Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Wybierz Styl: Aktywuj czarny styl Aktywuj jasny styl Aktywuj mobilny styl
Forum o zarabianiu przez Internet !
praca w domu Witaj serdecznie forum o zarabianiu Zarabiam.com
forum o zarabianiu przez internet

Witaj! Nie bez powodu trafiłeś na największe w Polsce Forum o Zarabianiu przez internet! Tutaj gromadzimy pasjonatów zdobywania pieniędzy online i dajemy możliwość poznania tajników pracy w domu. Coraz więcej osób poszukuje sposobów na zarabianie w sieci, co sprawia, że praca w domu przez internet staje się atrakcyjnym źródłem dochodu. W dzisiejszych czasach, zarabianie online to nie tylko alternatywa, ale często również znakomita opcja do tradycyjnej pracy na etacie. Czy zastanawiasz się, jak łatwo zarobić pieniądze? Jeśli tak, to właściwe miejsce! Internet jest pełen możliwości, a my jesteśmy tutaj, aby Ci pomóc, dzieląc się wiedzą i doświadczeniami.

Rejestracja na naszym forum jest całkowicie darmowa i niesie ze sobą wiele korzyści:

  • Zakładaj nowe wątki i bierz udział w dyskusjach,
  • Odblokuj dostęp do czatu (Shoutbox),
  • Ogranicz liczbę wyświetlanych reklam,
  • Zdobywaj odznaczenia i reputację,
  • Zyskaj dostęp do ukrytych działów, tematów i linków,
  • Przeglądaj galerię zdjęć i filmów z wygranymi nagrodami,
  • Dostosuj swój prywatny profil,
  • Weź udział w konkursach organizowanych na forum,
  • Skorzystaj z doświadczenia społeczności zarabiającej online od lat,
  • Porównaj stopy procentowe na kontach oszczędnościowych,
  • Wykorzystaj merytoryczną wiedzę naszych użytkowników, by zarabianie w domu stało się łatwiejsze niż kiedykolwiek,
  • Dowiedz się, gdzie zdobyć darmowe upominki, gadżety i próbki.
  • Pamiętaj to nic nie kosztuje, zarabiam.com to darmowe forum internetowe w którym zasięgniesz informacji "jak zarabiać przez internet".
I co najważniejsze, wszystko to jest zupełnie za darmo! Zarabiam.com to internetowe forum, które udzieli Ci odpowiedzi na pytanie "jak zarabiać przez internet". Teraz praca w domu staje się możliwa! Zarejestruj się już teraz, a dowiesz się wszystkiego o zarabianiu przez internet!

praca w domu


Zapraszamy na Nasze Serwery Minecraft oraz Serwer Minecraft



Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Nowy Panel Partnera

Autor Wiadomość
ololo Offline
Aktywny
*

Liczba postów: 167
Dołączył: Jan 2014
Reputacja: 36 +

Forum Gold: 15.00
Post: #81
RE: Nowy Panel Partnera
Sprawdź:
Ja też się wyniosłem z eForsy. Szkoda, bo dobre pieniądze robiliśmy, ale współpracować można tylko na uczciwych warunkach. Jeśli niezależnie gdzie przepnę swój ruch, mam 2* więcej uv niż było w eForsie nawet w starym panelu, to naprawdę coś jest nie tak od początku.

Zresztą, tak jak pisałem. Jeśli dostajemy połowę wartości smsa, to eforsa ma max 5%. Takie są stawki na rynku i tyle. Więc albo zarabiają bardzo bardzo mało, albo postanowili przyjąć inną strategię: regulujemy statystyki tak, żeby partnerzy myśleli że zarabiają dużo, a my swoje dzięki przemnożeniu wyników *0.5.

Będę wdzięczny, jeśli będziecie mogli potwierdzić, że już wszystko jest ok, wszystko zlicza, staty pełne.
15-02-2014 10:51
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Ania Online
Forumowy Maniak


Liczba postów: 1241
Dolaczyl: Jan 2012
Reputacja: 1712

Poziom ostrzezen: 0%
Forum Gold: 215.61 [Dotacja]

Warto sprawdzić:
Pani Ania
Prawa reka Admina


Liczba postów: 997
Forum Gold: 550
Dolaczyla: Feb 2011
Reputacja: 777


Warto sprawdzić:

creativeD Offline
Banned
*

Liczba postów: 291
Dołączył: Jun 2013
Forum Gold: 30.00
Post: #82
RE: Nowy Panel Partnera
Też mi się to nie podoba ;/ w piątki miałem min 150 zł a tu połowa tego .. Nie podoba mi się to..
15-02-2014 11:44
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
themate0 Offline
Uzależniony
*

Liczba postów: 1,012
Dołączył: Feb 2013
Reputacja: 180 +

Forum Gold: 0.00
Post: #83
RE: Nowy Panel Partnera
Wczoraj 220zl gdzie noemalnie po 100zl mialem wiec jest git
15-02-2014 12:48
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Gumcong Offline
Świeżak
*

Liczba postów: 3
Dołączył: Feb 2014
Reputacja: 0 +

Forum Gold: 0.00
Post: #84
RE: Nowy Panel Partnera
U mnie to samo ze cos zle nalicza. Zmienilem linki i od razu 3 razy wiecej wizyt mam..
15-02-2014 13:19
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Mari30 Offline
Świeżak
*

Liczba postów: 9
Dołączył: Jan 2014
Reputacja: 0 +

Forum Gold: 0.00
Post: #85
RE: Nowy Panel Partnera
Na innym partnerze w 15 min wiecej wizyt niz na eforsie wiec na pewno jest cos nie tak... :/
15-02-2014 14:51
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
eforsa Offline
Uzależniony
*

Liczba postów: 1,259
Dołączył: Jan 2014
Reputacja: 546 +

Odznaczenia:

(Zobacz Odznaczenia)
Poziom:
Forum Gold: 245.00
Post: #86
RE: Nowy Panel Partnera
(15-02-2014 10:51)ololo napisał(a):  Ja też się wyniosłem z eForsy. Szkoda, bo dobre pieniądze robiliśmy, ale współpracować można tylko na uczciwych warunkach. Jeśli niezależnie gdzie przepnę swój ruch, mam 2* więcej uv niż było w eForsie nawet w starym panelu, to naprawdę coś jest nie tak od początku.

Zresztą, tak jak pisałem. Jeśli dostajemy połowę wartości smsa, to eforsa ma max 5%. Takie są stawki na rynku i tyle. Więc albo zarabiają bardzo bardzo mało, albo postanowili przyjąć inną strategię: regulujemy statystyki tak, żeby partnerzy myśleli że zarabiają dużo, a my swoje dzięki przemnożeniu wyników *0.5.

Będę wdzięczny, jeśli będziecie mogli potwierdzić, że już wszystko jest ok, wszystko zlicza, staty pełne.

Witamy,

Nowy panel działa poprawnie. Podkreślaliśmy już kilkakrotnie, że w statystykach pokazujemy tylko UNIKALNE wizyty tj. jeżeli dana osoba wejdzie nawet z 3/4 stron/podstron tego samego dnia w Państwa statystykach pojawi się 1 wizyta. Nie ma to wpływu na ilość dokonywanych aktywacji/rejestracji. Jeżeli chociażby przez pomyłkę ta osoba dokona 2 aktywacji tego samego dnia, to obie aktywacje zostaną naliczone.

Unikalne wizyty związane są z zabezpieczeniem przed atakami z jakimi borykały się Nasze serwisy (ataki od konkurencji lub innych botów) mające na celu przeciążenie naszych serwerów i ich zatrzymanie. Ta poprawka nie wpływa na Państwa zarobki a u Nas eliminuje wspomniany problem poprzez wewnętrzne zabezpieczenia.

Nie powinno też być różnic w statystach w stosunku do starego panelu!
Naszym celem jest budowanie obustronnego zaufania i długotrwała współpraca. Obserwujemy, że tak wysoka stawka Aktywacji jest nawet dla Państwa podejrzana... ale ma to na celu tylko i wyłącznie fakt, aby zarabiali Państwo u Nas najwięcej!
My też się mimo wszystko utrzymujemy, też mamy własne serwisy i generujemy dodatkowy obrót na PP. Co więcej nadal mały procent pozwala Nam na utrzymanie serwisów ich dalszy rozwój, więc prosimy się nie martwićSmile

W najbliższych tygodniach nowe Programy Partnerskie (co więcej, chcemy wprowadzić dla Państwa możliwość wyboru modelu płatności dla poszczególnych, nowo wprowadzanych PP).

Tak jak wspomnieliśmy na forum zarobie.pl
Skupiamy się teraz na wdrożeniach nowych PP o tematykach:
* pliki / download
* Stream / wideo / koncerty itp.
* Promocje
* następnie: Doładowania, potem pewna odmiana Lokalizatora oraz

Wszystko wymaga jednak czasu i będziemy informować Państwa o wdrożeniach. Mamy niespodzianki w tych PP w postaci kreatorów o które niejednokrotnie Nas prosiliście! Więcej szczegółów wkrótce, ale damy Państwu narzędzie, któe pozwoli wypełnić dowolną Państwa niszę! Smile

Pozdrawiamy serdecznie i liczymy, że będą Państwo zarabiać na Naszej współpracy efektywnie, wysokie zarobki!
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 16-02-2014 12:45 przez eforsa.)
16-02-2014 12:44
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
themate0 Offline
Uzależniony
*

Liczba postów: 1,012
Dołączył: Feb 2013
Reputacja: 180 +

Forum Gold: 0.00
Post: #87
RE: Nowy Panel Partnera
tylko nie kreator, bo EasySub już pokazało jak to wygląda Sad

wprowadźcie lepsze statystyki Tongue
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 16-02-2014 12:55 przez themate0.)
16-02-2014 12:53
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
jaro225 Offline
Stały Bywalec
*

Liczba postów: 649
Dołączył: Oct 2013
Reputacja: 162 +

Galeria Wygranych: Tutaj
Odznaczenia:

(Zobacz Odznaczenia)
Poziom:
Forum Gold: 45.00
Post: #88
RE: Nowy Panel Partnera
A co z rejestracjami?
Jeżeli wszystkie rejestracje są zaliczane, to dlaczego nie każda rejestracja jest naliczana?
Sprawdzałem to u siebie.
16-02-2014 14:48
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Prizers Offline
Aktywny
*

Liczba postów: 239
Dołączył: Dec 2011
Reputacja: 37 +

Galeria Wygranych: Tutaj
Forum Gold: 41.29
Post: #89
RE: Nowy Panel Partnera
bo jesli zapewniaja konwersje duza to musza tak wyswietlenia i rejestracje ucinac aby procent byl dobry z leadami proste Big Grin
16-02-2014 17:40
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
eforsa Offline
Uzależniony
*

Liczba postów: 1,259
Dołączył: Jan 2014
Reputacja: 546 +

Odznaczenia:

(Zobacz Odznaczenia)
Poziom:
Forum Gold: 245.00
Post: #90
RE: Nowy Panel Partnera
(16-02-2014 14:48)jaro225 napisał(a):  A co z rejestracjami?
Jeżeli wszystkie rejestracje są zaliczane, to dlaczego nie każda rejestracja jest naliczana?
Sprawdzałem to u siebie.

Nie zgadzamy się z tym! Wszystko zliczane jest poprawnie.
Dane o rejestracji - analogia do wyświetleń - zliczamy unikalne bo i tak 1 osoba rejestruje się 1 raz a następnie aktywuje konto. Jeżeli aktywuje 2 konta to dostaną Państwo obie aktywacje.

Dla Państwa najważniejszym wskaźnikiem są aktywacje i tutaj nie ma żadnych ograniczeń i limitów w ciągu dnia. Zliczamy wszystkie aktywacje na Pańśtwa konto.

Termin naliczania aktywacji:
* w przypadku subskrypcji MT aktywacje/leady rejestrowane są w statystykach panelu w momencie, gdy otrzymamy komunikat zwrotny od operatora sieci komórkowej. W praktyce wygląda to tak, że część sieci wysyła taki komunikat już po kilkudziesięciu sekundach od aktywacji, a część sieci wysyła zbiorowo wszystkie komunikaty za cały dzień w nocy po zakończeniu danego dnia. Są to rzeczy, których nie jesteśmy w stanie przeskoczyć, ale nie wpływa to na Państwa zarobki a jedynie na czas kiedy pojawiają się w statystykach.

Zachęcamy sprawdzić ostatnie tematy dotyczące skuteczności Naszych PP, które potwierdzają, że n owy panel działa już w pełni poprawnie i partnerzy zarabiają dużo oraz osiągają wysokie zarobki. http://zarabiam.com/Temat-Wasze-zarobki-...50?page=15

Od Nas dodam tylko, że przeważnie najwięksi partnerzy NIE chwalą się swoimi zarobkami na forach. Nie chcą robić sobie konkurencji i nie chcą być zasypywani mailami w stylu: "też chcę tyle zarabiać".

Pozdrawiamy serdecznie i gwarantujemy, że każdy może u Nas zarabiać duże pieniądze, ale wymaga to pewnego doświadczenia, konsekwencji działań i dążenia do osiągania zakładanych celi.
Glosy: kamildv5 (+1)
16-02-2014 20:35
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Pani Ania
Prawa reka Admina


Liczba postów: 997
Forum Gold: 550
Dolaczyla: Feb 2011
Reputacja: 777


Warto sprawdzić:

Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości