Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Wybierz Styl: Aktywuj czarny styl Aktywuj jasny styl Aktywuj mobilny styl
Forum o zarabianiu przez Internet !
praca w domu Witaj serdecznie forum o zarabianiu Zarabiam.com
forum o zarabianiu przez internet

Witaj! Nie bez powodu trafiłeś na największe w Polsce Forum o Zarabianiu przez internet! Tutaj gromadzimy pasjonatów zdobywania pieniędzy online i dajemy możliwość poznania tajników pracy w domu. Coraz więcej osób poszukuje sposobów na zarabianie w sieci, co sprawia, że praca w domu przez internet staje się atrakcyjnym źródłem dochodu. W dzisiejszych czasach, zarabianie online to nie tylko alternatywa, ale często również znakomita opcja do tradycyjnej pracy na etacie. Czy zastanawiasz się, jak łatwo zarobić pieniądze? Jeśli tak, to właściwe miejsce! Internet jest pełen możliwości, a my jesteśmy tutaj, aby Ci pomóc, dzieląc się wiedzą i doświadczeniami.

Rejestracja na naszym forum jest całkowicie darmowa i niesie ze sobą wiele korzyści:

  • Zakładaj nowe wątki i bierz udział w dyskusjach,
  • Odblokuj dostęp do czatu (Shoutbox),
  • Ogranicz liczbę wyświetlanych reklam,
  • Zdobywaj odznaczenia i reputację,
  • Zyskaj dostęp do ukrytych działów, tematów i linków,
  • Przeglądaj galerię zdjęć i filmów z wygranymi nagrodami,
  • Dostosuj swój prywatny profil,
  • Weź udział w konkursach organizowanych na forum,
  • Skorzystaj z doświadczenia społeczności zarabiającej online od lat,
  • Porównaj stopy procentowe na kontach oszczędnościowych,
  • Wykorzystaj merytoryczną wiedzę naszych użytkowników, by zarabianie w domu stało się łatwiejsze niż kiedykolwiek,
  • Dowiedz się, gdzie zdobyć darmowe upominki, gadżety i próbki.
  • Pamiętaj to nic nie kosztuje, zarabiam.com to darmowe forum internetowe w którym zasięgniesz informacji "jak zarabiać przez internet".
I co najważniejsze, wszystko to jest zupełnie za darmo! Zarabiam.com to internetowe forum, które udzieli Ci odpowiedzi na pytanie "jak zarabiać przez internet". Teraz praca w domu staje się możliwa! Zarejestruj się już teraz, a dowiesz się wszystkiego o zarabianiu przez internet!

praca w domu


Zapraszamy na Nasze Serwery Minecraft oraz Serwer Minecraft



Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 8 Głosów - 3 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
yecia bukmacherskie

Autor Wiadomość
whysoserious Offline
Bywalec
*

Liczba postów: 309
Dołączył: Oct 2012
Reputacja: 98 +

Forum Gold: 20.00
Post: #211
RE: yecia bukmacherskie
Sprawdź:
wpis KRS obowiązuje firmy podchodzące pod kodeks handlowy czyli sp. z.o.o. jawne, akcyjne, komandytowe

Społki cywilne czy jednoosobowa działalność w KRS nie ma

whysoserious, dumny członek http://zarabiam.com od Oct 2012.
16-10-2013 11:25
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Ania Online
Forumowy Maniak


Liczba postów: 1241
Dolaczyl: Jan 2012
Reputacja: 1712

Poziom ostrzezen: 0%
Forum Gold: 215.61 [Dotacja]

Warto sprawdzić:
yecia Offline
Aktywny
*

Liczba postów: 102
Dołączył: Aug 2013
Reputacja: 8 +

Forum Gold: 0.00
Post: #212
RE: yecia bukmacherskie
(16-10-2013 08:13)duzypawel napisał(a):  a ja mam takie pytanie z innej beczki:

mówiłaś już ok miesiąc temu, że założyłaś firmę. Na stronie są dane Twojej firmy a w KRS wyszukanie po podanym przez Ciebie nr NIP nie przynosi rezultatów. To jest firma czy jej nie ma? Smile



whysoserious już odpowiedział


zawsze piszemy jak jest Smile tylko czysta szczerość Smile

od strony prawnej wszystko zrobione tak jak potrzeba

pozdrawiamy

yecia, dumny członek http://zarabiam.com od Aug 2013.
16-10-2013 12:00
Znajdź wszystkie posty użytkownika
yecia Offline
Aktywny
*

Liczba postów: 102
Dołączył: Aug 2013
Reputacja: 8 +

Forum Gold: 0.00
Post: #213
RE: yecia bukmacherskie
kilka słów by nie myśleć że podkuliśmy ogon.....

jak na chwilę obecną -9 jednostek

strata szybko do odrobienia trochę pechowo idzie....

cieszy fakt najwyższych trafionych średnich kursów


teraz zapytania i informacje:

1. dla tych co zaufali Nam jako pierwsi już coś szykujemy Smile

2.pytanie do WAS na temat abonamentów

wolelibyście może abonament tańszy lecz krótszy? (w PW piszcie swoje uwagi)

3.myślimy nad małą promocją Smile ale to dopiero jak wskaźniki formy wzrosną Smile

4.dalej w siebie wierzymy i nie zabieramy nóg za pas


każde sugestie,pomysły,krytyka itp mile widziane

pozdrawiamy


ps działa Wam efortuna?????

yecia, dumny członek http://zarabiam.com od Aug 2013.
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 18-10-2013 14:03 przez yecia.)
18-10-2013 11:56
Znajdź wszystkie posty użytkownika
yecia Offline
Aktywny
*

Liczba postów: 102
Dołączył: Aug 2013
Reputacja: 8 +

Forum Gold: 0.00
Post: #214
RE: yecia bukmacherskie
Witamy



specjalnie dla Was

do jutra tj 19.10.2013 roku do godz 13.00

abonament 30 dniowy na stronie w cenie 47 zł



taki mały ukłon w stronę tego forum



nie namawiamy nikogo,kto będzie zdecydowany to będzie Smile


jesteśmy monitorowani wszystko widać jak na dłoni

kto zaufa,zaryzykuje czy jak to nazwać Smile

to skorzystaSmile


pozdrawiamy


http://www.bramkiasysty.pl

yecia, dumny członek http://zarabiam.com od Aug 2013.
18-10-2013 14:45
Znajdź wszystkie posty użytkownika
K.O.M.B.E.K Offline
Bywalec
*

Liczba postów: 362
Dołączył: May 2013
Reputacja: 64 +

Forum Gold: 7.00
Post: #215
RE: yecia bukmacherskie
Szkoda ze wcześniej nie dałaś takiej informacji...w weekend nie mogę zrobić przelewu.Tongue

KOMBEK Dumny i pewny siebie członek Zarabiam.com
19-10-2013 11:27
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Marsz Offline
Świeżak
*

Liczba postów: 10
Dołączył: Sep 2013
Reputacja: 0 +

Forum Gold: 0.00
Post: #216
RE: yecia bukmacherskie
Na stronie monitorującej nie widzę wczorajszych dwóch przegranych typów na pierwszych strzelców bramek. Swoją drogą ci zawodnicy są z jednej drużyny, więc obydwa te zakłady nie mogłyby wygrać. Rozumiem, że chodziło o to, że wygrać ma chociaż jeden co i tak dało by zysk 8 lub 12 jednostek, ale czy taka metoda nie podchodzi trochę pod ruletkę i nerwową gonitwę? Do tego kolejna zmiana strategii też nie napawa optymizmem. Druga sprawa: ja kupiłem abonament za 100 zł na samym początku, nie chodzi mi o to, że teraz jest on tańszy - rozumiem, że chcecie uzyskać jakiś przychód, bo macie swoje koszty itd. ale co z takimi osobami jak ja, które ponosiły straty grając wasze typy? Planujecie coś w rodzaju miesiąc subskrypcji gratis, gdy osiągnięte wyniki nie przyniosły zysku abonentowi? Stawek mi nikt nie odda - moje ryzyko to fakt, ale chyba nie powiesz mi, że mam prawo być zadowolony z usługi? Trzecia sprawa: czy będą powiadomienia mailowe o typach? To standard moim zdaniem, nie wymagam sms, ale mail mógłby być. Nie kazdy siedzi w domu przy komputerze i odświeża stronę. Proszę także poprawić czytelność działu typy. Pozdrawiam Smile
19-10-2013 14:54
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Pani Ania
Prawa reka Admina


Liczba postów: 997
Forum Gold: 550
Dolaczyla: Feb 2011
Reputacja: 777


Warto sprawdzić:

yecia Offline
Aktywny
*

Liczba postów: 102
Dołączył: Aug 2013
Reputacja: 8 +

Forum Gold: 0.00
Post: #217
RE: yecia bukmacherskie
(19-10-2013 14:54)Marsz napisał(a):  Na stronie monitorującej nie widzę wczorajszych dwóch przegranych typów na pierwszych strzelców bramek. Swoją drogą ci zawodnicy są z jednej drużyny, więc obydwa te zakłady nie mogłyby wygrać. Rozumiem, że chodziło o to, że wygrać ma chociaż jeden co i tak dało by zysk 8 lub 12 jednostek, ale czy taka metoda nie podchodzi trochę pod ruletkę i nerwową gonitwę? Do tego kolejna zmiana strategii też nie napawa optymizmem. Druga sprawa: ja kupiłem abonament za 100 zł na samym początku, nie chodzi mi o to, że teraz jest on tańszy - rozumiem, że chcecie uzyskać jakiś przychód, bo macie swoje koszty itd. ale co z takimi osobami jak ja, które ponosiły straty grając wasze typy? Planujecie coś w rodzaju miesiąc subskrypcji gratis, gdy osiągnięte wyniki nie przyniosły zysku abonentowi? Stawek mi nikt nie odda - moje ryzyko to fakt, ale chyba nie powiesz mi, że mam prawo być zadowolony z usługi? Trzecia sprawa: czy będą powiadomienia mailowe o typach? To standard moim zdaniem, nie wymagam sms, ale mail mógłby być. Nie kazdy siedzi w domu przy komputerze i odświeża stronę. Proszę także poprawić czytelność działu typy. Pozdrawiam Smile

strona monitorująca sama rozlicza i zapewne podliczą jak znajdą czas?kto wie pewnie sprawdzają wyniki góra 1 lub 2 osoby ale zapewne podliczą

za strategię,ruletkę czy też nerwową gonitwę odpowiadamy my swoim autorytetem i przyszłym zyskiem (czytaj strategia typów należy do nas)
dalej jest ona związana ze strzelaniem goli i zdobyczą punktową

uwierz gdybyśmy mieli się denerwować,podłamywać,rultekować itp
to nie tworzylibyśmy takowego serwisu-bo to nie miało by sensu
tu zawsze w każdym momencie i dobrym i złym potrzeba stalowej psychiki

co do małej promocji cenowej mamy prawo w dowolnym momencie żonglować cennikiem

zmieniać regulamin ot tak już nie(nie robimy tego)

co do obecnej straty i formy fakt nie jest dobra -to fakt niezaprzeczalny na dany moment

jednak 30 dni jeszcze nie upłynęło

gdybyś uważnie czytał temat

"1. dla tych co zaufali Nam jako pierwsi już coś szykujemy"

czyli owszem myślimy na rozwiązaniem kwestii co w razie ---yieldu w miesiącu


powiadomienia mailowe i ciągłe odświeżanie strony....

NA STRONIE GŁÓWNEJ SERWISU JEST W NEWSIE INFORMACJA O STATUSIE TYPÓW NA DANY DZIEŃ

TYPY ZAWSZE POJAWIAJĄ SIĘ W GODZINACH 20 DO 20 30

POTEM OD RAZU INFO NA STRONIE ŻE ZOSTAŁY DODANE

nie trzeba ciągle czatować i odświeżać strony w oczekiwaniu na typ..

co do czytelności działu typy jesteś 1 osobą dla której są nieczytelne?

Wg nas typy są datowane w odpowiednich kolumnach,odpowiednio opisane,podany bukmacher i kurs...wszystko widoczne wyliczone i podane jak na tacy

pozdrawiamy Smile

yecia, dumny członek http://zarabiam.com od Aug 2013.
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 19-10-2013 16:14 przez yecia.)
19-10-2013 16:12
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Marsz Offline
Świeżak
*

Liczba postów: 10
Dołączył: Sep 2013
Reputacja: 0 +

Forum Gold: 0.00
Post: #218
RE: yecia bukmacherskie
(19-10-2013 16:12)yecia napisał(a):  
(19-10-2013 14:54)Marsz napisał(a):  Na stronie monitorującej nie widzę wczorajszych dwóch przegranych typów na pierwszych strzelców bramek. Swoją drogą ci zawodnicy są z jednej drużyny, więc obydwa te zakłady nie mogłyby wygrać. Rozumiem, że chodziło o to, że wygrać ma chociaż jeden co i tak dało by zysk 8 lub 12 jednostek, ale czy taka metoda nie podchodzi trochę pod ruletkę i nerwową gonitwę? Do tego kolejna zmiana strategii też nie napawa optymizmem. Druga sprawa: ja kupiłem abonament za 100 zł na samym początku, nie chodzi mi o to, że teraz jest on tańszy - rozumiem, że chcecie uzyskać jakiś przychód, bo macie swoje koszty itd. ale co z takimi osobami jak ja, które ponosiły straty grając wasze typy? Planujecie coś w rodzaju miesiąc subskrypcji gratis, gdy osiągnięte wyniki nie przyniosły zysku abonentowi? Stawek mi nikt nie odda - moje ryzyko to fakt, ale chyba nie powiesz mi, że mam prawo być zadowolony z usługi? Trzecia sprawa: czy będą powiadomienia mailowe o typach? To standard moim zdaniem, nie wymagam sms, ale mail mógłby być. Nie kazdy siedzi w domu przy komputerze i odświeża stronę. Proszę także poprawić czytelność działu typy. Pozdrawiam Smile

strona monitorująca sama rozlicza i zapewne podliczą jak znajdą czas?kto wie pewnie sprawdzają wyniki góra 1 lub 2 osoby ale zapewne podliczą

za strategię,ruletkę czy też nerwową gonitwę odpowiadamy my swoim autorytetem i przyszłym zyskiem (czytaj strategia typów należy do nas)
dalej jest ona związana ze strzelaniem goli i zdobyczą punktową

uwierz gdybyśmy mieli się denerwować,podłamywać,rultekować itp
to nie tworzylibyśmy takowego serwisu-bo to nie miało by sensu
tu zawsze w każdym momencie i dobrym i złym potrzeba stalowej psychiki

co do małej promocji cenowej mamy prawo w dowolnym momencie żonglować cennikiem

zmieniać regulamin ot tak już nie(nie robimy tego)

co do obecnej straty i formy fakt nie jest dobra -to fakt niezaprzeczalny na dany moment

jednak 30 dni jeszcze nie upłynęło

gdybyś uważnie czytał temat

"1. dla tych co zaufali Nam jako pierwsi już coś szykujemy"

czyli owszem myślimy na rozwiązaniem kwestii co w razie ---yieldu w miesiącu


powiadomienia mailowe i ciągłe odświeżanie strony....

NA STRONIE GŁÓWNEJ SERWISU JEST W NEWSIE INFORMACJA O STATUSIE TYPÓW NA DANY DZIEŃ

TYPY ZAWSZE POJAWIAJĄ SIĘ W GODZINACH 20 DO 20 30

POTEM OD RAZU INFO NA STRONIE ŻE ZOSTAŁY DODANE

nie trzeba ciągle czatować i odświeżać strony w oczekiwaniu na typ..

co do czytelności działu typy jesteś 1 osobą dla której są nieczytelne?

Wg nas typy są datowane w odpowiednich kolumnach,odpowiednio opisane,podany bukmacher i kurs...wszystko widoczne wyliczone i podane jak na tacy

pozdrawiamy Smile

Dziś nie mam zwyczajnie czasu, ale jutro obiecuję merytorycznie odpisać na Twoje odpowiedzi i dołożyć swoje "5 groszy". Nie będę formułował żadnych zarzutów w tej chwili na szybko, ale od dawna mam swoje przemyślenia w temacie Twojej gry i jak się domyślasz nie są one pozytywne. Jako klient mam prawo do krytyki dostarczanej mi usługi. Jedną rzecz muszę napisać już teraz, bo nie mogę się powstrzymać - autorytet to trzeba najpierw zdobyć, tu co najwyżej można mówić o nadszarpniętej, bądź nie - opinii bądź ocenie serwisu. Pozdrawiam
19-10-2013 17:28
Znajdź wszystkie posty użytkownika
whysoserious Offline
Bywalec
*

Liczba postów: 309
Dołączył: Oct 2012
Reputacja: 98 +

Forum Gold: 20.00
Post: #219
RE: yecia bukmacherskie
Nie wiem jak dzial typy, bo nie mam dostępu
ale strona wizualnie wygląda jakby ja robił programista (a nie grafik)

Jest zupełnie nieczytelna, logo zajmuje 1/3 wysokości =30% powierzchni strony stracone
szara czcionka na szarym tle i jeszcze ta mini kratownica jako tło Rolleyes


Powiadomienia mailowe to powinien być standard, można to nawet ręcznie robić.
Godziny stałe pomagają, ale nie załątwia to sprawy.
Koś może być w trasie,
odbierać maile na telefonie, obstawiać za pomocą apki,
a ładowanie i wyświetlanie strony na parucalowym ekranie jest co najmniej kłopotliwe

whysoserious, dumny członek http://zarabiam.com od Oct 2012.
Glosy: Marsz (+1), Traw3k (+1)
19-10-2013 17:29
Znajdź wszystkie posty użytkownika
yecia Offline
Aktywny
*

Liczba postów: 102
Dołączył: Aug 2013
Reputacja: 8 +

Forum Gold: 0.00
Post: #220
RE: yecia bukmacherskie
Marsz:

"Dziś nie mam zwyczajnie czasu, ale jutro obiecuję merytorycznie odpisać na Twoje odpowiedzi i dołożyć swoje "5 groszy". Nie będę formułował żadnych zarzutów w tej chwili na szybko, ale od dawna mam swoje przemyślenia w temacie Twojej gry i jak się domyślasz nie są one pozytywne. Jako klient mam prawo do krytyki dostarczanej mi usługi. Jedną rzecz muszę napisać już teraz, bo nie mogę się powstrzymać - autorytet to trzeba najpierw zdobyć, tu co najwyżej można mówić o nadszarpniętej, bądź nie - opinii bądź ocenie serwisu. Pozdrawiam"

zarzuty?robimy wszystko tak jak w regulaminie,tak jak było pisane....(tu nic sobie nie zarzucamy)
od początku preferowana płaska stawka...(logiczne by tak grać trzeba posiadać kapitał)
każdy klient a nawet zwyczajny obserwator ma prawo do wyrażania opinii,krytyki,pochwał-nie możemy na krytykę się obrażać...

dalej
"Jako klient mam prawo do krytyki dostarczanej mi usługi. Jedną rzecz muszę napisać już teraz, bo nie mogę się powstrzymać - autorytet to trzeba najpierw zdobyć, tu co najwyżej można mówić o nadszarpniętej, bądź nie - opinii bądź ocenie serwisu. Pozdrawiam""

usługa dostarczana jest prawidłowo
krytyka na obecna chwilę za statystyki(YIELD,ZYSK)-to fakt

dalej nie trafionym jest mowa o autorytecie nie czekając na zakończenie 30 dni??


whysoserious:

stronka to nie jest "cud" techniki z tym się zgodzę
jednak oby wszystkie stronki z typami wyglądały przynajmniej jak ta....

kolorystyka itp zamierzona(to Nasze prawo)
takowa była 1 dnia więc każdy mógł ją zobaczyć

yecia, dumny członek http://zarabiam.com od Aug 2013.
19-10-2013 18:02
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Najlepsze freebety bukmacherskie JakubMydlarz96 1 247 12-07-2022 14:33
Ostatni post: Hybrid1990
  Płatne typy bukmacherskie- nowość mlekoju 19 6,184 20-09-2021 08:35
Ostatni post: Hybrid1990
  Jak otrzymać 100€ bonusu bez depozytu na zakłady bukmacherskie? AntonioFresco 15 6,408 17-06-2021 08:22
Ostatni post: Hybrid1990
  Grupy Bukmacherskie shf 3 627 06-06-2021 09:03
Ostatni post: Hybrid1990
  Sprzedam domeny bukmacherskie, z ruchem, serwisy i fora djseiten 8 4,267 08-03-2021 21:44
Ostatni post: Hybrid1990

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości