Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Wybierz Styl: Aktywuj czarny styl Aktywuj jasny styl Aktywuj mobilny styl
Forum o zarabianiu przez Internet !
praca w domu Witaj serdecznie forum o zarabianiu Zarabiam.com
forum o zarabianiu przez internet

Witaj! Nie bez powodu trafiłeś na największe w Polsce Forum o Zarabianiu przez internet! Tutaj gromadzimy pasjonatów zdobywania pieniędzy online i dajemy możliwość poznania tajników pracy w domu. Coraz więcej osób poszukuje sposobów na zarabianie w sieci, co sprawia, że praca w domu przez internet staje się atrakcyjnym źródłem dochodu. W dzisiejszych czasach, zarabianie online to nie tylko alternatywa, ale często również znakomita opcja do tradycyjnej pracy na etacie. Czy zastanawiasz się, jak łatwo zarobić pieniądze? Jeśli tak, to właściwe miejsce! Internet jest pełen możliwości, a my jesteśmy tutaj, aby Ci pomóc, dzieląc się wiedzą i doświadczeniami.

Rejestracja na naszym forum jest całkowicie darmowa i niesie ze sobą wiele korzyści:

  • Zakładaj nowe wątki i bierz udział w dyskusjach,
  • Odblokuj dostęp do czatu (Shoutbox),
  • Ogranicz liczbę wyświetlanych reklam,
  • Zdobywaj odznaczenia i reputację,
  • Zyskaj dostęp do ukrytych działów, tematów i linków,
  • Przeglądaj galerię zdjęć i filmów z wygranymi nagrodami,
  • Dostosuj swój prywatny profil,
  • Weź udział w konkursach organizowanych na forum,
  • Skorzystaj z doświadczenia społeczności zarabiającej online od lat,
  • Porównaj stopy procentowe na kontach oszczędnościowych,
  • Wykorzystaj merytoryczną wiedzę naszych użytkowników, by zarabianie w domu stało się łatwiejsze niż kiedykolwiek,
  • Dowiedz się, gdzie zdobyć darmowe upominki, gadżety i próbki.
  • Pamiętaj to nic nie kosztuje, zarabiam.com to darmowe forum internetowe w którym zasięgniesz informacji "jak zarabiać przez internet".
I co najważniejsze, wszystko to jest zupełnie za darmo! Zarabiam.com to internetowe forum, które udzieli Ci odpowiedzi na pytanie "jak zarabiać przez internet". Teraz praca w domu staje się możliwa! Zarejestruj się już teraz, a dowiesz się wszystkiego o zarabianiu przez internet!

praca w domu


Zapraszamy na Nasze Serwery Minecraft oraz Serwer Minecraft



Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Dziennik żółtodzioba

Autor Wiadomość
connectov Offline
Początkujący
*

Liczba postów: 88
Dołączył: Apr 2014
Reputacja: 17 +

Galeria Wygranych: Tutaj
Forum Gold: 50.00
Post: #11
RE: Dziennik żółtodzioba
Sprawdź:
Co dziś zrobiłem:
- +80 znajomych na koncie
- czytałem wiele poradników, nie tylko na polskich stronach. Niestety za dużo one nie dały bo praktycznie w każdym jest to samo
- spróbowałem z nową niszą, która nic nie dała poza nabiciem wyświetleń na firesubie
- nabiłem 4k punktów na addmefast
- założyłem fan page, nie dla lajków, ale bardziej dla "pasji" 3 - Nowe polubienia 3 - Liczba osób, które o tym mówią 32 - Całkowity zasięg. Także na bogato Huh
- wpadł jeden lead z bloga Lol

Co dziś zamierzam:
- dalej nabijać punkty na addmefast
- nabijać wyświetlenia filmom. Jeden film jest już 3 na yt i właśnie on przyniósł zysk Smile
- reklamować fp (to raczej drugoplanowe, bo tak jak mówiłem jest to FP bardziej pod wiedzę niż gimbusiarskie teksty Big Grin)
- ciągle myślę nad fanpagem do "hajsów"
- nowy post na blogu
- nowy pomysł na niszę

Trochę wolnego pieprzenia:
Jestem trochę podbudowany, w końcu wpadł lead z niszy niby to 3,5 zł, a cieszy Big Grin. Miałem parę pomysłów na nisze, które mogłyby być dochodowe, ale nie mam pojęcia, gdzie to reklamować bo przez spam na yt i fb weszło 20-30 osób... Na razie spowalniam rozwój bloga i zajmuje się promocją filmów, bo film, który przyniósł dochód ma 146 wejść na bloga, a reszta po ~5. Mam pomysł z pewną grą i też muszę nad tym przysiąść bo niedługo będzie za późno. Dla ciekawych, trochę statystyk:

[Obrazek: 55902338480453877902.png]

[Obrazek: 72775123821290194789.png]

Cel na kwiecień: 7zł/50zł
21-04-2014 07:12
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Ania Online
Forumowy Maniak


Liczba postów: 1241
Dolaczyl: Jan 2012
Reputacja: 1712

Poziom ostrzezen: 0%
Forum Gold: 215.61 [Dotacja]

Warto sprawdzić:
connectov Offline
Początkujący
*

Liczba postów: 88
Dołączył: Apr 2014
Reputacja: 17 +

Galeria Wygranych: Tutaj
Forum Gold: 50.00
Post: #12
RE: Dziennik żółtodzioba
Dzień 5

Co zrobiłem wczoraj:
- przygotowałem niszę, z której wpadł lead, jednak nie mam za bardzo gdzie jej reklamować, przynajmniej nie w polsce, a szkoda bo ma potencjał
- zacząłem przygotowywać stronę www, pod kolejną niszę. Dziś do południa ją skończę Smile
- kolejna nisza przygotowana, czeka do reklamowania
- post na blogu + film

Co dziś zamierzam:
- skończyć stronę
- reklamować nisze już zrobione
- ogarnąć nową nisze, na którą mam już pomysł

Cel na kwiecień: 10,5zł/50zł
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 22-04-2014 08:58 przez connectov.)
22-04-2014 08:58
Znajdź wszystkie posty użytkownika
connectov Offline
Początkujący
*

Liczba postów: 88
Dołączył: Apr 2014
Reputacja: 17 +

Galeria Wygranych: Tutaj
Forum Gold: 50.00
Post: #13
RE: Dziennik żółtodzioba
Dzień 6
Co zrobiłem wczoraj
- reklamowałem nisze
- fake konta na fb ma już +410 znajomych

Co dziś zamierzam:
- dalej reklamować nisze
- spróbować z paroma nowymi niszami.

W ciągu jednego dnia uzbierałem więcej niż wynosił cel Huh i nie powiem, że mnie to nie cieszy Big Grin. Ogólnie zaczynanie od hacków nie było bez sensu, bo dało mi trochę doświadczenia, ale są bardziej dochodowe nisze Smile.
[Obrazek: 19546688183460818173.png]

Cel na kwiecień: 73,50zł/50zł
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 23-04-2014 05:08 przez connectov.)
23-04-2014 05:07
Znajdź wszystkie posty użytkownika
dzemba Online
Forumowy Fanatyk
*

Liczba postów: 801
Dołączył: Jul 2013
Reputacja: 209 +

Galeria Wygranych: Tutaj
Odznaczenia:

(Zobacz Odznaczenia)
Poziom:
Forum Gold: 340.00
Post: #14
RE: Dziennik żółtodzioba
To, że ze szkoły się nic nie wynosi to nie nowość (chyba, że kredę za gnojka). Nauczyciele maja cie tylko ukierunkować co ci się przyda i przekazać podstawy podstaw.

Ciekawe co byś powiedział o studiach, gdzie prowadzący ma cie w dupie i na pierwszych zajęciach każe ci pisać programy w języku, którego nazwy nawet nie słyszałeś, podając tylko co ma program zrobić Lol

Według mnie twój kierunek jest bardzo trafiony, praca "informatyka" jest jedną z lepszych prac, dobrze płatna i bardzo zbliżona do zarabiania w internecie pod względem jej przebiegu (siedzi się przed kompem i głównie pisze). Lepiej się dobrze zastanów i nie marnuj tych 4 lat w szkole na tym by ją tylko "prze-wegetować" tylko postaraj się z tego wynieść jak najwięcej jako twoje koło ratunkowe. Naucz się programować/zakładać sieci/obróbki grafiki oraz porządnie jakiegoś języka, jak by ci nie wypalił interes zawsze możesz iść w tym kierunku dalej, a porządne podstawy będziesz już miał. Nawet po technikum ale posiadając sporą wiedzę i konkretne umiejętności (choćby dobrze programować w c++) można dostać dobrą posadę w IT.
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 23-04-2014 14:06 przez dzemba.)
23-04-2014 14:01
Znajdź wszystkie posty użytkownika
connectov Offline
Początkujący
*

Liczba postów: 88
Dołączył: Apr 2014
Reputacja: 17 +

Galeria Wygranych: Tutaj
Forum Gold: 50.00
Post: #15
RE: Dziennik żółtodzioba
W grafice siedzę od 4 klasy podstawówki. Mam zamiar uczyć się javy, podstawy znam. Źle to trochę ująłem, w każdym razie chodziło mi o to, że wiedza z tej szkoły nie przyda mi się na nic bo ja już to umiem Smile. Dlatego twierdzę, że to była głupota bo jestem dodatkowy rok w plecy. Równie dobrze mogłem iść do jakiegoś liceum i w tym czasie robić to co robię teraz, na to samo bym wyszedł Smile.
23-04-2014 14:41
Znajdź wszystkie posty użytkownika
connectov Offline
Początkujący
*

Liczba postów: 88
Dołączył: Apr 2014
Reputacja: 17 +

Galeria Wygranych: Tutaj
Forum Gold: 50.00
Post: #16
RE: Dziennik żółtodzioba
Dzień 7
Co dziś zrobiłem:
- nic Big Grin

Co zamierzam zrobić jutro:
- dalej próbować z nowymi niszami
- podbić filmiki na yt

Wpadło dzisiaj 5 leadów, dodatkowo pomogłem zacząć koledze, który zgarnął już dwa leady Smile. Ogólnie dziś sobie odpuściłem, jutro biorę się do pracy Smile.
Cel na kwiecień: 91,70zł/50zł
24-04-2014 19:39
Znajdź wszystkie posty użytkownika
sheko12 Offline
SEO
*

Liczba postów: 978
Dołączył: Apr 2013
Odznaczenia:

(Zobacz Odznaczenia)
Poziom:
Forum Gold: 274.54
Post: #17
RE: Dziennik żółtodzioba
Powodzenia mistrzu, warto budować swój biznes, a szkoła? szkoła miałaby wartośc, gdyby ktoś ''mądry'' wprowadził do systemu ''edukacje finansową'' a nie jakieś pierdoły i farmazony.

W moim przypadku biznes wymaga początkowego wkładu liczonego 2 tyś zł, cel do maja, nie jest dużo, jak na otwarcie działalności.

SzczęściaSmile

Piona!
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 24-04-2014 20:19 przez sheko12.)
24-04-2014 20:19
Znajdź wszystkie posty użytkownika
connectov Offline
Początkujący
*

Liczba postów: 88
Dołączył: Apr 2014
Reputacja: 17 +

Galeria Wygranych: Tutaj
Forum Gold: 50.00
Post: #18
RE: Dziennik żółtodzioba
Dzień 10
Przez ostatnie 3 dni nie zrobiłem kompletnie nic, w dodatku wczoraj 18-nastka kumpla, dziś też miałem sobie odpuścić, ale stwierdziłem, że biorę się do roboty Smile. Niestety właśnie teraz, gdy film na yt zdobył popularność i generował 200 wejść na bloga, musieli usunąć konto, gdy inne filmy o tej samej tematyce siedzą po miesiąc..
Dodatkowo napisałem maila do administracji firesuba o podpięcie mnie pod konto Szaman1644 spróbujemy coś razem pokminić Smile.

Cel na kwiecień: 103.95zł/50zł
27-04-2014 13:57
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Pani Ania
Prawa reka Admina


Liczba postów: 997
Forum Gold: 550
Dolaczyla: Feb 2011
Reputacja: 777


Warto sprawdzić:

connectov Offline
Początkujący
*

Liczba postów: 88
Dołączył: Apr 2014
Reputacja: 17 +

Galeria Wygranych: Tutaj
Forum Gold: 50.00
Post: #19
RE: Dziennik żółtodzioba
Dzień 11
Cały czas czekam na podpięcie konta i raczej "wegetuje" Big Grin, założyłem konto na yt i wrzuciłem film, który przynosił mi najwięcej zysku. Założyłem aska dla fejk konta fb.

Cel na kwiecień: 117.95/50zł
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 28-04-2014 20:55 przez connectov.)
28-04-2014 20:53
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Noozer Offline
Król Konkursów
*

Liczba postów: 4,772
Dołączył: Sep 2013
Reputacja: 2469 +

Odznaczenia:

(Zobacz Odznaczenia)
Poziom:
Forum Gold: 63.45
Post: #20
RE: Dziennik żółtodzioba
Dobrze ci idzie Smile
Oby tak dalej Jerk
28-04-2014 20:57
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości