Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Wybierz Styl: Aktywuj czarny styl Aktywuj jasny styl Aktywuj mobilny styl
Forum o zarabianiu przez Internet !
praca w domu Witaj serdecznie forum o zarabianiu Zarabiam.com
forum o zarabianiu przez internet

Witaj! Nie bez powodu trafiłeś na największe w Polsce Forum o Zarabianiu przez internet! Tutaj gromadzimy pasjonatów zdobywania pieniędzy online i dajemy możliwość poznania tajników pracy w domu. Coraz więcej osób poszukuje sposobów na zarabianie w sieci, co sprawia, że praca w domu przez internet staje się atrakcyjnym źródłem dochodu. W dzisiejszych czasach, zarabianie online to nie tylko alternatywa, ale często również znakomita opcja do tradycyjnej pracy na etacie. Czy zastanawiasz się, jak łatwo zarobić pieniądze? Jeśli tak, to właściwe miejsce! Internet jest pełen możliwości, a my jesteśmy tutaj, aby Ci pomóc, dzieląc się wiedzą i doświadczeniami.

Rejestracja na naszym forum jest całkowicie darmowa i niesie ze sobą wiele korzyści:

  • Zakładaj nowe wątki i bierz udział w dyskusjach,
  • Odblokuj dostęp do czatu (Shoutbox),
  • Ogranicz liczbę wyświetlanych reklam,
  • Zdobywaj odznaczenia i reputację,
  • Zyskaj dostęp do ukrytych działów, tematów i linków,
  • Przeglądaj galerię zdjęć i filmów z wygranymi nagrodami,
  • Dostosuj swój prywatny profil,
  • Weź udział w konkursach organizowanych na forum,
  • Skorzystaj z doświadczenia społeczności zarabiającej online od lat,
  • Porównaj stopy procentowe na kontach oszczędnościowych,
  • Wykorzystaj merytoryczną wiedzę naszych użytkowników, by zarabianie w domu stało się łatwiejsze niż kiedykolwiek,
  • Dowiedz się, gdzie zdobyć darmowe upominki, gadżety i próbki.
  • Pamiętaj to nic nie kosztuje, zarabiam.com to darmowe forum internetowe w którym zasięgniesz informacji "jak zarabiać przez internet".
I co najważniejsze, wszystko to jest zupełnie za darmo! Zarabiam.com to internetowe forum, które udzieli Ci odpowiedzi na pytanie "jak zarabiać przez internet". Teraz praca w domu staje się możliwa! Zarejestruj się już teraz, a dowiesz się wszystkiego o zarabianiu przez internet!

praca w domu


Zapraszamy na Nasze Serwery Minecraft oraz Serwer Minecraft



Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 54 Głosów - 3.19 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
PaidVerts - program typu Rev Share » Dzieli sie zyskiem z użytkownikami

Autor Wiadomość
lolitek1 Offline
Świeżak
*

Liczba postów: 27
Dołączył: Nov 2014
Reputacja: 0 +

Forum Gold: 0.00
Post: #4571
RE: PaidVerts - program typu Rev Share
Sprawdź:
jestem w 4 grupie,do mnie tez wpadaja za 0,03$
02-02-2015 19:58
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Ania Online
Forumowy Maniak


Liczba postów: 1241
Dolaczyl: Jan 2012
Reputacja: 1712

Poziom ostrzezen: 0%
Forum Gold: 215.61 [Dotacja]

Warto sprawdzić:
dawidek95 Offline
Początkujący
*

Liczba postów: 98
Dołączył: Apr 2014
Reputacja: 11 +

Forum Gold: 2.00
Post: #4572
RE: PaidVerts - program typu Rev Share
Dotarło do mnie całe wczorajsze naliczenie, jest dobrze Smile
02-02-2015 20:04
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Pani Ania
Prawa reka Admina


Liczba postów: 997
Forum Gold: 550
Dolaczyla: Feb 2011
Reputacja: 777


Warto sprawdzić:

haha40027 Offline
Stały Bywalec
*

Liczba postów: 527
Dołączył: May 2014
Reputacja: 116 +

Galeria Wygranych: Tutaj
Forum Gold: 25.00
Post: #4573
RE: PaidVerts - program typu Rev Share
Do mnie też rozdrobnienie dotarło Big Grin

Ciekawe co z tym cronem będzie czy już wszystko ok, czy znowu się zapcha.
Oby nie.
02-02-2015 20:14
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
musiek01 Offline
Aktywny
*

Liczba postów: 208
Dołączył: Mar 2014
Reputacja: 37 +

Forum Gold: 50.00
Post: #4574
RE: PaidVerts - program typu Rev Share
I po co był ten płacz niektórych, może nie dotarło w ekspresowym tempie, ale raczej jest wszystko na dobrej drodze Smile
02-02-2015 20:15
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
ciekma Offline
Stały Bywalec
*

Liczba postów: 733
Dołączył: Sep 2012
Reputacja: 133 +

Forum Gold: 0.00
Post: #4575
RE: PaidVerts - program typu Rev Share
Do mnie doszły w 6 gr w sumie 1.58$ Smile
02-02-2015 20:16
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
haha40027 Offline
Stały Bywalec
*

Liczba postów: 527
Dołączył: May 2014
Reputacja: 116 +

Galeria Wygranych: Tutaj
Forum Gold: 25.00
Post: #4576
RE: PaidVerts - program typu Rev Share
Jak patrzę na to rozdrobnienie to wcale się nie dziwie, że ten cron się zapycha Idea
02-02-2015 20:20
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
jackthekiller Offline
Stały Bywalec
*

Liczba postów: 739
Dołączył: Sep 2011
Reputacja: 52 +

Forum Gold: 0.00
Post: #4577
RE: PaidVerts - program typu Rev Share
czyli teraz czekamy na dzisiejsze naliczenia które będzie jutro wieczoremSmile

nie nadążam za tokiem myślenia Jo...wie że rozdrobnił reklamy, wie że cron się zapycha ale uparcie

wypycha drobnice do klikania..niech lepiej wstrzyma się 3-4 dni, wypcha plankton a potem walnie jedne grubsze naliczenie niż wali drobne i z dużym opóźnieniem
02-02-2015 20:22
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
ktostujest Offline
Bywalec
*

Liczba postów: 399
Dołączył: Jan 2015
Reputacja: 68 +

Galeria Wygranych: Tutaj
Forum Gold: 3.00
Post: #4578
RE: PaidVerts - program typu Rev Share
A ja mam problem :/

Account suspended. To restore your account please check your inbox, and follow the instructions that have been emailed to you.
Remember to check SPAM folder in your mailbox. It may take up to 1hour to arrive the restoring mail so please be patient. If you do not receive mail after that time please use below button to re-send restoring mail.

If you're having trouble resetting your password, or receiving the re-activation email. You can recover your password via our guest support system. To do that follow the instructions below:

Make a nominal transaction (ie. $0.01) from one of the payment methods registered to your account, with "request new pasword" in the memo line (if you transact $1+, it will be added to your account balance).

Perfect Money: U3062332
EgoPay: [email protected]
STP: mytrafficvalue
Paypal: [email protected]
Payza: [email protected]
BitCoin: 1NE5QHDMu1CNswz7FzkiQN2WzZUrcv2Xf1

Then open a guest support ticket with the payment information (batch number etc) for your password reset / account reactivation.
Submit A Guest Support Ticket

For all other issues, please first login to your account before submitting a support ticket. I cannot help you as a guest. Or if you have no registered deposit methods applied to your account, open a guest support ticket stating as such, and include your date of birth. And we'll reset your password/email address for you manually.

Your account will be unblocked automatically after 30 minutes.

jednak żaden mail nie przychodzi wie ktoś co zrobić?
02-02-2015 20:29
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Dziubla Offline
Aktywny
*

Liczba postów: 245
Dołączył: May 2013
Reputacja: 90 +

Forum Gold: 0.00
Post: #4579
RE: PaidVerts - program typu Rev Share
Nie bardzo wiem jak chcesz komus pomoc, jak sam wklejasz rozwiazanie swojego problemu, i mimo ze wszystko jest czarno na bialym napisane, to dalej problem masz.

Wysylasz 0.01$ z metody platnosci zarejestrowanej na twoim koncie na ktorys z podanych wyzej adresow, w tytule platnosci wpisujesz "request new password", otwierasz support ticket jako gosc, wysylasz tam wszystkie szczegoly dotyczace platnosci, numer, itp, i twoje konto powinno zostac odblokowane w ciagu pol godziny.

(chociaz ja bym sie wstrzymal, juz bywalo sporo osob ostatnio ktore mialo takie same komunikaty, a normalnie mogli sie logowac, wiec sprobuj jeszcze raz/poczekaj chwile, jak nic nie pomoze, to dopiero mozesz sie bawic z przelewami/mailami)
02-02-2015 20:41
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
kolorpurpury Offline
Forumowy Fanatyk
*

Liczba postów: 920
Dołączył: Sep 2013
Reputacja: 201 +

Forum Gold: 0.00
Post: #4580
RE: PaidVerts - program typu Rev Share
Naliczenie dotarło. Rozdrobnione.

Z jednej strony przeładowany cron, który chyba się rozładowuje już a z drugiej nadal mnóstwo reklam do wyklikania jeszcze ze starych zakupionych paczek. Jakoś Jo musi je dostarczyć w sumie kosztem kondycji tego crona.

Myślę, że szansa na jakąś stabilizację nastąpi po dostarczeniu reklam ze starych paczek, kiedy już na bieżąco będą dostarczane te 33 adsy a z 17 będzie używane do naliczeń.

Na ten moment chyba niestety musimy się pogodzić z przeładowywanym cronem i rozdrobnionymi naliczeniami. W końcu Jo chyba przemyślał, że nie tylko puszczanie planktonu to sposób na wypełnienie starych kampanii ale też zamiast rzucanie reklamy o wartości 1$ - rzucanie 5 reklam o wartości 20 centów.


Tak mnie teraz zastanowiło to mówienie niektórych osób, że z tymi problemami powinni sobie dawno poradzić i to celowe działanie Jo. Sam nie wiem czy to celowe jego działanie ale pomyślałem o DigAdz i porównałem.

W Digadz doświadczony admin, zaczął już w sumie nie od zera jak Jo bo z Paidverts to tam z 95% ludzi się zarejestrowało. W zasadzie oprócz reklam i kilku prostych upgradów w Digadz nie ma nic innego, dużo prostsza budowa, prostszy system przyznawania naliczeń, o wiele mniej funkcjonalności, jedna domena zero statystyk prawie nic tam nie było a od początku ciągle mieli problemy. Nie mogli sobie poradzić z wyświetlaniem banerów na stronie, co chwila maintenance mimo, że nie jest to scam, bo nadal płaci. 100k userów i prosty serwis nie daje rady sobie z prostymi rzeczami mimo doświadczenia jakie niewątpliwie posiada BeeJay.

Patrząc na to jakie problemy ma Paidverts w porównaniu do digadz i jak mocno PV i MTV są rozbudowane i jak w końcu z tych problemów wychodzą to naprawdę w porównaniu do innych serwisów właśnie np. prostego Digadz chłopaki dają radę.

Kumaci niech porównają oba serwisy i zobaczą jaki orzech do zgryzienia ma Jo a jaki BeeJay i kto mimo tego lepiej sobie z tym radzi.

Może w końcu się doczekamy profesjonalnej ekipy programistów i bardziej profesjonalnego podejścia Jo, może w końcu miną te problemy i programiści będą mogli się zająć bardziej rozwijaniem serwisu niż jego naprawianiem. Oby Smile

[Obrazek: 320x50.png]
02-02-2015 21:07
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Paidverts benztruck 4 4,920 20-03-2019 12:43
Ostatni post: Zaperr44
  PaidVerts pomoc elitekiller1984 22 14,172 25-07-2018 12:26
Ostatni post: aligi
  paidverts michal_111 3 5,422 21-05-2018 11:34
Ostatni post: michal_111
  PaidVerts BoT marcin0409 47 28,592 03-05-2018 21:32
Ostatni post: TheBot
  Czy PaidVerts może upaść? WuJeKuBa 33 20,823 20-04-2018 16:41
Ostatni post: dario1243

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości