Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Wybierz Styl: Aktywuj czarny styl Aktywuj jasny styl Aktywuj mobilny styl
Forum o zarabianiu przez Internet !
praca w domu Witaj serdecznie forum o zarabianiu Zarabiam.com
forum o zarabianiu przez internet

Witaj! Nie bez powodu trafiłeś na największe w Polsce Forum o Zarabianiu przez internet! Tutaj gromadzimy pasjonatów zdobywania pieniędzy online i dajemy możliwość poznania tajników pracy w domu. Coraz więcej osób poszukuje sposobów na zarabianie w sieci, co sprawia, że praca w domu przez internet staje się atrakcyjnym źródłem dochodu. W dzisiejszych czasach, zarabianie online to nie tylko alternatywa, ale często również znakomita opcja do tradycyjnej pracy na etacie. Czy zastanawiasz się, jak łatwo zarobić pieniądze? Jeśli tak, to właściwe miejsce! Internet jest pełen możliwości, a my jesteśmy tutaj, aby Ci pomóc, dzieląc się wiedzą i doświadczeniami.

Rejestracja na naszym forum jest całkowicie darmowa i niesie ze sobą wiele korzyści:

  • Zakładaj nowe wątki i bierz udział w dyskusjach,
  • Odblokuj dostęp do czatu (Shoutbox),
  • Ogranicz liczbę wyświetlanych reklam,
  • Zdobywaj odznaczenia i reputację,
  • Zyskaj dostęp do ukrytych działów, tematów i linków,
  • Przeglądaj galerię zdjęć i filmów z wygranymi nagrodami,
  • Dostosuj swój prywatny profil,
  • Weź udział w konkursach organizowanych na forum,
  • Skorzystaj z doświadczenia społeczności zarabiającej online od lat,
  • Porównaj stopy procentowe na kontach oszczędnościowych,
  • Wykorzystaj merytoryczną wiedzę naszych użytkowników, by zarabianie w domu stało się łatwiejsze niż kiedykolwiek,
  • Dowiedz się, gdzie zdobyć darmowe upominki, gadżety i próbki.
  • Pamiętaj to nic nie kosztuje, zarabiam.com to darmowe forum internetowe w którym zasięgniesz informacji "jak zarabiać przez internet".
I co najważniejsze, wszystko to jest zupełnie za darmo! Zarabiam.com to internetowe forum, które udzieli Ci odpowiedzi na pytanie "jak zarabiać przez internet". Teraz praca w domu staje się możliwa! Zarejestruj się już teraz, a dowiesz się wszystkiego o zarabianiu przez internet!

praca w domu


Zapraszamy na Nasze Serwery Minecraft oraz Serwer Minecraft



Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 3 Głosów - 2.33 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
TylkoWsieci - regularne zarabianie » Budowanie poduszki finansowej i portfela inwestycyjnego...

Autor Wiadomość
xsebax Offline
Aktywny
*

Liczba postów: 199
Dołączył: Aug 2013
Reputacja: 44 +

Forum Gold: 30.00
Post: #31
RE: TylkoWsieci - regularne zarabianie
Sprawdź:
Światło nadziei

Po dość ciężkich dniach i nie ukrywam mocno przepracowanych zaczynam z nadzieją spoglądać w przyszłość. Opłacały się godziny spędzone przed monitorem w poszukiwaniu nowych form zarobku aby niwelować spadki stawek na skracaczach. Moim zdaniem nie jest już tak źle jak było.

SKRACACZE

Cieszy mnie odbijająca się już od dna stawka w shorte. Był okres kiedy wykres wskazywał mi cpm na poziomie... 0,6 (!}. Dzisiaj maksymalnie zbliżyłem się już do granicy przyzwoitości, a więc równego 1$. Oczywiście liczę po cichu na dalszy wzrost Wink

Stawka linkshrink utrzymuje się przy granicy +/- 1 dolara i nie zapowiada się aby w tym serwisie miało się coś zmienić. Jednak nawet przy tej stawce udaje mi się generować kwotę, która mnie zadowala. Jak? Po prostu ich sposób naliczania (bodajże 4xIP) jest dla mojego ruchu pozytywny. Wychodzę na swoje i tak.

Skupiam się nieustannie na GCA.SH. Ich captcha mi nie przeszkadza w ogóle, także nie ma wpływu na ruch jaki dostarczam i z jakiego czerpię $. Chciałbym w tym serwisie osiągnąć dniówkę rzędu 3-5$ i praktycznie dolną granicę już osiągam. Kolejny raz napiszę, dla mnie ten serwis obecnie na rynku zajmuje pozycję lidera w płatnych skracaczach linków. Moją opinię podzielają też coraz liczniejsze oceny na zachodnich serwisach. Nic tylko korzystać.

Doszły wypłaty z linkkucks, shink, binbox, gca oraz dzisiaj z shorte.

[Obrazek: UNZ1IZa.png][Obrazek: DuZa1xe.png][Obrazek: Le7Xmhb.png][Obrazek: Tr13uDc.png][Obrazek: 209q0dY.png]

Dzięki aplikacji do monitorowania swoich wydatków i zarobków dowiaduję się, że tylko w tym miesiącu zleciłem ze skracaczy kwotę...

[Obrazek: GmpHb1r.png]

Czy mnie to zadowala? Jak najbardziej tak, patrząc, że mamy 10 dzień miesiąca a ja dalej zbieram środki na kolejne wypłaty i sądzę, że w lutym zlecę ich jeszcze z przynajmniej 5 do 8.


SUBY

Nie ma dnia aby konto w Leadmore nie zwiększało się o kolejne PLN. Na dzisiaj stan konta wskazuje 182.7 zł.


REKLAMY

W końcu dopełniłem formalności i wysłałem do firmy nokaut wszystkie niezbędne dokumenty, które umożliwią mi wypłacenie 1 wypłaty. Sam jestem ciekaw ile ten proces potrwa. Niestety proces akceptacji dokumentów robiony jest tylko raz w miesiącu w dniach 8/12. Ciekawe czy się załapałem Wink

Przekroczyłem kolejny próg wypłaty w serwisie hotcpm.pl jednak nie potrzebuję aktualnie nowych środków dlatego wypłatę będę zlecał przy kwocie 100 PLN. Na rzecz tej firmy całkowicie rezygnuję już z cpm24, do której dziś wysłałem kolejny rachunek a na wyzerowanie konta (niestety ten serwis posiada najgłupszą w sieci blokade po osiągnieciu progu 100 zl na koncie... nie nalicza ani grosza więcej przy dalszej emisji reklam, potrzebna jest interwencja administracji) czekam dziś już chyba czwarty dzień. Cóż, serwis ten jest dla mnie prowadzony przez mał ogarniętą osobę i swoimi praktykami nastawiony raczej na małych wydawców, dla których granica 100 PLN jest szczytem marzeń. Ogólnie nie polecam osobom mającym spory ruch na stronach.

Powoli zbliżam się do progów wypłat w nowych serwisach, w których współpracuję w zakresie emisji reklam pop-ads. Jak zlecę pierwsze wypłaty napiszę o nich więcej słów.


PaidVerts / Revenue Share

O Boże. Wczoraj pierwszy raz od nie pamiętam kiedy, słowa admina serwisu okazały się prawdą Wink Tak jak zapowiadano dotarły do nas spore naliczenia. Na moją 8 grupę przypadło ponad 36$. Dziękuję i to byłoby na tyle, jeśli chodzi o dobre słowa. A teraz tradycyjnie te gorsze Wink Przy rozdawaniu nagród pobrano nam często za jedną dostarczoną reklamę po 2 a nawet i 3x punkty BAP. Ja "straciłem" w ten sposób ponad 20k BAP. Ponoć mają zostać przywrócone, ponoć nad już tym pracują. Dzisiaj rano duża część osób miała problemy z zalogowaniem się na swoje konta a pewien procent po zalogowaniu ujrzał.... wyzerowane salda Big Grin Ten bug także ma zostać (może już został?) naprawiony.
A gdyby problemów było mało, to paypal dokłada swoją cegiełkę i mrozi konto PV a przez to nie można ani wpłacać ni wypłacać za ich pośrednictwem środków na PV i z PV. I to w dzień, w którym zleciłem swoją pierwszą wypłatę Wink Przyznam, że serwis ten dostarcza mi nie małą dawkę czarnego humoru i w jego przypadku nic mnie nie zaskoczy, dosłownie nic.

Cytat:22 dzień

BAP: 721,373
$: 3.4518
Wyklikanych reklam: 7814
Zainwestowane: wykupiony recykling, który jest zamrożony na dzień dzisiejszy i nie dotarła ani jedna reklama.
Ilość akcji: 0
Wpłacone: 200,90 $
Wypłacone: 0 (40$ zlecone do wypłaty, czeka na realizację).


W tym tyg zamierzam więcej czasu poświęcić na ruszenie z blogiem. Planuję także wygospodarować czas na kilka lektur w sieci, obserwacji "branżowych" portali w celu wyciągnięcia dla siebie korzystnych informacji i wykorzystania ich na zwiększenie swoich zarobków.

Do przeczytania niebawem!

Mój dziennik $:
http://zarabiam.com/Temat-TylkoWsieci-re...anie-84282
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 10-02-2015 22:26 przez xsebax.)
10-02-2015 22:22
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Ania Online
Forumowy Maniak


Liczba postów: 1241
Dolaczyl: Jan 2012
Reputacja: 1712

Poziom ostrzezen: 0%
Forum Gold: 215.61 [Dotacja]

Warto sprawdzić:
Giorgios Offline
Forumowy Fanatyk
*

Liczba postów: 935
Dołączył: Nov 2014
Reputacja: 221 +

Forum Gold: 83.00
Post: #32
RE: TylkoWsieci - regularne zarabianie
witaj !

Obserwuje Twój dziennik od początku i jestem pełen podziwu Smile

Tak dalej trzymać !!
Glosy: xsebax (+1)
11-02-2015 02:03
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
xsebax Offline
Aktywny
*

Liczba postów: 199
Dołączył: Aug 2013
Reputacja: 44 +

Forum Gold: 30.00
Post: #33
RE: TylkoWsieci - regularne zarabianie
Spokojny byt

Większość wypłat zleconych a również co cieszy, zaksięgowanych. Tak więc teraz w spokoju skupiam się na gromadzeniu środków na kontach by móc za kilka dni ponownie uruchomić proces zgłaszania wypłat do realizacji. Sądzę, że nastąpi to zaraz po weekendzie. Lubię ten czas Wink


SKRACACZE

Zero oczekujących wypłat. W każdym serwisie zbieram $ na nowe wypłaty.

Udało mi się skontaktować z serwisem shorte.st. Przypominam, że wysłałem tam kilka dni temu zapytanie o przyczynę takiego spadku stawek za ruch PL (chociaż nie tylko) i przyszłości. Odpowiedź brzmiała "Stawki ulegają pomniejszeniu jeśli reklamodawcy nie widzą konwersji na swoich reklamach i obniżają kwoty jakie są w stanie zapłacić za ruch. Dlatego też stawka CPM nie jest stałą metryką i może zostać zwiększona lub zmniejszona." Dodatkowo dzisiaj w rozmowie poinformowano mnie, że moje konto zostało wysłane do weryfikacji pod kątem optymalizacji w celu sprawdzenia czy mogę ubiegać się o zwiększenie stawek. Aby mogło to nastąpić muszę spełniać dwa warunki: dostarczać bardzo dużo ruchu oraz generować spore konwersje. Powiadomię o rezultatach.

Dzisiaj postanowiłem sprawdzić dość stary już skracacz, a dokładnie adfoc.us Serwis ten na tym forum znajduje się w dziale SCAM, jednak widziałem wiele świeżych dowodów wypłat, także z końca stycznia oraz pozytywnych opinii na zagranicznych serwisach. Pierwsze wrażenia pozytywne. Czytelny panel, dobre naliczanie kliknięć, stawka dla PL 0,80$. Wypłaty w każdy 7 dzień miesiąca. Zobaczymy co z tego będzie, ale poszukuję kolejnego, stabilnego skracacza do współpracy. Więc może to akurat adfoc.us Wink


SUBY

Dalej konto Leadmore wzbogaca się o kolejne leady. Na tą chwilę uzbierałem 225.7 zł.

REKLAMY

Dzisiaj otrzymałem zaległą wypłatę z cpm24.

[Obrazek: pvdDjDv.png]

To byłoby raczej na tyle z naszej współpracy. Do tego serwis wystawiony jest na sprzedaż. Właściciel dzisiaj w rozmowie zapewniał mnie, że nawet w przypadku braku ofert serwis dalej będzie działał i realizował wypłaty, jednak ja postanowiłem przenieść się do konkurencji -> Hotcpm.pl i emitować ich kody reklamowe CPM.


Uzbierałem także minimum w pierwszym z trzech/czterech nowych firm, o których wspominałem wcześniej - nowe współprace w zakresie reklam pop-ads wyświetlanych na stronach www.

popcash.net - dzisiaj zleciłem pierwszą wypłatę na 10$. Czas oczekiwania na realizację maksymalnie 7 dni, a więc dla mnie zadowalający. Na dzisiaj posiadam średnią stawkę 1.2520$ za tysiąc odsłon reklamy tak więc też nie jakoś tragicznie. Dziennie publikuję z tej sieci ok. 1100/1200 reklam. Tak szybką wypłatę na zaledwie dziesięć dolarów zleciłem w celu sprawdzenia wypłacalności firmy i jej rzetelności.

[Obrazek: FC8gZtX.png]

Niebawem przedstawię Wam kolejną firmę, w której także na dniach będę zlecał pierwszą wypłatę.

Moja wypłata z nokaut.pl zweryfikowana i teraz mam ją otrzymać w maksymalnie 14 dni.


UPLOAD PLIKÓW

Otrzymałem wypłatę z serwisu ninjashare.pl Konto paypal wystawiony jest na dane prywatne dlatego celowo uciąłem je na screenie.

[Obrazek: 7v1ABhj.png]


PaidVerts / Revenue Share

Wtorkowy wieczór poświęciłem na klikanie bodajże z 5 czy może i 6 recyklingów. Dlaczego? Bo można było otrzymać reklamy o bardzo wysokich wartościach.

[Obrazek: EfdILjk.png]

Widząc takie reklamy aż żal było nie skorzystać. Ostatecznie tego dnia nie wpadły mi z recyklingu reklamy o mniejszej wartości niż 0,03$ a dzięki temu moje konto wzbogaciłem o kilka $.

Zaczynam także poważnie rozważać zejście do grupy 7, a więc jeden poziom niżej i zamianę BAP na akcje i ich sprzedaż tak by zlecić kolejną wypłatę i zmniejszyć swój wkład w serwisie. Niestety, dzieje się w nim za dużo dziwnych zbiegów okoliczności i skoro mogę to chcę wypłacić z niego swoje środki a "bawić" się wyłącznie wirtualnymi pieniędzmi.

Z podjęciem ostatecznej decyzji zaczekam jeszcze kilka dni.

Cytat:25 dzień

BAP: 722,555
$: 8.47179
Wyklikanych reklam: 8340
Zainwestowane: brak
Ilość akcji: 0
Wpłacone: 200,90 $
Wypłacone: 0 (zlecone 40$ do wypłaty i czeka na realizację)


Przygotowuję swój ranking płatnych skracaczy, wkrótce się nim z Wami podzielę.

Miłego wieczoru Smile

Mój dziennik $:
http://zarabiam.com/Temat-TylkoWsieci-re...anie-84282
12-02-2015 16:43
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Dazonpl Offline
Świeżak
*

Liczba postów: 9
Dołączył: Feb 2015
Reputacja: 2 +

Forum Gold: 0.00
Post: #34
RE: TylkoWsieci - regularne zarabianie
Genialny dziennik
Dodaje mi motywacji , będe obserwował
powodzenia
Glosy: xsebax (+1)
28-02-2015 03:05
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
zawisza Offline
Aktywny
*

Liczba postów: 112
Dołączył: Nov 2014
Reputacja: 6 +

Forum Gold: 15.00
Post: #35
RE: TylkoWsieci - regularne zarabianie
Masz jakies rady dla początkujących

zawisza, dumny członek http://zarabiam.com od Nov 2014.
28-02-2015 11:55
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
xsebax Offline
Aktywny
*

Liczba postów: 199
Dołączył: Aug 2013
Reputacja: 44 +

Forum Gold: 30.00
Post: #36
RE: TylkoWsieci - regularne zarabianie
Powoli do przodu

W ostatnich dniach skupiam sie przede wszystkim na walce z choroba, ktora to przyczynia sie do minimalnego spedzania czasu przed kompem. Nie moge jednak sobie pozwolic na calkowite nierobstwo, pieniadze z nieba nie spadaja Wink


SKRACACZE

Odnosze wrazenie, ze ta forma zarobkow osiagnela poziom dna. Stawki polecialy tak ostro w dol, ze sam kazdego dnia mocno monitoruje zarobki. Jestem ciekaw jak mocno odbije sie taki stan rzeczy na moich miesiecznych dochodach z tej formy zarobku. Luty zamykam z kwotą: 1 655,90 PLN - wyplacona z wszystkich skracaczy.

Od dwoch dni testuje ouo.io. CPM na poziomie nawet 1.79 za ruch z PL. Przyjemne naliczanie, kilka razy jedno IP. Bardzo dobry interfejs. Przypomina mi nieco shrote z ich dobrych, starych czasow. Na ta chwile zapowiada sie naprawde wspaniale i zamierzam wykorzystac czas do maksimum. Polecam Wam naprawde dobry skracacz: OUO. Rozmawialem z adminem i wierze, ze utrzyma sie na rynku dlugo. Oby tak bylo.


SUBY

Powoli udaje sie zwiekszac stawke dzienna. To za sprawa rozkrecania sie jednej z moich stron, ktora generuje coraz lepszy ruch. Wczoraj zlecilem wyplate na 563.5 PLN. Moim celem jest jak najszybsze doprowadzenie do regularnych, miesiecznych zarobkow na poziomie 1/1.5k PLN. Wierze, ze nastapi to juz niedlugo.
Zarabiam tylko na swoich stronach www, bez spamu.

REKLAMY

Z wszystkich sieci reklamowych z jakimi współpracuje, w lutym wypłaciłem kwotę: 1 540,68 PLN. Jest to kwota zadowalajaca mnie ale oczywiscie nie bylbym soba, gdybym nie napisal, ze bede walczyl o wieksze kwoty, ale jak wiadomo tutaj jest ciezej. Wieksze kwoty = wiekszy ruch na stronach = wiecej czasu, a z tym coraz ciezej. Duze nadzieje pokladam w nowych firmach i dzisiaj zamierzam raz jeszcze rozejrzec sie na rynku reklam firm zachodnich. Moze znajde cos jeszcze dlla siebie, godnego zaufania.


UPLOAD PLIKÓW

Upload plików zamykam z kwotą 53,21 PLN za luty. Nie przywiazuje do tego jakiejs wiekszej wagi, ale juz dzisiaj wiem, ze w marcu kwota ta powinna byc jakies 2 do 3 razy wieksza. A to juz zawsze na jakas drobna oplate, rachunek Wink


PaidVerts / Revenue Share

Postanowilem zakonczyc swoja przygode z tym programem. Wiekszosc ruchow admina tego projektu, jakie postanowil lub postanawia wdrazac uwazam, za malo powazne a jego osobe za nie warta inwestycji nawet jednego grosza w jego inicjatywy. Wyplacilem to co wplacilem, a wiec wszystko co obecnie mam na koncie jest na plus, ale przyzna, ze nie znajduje juz checi na klikaniie reklam wartosciach, ktorych nie widuje w innych formach zarobkow w sieci. Tak wiec motywacja na poziomie zero Wink Sprawdzilem z czym to sie je i juz dzisiaj wiem, ze tego typu programy nie sa dla mnie. Nie jestem zainteresowany zarabianiem w sposob taki, ze wieksza czesc czasu zajmuje mi czytanie newsow, obserwowanie czy to oby nie ten dzien/czas, ze nalezy uciekac z programu, bo admin pewnie bedzie zwijal nasza/moja kase. Ja dziekuje, wole mniejsze, regularne i bardziej pewne sposoby zarabiania Smile


Kilka pytan z PW

Czy i w jaki sposob prowadzisz statystyki zarobkow?

Korzystam z aplikacji kontomierz, w ktorej wpisuje wszystkie swoje wydatki, dochody i w ten sposob dzieki niej monitoruje swoj budzet domowy. Zdecydowanie polecam wszystkim tym, ktorzy chca w powazny sposob kontrolowac swoje budzety, zarobki z sieci i miec nad nimi pelna kontrole.

Jaki skracacz linkow polecasz na dzisiaj?

Na dzisiaj najlepsze zarobki notuje w gca.sh oraz nowo testowanym ouo.io. Po cichu licze na to, ze dzieki nim odrobie straty z linkshrink i shorte, gdzie stawki sa juz na poziomie 0,60 za ruch z naszego kraju...

Masz jakies rady dla poczatkujacych?

Tak. Duzo czytaj i wybierz dla siebie taka forme zarobkow, ktora bedzie spelniala te warunki: bedzie Cie ciiagle uczyla czegos nowego, bedzie Cie ciekawila, krecila i dopiero na samym koncu bedziesz myslal o zarobkach. Zarabianie w sieci to nieustanne poszukiwanie nowosci, ciagle obserwacje, nauka. Tylko ciezka praca i przyjemne spedzanie czasu w niej gwarantuje nam zarobki, ktore beda nas zadowalaly. Jesli chcesz juz od dzisiaj liczyc zyski odpusc sobie. Ja do zarabiania w sieci podchodze dlugo dystansowo. Nie interesuja mnie zyski na dzisiaj. Wole mniej ale regularniej i w dluzszej perspektywie zdecydowanie wiecej.


Wracam do walki z choroba i zaglebiam sie w lekture obcojezycznych stron w poszukiwaniu nowych, ciekawych firm z zakresu reklamy Wink

Przyjemnego dnia wszystkim.


Ps. A dla tych, ktorzy nie wierza, ze z sieci mozna zyc. Bilans lutego w moim budzecie to... +1 087,49 PLN. Mieszkanie, serwery, domeny oplacone. Jem jak wszyscy a mimo to wychodze na dobry plus. Oby w marcu bylo podobnie Wink

Mój dziennik $:
http://zarabiam.com/Temat-TylkoWsieci-re...anie-84282
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 01-03-2015 09:32 przez xsebax.)
01-03-2015 09:31
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Pani Ania
Prawa reka Admina


Liczba postów: 997
Forum Gold: 550
Dolaczyla: Feb 2011
Reputacja: 777


Warto sprawdzić:

nykkusek Offline
Stały Bywalec
*

Liczba postów: 701
Dołączył: Sep 2014
Reputacja: 301 +

Odznaczenia:

(Zobacz Odznaczenia)
Poziom:
Forum Gold: 0.00
Post: #37
RE: TylkoWsieci - regularne zarabianie
@[xsebax] W końcu doczekałem się kolejnego wpisu Big Grin Luty pod względem zarobków był pewnie trochę gorszy niż poprzednie miesiące, co nie?

Skoro już mówisz o "długodystansowych metodach zarabiania" nie pomyślałeś o PPA/CPA?
Z twoim zapleczem i wiedzą myślę, że byś mógł z czasem mieć niezły dodatek do reklam/subów/skracaczy.
01-03-2015 09:56
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
aws Offline
Świeżak
*

Liczba postów: 7
Dołączył: Feb 2015
Reputacja: 1 +

Forum Gold: 0.00
Post: #38
RE: TylkoWsieci - regularne zarabianie
Jakie reklamy dajesz na stronę? Mam ruch 60 k ale nie wiem co dawac
01-03-2015 10:04
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
xsebax Offline
Aktywny
*

Liczba postów: 199
Dołączył: Aug 2013
Reputacja: 44 +

Forum Gold: 30.00
Post: #39
RE: TylkoWsieci - regularne zarabianie
nykkusek luty to ciezki dla mnie miesiac. Krotki a do tego spore zmiany w firmach, z ktorymi wsolpracuje czyt. skracacze. W ogolnym rachunku zyskow/strat wychodze jednak ponad 1k na plus. Dla mnie ok Wink Zapraszam na PW jak mozesz mi doradzic co nieco odnosnie PPA/CPA... Bylbym wdzieczny Smile

aws wszystko zalezy od ruchu jaki posiadasz, do kogo docierasz i z jakich panstw pochodzi traffic. Ale na pewno moglbym cos doradzic. Napisz mi prosze na PW wiecej info o stronie/ach jakie posiadasz.

Mój dziennik $:
http://zarabiam.com/Temat-TylkoWsieci-re...anie-84282
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 01-03-2015 10:20 przez xsebax.)
01-03-2015 10:18
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Aysein1 Offline
Aktywny
*

Liczba postów: 107
Dołączył: Feb 2015
Reputacja: 3 +

Forum Gold: 0.00
Post: #40
RE: TylkoWsieci - regularne zarabianie
Trochę jestem w szoku, że takie kwoty wyciągasz z tego. Pewnie musisz mieć bardzo duży ruch na twojej stronie.
05-03-2015 20:01
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości