Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Wybierz Styl: Aktywuj czarny styl Aktywuj jasny styl Aktywuj mobilny styl
Forum o zarabianiu przez Internet !
praca w domu Witaj serdecznie forum o zarabianiu Zarabiam.com
forum o zarabianiu przez internet

Witaj! Nie bez powodu trafiłeś na największe w Polsce Forum o Zarabianiu przez internet! Tutaj gromadzimy pasjonatów zdobywania pieniędzy online i dajemy możliwość poznania tajników pracy w domu. Coraz więcej osób poszukuje sposobów na zarabianie w sieci, co sprawia, że praca w domu przez internet staje się atrakcyjnym źródłem dochodu. W dzisiejszych czasach, zarabianie online to nie tylko alternatywa, ale często również znakomita opcja do tradycyjnej pracy na etacie. Czy zastanawiasz się, jak łatwo zarobić pieniądze? Jeśli tak, to właściwe miejsce! Internet jest pełen możliwości, a my jesteśmy tutaj, aby Ci pomóc, dzieląc się wiedzą i doświadczeniami.

Rejestracja na naszym forum jest całkowicie darmowa i niesie ze sobą wiele korzyści:

  • Zakładaj nowe wątki i bierz udział w dyskusjach,
  • Odblokuj dostęp do czatu (Shoutbox),
  • Ogranicz liczbę wyświetlanych reklam,
  • Zdobywaj odznaczenia i reputację,
  • Zyskaj dostęp do ukrytych działów, tematów i linków,
  • Przeglądaj galerię zdjęć i filmów z wygranymi nagrodami,
  • Dostosuj swój prywatny profil,
  • Weź udział w konkursach organizowanych na forum,
  • Skorzystaj z doświadczenia społeczności zarabiającej online od lat,
  • Porównaj stopy procentowe na kontach oszczędnościowych,
  • Wykorzystaj merytoryczną wiedzę naszych użytkowników, by zarabianie w domu stało się łatwiejsze niż kiedykolwiek,
  • Dowiedz się, gdzie zdobyć darmowe upominki, gadżety i próbki.
  • Pamiętaj to nic nie kosztuje, zarabiam.com to darmowe forum internetowe w którym zasięgniesz informacji "jak zarabiać przez internet".
I co najważniejsze, wszystko to jest zupełnie za darmo! Zarabiam.com to internetowe forum, które udzieli Ci odpowiedzi na pytanie "jak zarabiać przez internet". Teraz praca w domu staje się możliwa! Zarejestruj się już teraz, a dowiesz się wszystkiego o zarabianiu przez internet!

praca w domu


Zapraszamy na Nasze Serwery Minecraft oraz Serwer Minecraft



Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
ps 4 czy ps 3? » co bardziej oplaca sie kupic?

Autor Wiadomość
gieniek93 Offline
multikonto
*

Liczba postów: 85
Dołączył: Jun 2015
Forum Gold: 0.00
Post: #41
RE: ps 4 czy ps 3?
Sprawdź:
Nie mieliscie Xbox One a sie udzielacie hahahha Smile)
Zdecydowanie Xbox one Smile
03-06-2015 16:41
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Ania Online
Forumowy Maniak


Liczba postów: 1241
Dolaczyl: Jan 2012
Reputacja: 1712

Poziom ostrzezen: 0%
Forum Gold: 215.61 [Dotacja]

Warto sprawdzić:
domin_dz Offline
Forumowy Fanatyk
*

Liczba postów: 892
Dołączył: Oct 2013
Reputacja: 172 +

Forum Gold: 0.00
Post: #42
RE: ps 4 czy ps 3?
Mam dwa next-geny i powiem szczerze, że różnic zauważalnych gołym okiem w grafice nie ma, jak ktoś stoi przed telewizorem z lupom to może coś tam zauważy. Kłócenie się o podzespoły jest bez sensu bo poprzednia generacja udowodniła, że nie liczą się podzespoły a optymalizacja gier i łatwość w ich programowaniu, programiści Turn 10 pokazali już co można wyciągnąć z podzespołów wyprodukowanych w 2005 roku (Forza Motorsport 4, Forza Horizon 1/2) - pecet z takimi podzespołami mógłby co najwyżej uciągnąć GTA San Andreas. Nowa konsola powinna zostać wybrana poprzez dostępne na nią gry a nie przez to, że jedna ma ram ddr3 a druga ddr5. Wiadomo, że jeden pochwali XONE bo go ma a drugi PS4 bo je ma.

A i jeszcze jedno, uważam że gry na next-geny są robione na odp.erdol i jeszcze nie raz zaskoczą.
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 04-06-2015 10:26 przez domin_dz.)
04-06-2015 10:19
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
gieniek93 Offline
multikonto
*

Liczba postów: 85
Dołączył: Jun 2015
Forum Gold: 0.00
Post: #43
RE: ps 4 czy ps 3?
mialem 5 konsol PS4. Dlaczego 5? Bo każda się psuła, była mega głośna, a oddająć na gwarancje dostaniemy UŻYWANĄ i to jeszcze gorszą. To jest najgorszy serwis jaki istnieje. W dodatku trzeba czekać miesiąc i to gorsze gówno dostajesz. a one oddajesz - dostajesz naprawioną albo nową (wybierasz TY), czekasz max 7 dni + jeszcze xbox live na przeprosiny.
04-06-2015 10:40
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
domin_dz Offline
Forumowy Fanatyk
*

Liczba postów: 892
Dołączył: Oct 2013
Reputacja: 172 +

Forum Gold: 0.00
Post: #44
RE: ps 4 czy ps 3?
(04-06-2015 10:40)gieniek93 napisał(a):  mialem 5 konsol PS4. Dlaczego 5? Bo każda się psuła, była mega głośna, a oddająć na gwarancje dostaniemy UŻYWANĄ i to jeszcze gorszą. To jest najgorszy serwis jaki istnieje. W dodatku trzeba czekać miesiąc i to gorsze gówno dostajesz. a one oddajesz - dostajesz naprawioną albo nową (wybierasz TY), czekasz max 7 dni + jeszcze xbox live na przeprosiny.

Akurat tu się zgodzę, polski serwis Sony to najgorsze gówno. Do tego nie wiem jak PS4 bo jeszcze nie miałem z tą konsolą problemów ale ich sprzęt jest strasznie awaryjny, każda xperia jaką miałem a było ich 4 lądowała w serwisie i czekałem na nią nawet dwa miesiące, z resztą pisałem tutaj: http://zarabiam.com/Temat-Dobry-telefon-...zem-115066 , że xperia z1 compact mi się podoba ale nie kupie jej z tego powodu. Gdzie im do serwisu LG, który bez problemu mi w tydzień czasu wymienił na nowy telefon, który rozkręcałem, rootowałem, wgrywałem Cyanogenmoda i na dodatek nie jednokrotnie mi spadł.
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 04-06-2015 11:08 przez domin_dz.)
04-06-2015 11:06
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
damianus627 Offline
Przyjaciel Forum
*

Liczba postów: 4,664
Dołączył: Mar 2011
Reputacja: 1818 +

Galeria Wygranych: Tutaj
Odznaczenia:

(Zobacz Odznaczenia)
Poziom:
Forum Gold: 29.00
Post: #45
ps 4 czy ps 3?
(04-06-2015 10:40)gieniek93 napisał(a):  mialem 5 konsol PS4. Dlaczego 5? Bo każda się psuła, była mega głośna, a oddająć na gwarancje dostaniemy UŻYWANĄ i to jeszcze gorszą. To jest najgorszy serwis jaki istnieje. W dodatku trzeba czekać miesiąc i to gorsze gówno dostajesz. a one oddajesz - dostajesz naprawioną albo nową (wybierasz TY), czekasz max 7 dni + jeszcze xbox live na przeprosiny.

Kiedy ją kupiłeś? Jak po 25 grudnia 2014 to idziesz do sklepu i żądasz wymiany na nową albo zwrot kasy jak wada jest istotna.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
04-06-2015 18:56
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Pani Ania
Prawa reka Admina


Liczba postów: 997
Forum Gold: 550
Dolaczyla: Feb 2011
Reputacja: 777


Warto sprawdzić:

gieniek93 Offline
multikonto
*

Liczba postów: 85
Dołączył: Jun 2015
Forum Gold: 0.00
Post: #46
RE: ps 4 czy ps 3?
"miałem" wystarczy umieć czytać. To było listopad-grudzień najpierw oddałem na serwis a potem jak kupiłem 2 to oddawałem jako 2 tygodnie możliwości zwrócenia bez podania przyczyny, każda z 5 konsol miała wade, więc wniosek jest prosty
04-06-2015 20:10
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Victoremque Offline
Aktywny
*

Liczba postów: 121
Dołączył: Nov 2013
Reputacja: 20 +

Forum Gold: 7.00
Post: #47
RE: ps 4 czy ps 3?
Zdecydowanie na chwilę obecną PS4, gry wyjdą z czasem. PS3 kupione drożej niż 600zł to strata pieniędzy.

Victoremque, dumny członek http://zarabiam.com od Nov 2013.
08-06-2015 14:02
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
MAZIK Offline
Bywalec
*

Liczba postów: 288
Dołączył: Dec 2012
Reputacja: 100 +

Galeria Wygranych: Tutaj
Odznaczenia:

(Zobacz Odznaczenia)
Poziom:
Forum Gold: 55.00
Post: #48
RE: ps 4 czy ps 3?
Jam mam PS4 i jestem bardzo zadowolony ceny tez powoli opadaja w dół - Polecam 4
19-06-2015 19:26
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
MaXimuS007 Offline
Uzależniony
*

Liczba postów: 1,439
Dołączył: Nov 2013
Reputacja: 173 +

Galeria Wygranych: Tutaj
Forum Gold: 738.00
Post: #49
RE: ps 4 czy ps 3?
PS4 ma lepszą grafę od xbox one podobno, ale ja bym wybrał zdecydowanie one'a.
Po pierwsze PS4 jest bardziej awaryjne i jak pisali wyżej serwis do dupy.
Po drugie na one'a masz np. Forzę, która moim zdaniem jest lepsza od GT i przedewszystkim masz horizona (czyli wyścigi bardziej arcadowe) i zwykłą (czyli symulator).
Po trzecie multiplayer jest lepszy w XO i w PS4, jak Ci wygaśnie PS+ to nie możesz grać w darmowe gry dopóki nie odnowisz abonamentu, a w xboxie, jak już coś ściągniesz, to masz to na stałe i grasz kiedy chcesz.
Po czwarte masz kinecta, który Cię widzi nawet w nocy, bo jest coś tam takiego co działa jak noktowizor.

Jeśli chodzi o PS3, to tutaj tym bardziej górą jest X360.
Po pierwsze to samo co wyżej napisałem, jeśli chodzi o multi, pomimo, że trzeba płacić.
Po drugie lepsza grafa.
Po trzecie lepszy dashboard.
Po czwarte też są dobre exclusivy typu halo i wspomniana wyżej forza.
Po piąte są ciekawe promocje dla osób posiadających golda i zakup tego konta się szybko zwraca, bo dostajesz te darmowe gry co miesiąc i w większości są to dobre tytuły. Np. Wiedźmin 2 był, tomb raider, saints row 3, AC 4, AC 2 i wiele innych.
A i jeśli kupować X360 to tylko wersję Slim. Sam taką posiadam i jak do tej pory nie miałem powodu do narzekań, poza tym, że czasem przy graniu w gta online mi się zacinała i trzeba było resetować, ale w starszych wersjach były problemy np. Z RROD itp. Nie wiem, jak się sprawuje najnowsza wersja (E, której obudowa przypomina XO). Wiem jedynie, że podobno poprawili w niej system chłodzenia, ale taniej Slima kupisz i on jest już bardzo dobrze zrobiony i nie zawiódłbyś się na nim.

Oczywiście jest to moja opinia i starałem się być jak najbardziej obiektywny, aczkolwiek da się zauważyć, że jestem fanem tej marki, ale też nic nie mam do Sony. Żadnej wojny konsolowców nie chcę tutaj wstrzynać, bo uważam to po prostu za idiotyczne. Każdy bierze co woli, a zalety jednej i drugiej marki już znasz. Wybór należy do Ciebie, o ile już nie kupiłeś, którejś z tych konsol. Zresztą zawsze można sprzedać i kupić następną, jeśli nie będziesz zadowolony.

Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 14-07-2015 14:14 przez MaXimuS007.)
14-07-2015 14:12
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
kinder112 Offline
Początkujący
*

Liczba postów: 74
Dołączył: Jul 2015
Reputacja: 36 +

Forum Gold: 0.00
Post: #50
RE: ps 4 czy ps 3?
Ogólnie na grafikę nie ma za bardzo sensu patrzeć (900/1080p@30fps), jeśli chcesz naprawdę ładne gry to zostaje PC ale nie w takiej kwocie. Dla konsoli liczą się tak naprawdę gry a to co odróżnia platformy od siebie to 'exclusive content'. Np. Nowy Tomb Rider na XOne zapowiada się bardzo fajnie Smile

Ps. Jest jeszcze Wii U na które są mega Miodne gry: Mariany/Zeldy ale trzeba lubić te klimaty i pogodzić się że większość tytułów AAA nie jest na tą konsolę wydawana.

kinder112, dumny członek http://zarabiam.com od Jul 2015.
14-07-2015 16:11
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości