Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Wybierz Styl: Aktywuj czarny styl Aktywuj jasny styl Aktywuj mobilny styl
Forum o zarabianiu przez Internet !
praca w domu Witaj serdecznie forum o zarabianiu Zarabiam.com
forum o zarabianiu przez internet

Witaj! Nie bez powodu trafiłeś na największe w Polsce Forum o Zarabianiu przez internet! Tutaj gromadzimy pasjonatów zdobywania pieniędzy online i dajemy możliwość poznania tajników pracy w domu. Coraz więcej osób poszukuje sposobów na zarabianie w sieci, co sprawia, że praca w domu przez internet staje się atrakcyjnym źródłem dochodu. W dzisiejszych czasach, zarabianie online to nie tylko alternatywa, ale często również znakomita opcja do tradycyjnej pracy na etacie. Czy zastanawiasz się, jak łatwo zarobić pieniądze? Jeśli tak, to właściwe miejsce! Internet jest pełen możliwości, a my jesteśmy tutaj, aby Ci pomóc, dzieląc się wiedzą i doświadczeniami.

Rejestracja na naszym forum jest całkowicie darmowa i niesie ze sobą wiele korzyści:

  • Zakładaj nowe wątki i bierz udział w dyskusjach,
  • Odblokuj dostęp do czatu (Shoutbox),
  • Ogranicz liczbę wyświetlanych reklam,
  • Zdobywaj odznaczenia i reputację,
  • Zyskaj dostęp do ukrytych działów, tematów i linków,
  • Przeglądaj galerię zdjęć i filmów z wygranymi nagrodami,
  • Dostosuj swój prywatny profil,
  • Weź udział w konkursach organizowanych na forum,
  • Skorzystaj z doświadczenia społeczności zarabiającej online od lat,
  • Porównaj stopy procentowe na kontach oszczędnościowych,
  • Wykorzystaj merytoryczną wiedzę naszych użytkowników, by zarabianie w domu stało się łatwiejsze niż kiedykolwiek,
  • Dowiedz się, gdzie zdobyć darmowe upominki, gadżety i próbki.
  • Pamiętaj to nic nie kosztuje, zarabiam.com to darmowe forum internetowe w którym zasięgniesz informacji "jak zarabiać przez internet".
I co najważniejsze, wszystko to jest zupełnie za darmo! Zarabiam.com to internetowe forum, które udzieli Ci odpowiedzi na pytanie "jak zarabiać przez internet". Teraz praca w domu staje się możliwa! Zarejestruj się już teraz, a dowiesz się wszystkiego o zarabianiu przez internet!

praca w domu


Zapraszamy na Nasze Serwery Minecraft oraz Serwer Minecraft



Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 3 Głosów - 2.33 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
TylkoWsieci - regularne zarabianie » Budowanie poduszki finansowej i portfela inwestycyjnego...

Autor Wiadomość
Shadow271 Offline
Lojalny Forumowicz
*

Liczba postów: 2,501
Dołączył: May 2014
Reputacja: 542 +

Odznaczenia:

(Zobacz Odznaczenia)
Poziom:
Forum Gold: 240.00
Post: #41
RE: TylkoWsieci - regularne zarabianie
Sprawdź:
Masz refa na ouo.io Tongue

⚡Sprzedam Konta Facebook⚡
✔ staż
✔ znajomi
✔ marketplace impreza
13-03-2015 18:38
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Ania Online
Forumowy Maniak


Liczba postów: 1241
Dolaczyl: Jan 2012
Reputacja: 1712

Poziom ostrzezen: 0%
Forum Gold: 215.61 [Dotacja]

Warto sprawdzić:
tribler Offline
Banned
*

Liczba postów: 507
Dołączył: Dec 2013
Forum Gold: 1.05
Post: #42
RE: TylkoWsieci - regularne zarabianie
Powodzenia w zarobkach Smile
14-03-2015 20:11
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
xsebax Offline
Aktywny
*

Liczba postów: 199
Dołączył: Aug 2013
Reputacja: 44 +

Forum Gold: 30.00
Post: #43
RE: TylkoWsieci - regularne zarabianie
Co dwie pensje, to nie jedna

Az cale dwa tygodnie nic nie pisalem. To dlatego, ze wiele sie u mnie dzieje... Duzo pracy co nie zawsze przeklada sie na wieksze zarobki (o stawkach w skracaczach pisac juz nie bede, oj nie...), nowa strona www i do tego jeszcze staram sie o powrot do pracy etatowej Wink Szkoda, ze doba ma tylko 24h! Big Grin

SKRACACZE

Zarabiamy i ciesze sie, ze powstal taki skracacz jak ouo.io (opisywalem w poprzednim poscie) i do tego przy swoim naliczaniu i stawkach okazal sie wczoraj wylacalny.

Dowod:

[Obrazek: JCeuAzf.jpg]

Jesli taki stan rzeczy sie utrzyma, to przestane plakac nad osiagnieciem dna przez chociazby shorte.

W tym miesiacu z wszystkich skracaczy wyplacilem dotad: +204,43 USD

Aktualnie czekam na 15,12$ z GCA oraz $11.63251 od shink. Jak widzicie sami, ten rynek dalej mocno atakuje i jesli nic sie nie zmieni uznam, ze udalo mi sie "odrobic" spadki stawek u dotychczasowych liderow. Wszystko dzieki nowym skracaczom.


SUBY

Aktualnie na koncie Leadmore znajduje sie 398.2 zł. Dzieki postawieniu nowej strony, ktora nie bede ukrywal, juz w pierwszy dzien generowala ladne dla mnie wizyty z google, zamieszam zwiekszyc dniowke z subow. Ciezka praca powinna pozwolic mi na zrealizowanie tego celu. Jestem dobrej mysli Wink


REKLAMY

W marcu jak na razie zlecilem tylko wyplate z ero-advertising, po przewalutowaniu euro wyszlo rowne 59,12 PLN.
Aktualnie czekam na ponad 60 PLN z HotCPM i ponad 50 EUR z cpmaffilation. Mysle, ze do kolejnego wpisu w tym dzienniku uzbiera sie jeszcze kilka wyplat, o ktorych bede mial przyjemnosc Was poinformowac Wink


UPLOAD PLIKÓW

Na razie brak wyplat w tym miesiacu ale bede przymierzal sie do zlecenia z ninjashare, rapidu i catshare. A wiec wpadnie troche PLN'ów na konto.


Dziekuje przy okazji za wszystkie mile slowa, tutaj czy na PW. Staram sie tez odpisywac Wam na wiadomosci, jednak czesto jest ich tak duzo, ze Twoja wiadomosc mogla gdzies zginac w gaszczu innych. Nie boj sie napisac ponownie jesi nie odp np. kilka dni.

CO do mentorowania, o ktore pytacie. Nie jestem naciagaczem na refy. Ja pokazuje Wam, ze w sieci mozna zarabiac, osiagac STALE I REGULARNE dochody, jesli tylko podchodzi sie do tego z glowa. Oczywiscie staram sie pomagac, ale jak podkreslalem juz wiele razy, ja nie zarabiam na spamowaniu sieci... Jesli natomiast z lektury tego dziennika doszedles do wniosku, ze moge Ci pomoc, pisz do mnie smialo.

Pytacie tez jak znajduje na to wszystko czas, jak to ogarniam Wink A wiec... aktualnie to sa moje glowne dochody, a do tego zajmuje sie tym od wielu lat a wiec... dobra organizacja Smile Staram sie o powrot do pracy etatowej co pewnie przyczyni sie na ilosc poswiecanego czasu zarobkom z sieci ale NA PEWNO nie zrezygnuje z tego. Co dwa dochody to nie jeden, a do tego ponownie zmierzam Wink

Czas odpoczac a wiec dobrej nocy wszystkim i pamietajcie, malymi kroczkami do celu! Dobrej nocy Smile

Mój dziennik $:
http://zarabiam.com/Temat-TylkoWsieci-re...anie-84282
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 09-04-2015 12:23 przez xsebax.)
Glosy: Giorgios (+1)
17-03-2015 00:16
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Giorgios Offline
Forumowy Fanatyk
*

Liczba postów: 935
Dołączył: Nov 2014
Reputacja: 221 +

Forum Gold: 83.00
Post: #44
RE: TylkoWsieci - regularne zarabianie
czytam, czytam cały czas się motywuję ! powodzenia w zarobkachSmile
Glosy: xsebax (+1)
17-03-2015 02:26
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
xsebax Offline
Aktywny
*

Liczba postów: 199
Dołączył: Aug 2013
Reputacja: 44 +

Forum Gold: 30.00
Post: #45
RE: TylkoWsieci - regularne zarabianie
Nowe wyzwania, nowe cele

Ostatnie dni a nawet tygodnie - bo od napisania ostatniego posta w tym temacie minęło sporo czasu - poświęcałem na bieganie się o pracę oraz postawienie nowych stron i ich rozwój. Mogę dzisiaj śmiało napisać. UDAŁO SIĘ! Wink

Już w najbliższy poniedziałek zaczynam nową przygodę, nową pracę na etacie. W związku z tym moje konto każdego miesiąca będzie powiększało się o kilka tys PLN tak więc forma tego dziennika nieco się zmieni. Ponownie zyski z sieci będą dodatkowym źródłem dochodu. Postanowiłem zainteresować się też inwestowaniem i oszczędzaniem. Zamierzam zacząć kupować złoto, inwestować w obligacje etc. Ale o tym wszystkim w kolejnych odsłonach, kiedy to już na konto zaczną spływać odpowiednie środki. Mam nadzieję, że moje wpisy zainteresują nie jednego z Was Smile

SKRACACZE

Testuję nowy skracacz - https://links.st/r/78 . Stawka PL to 1.20$. Wypłaty Paypal, póki co nie zauważyłem minusów. Zbieram do pierwszej wypłaty, minimum wynosi 5$.

Od 17 marca wypłaciłem:

g c a - 93,23$
ouo - 38,58$
binbox - 14,27$
linkbucks - 14.46$
linkshrink - 17,01$
shorte - czekam na ponad 30$
adf - 32,17$

Ze skracaczy wypłaciłem 209,72$ plus jakieś 50$ otrzymam do 11 kwietnia. Spadek zarobków jest, jednak dalej daje to dobre pieniądze w skali miesiąca.


SUBY

Sukcesywnie i regularnie pracuję nad nowymi stronami, które już zarabiają na subach. W leadmore, bo z tą firmą współpracuję zarobiłem od 17 marca dokładnie 923,97 PLN i takie pieniądze już wypłaciłem. Aktualnie stan konta to: 60.9 PLN.

Cieszą pierwsze zarobki ze strony, o której wspominałem ostatnio. W niespełna miesiąc zarobiła 208.80 PLN. Kolejna, którą postawiłem 2 dni temu, dzisiaj przyniosła 1 leada i ruch rośnie. To pokazuje, że warto bazować na swoim zapleczu i można zarabiać regularnie nie spamując sieci Wink Oczywiście liczę na to, że latem te zarobki będą duuużo większe.

REKLAMY

Wypłata z adcat i hotcmp za mną, razem nieco ponad 100 PLN. OD dzisiaj testuję nową firmę z reklamami pop-up i layer. Czekam również na kilka wypłat za łączna kwotę ok. 800 PLN. Liczę na te nowo postawione strony www z czasem także pozwolą mi zarabiać na reklamach. Póki co jedyną formą zarobku jaką tam stosuję są suby.


LUCRELAB

Postanowiłem dołączyć do partnerów LucreLab.com. Wpłaciłem trochę gotówki i na dzień dzisiejszy stan mojego konta wynosi:

Cytat:Balance: $1.77402
LucreCoins: 0
LabPoints: 95,760


Jak widzicie cały czas moje zyski z pracy w sieci są na dość przyzwoitym poziomie, a co mnie najbardziej cieszy są stabilne. To pozwala mi uwzględniać je w przyszłościowych planach inwestycyjnych, o których wspominałem na wstępie. Korzystając z okazji jeśli ktoś z Was "inwestuje"
w złoto lub srebro to proszę o kontakt na PW.

Powoli przygotowuje się do nowej pracy oraz zastanawiam się nad tym ile czasu będę mógł poświęcać na zarobki w sieci i gdzie szukać wsparcia osób trzecich. Cel mam jasno postawiony - zarabiać tyle, aby móc zacząć poważnie inwestować i oszczędzać KAZDEGO MIESIACA. Trzymajcie kciuki Wink

Mój dziennik $:
http://zarabiam.com/Temat-TylkoWsieci-re...anie-84282
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 09-04-2015 12:41 przez xsebax.)
09-04-2015 12:40
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Pani Ania
Prawa reka Admina


Liczba postów: 997
Forum Gold: 550
Dolaczyla: Feb 2011
Reputacja: 777


Warto sprawdzić:

xsebax Offline
Aktywny
*

Liczba postów: 199
Dołączył: Aug 2013
Reputacja: 44 +

Forum Gold: 30.00
Post: #46
RE: TylkoWsieci - regularne zarabianie
Nowe rozdanie

Witajcie. W ostatnim półroczu zaszło wiele zmian w moim życiu. Nowa, lepsza praca spowodowała, że postanowiłem sprzedać wszystkie strony www jakie posiadałem. Jak możecie sprawdzić w tym wątku, zarobiłem na nich sporo $. Temat zarobku na www poznałem od podstaw, czas na nowe.
Z końcem ubiegłego roku założyłem działalność gospodarczą.
Aktualnie rozpoczynam proces regularnego budowania poduszki finansowej oraz portfela inwestycyjnego. Wstałem rano i pomyślałem, dlaczego by nie dzielić się z Wami swoimi sukcesami i porażkami. Stąd reaktywacja tematu.

Inwestycje:

Obecnie posiadam ulokowane 1000 PLN w serwisie kokos. Udzieliłem łącznie 7 pożyczek. Niestety już pierwsza z nich jest nie spłacana i szykuję się do windykacji. Pozostałe spłacane, nawet przed czasem. Co miesiąc lokuje w serwis 100-200 PLN na nowe pożyczki. Raty spłacane przez pożyczkobiorców reinwestuje. To mój czwarty miesiąc obecności w kokosie, na wnioski przyjdzie czas po pełnym roku.

Rozglądam się jeszcze za co najmniej jedną/dwiema skutecznymi metodami inwestycji.


Porfel:

Sukcesywnie, małymi krokami zbieram BTC i LTC.

Saldo:

Cytat:BTC: 0.01157434
LTC: 0.46813180

BTC zbieram na wybranych kranikach, wszystkie płacą.

easybitcoinfaucet - na starcie co 10 minut można uzyskać nawet ponad 300 satoshi. Zbierane bonusy lojalnościowe zwiększają nam uzyskane BTC oraz zmniejszają czas do nawet 3 min zamiast 10. Wypłaty od 20000 satoshi niemalże automatycznie bezpośrednio na portfel.

coincity.net - co 10 minut wykonujemy jeden spin jednorękim bandytą. Wypłaty automatycznie na epay.info, z którego raz na kilka dni przelewamy bezpośrednio na portfel. Maksymalna wygrana to nawet 1,2 BTC. Jednak ja nie wykręciłem więcej niż ponad 800 satoshi Wink

99satoshis - co 5 minut zbieramy od 100 do nawet 10,000 Satoshi. Kranik płaci na portfel w każdy weekend po uzbieraniu minimum 20000 satoshi.

milli - drugi, bliźniaczy kranik admina 99satoshis. Opis jw.

blockchainstats - co 5 minut od 300 do 2500 satoshi. Minimum do wypłaty 20000. Czekam na pierwszą wypłatę (w każdy wtorek), uzbierałem na razie niecałe 82000.

30BitCoin - rewelacyjny kranik! 10 satoshi na minutę.Minimum wypłaty 13000 wypłacane praktycznie z automatu na portfel. W pierwszym dniu claim robimy już po 10 min. Natomiast w 30 dniu claim dopiero po uzbieraniu 1600. Naprawdę nasze saldo szybko się zwiększa.

Korzystam z powyższych kraników regularnie. Jaki mam sposób? Pracuję na komputerze i mam odpalone zakładki z kranikami, w których jestem aktywny. W ten sposób sukcesywnie zbieram sobie satoshi i gromadzę na portfelu. Sam jestem ciekaw ile uda mi się uzbierać do końca roku.
Dodatkowo planuje kupić BTC, za 100-200 PLN każdego miesiąca, począwszy od maja.

Ryzyko:

Zdarza mi się grać na giełdzie zakładów, betfair.com
Wpłaciłem przed majówką, dokładnie 27 kwietnia "trochę" waluty w celu powiększenia kapitału i wypłacenia. Udało się i do dzisiaj uzbierałem:

[Obrazek: weku10m.jpg]

Oczywiście większą część kapitału natychmiast wypłaciłem i zostawiłem 500 euro z zamiarem dokładania każdego dnia po kilkadziesiąt euro. Jak przegram tą kwotę to i tak będę na duży plus. Pamiętaj -> TO HAZARD A NIE REGULARNY SPOSOB NA ZAROBEK!


Rozglądam się za nowymi sposobami na zarobek. Śledzę wątek kolegi zuhsm.pl poświęcony importowi z Chin. Nie wykluczone, że zdecyduję się na współpracę. Jestem otwarty na różne propozycje zarobku. W tym celu zapraszam do komentowania i kontaktu na PW.

Pozdrawiam i ciepłego "weekendu".

Mój dziennik $:
http://zarabiam.com/Temat-TylkoWsieci-re...anie-84282
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 02-05-2016 09:47 przez xsebax.)
02-05-2016 09:09
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
mahuzz Offline
cho na kebsa
*

Liczba postów: 2,534
Dołączył: Jan 2016
Reputacja: 1562 +

Galeria Wygranych: Tutaj
Odznaczenia:

(Zobacz Odznaczenia)
Poziom:
Forum Gold: 363.80
Post: #47
RE: TylkoWsieci - regularne zarabianie
W końcu ktoś, kto nie ogranicza się do jednego sposobu zarobku. Gratulacje! ;-)
Glosy: xsebax (+1)
02-05-2016 09:35
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
xsebax Offline
Aktywny
*

Liczba postów: 199
Dołączył: Aug 2013
Reputacja: 44 +

Forum Gold: 30.00
Post: #48
RE: TylkoWsieci - regularne zarabianie
Cześć,

Majówka i po majówce. Ale to był bardzo udany okres dla mnie. Pogoda dopisała a do tego na giełdzie betfair udało się wygenerować naprawdę całkiem przyjemne saldo. Od 27 kwietnia, kiedy to wpłaciłem "trochę" gotówki do tej chwili wygenerowałem 3,524.30 EURO zysku.

[Obrazek: xpB9RBm.jpg]

Ta suma pozwoliła mi spłacić zaległy dług oraz daje ciekawe możliwości budowania portfela inwestycyjnego. Do tego wierzę, że jeszcze uda się ugrać jakieś kilkadziesiąt/set EURO. W serwisie zostawiłem sobie do gry 500 EURO. Jak wspominałem wcześniej, zamierzam każdego dnia ugrać chociażby 10-20 EUR. Nie traktuję tego docelowo jako sposobu na $. Jak przegram kończę, nie wpłacając nic więcej.

Do serwisu KOKOS wpłaciłem kolejne 200 PLN i wpłaciłem na roczną pożyczkę z oprocentowaniem 10% + 16 PLN bonus. Tym samym to moja ósma pożyczka. Suma wpłat 1200.

Uzbierałem na kranikach 0.00098807 BTC, które już są wypłacone na portfelu. Dodatkowo postanowiłem dokupić za 175 PLN dokładnie 0,1008884 BTC. Całą sumę BTC trzymam w bitmarket, gdzie postanowiłem inwestować w SWAP z oprocentowaniem rocznym 9,9%. Po co ma leżeć jak może zarabiać Wink

Zastanawiam się co zrobić z pozostałą częścią gotówki, którą mogę odłożyć. Jak znajdę pomysł, podzielę się z Wami.

STAN PORTFELA:
Cytat:KOKOS: 1200 PLN (udzielonych 8 pożyczek, 1 prawdopodobnie będzie windykowana)
BTC: 0.11310467
LTC: 0.46813180

Jaki mam cel? Z końcem roku sprawdzę ile zysku udało mi się wygenerować i jak obfity portfel zbudować. Chcę pokazać, że warto inwestować i odkładać. Także małe kwoty, gdyż grosz do grosza...

Przy okazji wierzę, że taka forma dziennika znajdzie swoich fanów.

Spokojnego wieczoru Smile

Mój dziennik $:
http://zarabiam.com/Temat-TylkoWsieci-re...anie-84282
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 04-05-2016 20:40 przez xsebax.)
Glosy: songgo (+1)
04-05-2016 19:23
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
TMH Offline
Aktywny
*

Liczba postów: 126
Dołączył: Feb 2016
Reputacja: 20 +

Forum Gold: 76.00
Post: #49
RE: TylkoWsieci - regularne zarabianie
Świetnie się to czyta !
Będę obserwował i korzystał Big Grin
Glosy: xsebax (+1)
04-05-2016 22:39
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
xsebax Offline
Aktywny
*

Liczba postów: 199
Dołączył: Aug 2013
Reputacja: 44 +

Forum Gold: 30.00
Post: #50
RE: TylkoWsieci - regularne zarabianie
Przygotowania do weekendu

Czas zamknąć tydzień i przygotować się do weekendu. To niesamowite, ale ten tydzień ma je aż dwa Wink

Szczęście na betfair trwa. W czwartek i piątek uzbierałem 447,90 EUR na plus.

[Obrazek: 4QsSw8v.jpg[]

Postanowiłem jednak nie wypłacać teraz ze skrill'a tylko trzymać EUR (w takiej walucie mam konto) aż do 13 maja. Wtedy to prawdopodobnie Polsce ponownie zostanie obniżony rating co wpłynie na jeszcze większy wzrost EURO względem polskiej waluty. Już dzisiaj EURO kosztuje ponad 4,40... Jest szansa, że za tydzień zamienię po jeszcze bardziej atrakcyjnym kursie niż jak bym to zrobił jutro. Zobaczymy.

Na kranikach uzbierałem jakieś ponad 120000 satoshi ale wypłacę dopiero w nd, łącznie z uzbieranymi podczas najbliższego weekendu. Tak więc w portfelu mam dalej 0.11310467 BTC plus 0.00006238 BTC, które są z procentu SWAPA z BitMarket. Już w poniedziałek wpłacam kolejne 500 PLN, za które kupię BTC.

Poluję także na dobrą ofertę pożyczkową w kokos. Planuję wpłacić kolejne 200 PLN. 11 maja wpłyną też pieniądze z rat obecnych pożyczek. Kwotę tą reinwestuję i pożyczam dalej. W ten sposób zwiększam procent zysku w skali roku.


STAN PORTFELA:
Cytat:KOKOS: 1200 PLN (udzielonych 8 pożyczek, 1 prawdopodobnie będzie windykowana)
BTC: 0.11316705
LTC: 0.46813180

Obecnie dysponuje ok. 5-6k do dalszych inwestycji, z czego 500 przeznaczę na kupno BTC, a 200 na kolejną pożyczkę w kokos. Co do pozostałej kwoty nie mam na tą chwilę planów. Poleży na razie na koncie mbanku.

Nie samymi inwestycjami człowiek żyje dlatego jutro wzbogacę moją szafkę o nowy model NIKE...

[Obrazek: air_max_90_picnic_pack__nike_700155-100.jpg]

Przez weekend relaksuję się, zbieram kolejne $ tak więc następnego wpisu spodziewajcie się dopiero w niedzielę, a dokładnie późnym wieczorem, kiedy to podsumuję weekendowe zbiory.

Owocnego weekendu Wam życzę!

Mój dziennik $:
http://zarabiam.com/Temat-TylkoWsieci-re...anie-84282
06-05-2016 23:25
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości