Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Wybierz Styl: Aktywuj czarny styl Aktywuj jasny styl Aktywuj mobilny styl
Forum o zarabianiu przez Internet !
praca w domu Witaj serdecznie forum o zarabianiu Zarabiam.com
forum o zarabianiu przez internet

Witaj! Nie bez powodu trafiłeś na największe w Polsce Forum o Zarabianiu przez internet! Tutaj gromadzimy pasjonatów zdobywania pieniędzy online i dajemy możliwość poznania tajników pracy w domu. Coraz więcej osób poszukuje sposobów na zarabianie w sieci, co sprawia, że praca w domu przez internet staje się atrakcyjnym źródłem dochodu. W dzisiejszych czasach, zarabianie online to nie tylko alternatywa, ale często również znakomita opcja do tradycyjnej pracy na etacie. Czy zastanawiasz się, jak łatwo zarobić pieniądze? Jeśli tak, to właściwe miejsce! Internet jest pełen możliwości, a my jesteśmy tutaj, aby Ci pomóc, dzieląc się wiedzą i doświadczeniami.

Rejestracja na naszym forum jest całkowicie darmowa i niesie ze sobą wiele korzyści:

  • Zakładaj nowe wątki i bierz udział w dyskusjach,
  • Odblokuj dostęp do czatu (Shoutbox),
  • Ogranicz liczbę wyświetlanych reklam,
  • Zdobywaj odznaczenia i reputację,
  • Zyskaj dostęp do ukrytych działów, tematów i linków,
  • Przeglądaj galerię zdjęć i filmów z wygranymi nagrodami,
  • Dostosuj swój prywatny profil,
  • Weź udział w konkursach organizowanych na forum,
  • Skorzystaj z doświadczenia społeczności zarabiającej online od lat,
  • Porównaj stopy procentowe na kontach oszczędnościowych,
  • Wykorzystaj merytoryczną wiedzę naszych użytkowników, by zarabianie w domu stało się łatwiejsze niż kiedykolwiek,
  • Dowiedz się, gdzie zdobyć darmowe upominki, gadżety i próbki.
  • Pamiętaj to nic nie kosztuje, zarabiam.com to darmowe forum internetowe w którym zasięgniesz informacji "jak zarabiać przez internet".
I co najważniejsze, wszystko to jest zupełnie za darmo! Zarabiam.com to internetowe forum, które udzieli Ci odpowiedzi na pytanie "jak zarabiać przez internet". Teraz praca w domu staje się możliwa! Zarejestruj się już teraz, a dowiesz się wszystkiego o zarabianiu przez internet!

praca w domu


Zapraszamy na Nasze Serwery Minecraft oraz Serwer Minecraft



Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 19 Głosów - 2.11 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
PaidVerts/Goldenchase/Marketglory , dowody wypłat. Poradniki Jak grac tylko na PRIV:) » PaidVerts/Goldenchase/Marketglory, praca w domu, , wskazówki, poradnik,

Autor Wiadomość
kolorpurpury Offline
Forumowy Fanatyk
*

Liczba postów: 920
Dołączył: Sep 2013
Reputacja: 201 +

Forum Gold: 0.00
Post: #351
RE: Marketglory/GoalTycoon poradnik Jak Grac I Dowody Wypłat .Nawet 200euro Pracujac !!!
Sprawdź:
(27-04-2014 20:52)fahamore napisał(a):  @kolorpurpury ambitny i dalekosiężny plan odnośnie GT, powodzenia w realizacji założonego celu życzę. Sama gra mimo, że młoda to dobrze się zapowiada na przyszłość, ma w sobie potencjał na solidny rozwój.
Co do młodzików i ich rozwoju to myślę, że to dobra droga o czym już wspominałem w którymś z postów, bo też mam taki plan odnośnie swojego teamu.
Prawdę mówiąc nurtuje mnie pewne pytanie na które nie mogłem znaleźć odpowiedzi. Ponieważ w zakładce z transferami można handlować graczami w wieku 16 do 38 lat, to czy gracze w wieku powyżej 30 będą tracić staty albo ulegać częściej kontuzją.
W tym sezonie mnie też dobrze idzie, na razie 1pkt straty do lidera 4 ligi i 4 pkt przewagi nad trzecią drużyną, awans do 3 ligi powinien być Big Grin .
Licencja i handel zawodnikami też powinien być dochodowy, szczególnie wytrenowanymi młodzikami, którzy już mogą grać w lidze.
Postanowiłem sobie prowadzić historię związaną z ważniejszymi sprawami w grze, z podziałem na sezony ( w końcu to całe 30 dni), na podstawie takich zapisków można zobaczyć swój rozwój, mam to na Moja historia goaltycoon.
Powodzenia managery.

Na 95% starsi zawodnicy nie traca statystyk - wręcz nadal trenują. Może jedynie spaść lekko szybkość ich treningu. Myślę, że po prostu im starszy zawodnik tym mniej warty na rynku i najważniejsza kwestia to taka, że za 3-4 sezony niektórzy już nie będą zdolni do gry. Trzeba więc mieć młodzików na ich miejsce, którzy po jednym, dwóch sezonach mogą nie być jeszcze tak mocni jak oni. Głównie jednak z wiekiem bardzo spada wartość tych zawodników a płacimy im za umiejętności, czyli coraz więcej.

[Obrazek: 320x50.png]
28-04-2014 20:37
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Ania Online
Forumowy Maniak


Liczba postów: 1241
Dolaczyl: Jan 2012
Reputacja: 1712

Poziom ostrzezen: 0%
Forum Gold: 215.61 [Dotacja]

Warto sprawdzić:
Pani Ania
Prawa reka Admina


Liczba postów: 997
Forum Gold: 550
Dolaczyla: Feb 2011
Reputacja: 777


Warto sprawdzić:

fahamore Offline
Świeżak
*

Liczba postów: 32
Dołączył: Apr 2014
Reputacja: 1 +

Forum Gold: 0.00
Post: #352
RE: Marketglory/
nie do końca o to mi chodziło, ale już nie ważne znalazłem odpowiedź na część nurtujących mnie pytań.

Cytat: Na 95% starsi zawodnicy nie traca statystyk - wręcz nadal trenują.
tutaj kolorpurpury masz rację, a nawet zwiększyłbym tą pewność do 100%.

Ale znalazłem też informację na pytanie które mnie nurtowało, o którym nie wspominałem wcześniej. Jeśli w transferach można handlować zawodnikami w wieku 16-38 lat, co dzieje się z naszym zawodnikiem po 38 roku jego żywota?
Cytat: Also, when reaching a certain age your players retire and become trainers. For every specialty, the age limit is as follows:

attacker – 35 years;
midfielder – 36 years;
defender – 38 years;
goalkeeper – 40 years;
także nasi zawodnicy po przejściu na piłkarską emeryturę (w różnym wieku, zależnie od pozycji na jakiej grają) nie tracą aż tak na wartości jakby mogło nam się wydawać tylko zostają trenerami.
Glosy: kolorpurpury (+1)
29-04-2014 20:49
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
MarketGlory Offline
Bywalec
*

Liczba postów: 319
Dołączył: Nov 2013
Reputacja: 24 +

Forum Gold: 0.00
Post: #353
RE: Marketglory/GoalTycoon poradnik Jak Grac I Dowody Wypłat .Nawet 200euro Pracujac !!!
01-05-2014 20:31
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
MarketGlory Offline
Bywalec
*

Liczba postów: 319
Dołączył: Nov 2013
Reputacja: 24 +

Forum Gold: 0.00
Post: #354
RE: Marketglory/GoalTycoon poradnik Jak Grac I Dowody Wypłat .Nawet 200euro Pracujac !!!
HuhRolleyesIdea
03-05-2014 08:30
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
kolorpurpury Offline
Forumowy Fanatyk
*

Liczba postów: 920
Dołączył: Sep 2013
Reputacja: 201 +

Forum Gold: 0.00
Post: #355
RE: Marketglory/GoalTycoon poradnik Jak Grac I Dowody Wypłat .Nawet 200euro Pracujac !!!
(29-04-2014 20:49)fahamore napisał(a):  nie do końca o to mi chodziło, ale już nie ważne znalazłem odpowiedź na część nurtujących mnie pytań.

Cytat: Na 95% starsi zawodnicy nie traca statystyk - wręcz nadal trenują.
tutaj kolorpurpury masz rację, a nawet zwiększyłbym tą pewność do 100%.

Ale znalazłem też informację na pytanie które mnie nurtowało, o którym nie wspominałem wcześniej. Jeśli w transferach można handlować zawodnikami w wieku 16-38 lat, co dzieje się z naszym zawodnikiem po 38 roku jego żywota?
Cytat: Also, when reaching a certain age your players retire and become trainers. For every specialty, the age limit is as follows:

attacker – 35 years;
midfielder – 36 years;
defender – 38 years;
goalkeeper – 40 years;
także nasi zawodnicy po przejściu na piłkarską emeryturę (w różnym wieku, zależnie od pozycji na jakiej grają) nie tracą aż tak na wartości jakby mogło nam się wydawać tylko zostają trenerami.

No i takie info niezmiernie mnie ucieszyło Smile Jeszcze jakby była potem możliwość handlowania trenerami to będzie pięknie bo jednak aż tylu trenerów nie jest nam potrzebnych (po dwóch na każdą umiejętność max dla seniorów i młodych) a trzeba im płacić pensje więc dobrze by było gdyby była możliwość ich sprzedać czy nawet się po prostu pozbyć..

[Obrazek: 320x50.png]
04-05-2014 09:17
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
fahamore Offline
Świeżak
*

Liczba postów: 32
Dołączył: Apr 2014
Reputacja: 1 +

Forum Gold: 0.00
Post: #356
RE: Marketglory/GoalTycoon poradnik Jak Grac I Dowody Wypłat .Nawet 200euro Pracujac !!!
też przyjąłem taką informację z zadowoleniem, a co do handlu trenerami to wydaje mi się że będzie to możliwe bo w zakładce naszej federacji jest zrobiona zakładka trainers (która jest jeszcze w trakcie budowy) i myślę, że tam będzie można handlować trenerami.
04-05-2014 18:55
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
kolorpurpury Offline
Forumowy Fanatyk
*

Liczba postów: 920
Dołączył: Sep 2013
Reputacja: 201 +

Forum Gold: 0.00
Post: #357
RE: Marketglory/GoalTycoon poradnik Jak Grac I Dowody Wypłat .Nawet 200euro Pracujac !!!
2. miejsce w 2. lidze Smile Jeśli nie powinie mi się noga będzie awans do 1. ligi Smile
Przydałoby się coś na zasadzie ligi mistrzów, ligi europejskiej aby najlepsze zespoły z poszczególnych lig mogły dodatkowo rywalizować z innymi z lig zagranicznych Smile Może kiedyś wprowadzą coś takiego Smile

[Obrazek: 320x50.png]
06-05-2014 17:08
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
MarketGlory Offline
Bywalec
*

Liczba postów: 319
Dołączył: Nov 2013
Reputacja: 24 +

Forum Gold: 0.00
Post: #358
RE: Marketglory/GoalTycoon poradnik Jak Grac I Dowody Wypłat .Nawet 200euro Pracujac !!!
FAJNY POMYSŁ WARTY UWAGIRolleyes
06-05-2014 20:30
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
MarketGlory Offline
Bywalec
*

Liczba postów: 319
Dołączył: Nov 2013
Reputacja: 24 +

Forum Gold: 0.00
Post: #359
RE: Marketglory/GoalTycoon poradnik Jak Grac I Dowody Wypłat .Nawet 200euro Pracujac !!!
HuhHuhHuhHuh
11-05-2014 16:34
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
fusek Offline
Przyjaciel Forum
*

Liczba postów: 3,865
Dołączył: Mar 2010
Reputacja: 811 +

Odznaczenia:

(Zobacz Odznaczenia)
Poziom:
Forum Gold: 576.00
Post: #360
RE: Marketglory/GoalTycoon poradnik Jak Grac I Dowody Wypłat .Nawet 200euro Pracujac !!!
You do not have enough EURO in your Manager Fund

kaj?mam w club funds 1 euro i co teraz?

i druga sprawa czy w marketglory oplaca sie np kupowac udzialy - czy moze firme zalozyc - zblizam sie do wyplaty i nie wiem.
niby mam darmowa firme ale nikt nie chce tego kupowac a ponizej kosztow produkcji nie sprzedam
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 12-05-2014 19:44 przez fusek.)
12-05-2014 19:41
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Pani Ania
Prawa reka Admina


Liczba postów: 997
Forum Gold: 550
Dolaczyla: Feb 2011
Reputacja: 777


Warto sprawdzić:

Odpowiedz 


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
 
Poradnik
 Jak zarabiać na polecaniu produktów finansowych i nie tylko
rachman 72 51,069 22-04-2024 02:58
Ostatni post: rachman
Its My Birthday!
Poradnik
 Najszybsza metoda na generowanie opisów produktów pod dropshipping i nie tylko.
Jayetsu 6 930 21-04-2024 16:32
Ostatni post: cezar78
 
Poradnik
 Jak stworzyć kanał na YouTube korzystając tylko z AI
Kubanoz 8 4,050 20-03-2024 20:12
Ostatni post: pavloonline
  SEO Clerks - Czyli tanie Pozycjonowanie/Like/Wyświetlenia i co tylko chcemy Vasaki 47 27,811 24-09-2019 10:15
Ostatni post: bossos
Wink
Poradnik
 [Gamehag.pl] Zarabiaj miesięcznie ponad 100zł poświęcając tylko 1,5h dziennie!
Cafus 8 8,788 21-02-2018 14:01
Ostatni post: rafcio126

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości