Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Wybierz Styl: Aktywuj czarny styl Aktywuj jasny styl Aktywuj mobilny styl
Forum o zarabianiu przez Internet !
praca w domu Witaj serdecznie forum o zarabianiu Zarabiam.com
forum o zarabianiu przez internet

Witaj! Nie bez powodu trafiłeś na największe w Polsce Forum o Zarabianiu przez internet! Tutaj gromadzimy pasjonatów zdobywania pieniędzy online i dajemy możliwość poznania tajników pracy w domu. Coraz więcej osób poszukuje sposobów na zarabianie w sieci, co sprawia, że praca w domu przez internet staje się atrakcyjnym źródłem dochodu. W dzisiejszych czasach, zarabianie online to nie tylko alternatywa, ale często również znakomita opcja do tradycyjnej pracy na etacie. Czy zastanawiasz się, jak łatwo zarobić pieniądze? Jeśli tak, to właściwe miejsce! Internet jest pełen możliwości, a my jesteśmy tutaj, aby Ci pomóc, dzieląc się wiedzą i doświadczeniami.

Rejestracja na naszym forum jest całkowicie darmowa i niesie ze sobą wiele korzyści:

  • Zakładaj nowe wątki i bierz udział w dyskusjach,
  • Odblokuj dostęp do czatu (Shoutbox),
  • Ogranicz liczbę wyświetlanych reklam,
  • Zdobywaj odznaczenia i reputację,
  • Zyskaj dostęp do ukrytych działów, tematów i linków,
  • Przeglądaj galerię zdjęć i filmów z wygranymi nagrodami,
  • Dostosuj swój prywatny profil,
  • Weź udział w konkursach organizowanych na forum,
  • Skorzystaj z doświadczenia społeczności zarabiającej online od lat,
  • Porównaj stopy procentowe na kontach oszczędnościowych,
  • Wykorzystaj merytoryczną wiedzę naszych użytkowników, by zarabianie w domu stało się łatwiejsze niż kiedykolwiek,
  • Dowiedz się, gdzie zdobyć darmowe upominki, gadżety i próbki.
  • Pamiętaj to nic nie kosztuje, zarabiam.com to darmowe forum internetowe w którym zasięgniesz informacji "jak zarabiać przez internet".
I co najważniejsze, wszystko to jest zupełnie za darmo! Zarabiam.com to internetowe forum, które udzieli Ci odpowiedzi na pytanie "jak zarabiać przez internet". Teraz praca w domu staje się możliwa! Zarejestruj się już teraz, a dowiesz się wszystkiego o zarabianiu przez internet!

praca w domu


Zapraszamy na Nasze Serwery Minecraft oraz Serwer Minecraft



Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 4 Głosów - 3 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Dziennik pracy szantu

Autor Wiadomość
szantu Offline
Banned
*

Liczba postów: 68
Dołączył: Mar 2014
Galeria Wygranych: Tutaj
Forum Gold: 0.00
Post: #41
RE: Dziennik pracy szantu
Sprawdź:
@Arivi
Niestety większości tak ale teraz się przerzucę na coś innego bo słabo idzie Smile
06-06-2014 16:27
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Ania Online
Forumowy Maniak


Liczba postów: 1241
Dolaczyl: Jan 2012
Reputacja: 1712

Poziom ostrzezen: 0%
Forum Gold: 215.61 [Dotacja]

Warto sprawdzić:
szantu Offline
Banned
*

Liczba postów: 68
Dołączył: Mar 2014
Galeria Wygranych: Tutaj
Forum Gold: 0.00
Post: #42
RE: Dziennik pracy szantu
Podsumowanie
Witajcie dzisiaj dzień nie był za dobry 4 leady dodatkowo dostałem coś z rodzaju bana na fb ale spokojnie z tego sie wydostana na 2 kontach zostało mi zablokowane dodawanie komentarzy ale poczekam spokojnie Smile w między czasie założyłem kolejne konta teraz tylko grupy i gitara Smile. Może jeszcze do końca dnia wpadną 2 leady ale to może Smile właśnie macie jakieś rady dla mnie ? żeby zwiększyć zarobki ?? uprzedzam poradniki szukam i czytam na bieżąco także to możecie sobie odpuścić Smile
06-06-2014 20:28
Znajdź wszystkie posty użytkownika
WujRock Offline
Stały Bywalec
*

Liczba postów: 656
Dołączył: Jun 2012
Reputacja: 126 +

Forum Gold: 58.71
Post: #43
RE: Dziennik pracy szantu
Szantu, ciagle zapominam - daj link do swojego fanpage, jak bede na pc to Ci go wypromuje.
07-06-2014 09:33
Znajdź wszystkie posty użytkownika
szantu Offline
Banned
*

Liczba postów: 68
Dołączył: Mar 2014
Galeria Wygranych: Tutaj
Forum Gold: 0.00
Post: #44
RE: Dziennik pracy szantu
Witajcie długo mnie nie było ponieważ nie miałem dostępu do internetu ale już powrócił. Chciałem przez weekend zarobić w sumie 100zł skończyło się na 94.50zł ale myślę że jeszcze dziś dobiję te 2 leady i wypłacę sobie pieniążki Smile. Do zobaczenia o 21 na podsumowaniu dnia Smile
08-06-2014 16:38
Znajdź wszystkie posty użytkownika
szantu Offline
Banned
*

Liczba postów: 68
Dołączył: Mar 2014
Galeria Wygranych: Tutaj
Forum Gold: 0.00
Post: #45
RE: Dziennik pracy szantu
Podsumowanie
Mimo że nie miałem dostępu do internetu osiągnąłem swój cel 100zł nawet przewyższyłem go bo dostałem 101,50 za tydzień pracy, gdyby nie internet było by lepiej ale cieszyć się trzeba z każdego pieniądza Smile dzisiaj zlecam wypłatę pieniędzy na konto i cieszę się swoją wypłatą. Z tego miejsca chciałbym podziękować użytkownikowi "WujRock", Który powiedział mi jak rozpocząć subskrypcję sms i nadal mi pomaga za co również mu dziękuje. Jutro postaram się dobić do 30zł. A teraz pozdrawiam serdecznie i życzę dobrej nocy.
@edit
Dzisiaj jednak nie wypłacę bo minimum do wypłaty to 300zł (chyba) ale jutro jeszcze spróbuje. Jeżeli się nie będzie dało to zbieram dalej Smile
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 08-06-2014 20:25 przez szantu.)
08-06-2014 20:15
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Pani Ania
Prawa reka Admina


Liczba postów: 997
Forum Gold: 550
Dolaczyla: Feb 2011
Reputacja: 777


Warto sprawdzić:

WujRock Offline
Stały Bywalec
*

Liczba postów: 656
Dołączył: Jun 2012
Reputacja: 126 +

Forum Gold: 58.71
Post: #46
RE: Dziennik pracy szantu
Minimum to 50zl na k. bankowe i 100zl na Paypal, a wyplate mozna zlecic po 1 kazdego miesiaca. Mozna tez i w kazdy dzien szybka ale to bierze 30% prowizji Wink
09-06-2014 15:08
Znajdź wszystkie posty użytkownika
szantu Offline
Banned
*

Liczba postów: 68
Dołączył: Mar 2014
Galeria Wygranych: Tutaj
Forum Gold: 0.00
Post: #47
RE: Dziennik pracy szantu
Podsumowanie dnia
Cześć dzisiaj był nawet fajny dzień 20zł prawie uzbierałem, myślę że jeszcze ten 1 lead wpadnie Smile hmm poniżej załączam wam zdjęcie z konwersji dnia a 2 to dialog Z pewnym "gentlemena".

[Obrazek: obrazek_1.jpg]

o) hej
j) cze
o) wiek
j) haha młody ty idź lepiej się ucz
o) ja nie to nie jest moja fotka
j)haha śmieszny jesteś
o)ile
j)po co ci mam mówić skoro i tak do tylu nie doliczysz
o)to jest muj kolega
o)powiec
j)mój idioto
j)powiedz się pisze
o)wiem tylko mam reke zlamanom ktorom pisze
j)masz 2
o)mam
o)masz chłopaka
j)hahah o stary tym pytaniem mnie rozwaliłeś
o)wiem ile masz lat
j)spoko a co zrobisz z tą infromacja ? dasz do uwagi czy moze do faktow ze mam tyle lat
o)nie masz 20
j)kurwa dziecko co ty ode mnie chcesz ? bo zaczynasz mnie denerwować ?
o)nie jestem dzieckiem jak miał swoje fotke to ją dał
j)hahah śmieszna jesteś
o)naprawde mówie
o)co lubisz
j)Powiem ci tak dziecko odpierdol się ode mnie bo po 1 i tak nie poruchasz bo nawet nie masz czym 2 za młody jesteś dla mnie 3 twoja składnia zdania woła o pomstę do nieba
i 4 weź się do nauki !!
a nie piszesz do mnie
o)szkołe rzuciłem
o)nie poczebuje szkoły
j-JA
o-jakieś dziecko zaczynające podrywać Big Grin
Koniec rozmowy na czacie
teraz się zastanawiam czy nie wrzucić rozmowy na wiocha.pl Big Grin
Pozdrawiam serdecznie i Dobranoc Smile
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 09-06-2014 21:10 przez szantu.)
09-06-2014 21:09
Znajdź wszystkie posty użytkownika
szantu Offline
Banned
*

Liczba postów: 68
Dołączył: Mar 2014
Galeria Wygranych: Tutaj
Forum Gold: 0.00
Post: #48
RE: Dziennik pracy szantu
Witajcie
Dzisiaj będąc w szkole wpadł mi 1 lead z czego się ciesze. Teraz jednak nic nie wpada ale może tzw. "Inteligencja" narodu jeszcze nie wróciła i nie wysyłają sms (miejmy nadzieję) dzisiaj chcę te 5 sms zdobyć w tym momencie jest 4/5 (wszystko będzie aktualizowanie na bieżąco) pozdrawiam i zapraszam na 21 na podsumowanie dnia
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 10-06-2014 19:38 przez szantu.)
10-06-2014 14:14
Znajdź wszystkie posty użytkownika
szantu Offline
Banned
*

Liczba postów: 68
Dołączył: Mar 2014
Galeria Wygranych: Tutaj
Forum Gold: 0.00
Post: #49
RE: Dziennik pracy szantu
Podsumowanie
Z góry przepraszam za spóźnienie, a powiem w sekrecie że spóźniłem się dlatego że grałem w piłkę nożna i w dodatku na boisku grałem, uwierzycie to na boisku Huh chcielibyście tak co ?? Tongue przechodząc do rzeczy dzisiaj tylko 4 leady ale za 30min pracy jest dobrze Smile może jeszcze jeden wpadnie wieczorem ale to tylko są moje przypuszczenia Smile. Hmm życzę wam dobrej nocy i dobranoc Smile
10-06-2014 21:16
Znajdź wszystkie posty użytkownika
szantu Offline
Banned
*

Liczba postów: 68
Dołączył: Mar 2014
Galeria Wygranych: Tutaj
Forum Gold: 0.00
Post: #50
RE: Dziennik pracy szantu
Witajcie
Kurcze dzisiaj idzie słabo 1 lead tylko a pracuje z godzinę ale dobra miejmy nadzieję że będzie dobrze i przyszłość naszego narodu się "postara" Big Grin
11-06-2014 16:59
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Wolny Od Pracy - od Zera do 10k, szybki dziennik. dzemba 246 58,375 24-04-2024 18:14
Ostatni post: chincyk
Star Dziennik Pracy v2 by Bartolini24 Bartolini24 115 47,295 20-11-2023 15:02
Ostatni post: michal1498
  Dziennik Pracy ~ SUMIENNOŚĆ+NAUKA+KREATYWNOŚĆ (Marketing+Inne Metody) 5l4nty 27 7,759 27-05-2022 00:34
Ostatni post: qwertybsk
  Mój pierwszy dziennik pracy. Od 0 do....??? Czas pokaże. Tekri 0 1,924 25-02-2022 11:38
Ostatni post: Tekri
  Dziennik pracy Neumena Neuuu 27 8,551 10-03-2020 20:50
Ostatni post: mysc

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości