liczba postów: 658
Dołączył: Feb 2014
Reputacja: 47 +

Forum Gold: 7.00
Post: #59
RE: Surf4web.eu - Bardzo dobry serwis!
Nie, to nie mój reflink.
Kliknij w link w mojej sygnaturze, aby uzyskać potrzebne informacje bo 1 post jest całkowicie nieaktualny.
01-02-2016 20:14
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Kleju93 Offline
Bywalec
*

Liczba postów: 272
Dołączył: May 2012
Reputacja: 29 +

Galeria Wygranych: Tutaj
Forum Gold: 170.00
Post: #60
RE: Surf4web.eu - Bardzo dobry serwis!
(01-02-2016 14:24)ArturG napisał(a):  To jeszcze pytanie do właściciela serwisu:
@Kleju93: czy serwis jest w miare dobrej kondycji? Bo niechciałbym żeby po rejestracji okazało się, że nie jest Wink

Na wypłaty jest, co można sprawdzić tutaj...
http://surf4web.eu/wyplaty.html

Co mam Ci odpowiedzieć? Ile to ja mam dziesiątek, czy setek tysięcy dolarów na paypalu? I pisać, że serwis zawsze będzie wypłacalny?

Strona na siebie zarabia i to mnie cieszy, mimo, że tylko kilka osób zakupiło pakiety vip, czy cokolwiek innego przez paypal lub pm, a znana część użytkowników nie zamierza kupować w Surf4web.eu zupełnie nic.

Najważniejsza jest dobra strategia, a ta którą działam obecnie na dzień dzisiejszy jest wg mnie przynajmniej dobra, bo do doskonałości jeszcze sporo jej brakuje...
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 09-04-2016 11:26 przez Kleju93.)
Glosy: ArturG (+1)
01-02-2016 22:57
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Dobry Pomysł na Biznes Maarcin80 1 177 12-09-2023 21:41
Ostatni post: Hybrid1990
  Świetny Program partnerski dobry % Korek11 1 410 16-05-2023 07:19
Ostatni post: Hybrid1990
  UserCloud - dobry serwis PPD dominis111 2 3,430 19-06-2021 10:16
Ostatni post: Hybrid1990
  Aroma Group dobry zarobek Naprawdę Warto !!! zgrydzik 1 2,501 01-06-2021 16:29
Ostatni post: Hybrid1990
Wink Giełda dla BARDZO początkujących. Jak zacząć inwestować Tubu 1 1,275 01-06-2021 16:29
Ostatni post: Hybrid1990

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości