Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Wybierz Styl: Aktywuj czarny styl Aktywuj jasny styl Aktywuj mobilny styl
Forum o zarabianiu przez Internet !
praca w domu Witaj serdecznie forum o zarabianiu Zarabiam.com
forum o zarabianiu przez internet

Witaj! Nie bez powodu trafiłeś na największe w Polsce Forum o Zarabianiu przez internet! Tutaj gromadzimy pasjonatów zdobywania pieniędzy online i dajemy możliwość poznania tajników pracy w domu. Coraz więcej osób poszukuje sposobów na zarabianie w sieci, co sprawia, że praca w domu przez internet staje się atrakcyjnym źródłem dochodu. W dzisiejszych czasach, zarabianie online to nie tylko alternatywa, ale często również znakomita opcja do tradycyjnej pracy na etacie. Czy zastanawiasz się, jak łatwo zarobić pieniądze? Jeśli tak, to właściwe miejsce! Internet jest pełen możliwości, a my jesteśmy tutaj, aby Ci pomóc, dzieląc się wiedzą i doświadczeniami.

Rejestracja na naszym forum jest całkowicie darmowa i niesie ze sobą wiele korzyści:

  • Zakładaj nowe wątki i bierz udział w dyskusjach,
  • Odblokuj dostęp do czatu (Shoutbox),
  • Ogranicz liczbę wyświetlanych reklam,
  • Zdobywaj odznaczenia i reputację,
  • Zyskaj dostęp do ukrytych działów, tematów i linków,
  • Przeglądaj galerię zdjęć i filmów z wygranymi nagrodami,
  • Dostosuj swój prywatny profil,
  • Weź udział w konkursach organizowanych na forum,
  • Skorzystaj z doświadczenia społeczności zarabiającej online od lat,
  • Porównaj stopy procentowe na kontach oszczędnościowych,
  • Wykorzystaj merytoryczną wiedzę naszych użytkowników, by zarabianie w domu stało się łatwiejsze niż kiedykolwiek,
  • Dowiedz się, gdzie zdobyć darmowe upominki, gadżety i próbki.
  • Pamiętaj to nic nie kosztuje, zarabiam.com to darmowe forum internetowe w którym zasięgniesz informacji "jak zarabiać przez internet".
I co najważniejsze, wszystko to jest zupełnie za darmo! Zarabiam.com to internetowe forum, które udzieli Ci odpowiedzi na pytanie "jak zarabiać przez internet". Teraz praca w domu staje się możliwa! Zarejestruj się już teraz, a dowiesz się wszystkiego o zarabianiu przez internet!

praca w domu


Zapraszamy na Nasze Serwery Minecraft oraz Serwer Minecraft



Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 3 Głosów - 2.33 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Złoty Biznes

Autor Wiadomość
[Vip]marcel_kk Offline
VIP
*

Liczba postów: 12,809
Dołączył: May 2011
Reputacja: 6665 +

Galeria Wygranych: Tutaj
Odznaczenia:

(Zobacz Odznaczenia)
Poziom:
Forum Gold: 295.09
Post: #171
RE: Złoty Biznes
Sprawdź:
@Up, następny nawiedzony świeżak! Daj linka do stronki gdzie Wam płaca
za wypisywanie tych bzdetów.

Sprzedam SMS Premium.

[Obrazek: IMG-4432.jpg]
20-11-2013 15:00
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Ania Online
Forumowy Maniak


Liczba postów: 1241
Dolaczyl: Jan 2012
Reputacja: 1712

Poziom ostrzezen: 0%
Forum Gold: 215.61 [Dotacja]

Warto sprawdzić:
Pani Ania
Prawa reka Admina


Liczba postów: 997
Forum Gold: 550
Dolaczyla: Feb 2011
Reputacja: 777


Warto sprawdzić:

Mayo Offline
Świeżak
*

Liczba postów: 13
Dołączył: Nov 2013
Reputacja: 2 +

Forum Gold: 0.00
Post: #172
Thumbs Down RE: Złoty Biznes
(20-11-2013 15:00)marcel_kk napisał(a):  @Up, następny nawiedzony świeżak! Daj linka do stronki gdzie Wam płaca
za wypisywanie tych bzdetów.

nawiedzony...bzdetów....
ten język tylko świadczy o osobie piszącej

i jak tu merytorycznie rozmawiać ????
20-11-2013 15:21
Znajdź wszystkie posty użytkownika
leaan Offline
Banned
*

Liczba postów: 5
Dołączył: Nov 2013
Forum Gold: 0.00
Post: #173
RE: Złoty Biznes
(20-11-2013 15:00)marcel_kk napisał(a):  @Up, następny nawiedzony świeżak! Daj linka do stronki gdzie Wam płaca
za wypisywanie tych bzdetów.

Zgadza się jestem świeży na tym forum bo jak widzę jakie wypisujesz bzdury to, aż musiałem się zalogować. Natomiast widzę, że Ty jesteś tutaj stałym krytykiem inny osób, które przedstawiają tylko możliwości biznesowe osobom, które szukają pomysłów na życie. Jeśli Ciebie temat nie interesuje wskocz sobie na inny temat forum i daj innym robić swoje. Tobie do kieszeni nikt nie zagląda, a jeśli chodzi o EMGOLDEX powiedziałem wyraźnie że najpierw zdobądź wiedzę a później możemy o czymkolwiek porozmawiać !

Póki co pozdrawiam i życzę miłej edukacji !
Glosy: Felek11 (+1), Mayo (+1)
20-11-2013 15:22
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Traw3k Offline
Bywalec
*

Liczba postów: 454
Dołączył: Jan 2013
Reputacja: 250 +

Forum Gold: 101.00
Post: #174
RE: Złoty Biznes
@[marcel_kk],
spokojnie. Świeżak, bo wcześniej na forum pana Wojtka nie było. A że jest to jeden z liderów, który wprowadzał firmę na rynek polski - zaraz o wszystko wypytamy. Smile

@[leaan],
pomijając marketingowy bełkot jaki jest prezentowany w Twoich prezentach i zachwalanie firmy non-stop, bez żadnych minusów... Nadal nie rozumiem, gdzie i na czym zarabia ta firma, że może wypłacać Wam takie bonusy w postaci 3500 euro.
Bo chyba nie chcesz mi napisać, że na tym poniżej. Wykres mówi sam za siebie.
[Obrazek: au0365nyb.gif]

Ponadto patrzę na YouTube i Twój kanał, a zaraz obok w podobnych wyszukiwaniach filmów widzę Piotra Nastałka, który reklamuje Emgoldex. Kim jest Piotr Nastałek? Milionerem z Banners Broker, którego teraz chce dopaść cała Polska za utopione pieniądze w tej piramidzie finansowej. Smile

Chciałbym prostej odpowiedzi: na czym zarabia firma? W jednym z Twoich filmów usłyszałem, że 540 euro jest "inwestowane", 500 euro wraca z powrotem do "inwestorów" tylko na innym poziomie piramidy, a firma zarabia na... opłatach administracyjnych wynoszących 40 euro!

I tutaj pojawia się kwestia tego Waszego zwrotu pieniędzy. 14 dni na rezygnację - czyli czas, w którym nie da rady niczego zarobić. W Banners Broker było aż 30 dni na zwrot pieniędzy. Rzekomo. Nikt zwrotów nie otrzymywał, przynajmniej ja nie znam takich osób. (Może dlatego, że uwierzyły w ten biznes i po prostu czekały na zyski. Wiara opadła jak piramida przestała wypłacać, zaczął się płacz.)

Sytuacja analogiczna tutaj. W dodatku tutaj, z tego co zrozumiałem - wpłacamy 540 euro, ale przez opłaty administracyjne możemy dostać zwrot pieniędzy w ciągu 14 dni jedynie w wysokości 500 euro. Doliczmy przewalutowania i jesteśmy ładne 50-60 euro do tyłu. Smile

Jeśli coś źle zrozumiałem to mnie popraw, leaan.
Cała ta firma ma dokładnie tak samo pokręcone zasady jak Banners Broker. A jak wiadomo, im bardziej skomplikowany system i trudniejszy do zrozumienia, tym łatwiej ukryć piramidę finansową.

Pozdrawiam
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 20-11-2013 15:34 przez Traw3k.)
Glosy: marcel_kk (+2)
20-11-2013 15:29
Znajdź wszystkie posty użytkownika
[Vip]marcel_kk Offline
VIP
*

Liczba postów: 12,809
Dołączył: May 2011
Reputacja: 6665 +

Galeria Wygranych: Tutaj
Odznaczenia:

(Zobacz Odznaczenia)
Poziom:
Forum Gold: 295.09
Post: #175
RE: Złoty Biznes
(20-11-2013 15:22)leaan napisał(a):  Natomiast widzę, że Ty jesteś tutaj stałym krytykiem inny osób, które przedstawiają tylko możliwości biznesowe osobom, które szukają pomysłów na życie. porozmawiać !

Jak piramide nazywasz możliwościami biznesowymi i pomysłem na życie, to tylko świadczy o tym, ze dopadła Cie pomroczność jasna i nie
rozumiesz co to Art.286, ale dla ścisłości to Ci przypomnę:
"Polega ono na doprowadzeniu innej osoby do niekorzystnego rozporządzenia mieniem własnym lub cudzym poprzez wprowadzenie w błąd, wyzyskanie błędu lub niezdolności należytego pojmowania przedsiębranego działania. Celem działania sprawcy jest dążenie do osiągnięcia korzyści majątkowej."
Jak utopiłeś już sporo kasy, to się z tym pogódź i nie zachwalaj piramidy, bo jak się znajdzie kilku niezadowolonych Twoich poleconych to mogą grubo zrobić Ci koło pióra beka

Sprzedam SMS Premium.

[Obrazek: IMG-4432.jpg]
20-11-2013 16:19
Znajdź wszystkie posty użytkownika
leaan Offline
Banned
*

Liczba postów: 5
Dołączył: Nov 2013
Forum Gold: 0.00
Post: #176
RE: Złoty Biznes
Witam,

Wychodzi na to , że musiał bym tutaj napisać przynajmniej parę stron "kartek A4" żeby każdy to zrozumiał - i też do końca nie każdy załapie. Dlatego pare tygodni temu nagrałem video które przedstawia jak firma EMGOLDEX zarabia / na czym zarabia / skąd się biorą pieniądze na wypłaty. Moim zdaniem najważniejsze w każdej firmie jest to, żeby sama ona zarabiała, a my żebyśmy nie martwili się o nasze wypłaty czy w ogóle będą.

Na tym filmiku mam nadzieję, że znajdziesz odpowiedź na swoje pytania :

http://www.youtube.com/watch?v=vmHp1ZIYagU

Jeśli chodzi o gwarancję jaką daje EMGOLDEX :

1. 14 dni na wycofanie się całkowicie z firmy wpłacenia depozytu 540 euro z czego wracają nam 540 euro na nasz back office (specjalnie zarejestrowaliśmy złe kont - zwrot jest błyskawiczny)

2. Jeśli przejdziesz dwa stoły zamówienia (matryce) bez zaproszenia 2 Klientów firma oddaje 500 euro w złocie na nasz back office zatrzymując 40 euro opłat administracyjnych.

3. Jeśli na danym stole zamówienia nie ma ruchu firma po 180 dniach taki stół likwiduje oddając wszystkim uczestnikom również 500 euro w złocie.

Jeśli chodzi o wykres który mi przedstawiasz ... Jak myślisz skoro zarabiamy w ZŁOCIE I ZŁOTO leci w dół to dla nas jako Klientów Emgoldex dobrze czy źle ?

Co do Twojej wypowiedzi, że to mój "marketingowy bełkot" ... dla Ciebie bełkot bo nie rozumiesz tego biznesu dla mnie święte słowa ponieważ zarabiam z tą firmą nie tylko ja ale także wiele osób, które znam osobiście i nie tylko . O rezultatach pisałem w wcześniejszych postach - a to dopiero początek !

Jesteśmy tu po to żeby sobie na spokojnie wyjaśnić zasady działania firmy EMGOLDEX - na czym zarabiamy, w jaki sposób i jak firma wypłaca nam takie profity - czy ją na to stać ... ?

Także proszę o konkretne pytania a osoby, które będą "wystukiwać" swoją wiedzę wyssaną z palca będą przeze mnie - przykro mi ale lekceważone.
Glosy: Felek11 (+1), Mayo (+1)
20-11-2013 16:35
Znajdź wszystkie posty użytkownika
[Vip]marcel_kk Offline
VIP
*

Liczba postów: 12,809
Dołączył: May 2011
Reputacja: 6665 +

Galeria Wygranych: Tutaj
Odznaczenia:

(Zobacz Odznaczenia)
Poziom:
Forum Gold: 295.09
Post: #177
RE: Złoty Biznes
Naprawdę tym świeżakom ktoś musi płacić, skoro z takim uporem maniaka wciskają ten shit !!!beka

Sprzedam SMS Premium.

[Obrazek: IMG-4432.jpg]
20-11-2013 16:43
Znajdź wszystkie posty użytkownika
leaan Offline
Banned
*

Liczba postów: 5
Dołączył: Nov 2013
Forum Gold: 0.00
Post: #178
RE: Złoty Biznes
(20-11-2013 16:19)marcel_kk napisał(a):  
(20-11-2013 15:22)leaan napisał(a):  Natomiast widzę, że Ty jesteś tutaj stałym krytykiem inny osób, które przedstawiają tylko możliwości biznesowe osobom, które szukają pomysłów na życie. porozmawiać !

Jak piramide nazywasz możliwościami biznesowymi i pomysłem na życie, to tylko świadczy o tym, ze dopadła Cie pomroczność jasna i nie
rozumiesz co to Art.286, ale dla ścisłości to Ci przypomnę:
"Polega ono na doprowadzeniu innej osoby do niekorzystnego rozporządzenia mieniem własnym lub cudzym poprzez wprowadzenie w błąd, wyzyskanie błędu lub niezdolności należytego pojmowania przedsiębranego działania. Celem działania sprawcy jest dążenie do osiągnięcia korzyści majątkowej."
Jak utopiłeś już sporo kasy, to się z tym pogódź i nie zachwalaj piramidy, bo jak się znajdzie kilku niezadowolonych Twoich poleconych to mogą grubo zrobić Ci koło pióra beka

Tak się składa, że nie mylę, a Ty się zacznij uczyć co to są PIRAMIDY, PROGRAMY PARTNERSKIE jak i biznesy MLM - wówczas może wyciągniesz jakieś wnioski i porównania. Później mogę zacząć z Tobą rozmawiać. Tak się składa kolego, że "nie utopiłem" nigdzie mojej kasy ponieważ wiem jak się zarabia w takich biznesach i z jakimi warto współpracowac firmami, a jak Ciebie powciągali do twoich "piramidek" i straciłeś to miej pretensję tylko do siebie ponieważ za brak wiedzy się płaci i to słono.
Glosy: Felek11 (+1), Mayo (+1)
20-11-2013 16:47
Znajdź wszystkie posty użytkownika
[Vip]marcel_kk Offline
VIP
*

Liczba postów: 12,809
Dołączył: May 2011
Reputacja: 6665 +

Galeria Wygranych: Tutaj
Odznaczenia:

(Zobacz Odznaczenia)
Poziom:
Forum Gold: 295.09
Post: #179
RE: Złoty Biznes
@leaan, nic nie straciłem, bo ja nie wchodzę w takie systemy, gdzie trzeba nakłaniać,
kłamać, mamić, oszukiwać aby tylko znaleźć jelenia co wpłaci z Twojego polecenia,
a potem niech się naiwniak martwi dalej jak ma znaleźć następnego łosia...itd...itd...
Piszesz jak Twoi koledzy co się zarejestrowali wczoraj i kilka dni temu, kto Wam płaci za
reklamowaniu tej piramidy skoro nie szukasz tutaj jeleni ?
Zgłosiłem Adminowi aby sprawdził Cie na multikonto, choć zapewne rejestrujecie się z zmiennego IP.
To co zaprezentowałeś tutaj metodą wytnij -> wlej może zrobiłoby jakieś wrażenie
na gimnazjaliście, ale nikt o zdrowych zmysłach nie będzie napychał kasy swoimi 540 € murzynowi.
Szukaj zaślepionych na innym forum, bo tu się nikt na ten słodki lep nie złapie.

Sprzedam SMS Premium.

[Obrazek: IMG-4432.jpg]
20-11-2013 16:57
Znajdź wszystkie posty użytkownika
matrix1234 Offline
Aktywny
*

Liczba postów: 111
Dołączył: Aug 2013
Reputacja: 35 +

Forum Gold: 0.00
Post: #180
RE: Złoty Biznes
A tak z ciekawości czy ktoś wie jakiego pochodzenia jest złoto które miało by być wysłane ? tzn. jaka mennica się pod nim podpisuje ?
20-11-2013 18:21
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Pani Ania
Prawa reka Admina


Liczba postów: 997
Forum Gold: 550
Dolaczyla: Feb 2011
Reputacja: 777


Warto sprawdzić:

Wątek zamknięty 


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Dobry Pomysł na Biznes Maarcin80 1 177 12-09-2023 21:41
Ostatni post: Hybrid1990
  pomysł na biznes mateuszkownik 1 284 18-07-2023 12:45
Ostatni post: Hybrid1990
  BIZNES - szukam os. konto opskins BuLa1100 4 2,207 10-10-2021 19:06
Ostatni post: Hybrid1990
  100 złoty do szczęścia! Soygoku 5 1,454 10-10-2021 14:23
Ostatni post: Hybrid1990
Lightbulb Pomysł na biznes na Zanzibarze? TuCrisu 1 448 25-09-2021 06:19
Ostatni post: Majka

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości